تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: <<کمک کمک>>>>>>خرید سیستم تا سقف قیمتی 700تومن>>

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

با تشکر از شما دوست عزیز MR.Cart
    اما من در ارتباط با پیشنهاد شما نظری داشتم,
    میخواستم حدالامکان مادربرد از برند asus باشه.سی پی یو هم میخواستم با نوع کارت گرافیک مچ باشه.لذا میخواستم چنانچه سی پی یو اینتل شد گرافیک ای تی آی باشه و چناچه سی پی یو AMDشد گرافیک nvidea باشه که خودم مورد دوم رو ترجیح میدم.این رو صرف مچ بودن گرافیک و سی پی یو عرض کردم.
    هم چنین با توجه به اینکه من تا به حال از برند gainward و asrockاستفاده نکردم نمیدونم اینا چه عملکردی رو دارن.اما تعریف asus رو از همه شنیدم.روی همین حسابم میخواستم نظرتونو در ارتباط با هم این مورد که اشاره کردم و هم مورد بالایی که در ارتباط با گرافیک و سی پی یو بود بدونم تا نظر کارشناسیتونو در این مورد به من حقیر بدید و در این باب منو راهنماییم کنید.
    ممنون از لطفتون
    سیستمی که دوست عزیز بعد از من معرفی کردند سیستم خوبی با این بودجه ی کم هست و با بودجه ی بالاتر هم ایسوز پیشنهاد نمی شود!!
    ضمنا کارت گرافیک هم هیچ ربطی به سی پی یو و مادربورد در حالت عادی ندارد!(مسئله مچ بودن)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان ,مرسی از اظهار لطفتون نسبت به بنده
    در ارتباط با گرافیک چی؟من gainward رو اصلا نمیشناسم.در این باب هم میخواستم یه کم بیشتر توضیح بدید.

3. این کاربر از amir-2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

gainward هم قیمتش مناسبه و برند بدی هم نیست. گرافیک خودم از همین برنده و تا الان که مشکلی نداشته.

5. 2 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من در ارتباط با مدل 440GTبه سه مدل برخوردم:
    1-ASUS - GeForce GT 440 - 1GB - DDR5 >>>198Toman
    2-CLUB - NVIDIA GeForce GT440 - 2GB>>>160Toman
    3-Gainward440GTکه مدل پیشنهادی دوست عزیزMR.CART با قیمت پیشنهادی 130تومان که البته من در سایتی قیمت آن را 100تومان دیدم.
    حقیقت این که خواستم تا از دوستان بخوام تا میزان تفاوت اینها رو بگن..چون قیمتاشون خیلی خیلی متغیره.البته بنده تو زمینه clock شون یه تفاوتایی دیدم اما این اختلاف قیمتی واسه یه مدل برام قابل هضم نیس.
    بعد اینکه آیا بهتر نیست که مدل گرافیک و پایین بیارم و گرافیک معتبرتری رو بردارم؟
    مطلب آخر اینکه میخوام نظر اساتید و راجب این سه مدل مادربرد بدونم:
    1-ASUS - P5G41T-M LX>>>125toman
    2-ASUS - P5P41T LE >>>120toman
    3-GIGABYTE - M68MT-S2 >>>115toman

ممنون از لطفتون

7. این کاربر از amir-2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوست عزیز توصیه من به شما اینه که برند ایسوس رو کلا بذارین کنار واقعا گرونه. تو بازار ما فروشنده ها از ایسوس یه برند افسانه ای درست کردن که قیمت فضایی داره.
    در مورد 440 دو مدل داره یکی GDDR5 و یکی هم DDR3 که مدل DDR5 قوی تر و بهتر و در عین حال گرونتر هم هست اما نه دیگه 198 تومن. 140 زیادش هم هست. بعد از این قیمت کارت های بهتری هست.
    در مورد اعتبار هم بگم هر چی ارزونتر بود بگیر چیپ هموشون رو انویدیا می زنه. و خیلی روی برند حساس نباش.
    در مورد مادربوردهایی که نوشتی دوتای اول که سوکت 775 هست که اصلا به سیستم شما نمی خوره. آخری هم نمی دونم چه سوکتی هست.

9. این کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مین اول و دوم یه چیزی...به اینتل میخوره ولی سومی رو از اساس بیخیال شید که سوکتش AM3+ هست
    GT 440 DDR5قیمتش باید همین حول و هوش 120-130 باشه با این قیمت سیستم بالای 500 شد
    اگه تونستین 30ت دیگه هم بندازین کارت 6670 حتما توصیه میشه(اگه AMD پسند هستید)

11. این کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ممنون بابت پاسختون
    راستی modemچی بگیرم؟قیمتش رو هم ذکر کنید ممنونتون میشم.
    در ارتباط با dvd rw ,برند sony ,hp,creativeنسبت به LITE-on 24xکه دوست عزیزمون MR.CARTپیشنهاد دادن ,بهتر نیستن؟دوستان چی پیشنهاد میکنن؟
    بنده یه سوال هم در ارتباط با تفاوت رم های dual channel و رم های معمولی از حضورتون داشتم؟
    در ارتباط با نوع رم ها نمیشه از رم geli استفاده کرد؟در قیمت چه میزان تاثیر گذار خواهد بود؟نظر دوستان در این باره چیست؟
    مورد بعدی اینکه MBپیشنهادی دارای گرافیک onboard هست؟
    سوال آخرم هم در ارتباط با کارت گرافیک است که آیا دارای امکان SLIمیباشد یا نه؟
    ممنون از لطفتون
    Last edited by amir-2012; 24-07-2012 at 04:19.

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

در ارتباط با dvd rw ,برند sony ,hp,creativeنسبت به LITE-on 24xکه دوست عزیزمون MR.CARTپیشنهاد دادن ,بهتر نیستن؟دوستان چی پیشنهاد میکنن؟
    فرقی ندارن...
    بنده یه سوال هم در ارتباط با تفاوت رم های dual channel و رم های معمولی از حضورتون داشتم؟
    اگه مثلا شما میخوای یه دونه 2 گیگ رو نصب کنی بجاش بیای 2تا1 گیگ رو نصب کنی سرعتش بیشترش
    در ارتباط با نوع رم ها نمیشه از رم geli استفاده کرد؟در قیمت چه میزان تاثیر گذار خواهد بود؟نظر دوستان در این باره چیست؟
    بازم میگم فرقی ندارنا
    مورد بعدی اینکه MBپیشنهادی دارای گرافیک onboard هست؟
    آنبورد ماله پردازنس نه مینبرد
    پردازنده هم آنبرد داره
    سوال آخرم هم در ارتباط با کارت گرافیک است که آیا دارای امکان SLIمیباشد یا نه؟
    خیر...سری H کراس فایر و SLI و اورکلاک ندارن.

14. این کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با تشکر از دوستان
    فقط اینکه من تا الان نتونستم MB ASRock h61رو گیر بیارم.یه سوال داشتم از حضور MR.CARTو سایر دوستان که اگه بخوام یه جایگزین برای MBذکر شده بیاریم پیشنهاد شما چیست؟
    (البته با پرس و جو که بنده از MB ASRock فهمیدم که MBخوبیه و اکثر قطعاتشم ظاهرا ژاپنیه ,فقط خواستم تا ببینم اگه یه جایگزین بخوایم برای این MBذکر کنیم چه MBست؟)
    ممنون از لطفتون

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

با تشکر از دوستان
    فقط اینکه من تا الان نتونستم MB ASRock h61رو گیر بیارم.یه سوال داشتم از حضور MR.CARTو سایر دوستان که اگه بخوام یه جایگزین برای MBذکر شده بیاریم پیشنهاد شما چیست؟
    (البته با پرس و جو که بنده از MB ASRock فهمیدم که MBخوبیه و اکثر قطعاتشم ظاهرا ژاپنیه ,فقط خواستم تا ببینم اگه یه جایگزین بخوایم برای این MBذکر کنیم چه MBست؟)
    ممنون از لطفتون
    می تونی ASROCK H61M/USB3 بگیری.
    این مین MSI هم اگه زیر 150 بود خوبه : PH61A-P35

17. این کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •