تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 81

نام تاپيک: راهنمای خرید جوهر برای انواع پرینترهای جوهرافشان

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام
    ما قبلا یه بحث هایی با هم داشتیم من یه سئوال داشتم به نظر شما پرینتر من که اپسون p50 هستش و از مخزن هم استفاده میکنم بهترین مارک رنگی که با پرینتر من سازگاری داشته باشه و مخصوصا از لحاظ شباهت رنگی بیشترین شباهت رو
    با رنگ اصلی داشته باشه و در بازار به راحتی پیدا بشه معرفی کنید خیلی ممنون میشم .
    سلام دوست عزیز
    همونطور که قبلا هم گفتم، من از جوهر پارت بسیار راضی هستم. اما اینکه چقدر شباهت به رنگ اصلی داشته باشه، دقیقا نمیشه گفت چون وسیله خاص اندازه گیری می خواد، جوهر های معرفی شده در پست های ابتدایی این تاپیک بوسیله دستگاه های خاص بررسی شدن. جوهر پارت تکنیک در تهران و مشهد به راحتی گیرمیاد و در سایر شهر ها اطلاعی ندارم.
    دو مارک دیگه هم هست که من استفاده نکردم اما تعریفش رو از فروشندگان شنیدم.
    یکی مارک Parrot
    و دیگری مارک meetris (اگر املاش رو درست نوشته باشم!) که به گفته فروشنده جوهر آمریکایی و بسیار با کیفیتی هست اما قیمتش چهار تا پنج برابر جوهر های دیگه هست.
    موفق باشید
    سلام عزیز. تاپیک های مرتبطی را پیدا نکردم( شاید قدیمی باشند. اگه وجود دارند لینکش بدین) از این جهت اینجا مطرح کردم

ممنون
    سلام دوست من
    می تونید در تاپیک های عمومی مطرح کنید و یا تاپیک جدید باز کنید (قبلش قوانین بخش رو مطالعه کنید)
    از این جهت میگم که در این تاپیک بحث های مزتبط با جوهر انجام بشه تا خوانندگان سردرگم نشن.
    ممنونم

2. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

راستش من هر جا سر میزنم جوهرهای Mir و Wox رو فقط دارن موندم که آیا مارک خوبی هستن یا نه و یه مدل دیگه که روش خیلی تاکید میکنن MIR-AUS هست نظر شما درباره اینا چی هستش.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

راستش من هر جا سر میزنم جوهرهای Mir و Wox رو فقط دارن موندم که آیا مارک خوبی هستن یا نه و یه مدل دیگه که روش خیلی تاکید میکنن MIR-AUS هست نظر شما درباره اینا چی هستش.
    از سه مارک نامبرده من فقط با وکس کار کردم و خوب بوده.
    اگر مشهد یا تهران هستید به راحتی می تونید جوهر پارت تهیه کنید.
    با تماس با شماره های شرکت که در سایت شرکت درج شده می تونید در مورد نمایندگی های فروش سوال کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید

5. 2 کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

من متاسفانه نه در مشهد هستم نه تهران من در آذربایجان غربی هستم و به سختی به منابعی که شما میگید دسترسی دارم در ضمن اگه شد یه تحقیقی در مورد برند هایی که فرمودم بکنید و اگر هم نشد مشکلی نیست باز هم بخاطر نظرات و پیشنهادات شما ممنونم.

7. این کاربر از amir ghayour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان برای این مدل کدوم رو پیشنهاد می کنید؟؟؟

پریتر چهار کاره HP مدل:
    HP psc 2410 photosmart

9. این کاربر از EngineerX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من متاسفانه نه در مشهد هستم نه تهران من در آذربایجان غربی هستم و به سختی به منابعی که شما میگید دسترسی دارم در ضمن اگه شد یه تحقیقی در مورد برند هایی که فرمودم بکنید و اگر هم نشد مشکلی نیست باز هم بخاطر نظرات و پیشنهادات شما ممنونم.
    خواهش می کنم دوست عزیز
    بین اون جوهر ها من از وکس استفاده کردم و راضی بودم اما از سایر اونها استفاده نکردم و نظری ندارم، بهتره سایر دوستانی که استفاده کردن نظر بدن.
    موفق باشید.
    دوستان برای این مدل کدوم رو پیشنهاد می کنید؟؟؟

پریتر چهار کاره HP مدل:
    HP psc 2410 photosmart
    سلام
    من تا به حال خودم پرینتر اچ پی نداشتم که بخوام تخصصی رو جوهرش نظر بدم اما با توحه به شواهد و قرائن (!) جوهر پارت و وکس احتمالا در این مورد هم خوب عمل کردن.
    موفق باشید

11. 2 کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید.من چند تا سوال داشتم.خواستم ببینم میتونید برام کاری کنید.ممنون میشم.
    پرینترم کنون مدل mp560 pixma هستش.من چند وقت پیش هد پرینترم بسته شده بود که با سوال های فراوان{که آخرشم ا یکی از غرفه داران نمایشگاه کامپیوتربودش}به من گفتن که هد رو درون گاز پاک کن 2روزی بزارم و ورش دارم با دستگاه های باد با فاصله 30 تا 35 سانتی متری به منفذهای هد بزنم.که البته با این کار باز شدش.
    1.میخواستم بدونم کارتریج ها رو چجوری تمیز کنم.
    2.مدل رنگ پرینترم چیه؟چون با این حال که توضیح داده شده تو تاپیک مورد نظر بازم من مدل رنگ های پرینتر رو نفهمیدم.{dye base , pigment base}
    3.من از رنگ های wox استفاده میکنم.راضی هستم.اما نه کامل.یه مارکی میخواستم که ضد آب تر باشه و کیفتش هم مثل wox خوب باشه.مدل رنگ پیشناهادی خودتون چیه؟
    4.من تانک میخواستم نصب کنم.بعضی ها میگن تانک خوب نیست.یه سری هم خلافشو میگن؟آیا تانک مضره؟
    5.و از کجا بفهمم رنگی که خریدم اصله؟
    خسته نباشید....
    Last edited by mohammad_tuzlu; 03-01-2013 at 20:43.

13. این کاربر از mohammad_tuzlu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید.من چند تا سوال داشتم.خواستم ببینم میتونید برام کاری کنید.ممنون میشم.
    پرینترم کنون مدل mp560 pixma هستش.من چند وقت پیش هد پرینترم بسته شده بود که با سوال های فراوان{که آخرشم ا یکی از غرفه داران نمایشگاه کامپیوتربودش}به من گفتن که هد رو درون گاز پاک کن 2روزی بزارم و ورش دارم با دستگاه های باد با فاصله 30 تا 35 سانتی متری به منفذهای هد بزنم.که البته با این کار باز شدش.
    1.میخواستم بدونم کارتریج ها رو چجوری تمیز کنم.
    2.مدل رنگ پرینترم چیه؟چون با این حال که توضیح داده شده تو تاپیک مورد نظر بازم من مدل رنگ های پرینتر رو نفهمیدم.{dye base , pigment base}
    3.من از رنگ های wox استفاده میکنم.راضی هستم.اما نه کامل.یه مارکی میخواستم که ضد آب تر باشه و کیفتش هم مثل wox خوب باشه.مدل رنگ پیشناهادی خودتون چیه؟
    4.من تانک میخواستم نصب کنم.بعضی ها میگن تانک خوب نیست.یه سری هم خلافشو میگن؟آیا تانک مضره؟
    5.و از کجا بفهمم رنگی که خریدم اصله؟
    خسته نباشید....
    سلام دوست عزیز
    لطفا شرح کامل کاری که در مورد هد انجام دادید اینجا بنویسید تا دوستان دیگر هم استفاده کنن.
    1- چرا می خواهید تمیز کنید؟
    2- اصولا نوع رنگ مشکی بزرگ پیگمنت و سایر رنگ ها دای هست،‌اما توصیه میشه همه رو دای بریزید چون پیگمنت های غیر اصل مشکلات دارن.
    3- من پارت تکنیک رو پیشنهاد می کنم، اما وکس هم خوبه. ضد آب بودن بیشتر از اونکه به رنگ ربط داشته باشه، به نوع کاغذ ربط داره،‌کاغذ های عکس ضد آب هم دارن.
    4- اگر حجم کارتون پایین هست تانک پیشنهاد نمیشه. از کارتریج قابل شارژ استفاده کنید.
    5- رنگ پارت تکنیک که تقلبی نداره اما حالت کلی باید به فروشنده اعتماد کنید و یا به فروشنده مورد اعتماد رجوع کنید.
    سلامت باشید

15. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    لطفا شرح کامل کاری که در مورد هد انجام دادید اینجا بنویسید تا دوستان دیگر هم استفاده کنن.
    1- چرا می خواهید تمیز کنید؟
    2- اصولا نوع رنگ مشکی بزرگ پیگمنت و سایر رنگ ها دای هست،‌اما توصیه میشه همه رو دای بریزید چون پیگمنت های غیر اصل مشکلات دارن.
    3- من پارت تکنیک رو پیشنهاد می کنم، اما وکس هم خوبه. ضد آب بودن بیشتر از اونکه به رنگ ربط داشته باشه، به نوع کاغذ ربط داره،‌کاغذ های عکس ضد آب هم دارن.
    4- اگر حجم کارتون پایین هست تانک پیشنهاد نمیشه. از کارتریج قابل شارژ استفاده کنید.
    5- رنگ پارت تکنیک که تقلبی نداره اما حالت کلی باید به فروشنده اعتماد کنید و یا به فروشنده مورد اعتماد رجوع کنید.
    سلامت باشید
    از پاسخ هایی که به سوالات من دادید بی نهایت سپاس گذارم....و در مورد تمیز کردن هد!من در واقع با دستور عمل یکی از صاحبان غرفه های نمایشگاه کامپیوتر عمل کردم...ایشون گفتند که در صورتی که هد پرینتر متحرک باشه اونو خارج کرده و در محلول گاز پاک کن {که هرچی جنسش بهتر باشه بهتر هم عمل میکنه}که از همه مغازه ها و سوپر مارکتی ها هم میشه پیدا کرد به مدت حدودا 2 روز قرار بدید{البته بگم که زمان قرار دادنش بستگی به سریع و دیر باز شدن هد داره که درصورت لزوم یه تست با دستمال کاغذی بگیرید}....بعد 2 روز هد رو برداری و با دستگاه های باد که معمولا تو کارگاه ها یا خدمات کامپیوتری هم هست از فاصله 30 تا 35 سانتی متری یه سمت زیر هد که رنگ خارج میشه بگیرید.{اینم بگم که اون صاحب غرفه گفتش که حدود 70 درصد با این روش باز میشه...درضمن گفتش که مراقب باشید که شدت برخورد بادی که میزنید زیاد نشه چون باعث گشاد شدن دریچه های هد میشه!!!}<<<<<<<<<<<من خودم که از این روش جواب گرفتم.درحالی که هد پرینترم بطور کامل مسدود شده بودش

بخاطر اینکه فکر کنم کارتریج ها هم رنگ داخلش فاسد میشه.
    بازم بخاطر پاسختون متشکرم

17. این کاربر از mohammad_tuzlu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

از پاسخ هایی که به سوالات من دادید بی نهایت سپاس گذارم....و در مورد تمیز کردن هد!من در واقع با دستور عمل یکی از صاحبان غرفه های نمایشگاه کامپیوتر عمل کردم...ایشون گفتند که در صورتی که هد پرینتر متحرک باشه اونو خارج کرده و در محلول گاز پاک کن {که هرچی جنسش بهتر باشه بهتر هم عمل میکنه}که از همه مغازه ها و سوپر مارکتی ها هم میشه پیدا کرد به مدت حدودا 2 روز قرار بدید{البته بگم که زمان قرار دادنش بستگی به سریع و دیر باز شدن هد داره که درصورت لزوم یه تست با دستمال کاغذی بگیرید}....بعد 2 روز هد رو برداری و با دستگاه های باد که معمولا تو کارگاه ها یا خدمات کامپیوتری هم هست از فاصله 30 تا 35 سانتی متری یه سمت زیر هد که رنگ خارج میشه بگیرید.{اینم بگم که اون صاحب غرفه گفتش که حدود 70 درصد با این روش باز میشه...درضمن گفتش که مراقب باشید که شدت برخورد بادی که میزنید زیاد نشه چون باعث گشاد شدن دریچه های هد میشه!!!}<<<<<<<<<<<من خودم که از این روش جواب گرفتم.درحالی که هد پرینترم بطور کامل مسدود شده بودش

بخاطر اینکه فکر کنم کارتریج ها هم رنگ داخلش فاسد میشه.
    بازم بخاطر پاسختون متشکرم
    خواهش می کنم دوست عزیز.
    روش تون جالب هست، من تا بحال این روش رو نشنیدم. ممنونم بابت توضیحاتتون.

کارتریج های کانن داخل شون اسفنجی هست که رنگ رو جذب می کنه بنابریان شستن شون راحت نیست. (برخلاف اپسون که داخل کارتریج ها اسفنج وجود نداره)
    کلیت کار اینه که اگر خیلی اصرار دارید،‌اونقدر توش جوهر بریزید تا از طررف دیگر (زیر کارتریج) جوهر خارج بشه و تقریبا جوهر های قبلی با جوهر های جدید عوض بشن اما صد درصد عوض نمیشن!

ضمن اینکه جوهر داخل کارتریج اگر از ابتدا فاسد نبوده باشه،‌توی اون فاسد نمیشه چون از دوعامل مهم فساد جوهر یعنی نور و گرما به دور بوده.

موفق باشید

19. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •