تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 308 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 3075

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | بلوگرانا | جلد 2

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

همانطور که دوست عزیزی پرسیدن منم این سوال برام پیش اومده که آیا نیمار به بارسا اومده یا نه؟
    در ضمن فکر کنم تات حدود یک ماه باقی مونده خاوی مارتینز باسکی رو بخرن
    معلومه که نیومده..

+

بارسا و رئال در صدر رده بندی پر طرفدارترین باشگاه های اروپا

سایت گل- یوفا، لیست باشگاه پرطرفدار این قاره را در سال جاری اعلام کرد.
    این رده بندی بر اساس تعداد هواداران رسمی در داخل و خارج کشورها انجام شده است.
    باشگاه بایرن مونیخ در این رده بندی همانند سال گذشته در رده پنجم قرار دارد.
    لیست ده باشگاه اول این رده بندی و همچنین باشگاه های آلمانی به شرح زیر است :
    ۱ - بارسلونا با ۶.۶۶۵.۰۰۰ هوادار
    ۲ - رئال مادرید با ۶.۳۳۰.۰۰۰ هوادار
    ۳ - منچستر یونایتد با ۵.۴۳۵.۰۰۰ هوادار
    ۴ - یوونتوس با ۵.۴۲۵.۰۰۰ هوادار
    ۵ - بایرن مونیخ با ۴.۴۴۵.۰۰۰ هوادار
    ۶ - گالاتاسرای با ۴.۲۷۰.۰۰۰ هوادار
    ۷ - میلان با ۳.۸۱۵.۰۰۰ هوادار
    ۸ - لیورپول با ۳.۷۳۰.۰۰۰ هوادار
    ۹ - اینتر میلان با ۳.۷۱۰.۰۰۰ هوادار
    ۱۰ - مارسی با ۳.۳۵۰.۰۰۰ هوادار
    .
    ۱۳ - بوروسیا دورتموند با ۲.۸۵۰.۰۰۰ هوادار

2. 5 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

این تندیس ((فروهر)) رو زمانی که سسک تو آرسنال بود یه سری ایرانی(فکرکنم کانون هوادران آرسنال بودند) واسش فرستادند...
    من هم گفتم حالا که تو بارساست پس میزارمش همینجا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 5 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

اینیستا: دلمان برای گواردیولا تنگ خواهد شد

ستاره باتجربه بارسا در صحبتهایی اعلام کرده که بارسا با تیتو در همان مسیر همیشگی حرکت خواهد کرد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آندرس اینیستا ، ستاره با تجربه باشگاه بارسلونا در گفتگو با تلویزیون گل شرکت کرد. این گفتگو امروز پخش خواهد شد.

اینستا در بخشی از صحبتهایش درمورد جدایی گواردیولا و روی کار آمدن تیتو برروی نیمکت مربیگری بارسا گفته:« با تیتو ویلانووا، بارسا به طریقی دراماتیک تغییر نخواهد کرد و تغییرات جزئی خواهد بود. دلمان برای گواردیولا تنگ می شود و با حضور تیتو، تیم عملا در همان مسیر قبلی حرکت خواهد کرد.»

اینیستا با اشاره به دوران حضور گواردیولا برروی نیمکت مربیگری بارسا گفت:« بارسا با پپ به بالاترین نقطه ممکن رسید و توانست از 19 جام ممکن، 14 جام را کسب کند.»

اینیستا در پاسخ به سوالی درمورد احتمال آنکه او در آینده جایزه ای فردی را کسب کند گفت:« جوایز فردی در مقابل جوایز گروهی اهمیتی ندارند.ما برای خودمان بازی می کنیم؛ برای آنکه افراد از تماشای بازیهای ما لذت ببرند.»

او درمورد خرید و انتقال جوردی آلبا به رختکن بارسا هم گفت:« فوق العاده است. به آلبا خوش آمد می گویم. او در یورو، بازیهای تمام و کمالی را ارائه داد. »

پویول، ویا و فونتاس به هامبورگ سفر نکردند

کاروان بارسا با 17 بازیکن به هامبورگ سفر کرد. خبر خوب هم بازگشت دانی آلوس به روزهای اوج است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه های پیش فصل بارسلونا در حال انجام است و بعد از برگزاری چندین جلسه تمرینی فشرده زیر نظر تیتو، بازیکنان این تیم در حال بازگشت به روزهای اوج، بعد از سپری کردن تعطیلات تابستانی هستند. اما حالا تیتو و شاگردانش در انتظار هفته های جذاب تری هستند، بازگشت بازیکنان ملی پوش بارسا و آغاز بازیهای دوستانه.
    اولین بازی دوستانه بارسا امشب در هامبورگ برگزار می شود ؛ مقابل تیم هامبورگ و بازی دوستانه دوم بارسا شنبه هفته آینده در شهر تانگر ومقابل تیم راخای مراکش خواهد بود. تیمی که چندی پیش با نتیجه 1-3 مقابل اتلتیک بیلبائوی بیه لسا به پیروزی رسید.
    دراین میان، شرایط موجود مانع از آن خواهد شد که تیتو ویلا نووا در بازی امشب، بهترین ستاره هایش را درمیدان ببیند: چرا که 9 نفر ازبازیکنانی ملی پوش، هنوز در تعطیلات تابستانی هستند ویا در اردوهای المپیک لندن هستند. و برخی دیگر هم هنوز به روزهای اوج بازنگشته است. کارلس پویول بعد از سپری کردن روزهای مصدومیت، تازه روز دوشنبه به تمرینات بارسا بازگشته و تستهای پزشکی اش را پشت سرگذاشته و قرار است تا از این به بعد با سایر هم تیمی هایش به تمرین بپردازد.پویول از هفته آینده به روزهای اوج بازخواهد گشت و گویا مصدومیت زانویش که دو ماهی او را از میادین ورزشی به دور نگاه داشته بود، اکنون دیگر به دست فراموشی سپرده شده.
    این درحالی است که سران بارسا این روزها درفکر تمدید قرارداد پویول هستند؛ قراردادی که تا سال 2013 اعتبارخواهد داشت. البته ایده سران بارسا، یک نقشه و بنرامه معمولی نیست. آنها پیشنهاد تمدید خاصی را دارند و می خواهند که پویول تا زمانی که کفش هایش را آویزان خواهد کرد، او را در اختیار داشته باشند.
    از سوی دیگر، آندرو فونتاس و داوید ویا هم شرایط مشابهی با پویول دارند؛ آنها هم همراه با اعضای کاروان بارسا به هامبورگ سفر نکرده اند ودر بارسلونا مانده اند تا تمریناتشان را دنبال کنند. علاوه بر اینها، تیاگو آلکانتارا و ایساک کوئنکا هم برای دنبال کردن تمرینات بدنسازی شان، در بارسلونا ماندند.
    طبق اعلام روزنامه سپورت کاتالونیا ، ویا تا ده روز آینده به اوج بازخواهد گشت و بدین ترتیب می تواند تا تیمش را در گوتبرگ (در مصاف با یونایتد) و در سفر بخارست همراهی کند . پانزده روز بعد هم اولین جام و مصاف با رئال، مصاف شاگردان تیتو را خواهد کشید
    از همین رو و درغیاب این بازیکنان، کاروان بارسا با 17 بازیکن به هامبورگ سفر کرد. خبر خوب هم بازگشت دانی آلوس به روزهای اوج است. او می تواند در این بازی، دقایقی برای تیمش به میدان برود.

کوبی برایانت:مسی،بهترین در تاریخ فوتبال خواهد بود

بسکتبالیست 33 ساله در صحبتهایی به تمجید از اسطوره آرژانتینی پرداخته و اعلام کرده که سری آ، بهترین لیگ در دوران کودکی او بوده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کوبی برایانت ستاره باشگاه لس آنجلس لیکرز معتقداست که لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال خواهد شد.

این بازیکن 25 ساله الان دومین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال است که در سه سال متوالی توپ طلا را فتح کرده و امیدوار است تا در ژانویه برای بار چهارم این جایزه را مال خود کند.

این روزها تیم المپیک بسکتبال آمریکا در بارسلوناست و خود را برای برگزاری سومین دیدار دوستانه اش مقابل اسپانیا آماده می کند. دراین میان کوبی برایانت در صحبتهایی به تمجید از مهارت های مسی پرداخته.

برایانت به خبرنگاران گفته:« امیدوارم که بتوانم مسی را ببینم و به او بگویم که چقدر دوستش دارم. او آماده است تا عنوان بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال را مال خود کند.»

قهرمان 5 دوره از رقابتهای ان.بی. ای .در ادامه به این نکته اشاره کرد که بعد از سپری کردن دوران کودکی اش در ایتالیا ، یکی از طرفداران سری آ است:« دیگو مارادونا فوق العاده بود. وقتی من در ایتالیا بزرگ می شدم، رقابتهای سری آ، بهترین رقابتهای موجود بود.»

برایانت ادامه داد:« مارکو فان باستن، رود گولیت، فرانک ریکارد، روبرتو باجو، پائولو مالدینی و مارادونا در ناپولی...سری آ فوق العاده بود.»

لیونل مسی در سال 2004 اولین بازی اش برای بارسا را برگزار کردو از آن زمان به بعد 5 قهرمانی در لالیگا، 2 قهرمانی در جام حذفی، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورده و اکنون عنوان برترین گلزن تاریخ باشگاه بارسا را یدک می کشد.

6. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

مسی مصدوم شد و به هامبورگ نرفت

ستاره آرژانتینی بارسا در جلسه تمرینی روز دوشنبه تیمش از ناحیه ماهیچه دوقلوی پای راست مصدوم شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لیونل مسی در دیدار دوستانه امشب بارسلونا مقابل هامبورگ غایب خواهد بود. در جریان جلسه تمرینی روز دوشنبه بارسا بود که این ستاره آرژانتینی از ناحیه ماهیچه دوقلوی پای راستش احساس ناراحتی کرد. او صبح روز سه شنبه در شهرک ورزشی حضور یافت تا تستهای پزشکی روی پایش انجام شده و میزان مصدومیتش مشخص شود. و درنهایت نتوانست با کاروان بارسلونا روانه سفر هامبورگ شود.

تیتو ویلانووا در این سفر 21 بازیکن را به همراه خودش برد. این اولین بازی پیش فصل بارسلونا در فصل جدید و اولین حضورتیتو به عنوان سرمربی تیم کاتالان خواهد بود. تیتو در غیاب مسی و بازیکنان ملی پوشی که در یورو حضورداشتند، در بازی امشب مقابل هامبورگ بیش از هرزمان دیگری برروی بازیکنان پایه ای تکیه خواهد داشت.

گزارش روز: این بارسا دست کم تا سال 2014 پابرجاست

ستون مهره ها و کلیدی ترین بازیکنان بارسا دست کم تا دو سال دیگر جایی نمی روند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این طور به نظر می رسد که اوضاع قراردادهای بازیکنان بارسلونا ، چندان بد نیست و تیتو بااطلاع ازشرایط مدت زمان دراختیار داشتن بازیکنانش، با خیال راحتی می تواند کارش را اغاز کند. اعضای ستون مهره های بارسا دست کم تا سال 2014 در نوکمپ خواهند بود و سران باشگاه کاتالان در تلاش هستند تا این قراردادها را با اولویت اهمیت آنها، تمدید کنند. یکی از این قراردادهای اورژانسی، قرارداد خاویر ماسچرانو است که انتظار می رودکه تا چند روز آینده به تمدید برسد. قرارداد کنونی ماسچرانو تا سال 2014 اعتبار دارد و انتظار می رود که قرارداد جدید او تا سال 2016 ادامه داشته باشد. پویول یکی دیگر از بازیکنانی است که پرونده تمدید قرارداد او ، روی میز قرار گرفته است.
    قرارداد کنونی پویول تا سال 2013 اعتبار دارد و سران بارسا بی صبرانه به دنبال آن هستند که کاپیتانشان را در رختکن تیمشان حفظ کنند و البته بعید به نظر می رسد که مشکل خاصی درمسیر توافق برای ماندن او در نوکمپ مجود داشته باشد.
    یکی از بازیکنانی که طولانی ترین قرارداد کنونی را دارد ، جوردی آلباست. بازیکنی که کمتر از یک ماه پیش به بارسا پیوست و قرارداد جدیدی را به امضا رساند. قرارداد او تا سال 2017 اعتبار دارد.
    مسی جواهر باشگاه هم تا سال 2016 با بارسا قرارداد دارد و البته هیچ وقت نمی توان بارسا را بدون مسی تصور کرد. اینیستا یکی از کلیدی ترین مهرها و سنگ بنای فلسفه کنونی بارسا تا سال 2015 با این تیم قرار داد دارد و قرارداد چابی ارناندس هم تا سال 2014 اعتبار خواهد داشت. هرچند که دراکثرقرارداد این بازیکان، بندی دیده می شود که تمدید یک ساله دیگر قرارداد آنها را تسهیل می کند.
    ویا تا سال 2014 با بارسا خواهد ماند و آدریانو هم همین طور. در صورتی که ویا در 50% بازیهای بارسا در فصل 5-2014 حضور یابد، قرارداد او به صورت اتوماتیک تمدید خواهد شد.
    خوسه مانوئل پینتو، کارلس پویول و مونیه سا تا سال 2013 با بارسا قرارداد دارند. قرارداد ویکتور والدس، آدریانو، مونتویا، ماسچرانو، بارترا، چابی ارناندس و ویا تا سال 2014 اعتبار دارد و دانی الوس، جرارد پیکه، تیاگو آلکانتارا، سرخیو بوسکتس، دوس سانتوس، فونتاس، اینیستا، آفلای و کوئنکا تا سال 2015 آبی اناری پوش خواهند بود.
    الکسیس سانچس ،پدرو، مسی و سسک تا سال 2016 با تیم کاتالان خواهند بود و جوردی آلبا تنها بازیکنی است که تا سال 2017 با بارسا قرارداد دارد.

8. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

بارسلونا و رد پیشنهاد میلان برای الکسیس

روسونری تصمیم دارد با قرار دادی یک ساله و قرضی ملی پوش شیلیایی کاتالان ها را به خدمت بگیرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بارسلونا پیشنهاد میلان برای واگذاری الکسیس سانچس وینگر هجومی خود به این تیم را رد کرد.

روسونری اکنون قصد دارد برای پر کردن جای خالی زلاتان ایبراهیموویچ که به تازگی به پاری سن ژرمن پیوسته ،ملی پوش شیلیایی بارسلونا را با قراردادی یک ساله و قرضی(با امکان قطعی کردن خرید او در پایان فصل) به خدمت بگیرد.

با این حال بارسلوناپیشنهاد روسرونری را رد کرده؛ زیرا برای فصل جدید روی ستاره 23 ساله برای حضور در ترکیب خود حساب ویژه ای باز کرده است.

الکسیس در تابستان 2011 از اودینزه به بارسلونا ملحق شد و در همان فصل اول خود در 25 بازی لالیگایی 12 گل برای باشگاه کاتالان به ثمر رساند.

همچنین به گزارش goal.com باشگاه میلانی آماده است درصورت دریافت پیشنهادی مناسب روبینیو ستاره برزیلی خود را به فروش برساند.

ماسیمیلیانو آلگری ، سرمربی روسونری به ستاره سابق منچسترسیتی به عنوان یک بازیکن کلیدی اعتقادی ندارد و پیشنهادی در حدود 9 میلیون یورو برای خروج روبینیو از سن سیرو کفایت می کند.

روبینیو در طی ماه های گذشته از باشگاه هایی مثل مالاگا و سانتوس برزیل پیشنهاد داشته است.

10. 2 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

این تندیس ((فروهر)) رو زمانی که سسک تو آرسنال بود یه سری ایرانی(فکرکنم کانون هوادران آرسنال بودند) واسش فرستادند...
    من هم گفتم حالا که تو بارساست پس میزارمش همینجا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فکر کنم سال 2010 بود که تو نظر سنجی که تو سایت (کانون رسمی هواداران آرسنال یا همون آرسنال.آی آر) گذاشتن فابرگاس بهترین بازیکن فصل انتخاب شد و این تندیس رو واسش فرستادن.
    البته یه بروشور کامل هم همراهش بود که کامل در مورد این نماد توضیح داده بود که بفهمه فلسفش چیه.

پ.ن: خواستم فقط یه اطلاعات تکمیلی داده باشم

12. 2 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

ناراحتي آلوز از بارسلونا

'دني آلوز' بازيکن برزيلي تيم فوتبال بارسلونا در يک کنفرانس خبري ازاينکه سران اين باشگاه در برابر شايعات از او حمايت نکرده اند،ابرازناراحتي کرد.

به گزارش روزنامه هاي اسپانيا، وي با اشاره به شايعاتي که در مورد رفتن اش از بارسلونا منتشر شده است، گفت: بعد از اين اتفاق متوجه شدم که باشگاه به دنبال منافع خود است نه بازيکنان.

آلوز گفت: خوشبختانه در حرفه ما بايد هر روز قابليت هاي خود را نشان دهيم. به همين دليل اگر مجبور شويم يک روز تيم را ترک کنيم، احساس اينکه تيم به اهدافش نرسيده است را نخواهيم داشت.

وي افزود: ما در زمان پيروزي ها همگي بازيکنان بزرگي هستيم و در شکست ها بر عکس. من به اين شرايط عادت کرده ام. من از اين پس تلاش خواهم کرد اعتماد آنهايي که نسبت به من بي اطمينان شده اند را دوباره به دست بياورم.

اين بازيکن ادامه داد: احساس حذف از تيم بارسلونا را ندارم اما درعين حال اين احساس را هم ندارم که عضو تيم هستم. مردم چيزهاي زيادي در مورد من مي گويند اما خودم تا کنون مستقيما از سوي باشگاه چيزي نشنيده ام.

آلوز درمورد برنده جايزه توپ طلاي اروپاهم خاطرنشان کرد:به نظرمن شانس'' ليونل مسي'' از ديگران بيشتر است. او قابل مقايسه با بازيکنان ديگر نيست. هر بحثي در مورد اينکه بازيکن ديگري مي تواند اين جايزه را ببرد، تلف کردن وقت است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مصدوميت مسي و ضرر مالي بارسا

با غيبت ليونل مسي در ديدار دوستانه امشب بارسا- هامبورگ، سران باشگاه آلماني از مبلغ پرداختي شان به بارسا خواهند کاست.

غيبت ليونل مسي در ديدار دوستانه امشب هامبورگ- بارسلونا، براي بارسلونا ضرر و زيان مالي به همراه خواهد داشت. طبق توافقات انجام شده ميان دو باشگاه، قراربود که سران هامبورگ براي برگزاري اين بازي (البته به شرط حضور ليونل مسي در ميدان) مبلغ 1.2 ميليون يورو به بارسا بپردازند ولي حالا که به دليل مصدوميت، ليونل مسي قادر به همراهي بارسا نخواهد بود، 30% از مبلغ اين قرارداد کاسته شده و از اين رو، آبي اناري ها 400 تا 500 هزار يورو کمتر دريافت خواهند کرد.

قابل يادآوري است که اين ديدار دوستانه به مناسبت صد و بيست و پنجمين سالگرد تاسيس باشگاه هامبورگ برگزار مي شود. البته در ديدار امشب بازيکنان ملي پوش بارسلونا و دارنده توپ طلا حضور نخواهند يافت.

14. این کاربر از dogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Halftime

Hamburg 1-2 Barcelona

Hotbird

ARD Das Erste

Lineup

José Pinto Colorado

Daniel Alves
    Marc Bartra Aregall
    Javier Mascherano
    Adriano

Dos Santos
    Javier Espinosa
    Sergi Roberto

Ibrahim Afellay
    Gerard Deulofeu
    Alexis Sánchez

16. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

ویلانووا: در زمان گواردیولا هیچ وقت احساس نکردم کمک مربی هستم

گواردیولا در پایان فصل گذشته از بارسا جدا شد و ویلانووا جای او را به عنوان سرمربی تیم گرفت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تیتو ویلانووا، سرمربی بارسا، اعلام کرد در زمان حضور پپ گواردیولا در این باشگاه، هیچ وقت احساس کمک مربی بودن نداشته است.

گواردیولا در پایان فصل گذشته از بارسا جدا شد و ویلانووا جای او را به عنوان سرمربی تیم گرفت. اکنون سرمربی جدید آبی و اناری ها امیدوار است که بتواند موفقیت های دوست قدیمی اش را ادامه بدهد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من و پپ در زمینه فوتبال 99.9 درصد با هم توافق داریم. من هرگز احساس نمی کردم کمک مربی هستم زیرا در همه مسائل دخالت داشتم.

من از روی نیمکت تیم را هدایت می کردم اما این بار شرایط متفاوت است. قبلا این گواردیولا بود که از کنار زمین دستورات را به بازیکنان انتقال می داد.
    اکنون ما یک تیم جدید داریم و سعی می کنیم این تیم نیز خوب کار کند."

سرمربی جدید آبی و اناری ها در مورد مصدومیت مارک مونیسا در تمرینات روز گذشته گفت:" خبر بسیار بدی بود. این خبری بود که ما اصلا دوست نداشتیم در تمرینات پیش فصل آن را بشنویم. واقعا حیف شد زیرا او خیلی خوب بازی می کرد و کاملا آماده بود.

اکنون باید تلاش کنیم وبه او روحیه بدهیم. او قبلا هم چنین شرایطی را پشت سر گذاشته و باید به او کمک کنیم. وقتی یک بازیکن مصدوم می شود، روحیه دادن به او کار بسیار دشواری است."

استقبال پیکه از حضور در لیگ چین؛پویول مثل برادر بزرگترم است

ستاره اسپانیایی بارسا که این روزها برای سپری کردن تعطیلات تابستانی در چین به سر می برد تمایلی برای ترک تیم کاتالان ندارد ولی از ایده انتقال به آسیا در آینده دور استقبال کرده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جرارد پیکه، مدافع باتجربه باشگاه بارسلونا از ایده حضور در لیگ چین در آینده دور استقبال می کند ولی در حال حاضر از حضور در باشگاه کاتالان لذت می برد

او این روزها برای سپری کردن تعطیلات تابستانی به چین سفر کرده و در صحبتهایی اعلام کرد که به شدت تحت تاثیر محبت مردم چین قرار گرفته است.

پیکه در سوال و جوابی که با کاربران شبکه اجتماعی چینی تنسنت ویبو داشت، اعلام کرد:ن من از اینکه برای تیمی مثل بارسلونا بازی می کنم واقعا راضی و خوشحالم. ولی به عنوان یک بازیکن حرفه ای باید بگویم که در آینده احتمالات زیادی ممکن است رخ دهد.من واقعا از چین خوشم آمد. روزهای خوبی را در اینجا سپری کردم.»

پیکه در ادامه به این نکته اشاره کرده که صمیمی ترین دوستانش در رختکن بارسا، پویول و سسک هستند:« پویول مثل یک برادر بزرگتر مراقب من است. او فوتبال را به من توضیح می دهد . ارتباط دوستانه ما فراتر از دو هم تیمی است و ما معمولا با هم بیرون می رویم و خیلی از وعده های غذایی را با هم صرف می کنیم. سسک هم همین طور است. ما از وقتی نه ساله بودیم با هم هستیم. هیچ رازی را از هم پنهان نمی کنیم و واقعا دوستان صمیمی و خوبی هستیم.»

پیکه که یکی از مهره های تاثیرگذار تیم ملی اسپانیا در کسب عنوان قهرمانی یورو2012 بود، در سال 2008 از منچستریونایتد به بارسلونا پیوست.

تیتو ویلانووا: آلوس بهترین مدافع راست دنیاست

مربی بارسا در صحبتهایی اعلام کرد که فروش آفلای در برنامه های تیمش نیست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تیتو ویلانووا بعد از بازی دوستانه تیمش مقابل هامبورگ درکنفرانسی خبری شرکت کرد و ابهامات موجوددر مورد تیمش را از بین برد.

او در ابتدا در مورد صحبتهای دانی آلوس گفت:« هیچ وقت بحث خاصی وجودنداشته.اگر من حس می کردم که آلوس چنین احساسی دارد، حتما به او زنگ می زدم و او را به آرامش دعوت می کردم. از نظر من آلوس بهترین مدافع راست دنیاست. هیچ بازیکنی به هوشیاری و خلاقیت او سراغ ندارم.»

خبرنگارهای آلمانی تمایل زیادی داشتند تا از دیدگاه تیتو در مورد رئال و مورینیو مطلع شوند ومی خواستند بدانند که او مقابل رئال،سیاستی مثل گواردیولا اتخاذ خواهد کرد یا نه. تیتو گفت:« نمی دانم در آینده چه رخ خواهد داد.من مربی بارسلونا هستم و از باشگاه دفاع خواهم کرد ولی مهمترین مسئله،بازیکنان هستند.»

تیتو در پاسخ به سوالی درمورد شرایط آفلای که تیمهایی مثل دورتموند و شالکه به دنبالش هستند گفت:« آفلای بازیکن تراز اولی است.ما روی او حساب بازکرده ایم و به جدایی او فکر نمی کنیم.دئولفئو هم بازیکن بارسای بی است. اگر او رشد و پیشرفت خوبی داشته باشد، می تواند به تیم اصلی بیاید.همه چیز به خود او بستگی دارد.»

تیتو درمورد ابراز تمایل بارسا برای جذب خاوی مارتینس هم گفت:« من روشن و شفاف گفته ام که به دنبال یک بازیکن برای پست مدافع میانی و خط میانی تیممان هستیم. فوتبالیست های زیادی در اروپا هستند که می توانند خواسته ما را برآورده کنند.»

18. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

تیترِ امروزِ روزنامه El Mundo Deportivo 25.07.2012

شروع خوب

بارسلونا 2 - هامبورگ 1

اولین پیروزی تیتو در هامبورگ به عنوان سرمربی بارسلونا

مصدومیت بد برای Muniesa - زانوی پای راست مدافع مرکزی آسیب دیده و تا 6 ماه از میادین دور خواهد بود

گل ها از آلوز و دلوفو - بازیکن جوان برزیلی خود را اثبات کرده و پیش فصل را با قدرت آغاز می کند

منبع:totalbarca

20. 3 کاربر از p3yman_xl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •