تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 58

نام تاپيک: کمک در مورد خرید کیس تا 2 میلیون برای 3دی مکس

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

البته این در صورتیه که از هزینه اضافی بروی کیس ومادر بورد زده بشه وبه رم وSSD تخصیص داده بشه من نمیدونم چرا دوستان اصرار به هزینه زیاد وغیر قابل توجیه روی کیس ومادر بورد دارن
    .....
    پاک لطفا

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست من
    وقتی توی این بودجه یه کیسی مثل x-7 گیر میاد واسه چی باید بره یه کیس پایینتر گرفت؟اونایی که به 40-50 تومنی فکر کردند مسلما فکر بقیه ی جاهاشم کردن
    در ضمن مگه من گفتم که فقط تو کیس x-7 هست؟گفتم بهترینش توی این بودجه در کیس x-7 هست که واسه کار رندر هم لازمه
    در ضمن این کیس 6تا فن قوی و کم صدا هم داره که مشخصا خیلی بهتره در ضمن میشه فن هفتمی هم نصب کرد.
    در مورد رم هم مطمئنی که 400 مگاهرتز اینقدر سرعت میده؟
    هارد SSD نسبت به یه هارد معمولی بسیار بیشتر سرعت میده ولی 400 مگ انقدر نمیده دیگه...
    واقعا منو نا امید کردی شما دیگه چرا از شما بعیده من خودم تفاوت یه درایو جامد رو با باس رم میدونم این یه مثال برای تفهیم بهتر باس بالا برای رم وسیستم بود
    در مورد x7 شما میگید بودجه موجود ولی دارین دار جا های فرعی این بودجه رو فدا میکنید در ادامه من هم عرض کردم افراد بسیاری رو میشناسم که با کیس های 40-50 تومنی به کارهای پردازشی بالا میپردازن وفقط با یه فن سی پیو مشکل حله
    به هر حال ما باید مشاوره مختصر ومفید با حداقل بودجه واینده نگری رو مد نظر قرار بدیم حال بنده خدا صاحب تپیک یه بودجه ای رو در نظر گرفتن دلایل مختلفی وجود داره شاید فکر کردن با هزینه کمتر از این کارشون راه نمی یوفته مخصوصا تو این گرونی با سپاس از دوست خوبم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by animsprite; 12-07-2012 at 13:10.

3. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نه اتفاقا شما منو نا امید کردی که تفاوت 400 مگاهرتز رو با تفاوت یه هارد معمولی و SSD بیان میکنی!
    حرف آینده نگری زدی دیگه اون وقن کیس X-7 اینده دار تره یا یه کیس 50 تومنی با یه فن سی پی یو؟
    در ضمن حالا 130 تومن هم از این کیس کم کنیم و یه 50 تومنی به جاش بزاریم اون وقت باید 150 دیگه بدیم یه هارد SSD شصت گیگ خوب گیرمون بیاد!(فکر کنم مین Z68-GD65 رو گرون گفته باشم )
    بقیه ی قطعاتی پیشنهاد از نظر جناب عالی اشکالی که نداره؟
    Last edited by MR.CART; 12-07-2012 at 13:25.

5. این کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نه اتفاقا شما منو نا امید کردی که تفاوت 400 مگاهرتز رو با تفاوت یه هارد معمولی و SSD بیان میکنی!
    حرف آینده نگری زدی دیگه اون وقن کیس X-7 اینده دار تره یا یه کیس 50 تومنی با یه فن سی پی یو؟
    در ضمن حالا 130 تومن هم از این کیس کم کنیم و یه 50 تومنی به جاش بزاریم اون وقت باید 150 دیگه بدیم یه هارد SSD شصت گیگ خوب گیرمون بیاد!(فکر کنم مین Z68-GD65 رو گرون گفته باشم )
    بقیه ی قطعاتی پیشنهاد از نظر جناب عالی اشکالی که نداره؟
    داری کم کم به نتیجه میرسی حالا سیس کمی راندمانش رفت بالاتر ولی تفاوتی رو هزینه ایجاد نشد فقط از یکی گرفته شد به یه قطعه با ارزشتر اضافه شد این هزینه
    اخه دوست گلم اونی که شما اول پیشنهاد دادین یه سیس گیمینگ بود نه ورکینگ
    Last edited by animsprite; 12-07-2012 at 13:38.

7. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

دوستان اجازه بدین بحث تو چارچوبش بمونه.
    در مورد کیس زیاد اصراری نیست که حتما X7 بگیرن. حتی X3 هم جوابگو هست. ولی کولر رو حتما بگیرن.
    در مورد رم با باس بالاتر قبوله که به طور کلی باید کارایی بالاتری بده. اما تو معماری سندی بریج این روال مثل گذشته نیست. باس پیشفرض 1333 هست و برای استفاده از باس بالاتر باید از قابلیت XMP تو مادربرد استفادمکنیم تا یکم قویتر بشه. نکته بعدی هم این هست که باس بالاتر قیمت بالاتری هم داره. آیا بصرفه هست این هزینه رو بدیم؟ در 3Dmax نکته اول حجم رم هست. بعد هم اگه بودجه اجازه بده میریم سراغ باس بالاتر.

این بنچ ها مربوط به پردازنده های سندی بریج هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اگه تستی از تری دی مکس تو این زمینه دارین بهتر موضوع رو مشخص خواهد کرد.
    موفق باشید

9. 3 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

افرین به دوست خوبم اقا مجید اول حجم روم بعد در صورت موجود بودن هزینه باس رم
    ولی برخی دوستان دارن هزینه رو در جا هایی غیر از جای اصلی صرف میکنند مثل مادر بورد گرونتر یا کیس بزرگتر دقیقا بحث منم همینه که اقا مجید بهش اشاره کردن
    حالا شما بیاین این رم با باس بالا رو در کنار یه sdd تصور کنید تا سیستم بدون رم با باس بالا ویه sdd در کنار کیس بزرگ
    حالا خودتون تفاوت رم با باس بالا رو در بنچ های بالا ببینید

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوست من یه کیسی مثل X-7 میتونه تا چندین سال نیازش رو رفع کنه خدارو چه دیدی؟شاید یه دفعه خواست بره سیس گیمینگ اون وقت شاید مجبور شه کیس رو عوض کنه ولی با وجود X-7 این نگرانی برطرف میشه
    در رابطه با رم هم که دیگه کار تمومه!
    سی پی یو،مادربرد،کیس تماما اینده دارن...
    داری کم کم به نتیجه میرسی حالا سیس کمی راندمانش رفت بالاتر ولی تفاوتی رو هزینه ایجاد نشد فقط از یکی گرفته شد به یه قطعه با ارزشتر اضافه شد این هزینه
    دقت نکردی گفتم که اگه یه کیس 50 تومنی بگیریم باید 150 دیگه هم بدیم کجا تفاوت تو هزیه احساس نمیشه؟
    Last edited by MR.CART; 12-07-2012 at 13:49.

12. این کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

بازم تاکید میکنم رم با باس 1600 کافیست.
    کیس دلخواه.
    ما نظرمون رو گفتیم، حالا تصمیم با خریدار.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

[QUOTE=MR.CART;7097928]دوست من یه کیسی مثل X-7 میتونه تا چندین سال نیازش رو رفع کنه خدارو چه دیدی؟شاید یه دفعه خواست بره سیس گیمینگ اون وقت شاید مجبور شه کیس رو عوض کنه ولی با وجود X-7 این نگرانی برطرف میشه
    در رابطه با رم هم که دیگه کار تمومه!
    سی پی یو،مادربرد،کیس تماما اینده دارن...[/QUO
    به کیس های رده پایینتر هم مثل X3-X5 هم گیمینگ میگن ولی به گفته شما X7 معتبرتره من مشکلی با کیسX7 ندارم از چیزی که خوشم نمیاد اصراف در هزینست
    اقا مجید اگه لطف کنند بنچی از یه سی پیو مثلا 2600k اورررر شده در کنار رم با س های مختلف بزارن به نتیجه جالبتری میرسن من به کامپیوترم دسترس ندارم در اصرع قت یکی می زارم تفاوت خیلی بیشتر از بنچیه که اقا مجید گذاشتن
    Last edited by animsprite; 12-07-2012 at 13:55.

15. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بازم تاکید میکنم رم با باس 1600 کافیست.
    کیس دلخواه.
    ما نظرمون رو گفتیم، حالا تصمیم با خریدار.
    بله این میتونه شیرین ترین گزینه بخش باشه رم با باس 1600ویه کیس ارزونتر=کاهش هزینه
    من هم دنبال کم کردن هزینه بودم یا حداقل هزینه به جا-خوشحالم که بلاخره به نتیجه رسیدیم

17. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •