تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: اعتبار شرکت "نامداران"....آیا هدفونهای سن هایزر با گارانتی نامداران اصل هستن؟

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض اعتبار شرکت "نامداران"....آیا هدفونهای سن هایزر با گارانتی نامداران اصل هستن؟

به تازگی یک ایرفون CX 310 adidas مارک sennheiser با گارانتی نامداران خریدم.130 تومن.
    عکس:

متاسفانه مدلهای تقلبی بسیار زیاد هست و واسه همین میخواستم بدونم که میشه به شرکت نامداران اطمینان کرد؟

2. 2 کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به تازگی یک ایرفون CX 310 adidas مارک sennheiser با گارانتی نامداران خریدم.130 تومن.
    عکس:

متاسفانه مدلهای تقلبی بسیار زیاد هست و واسه همین میخواستم بدونم که میشه به شرکت نامداران اطمینان کرد؟
    سلام. مبارکتان باشد.
    درست می فرمایید در ایران مدل تقلبی سنهایزر زیاد است ولی در مورد شرکت نامداران بدانید:
    1. هیچ شرکتی برچسب گارانتی تعویض برای محصولات تقلبی نمی زند و خودش را وارد دردسر نمی کند.
    2.نامداران هشتاد مدل سنهایزر را عرضه می کند. از هر برند یک مدل دو مدل سه مدل و حداکثر ده مدل تقلبی تولید می شود نه هشتاد مدل!!!
    3.از نظر کیفیت مدلها و صدا هم کاملا" معلوم است که اصل هستند.
    موفق باشید.

4. 4 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fereydoon1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

سره قضیه سنهایزر خودم من یه میل زدم 4 شنبه شب به سنهایزر --5 شنبه صبح برام از تهران زنگ زدن گفتن که ما نماینده سنهایزر تو ایران هستیم و سنهایزر گفته شما رو راهنمایی کنیم شماره تماسش اینه 02166726781آدرسش هم اینه :خیابن جمهوری بعد از فخر راضی روبروی مدرسه امام سجاد ساختمان سنهایزر شما برای اصل بودن ببر اینجا

6. 5 کاربر از fereydoon1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

ممنون واسه پاسخ دوستان.چون یه بار توی یه سایت خبری خونده بودم که نامداران به طور رسمی در وبسایت سن هایزر به عنوان نمایندگی معرفی شده،ولی وقتی به لینکی که داده بودن (واسه بخش خاور میانه بود) اسم عراق و بحرین و ...بود ولی اسم نامداران به چشم نمیخورد.واسه همین شک کردم نکنه از لیست نمایندگیهای سن هایزر در اومده.
    به هر حال با توجه به پاسخ شما دوستان خیالم راحت شد.

8. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

دوستان من به سنهایزر ایمیل زدم و جواب ایمیل از طرف شرکت "Besat broadcasting co" واسم اومد.
    یه خورده من گیج شدم.کدوم شرکت الان نمایندگی رسمی سنهایزر هست؟ نامداران یا بعثت؟ اعتبار کدومشون بالاتره؟

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان من به سنهایزر ایمیل زدم و جواب ایمیل از طرف شرکت "Besat broadcasting co" واسم اومد.
    یه خورده من گیج شدم.کدوم شرکت الان نمایندگی رسمی سنهایزر هست؟ نامداران یا بعثت؟ اعتبار کدومشون بالاتره؟
    هردوتاشون هستن
    فکر کنم بعثت، بیشتر لوازم استودیویی میاره و قسمت هدفون سنهایزر بیشتر دست نامدارانه

قدیم ها یکی از دوستان توی پرشین تولز ایمیل زده بود به سنهایزر و یک همچین نتیجه ایی گرفته بود
    من که به هر دوشون اعتماد دارم و چیزی بر خلاف این نشنیدم

11. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saeedrma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سره قضیه سنهایزر خودم من یه میل زدم 4 شنبه شب به سنهایزر --5 شنبه صبح برام از تهران زنگ زدن گفتن که ما نماینده سنهایزر تو ایران هستیم و سنهایزر گفته شما رو راهنمایی کنیم شماره تماسش اینه 02166726781آدرسش هم اینه :خیابن جمهوری بعد از فخر راضی روبروی مدرسه امام سجاد ساختمان سنهایزر شما برای اصل بودن ببر اینجا
    جالبه احترام به مشتری رو خوب بلدن یکم باید به فروشنده های پایتختو ... یاد بدن

13. 2 کاربر از saeedrma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان سلام.من هدفون سنهایزر مدل rs 120 رو در نظر دارم بگیرم. یه نمایندگی تو بازار موبایل ایران دیدم.میخوام ببینم با خیال راحت برم بگیرمش؟؟ قیمتش 200 تومنه.آیا بهترین انتخاب موجوده؟؟ برای موزیک میخوام و اکثرا هم رپ . خواستم صبر کنم بیشتر پس انداز کنم واسه بیتس که دیدم اکثرا فیک هستن و تازه اون هم grade بندی داره !!! این شد که پشیمون شدم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •