تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: >>>>>>راهنمایی برای شروع سی شارپ(مبتدی-پیشرفته)<<<<<<

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

13 >>>>>>راهنمایی برای شروع سی شارپ(مبتدی-پیشرفته)<<<<<<

با سلام خدمت دوستان
    هدف از زدن این تاپیک به اشتراک گذاشتن تجربیات و اطلاعات افراد حرفه ای در زمینه سی شارپ برای افرادیه که قصده حرفه ای شدن دارن.لذا از اساتید این امر دعوت میکنم تا ما رو از اطلاعاتشون بی نصیب نزارن...

من قصد یادگیری زبان سی شارپ رو دارم.البته میخوام به صورت حرفه ای روش وقت بزارم.برای شروعم از کتاب آقای هاشمیان دارم استفاده میکنم.
    میخواستم منو در زمینه اینکه برای شروع سی شارپ باید چیکار کنم و اینکه آیا قبل از یادگیریش باید با سی پلاس کمی آشنا باشم یا لازم نیست راهنماییم کنید.
    هم چنین اساتید نظرشونو در ارتباط با اینکه بهتره از چه کتاب و منبعی برای شروع کار استفاده کنم بدن.البته نمیخوام کتاب یا منبع سطح پایینی معرفی کنیدا.میخوام کتاب طوری باشه یا منبع معرفی شده از سوی شما طوری باشه که منو از سطح مبتدی تا سطح حرفه ای بالا ببره.
    در ارتباط با حل تمرینم میخواستم ازتون کمک بخوام که بایستی از چه منبعی استفاده کنم.
    ممنون از لطفتون
    Last edited by amir-2012; 27-07-2012 at 18:37.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

از دوستان حرفه ای تقاضا میشه جهت راهنمایی افراد دیگر و کمک به پیشرفت سطح برنامه نویسی کشور در این تاپیک حضور به عمل برسونندو بنده و افراد دیگر رو که قصد حرفه ای شدن در این امر رو دارن تا حد امکان یاری کنند.
    بنده از حضور این عزیزان سوالاتی رو داشتم که در پست بالا از ایشان پرسیده ام.منتظر جواب سوال هام از سوی اساتید این امر هستم.امیدوارم چشم انتظارم نزارن.....

ممنون از لطفتون

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    هدف از زدن این تاپیک به اشتراک گذاشتن تجربیات و اطلاعات افراد حرفه ای در زمینه سی شارپ برای افرادیه که قصده حرفه ای شدن دارن.لذا از اساتید این امر دعوت میکنم تا ما رو از اطلاعاتشون بی نصیب نزارن...

من قصد یادگیری زبان سی شارپ رو دارم.البته میخوام به صورت حرفه ای روش وقت بزارم.برای شروعم از کتاب آقای هاشمیان دارم استفاده میکنم.
    میخواستم منو در زمینه اینکه برای شروع سی شارپ باید چیکار کنم و اینکه آیا قبل از یادگیریش باید با سی پلاس کمی آشنا باشم یا لازم نیست راهنماییم کنید.
    هم چنین اساتید نظرشونو در ارتباط با اینکه بهتره از چه کتاب و منبعی برای شروع کار استفاده کنم بدن.البته نمیخوام کتاب یا منبع سطح پایینی معرفی کنیدا.میخوام کتاب طوری باشه یا منبع معرفی شده از سوی شما طوری باشه که منو از سطح مبتدی تا سطح حرفه ای بالا ببره.
    در ارتباط با حل تمرینم میخواستم ازتون کمک بخوام که بایستی از چه منبعی استفاده کنم.
    ممنون از لطفتون
    درود

تا جایی که دانشی داشته باشم در خدمت دوستان هستم

ابتدا اینکه کتاب خوبی رو برای استارت کار انتخاب کرده اید همین کتاب رو تا جایی که برای شما قابل درک است ادامه دهید

لزومی نداره که برای یادگیری زبان سی شارپ شما زبان دیگه ای رو بلد باشید

کتاب زبان اصلی رو در اینترنت سرچ کنید
    Professional
    C# 4 and .neT 4
    نویسندگان
    Christian Nagel
    Bill Evjen
    Jay Glynn
    Karli Watson
    Morgan Skinner
    روش مطالعه هم جناب اقای بهنام اقاجانی در تاپیک اموزش اندروید به زیبایی هرچه تمام نوشته اند

منبع این مطلب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است.
    در ویرایش مطالب سعی شده، تمامی کدها، جداول و جزئیات نوشتار، رعایت گردد. اما چنانچه ضعف هایی در مطالعه آن دیدید، می توانید از منبع اصلی هم استفاده نمایید.
    چنانچه پرسشی در خصوص آموزشها در ذهن شماست، لطفاً آنرا در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح نمایید تا مورد استفاده مشترک کاربران هر دو سایت قرار گیرد.
    لطفاً با حمایت خود از این مطالب در سایت منبع، باعث ایجاد انگیزه مضاعف در به اتمام رسانیدن این آموزشها باشید.

روش مطالعه:

روش مطالعه صحیح دوره آموزشی اندروید، جهت کسب بیشترین بازدهی در حداقل زمان، در قالب نکاتی در زیر درج شده. لذا جهت سهولت کار خود سعی کنید که این نکات را در مطالعه آموزشها در نظر بگیرید.

هر دوره آموزشی را در چندین مرور بخوانید.

- بار اول سریع و بدون توجه به جزئیات مطالعه کنید. کدها و تصاویر را خیلی سطحی نگاه کنید، نیاز نیست آنها را در برنامه بنویسید و آزمایش کنید، فقط نگاه کنید و بدنبال علل و چگونگی نوشتار نباشید. در این مرحله اگر 10% از کل مطلب را متوجه شوید کفایت می کند.
    - بار دوم، دقیقتر به مطالب توجه کنید. از لینک های کمکی که با * مشخص شده اند جهت کسب راهنمایی بیشتر استفاده کنید. باز هم نیاز به نوشتن کدها و برنامه نیست اما با دقت بیشتری کدها را بررسی کنید و سعی کنید عملکرد کدها را حدث بزنید. در این بار مرور اگر 20% دیگر از مطالب را متوجه شوید کفایت می کند.
    - بار سوم، دقیقتر از بار دوم مطالب را مطالعه کنید. در این مرحله با نوشتن بعضی نکات، رسم نمودارها، رسم چارت های مطالعه و ... می تواند کمک بیشتری به شما بکند. کدها را بنویسید و بررسی کنید اما نه خیلی دقیق بلکه سطحی. در این بار مرور اگر 20% دیگر مطالب برای شما آشکار شود کفایت می کند.
    - بار چهارم، سعی کنید مطالب را با کدهای نوشته شده تطبیق دهید و هر تعریف تئوری را در کد پیدا کنید و کاربرد آنرا ببینید. در این مرحله انتظار می رود حدود 80% از کل مطلب را دریافته باشید. این مرحله می تواند بیشترین زمان را از شما بگیرد.
    - بار پنجم، به توصیه ها عمل کرده تا بتوانید 100% مطالب بیان شده را بکار ببرید. سرعت اتمام این مرحله به تمرین و توانایی های قبلی شما بستگی دارد و شاید کوتاهتر از مرحله چهارم باشد، شاید هم بیشتر از مرحله چهارم به طول انجامد ولی سعی کنید به تمام توصیه های نوشته شده در انتهای مطلب عمل کنید.

پیشنهاد می شود هر روز بیش از 6 ساعت برای برنامه نویسی وقت بگذارید.

تا جاییکه می توانید از مطالب انگلیسی استفاده کنید. اگر در مطالعه انگلیسی ضعفی دارید با نصب یک دیکشنری کمک بگیرید. توجه داشته باشید که پیشرفت شما در گرو توانایی متون انگلیسی موجود در اینترنت خواهد بود.

هر دوره به طور معمول حدود 3 تا 7 روز نیاز به کار دارد و بستگی به ساعتی است که در روز صرف انجام تمرینات و مرور ها می نمایید.

از لینک های * دار در حدی استفاده نمایید که فقط بدانید چیست و در صورت داشتن وقت بیشتر آنرا بیشتر مطالعه کنید.

به توصیه های پایین هر مطلب آموزشی توجه داشته باشید. به عبارتی این توصیه ها ، تمریناتی هستند که به شما در تکمیل جلسه فعلی و پیشروی بیشتر در جلسات آینده کمک زیادی خواهند کرد.

در یادگیری عجله نداشته باشید و سعی کنید با خونسردی و رعایت نکات فوق مطالب را یک به یک یاد بگیرید.

مطالب را به دلخواه خود، رد نکنید و آنها را به ترتیب بخوانید، مگر اینکه در مطلبی ذکر شده باشد که مطالعه آن دلخواه است.

جلسه اول آموزش دارای تعداد زیادی از اصطلاحات و واژه های معمولاً نا آشناست. بیشتر وقت شما در این جلسه صرف فهمیدن این واژه ها می شود که جهت ادامه کار به شما کمک زیادی خواهد کرد. بدانید که این واژه ها در بین برنامه نویس ها مصطلح است و دانستن آن در آینده ضروری خواهد بود و در اوایل کار کمک کننده.

کتاب خاصی برای مطالعات اضافه پیشنهاد نمی شود و اکیداً توصیه می شود که خود را به یک کتاب محدود نکنید. می توانید انواع کتب را از سایتهایی که به طور غیر مجاز کتابهای غیر رایگان را برای دانلود می گذارند دانلود کنید و هر بار که در مورد مطلبی سئوال دارید به سرفصل اکثر آنها مراجعه و بهترین گزینه را برای مطالعه انتخاب کنید. هیچ کتابی در ارائه همه مطالب قوی نیست و هر کدام برای زمان و شرایط خاصی مناسب هستند. اما توصیه بهتر اینست که سئوالات خود را مستقیماً از گوگل درخواست کنید. با یک search keyword مناسب در گوگل بسیار بسیار سریعتر به مطالب آموزشی دست پیدا خواهید کرد.

با آرزوی موفقیت
    بهنام آقاجانی
    موفق باشید

4. 4 کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با تشکر و سپاس از دوست عزیزم SZHکه زحمت پست بالا رو کشیدن.
    میخواستم این سوال رو از حضور این دوست عزیزم داشته باشم که بنده چه مدت طول میکشه که سی شارپ رو تموم کنم؟با توجه به اینکه روزی شاید بتونم 2 ساعت بخونم.
    بعد باید به کجا کوچ کنم؟
    بعد میخواستم تا اگه امکانش هست برای سی شارپ دوستان اگه تمارین خوبی دارن با جواب حتما این تاپیک رو هم بی نصیب نزارن.

مرسی از لطفتون

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با تشکر و سپاس از دوست عزیزم SZHکه زحمت پست بالا رو کشیدن.
    میخواستم این سوال رو از حضور این دوست عزیزم داشته باشم که بنده چه مدت طول میکشه که سی شارپ رو تموم کنم؟با توجه به اینکه روزی شاید بتونم 2 ساعت بخونم.
    بعد باید به کجا کوچ کنم؟
    بعد میخواستم تا اگه امکانش هست برای سی شارپ دوستان اگه تمارین خوبی دارن با جواب حتما این تاپیک رو هم بی نصیب نزارن.

مرسی از لطفتون
    درود

یکم سوالت نامفهوم هست

شما هرچی سعی و تلاش کنید بیشتر و بیشتر خواهید اموخت و حرفه ای تر خواهید شد

والا من تاحالا ندیدم کسی رو که بگه من اخر برنامه نویسی یا سی شارپ هستم چون هر لحظه شما میتوانید چیز جدید یاد بگیرید

بعد بکجا کوچ کنید یعنی چی

برای تمرین باید مشکلات دیگران رو حل کنید فرضا برو در سایت برنامه نویس قسمت سی شارپ ببین افراد چه مشکلی دارند و چه جوابی دریافت میکنند

شما هم مطوئنا روزی به این مشکلات برخواهید خورد اینجوری شما قبل از رسیدن به مشکل اون رو حل کرده اید

7. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با تشکر
    واسه کوچ کردن منظورم کوچ به یکی از زبان های WPF یا WP7یا silverlightهستش؟؟
    بعد اینکه من اگه بخوام از مباحثی که میخونم فرضا حلقه های شرطی تمرین های خوبی حل کنم شما چه کتاب یا منبعی رو پیشنهاد میدید؟
    در ارتباط با سایتم امکانش هست آدرسشو برام بنویسی..

ممنون از لطفتون

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با تشکر
    واسه کوچ کردن منظورم کوچ به یکی از زبان های WPF یا WP7یا silverlightهستش؟؟
    بعد اینکه من اگه بخوام از مباحثی که میخونم فرضا حلقه های شرطی تمرین های خوبی حل کنم شما چه کتاب یا منبعی رو پیشنهاد میدید؟
    در ارتباط با سایتم امکانش هست آدرسشو برام بنویسی..

ممنون از لطفتون
    ببخشید که درست متوجه منظور شما نشدم

هرکسی با توجه به علایق خودش در رشته ای فعالیت میکند مثلا من اویل برنامه نویسی ، خیلی دوست داشتم طراحی سایت انجام بدهم که به دلایلی این کار انجام نشد اما الان مجبورم که این فناوری رو یاد بگیریم

انشاءالله شما کمی که در بخش برنامه نویسی حرفه ای تر شدید میتوانید خود تصمیم بگیرید

من کتابی ندیدم که صرفا به بحث تمرین پرداخته باشد اگر شما چیزی پیدا کردید خوشحال خواهم شد که به بنده هم اطلاع دهید

من برای خودم اینجوری تمرین میساختم یا حل میکردم

فرضا قرار بود یک عدد رو از ورودی دریافت کنم در نگاه اول این کار ساده ای است اما من سعی میکردم همین دریافت عدد رو به شکل ها مختلف برنامه نویسی کنم مثلا اگر طرف عدد منفی وارد کرد به کاربر اطلاع بدهم یا عدد رو بگیرم و کد اسکی اون رو به کابر اطلاع بدهم ، کد اسکی بگیره کاراکتر تحویل بده و . . .

حال شما هم میتوانید از این روش استفاده کنید مسائل رو به روش های مختلف ، ایده های جدید و . . . حل نمائید

ادرس سایت barnamenevis.org

10. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ببخشید که درست متوجه منظور شما نشدم

هرکسی با توجه به علایق خودش در رشته ای فعالیت میکند مثلا من اویل برنامه نویسی ، خیلی دوست داشتم طراحی سایت انجام بدهم که به دلایلی این کار انجام نشد اما الان مجبورم که این فناوری رو یاد بگیریم

انشاءالله شما کمی که در بخش برنامه نویسی حرفه ای تر شدید میتوانید خود تصمیم بگیرید

من کتابی ندیدم که صرفا به بحث تمرین پرداخته باشد اگر شما چیزی پیدا کردید خوشحال خواهم شد که به بنده هم اطلاع دهید

من برای خودم اینجوری تمرین میساختم یا حل میکردم

فرضا قرار بود یک عدد رو از ورودی دریافت کنم در نگاه اول این کار ساده ای است اما من سعی میکردم همین دریافت عدد رو به شکل ها مختلف برنامه نویسی کنم مثلا اگر طرف عدد منفی وارد کرد به کاربر اطلاع بدهم یا عدد رو بگیرم و کد اسکی اون رو به کابر اطلاع بدهم ، کد اسکی بگیره کاراکتر تحویل بده و . . .

حال شما هم میتوانید از این روش استفاده کنید مسائل رو به روش های مختلف ، ایده های جدید و . . . حل نمائید

ادرس سایت barnamenevis.org
    با تشکر
    با این حال اگه تونستید یه کتاب خوب در زمینه تمرین حل کردن از تمامی مباحث سی شارپ ,از مباحث ابتدایی گرفته تا مباحث پیشرفته گیر بیارید بی زحمت به حقیر هم تو این زمینه کمک کنید.
    منم اگه کتاب خوبی تو این زمینه پیدا کردم که احتمالا دنبالش خواهم رفت اطلاع میدم.

ممنون از لطفتون

آخر فروم باز mohsentanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بهتره قبل c# حداقل یک مروری روی c++ داشته باشید یک سری الگوریتم ها و مباحث پیچیده ای تو برنامه نویسی هست که جلوتر بری باهاش مواجه میشی اگه از اول پایه رو بسازی بهتره خیلی ها با c# شروع به کار میکنن که این در واقع مثل اینه که شما یدفعه بری سر کلاس تافل بشینی
    تا میتونی تمرین sample انجام بدید من خودم تازه شروع کردم و با چند نفری که مشاوره گرفتم گفتن از پایه شروع کنی خیلی بهتره (حل تمرین های گوناگون هر چند ساده)
    در ضمن برنامه نویسی صبر هم میخواد یدفعه انتظار حرفه ای شدن نداشته باش (عجول نباش)
    اگه تو برنامه ای چند ساعت گیر کردی هم ناامید نشو از خودت
    زمان خیلی مهمه بهتره وقت بزاری برای برنامه نویسی بعد یمدت شیرین میشه (وقتتو تنظیم کن البته خودم اخر شب حس و حالشو دارم)
    اگه با یکی که برنامه ساز حرفه ای هست دوست باشی هم خیلی میتونه کمکت کنه
    نظراتم تا حدودی شخصی بود و خودم تو این ۱ ۲ ماه آشنایی با زبان برنامه نویسی تجربه کردم

13. این کاربر از mohsentanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با تشکر از دوستان
    لازم دونستم یه سری از کتابای خوب تو زمینه سی شارپ و برای دوستان بزارم.امیدوارم به دردتون بخوره.
    1-کتاب how to program دیتل -البته سی شارپش-انتشارات ناقوس-نسخه VS2010
    2-کتاب ویژوال سی شارپ جان شارپ-انتشارات ناقوس
    3-Mastering Visual Csharp .net (البته من پیداش نکردم اما میگن جامع تر از دایتل و به درد افراد تازه کارم زیاد نمیخوره)
    4-Beginning with Visual Csharp 2010 wrox Programmer(این کتابم انگلیسیه و لی شنیدم متن ساده ای داره)
    5-آموزش سی شارپ احمدزاده
    6-آموزش سی شارپ هاشمیان

دوستان اگه مورد 3و4رو پیدا کردن به بنده هم اطلاع بدن ..
    در ضمن اگه کسی هم از یه کتاب تمرین خوب که تو این زمینه باشه خبر داره اطلاع بده تا بقیه هم استفاده کنن..

ممنون از لطفتون

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •