تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: ادیوس 5 بهتره یا 6؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

12 ادیوس 5 بهتره یا 6؟

من از چند تا تدوینگر شنیدم که ادیوس 5 بهتر از 6 هست ولی برای من که با فایل های حجیم کار می کنم و ادیوس 6 قابلیت proxy داره کار با 6 راحت تره.
    ولی می خوام بدونم مزیت ادیوس 5 نسبت به نسخه ی 6 چیه که ادیوس 5 رو بهتر می دونن؟
    اگر کسی اطلاعی داره منتظرم.
    قبلا ممنون

در آغاز فعالیت imangholami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

salam baran jan . bebin chandta nokte hast ke kheiliharo majbur karde ba hamun Edius 5.50 kard konan 1 inke crack khubi vase edius 6 montashe nashode yani ehtemale paridane theme windows dar moghe kar ba edius 6 ziade ke dar windows 7 bishtar be cheshm miad 2 inke .newblue tuye edius 6 khub sazgar nist 3 inke ba bishtare pluginha mesle adoreg ya vitacent mach nist yani dar moghe kar ba in pluginha ehtemale paridane edius ziade ke bar migarde be hamun crackesh vali man khodam az edius 6.03 Estefade mikonam kheili raziad vali pishnahade man ham edius 6 hast chon........... MOAFAGH BASHIN

اگه نباشه جاش خالی می مونه mnh40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

salam baran jan . bebin chandta nokte hast ke kheiliharo majbur karde ba hamun Edius 5.50 kard konan 1 inke crack khubi vase edius 6 montashe nashode yani ehtemale paridane theme windows dar moghe kar ba edius 6 ziade ke dar windows 7 bishtar be cheshm miad 2 inke .newblue tuye edius 6 khub sazgar nist 3 inke ba bishtare pluginha mesle adoreg ya vitacent mach nist yani dar moghe kar ba in pluginha ehtemale paridane edius ziade ke bar migarde be hamun crackesh vali man khodam az edius 6.03 Estefade mikonam kheili raziad vali pishnahade man ham edius 6 hast chon........... MOAFAGH BASHIN
    اینکه شما میگی با با پلاگین ها خوب سازگار نیست قبول ندارم من خودم نسخه 6.2 رو دارم و تمام پلاگین ها رو از ادوریج بگیر تا بوریس رد و ویتاسن و هروگلیف و نیو بلو و ..... همه رو دارم و نصب کردم و هیچ مشکلی اعم از پریدن ادیوس ندارم و اینکه میگن ادیوس 5.5 بهتره بخاطر اینه که تو ادیوس 6 تعداد باگها زیاده و یکسری از کارتها رو ساپورت نمیکنه و اون هم به خاطر اینه که ادیوس 6 به شرکت grass vally فروخته شده و تا بخواد بیاد درست بشه یه مدت زمان میبره و همین هم شده که تو نسخه 6.5 تعداد باگهایی که داشت کمتر شده و تونسته اکثر کارتها رو ساپورت کنه به نظر من تو نسخه 7 همه این مشکلات برطرف میشه و همه از ادیوس 5 میپرن تو 7 البته این نظر منه
    دوم اینکه میگید کرک خوبی برای نسخه 6 نیومده رو قبول ندارم چون خودم دارم استفاده میکنم فقط اینو میدونم که هنوز کرک درست و حسابی برای نسخه 6.5 نیومده و خیلی ها با نسخه 6.5 مشکل دارن حتی با نصبش به نظر من که نسخه 6.2 فعلا بهترین نسخس .........
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام من هم عقیدم اینه که ادیوس 6 بهتره بخاطر. امکانات جدیدش یه سری مشکلات آن اساپورتی داره که می شه تحملش کرد
    Last edited by majidtorabkhani; 25-05-2013 at 02:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

این چه سوالیه یعنی هنوز کسی هست با 5 کار کنه

داره خودمونی میشه majid0307's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

به جرات میتونم بگم که برای سریعتر انجام دادن کار ادیوس 5.5 بهترین گزینه هستش
    به دلایل زیادی که فرصت ندارم اینجا بنویسم
    اما پیشنهاد میکنم هر دو را نصب کنید و با هردو کار کنید اگر کارتون زیاد باشه و وقتتون کم خواهید دید که ادیوس 5 گزینه مناسبتری است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •