تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: درخواست راهنمائی برای خرید تلویزیون

داره خودمونی میشه عطارد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض درخواست راهنمائی برای خرید تلویزیون

سلام
    تلویزیونی می خوام که سه بعدی نباشه. اسمارت بودن یا نبودنش هم مهم نیست. ضمنا می خوام تا بمب تازه گرونی ها منفجر نشده بخرم. ممنون می شم اگه راهنمائی کنید.
    بیشتر هم خانواده ام م.ا.ه.و.ا.ر.ه یا دی وی دی نگاه می کنن گاهی هم آی فیلم ، یعنی گیرنده دیجیتال داشته باشه خیلی خوبه ( 80 تومن جلو می افتیم ). ضمنا این تلویزیون ایران هم فقط اگر بارسلونا بازی داشته باشه خودم نگاه می کنم. در غیر این صورت اصلا نگاه نمی کنیم. ورودی HDMI به چه درد می خوره ؟ اصلا تاثیری برای کسی که مصرفش منحصر به م.ا.ه.و.ا.ر.ه یا دی وی دی باشه داره ؟ فول اچ دی بودن چی ؟ با نوع استفاده ما لازم هست؟
    ال جی یا سامسونگ
    47 اینچ
    Last edited by عطارد; 27-07-2012 at 18:38.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمن تشکر فراوان از همه پاسخ دهندگان (!) دارم میرم LG LW95000 بگیرم. فقط نگران رفلکس نورش هستم ( که بعضی ها میگن ). یا نصیب و یا قسمت.
    Last edited by عطارد; 29-07-2012 at 10:26. دليل: اشتباه تایپی

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من رفتم 47LW65100 رو خریدم 2450000. بر و بچ از 95000 و غیره خوششون نیومد ! وای فای داخلی نداره و باید دانگل بخرم. تنها چیزی که برام جالب بود این بود که ما ساعت 7 شب خریدیم . بعد از افطار برامون آوردن . همون شب هم نصب کردن !
    من نه سه بعدی می خواستم نه اسمارت ولی این تلویزیون هر دوتاش هست ! چی فکر می کردیم ، چی شد...
    برای قضاوت خیلی زوده ولی چون ما یه پروجکشن پاناسونیک قدیمی داشتیم ( که باید تصویر رو توش حدس می زدی چون چیز زیادی دیگه معلوم نبود ) تصویر این تلویزیون برامون خیلی جذابه مخصوصا کانال های HD ماهواره.
    نکته : نصاب گفت براتون دانگل میارم با نصب ( احتمالا منظورش تنظیمات بود ) 60 تومن بابت نب و ایاب و ذهاب هم چیزی نمی خوام. امروز به قسمت قطعات ال جی زنگ زدم گفت 34500 و سفارش دادم.حالا نمی دونم هزینه پیک و ... هم می گیرن یا نه.
    کسی جواب سوال منو نداده بود اما خوب گفتم شاید این اطلاعات به درد کسانی که پست رو مشاهده می کنن بخوره.

4. این کاربر از عطارد بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •