تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 150

نام تاپيک: بررسی وضعیت کارتهای گرافیک NVIDIA Geforce دربازار

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون .
    به همچنین .
    پس سعی میکنم بگیرم البته چون فروش اینترنتی هست یکم دلم چرکه .
    عجله ای هم ندارم چون این سیستم واسه برادرم هست و اونم فقط میخواد بازی کنه و فعلا با لپ تاپ می تونه بازی کنه .
    ولی سعی میکنم یکم بیشتر صبر کنم تا قیمت بیاد پایین تر .
    به جز evga ( آخر نفهمیدم چه جور باید به خونمش ) از چه برند دیگه ای بگیرم خوبه ؟
    به نظر م ایسوز هم خوبه ولی اونم خیلی قیمتش تعریفی نداره و فکر کنم مدل دایرکت سی یو الآن 380 باشه .
    در هر صورت ممنون از کمک هاتون .
    موفق باشید .
    قیمت ها الان بخاطر تعطیلات داره روز به روز بالا میره.اگه میخوای صبر کنی باید تا پاییز وایسی یا هرچه زودتر بگیری.تلفظش هم اینجوریه: ای وی جی ای یا e.v.g.a .. همین EVGA یکی از بهترین هاست و قیمت مناسبی هم داره.بقیه یه خورده گرونترند و الان خریدشون منطقی نیست.در ضمن اینها وظیفه است و قابلی هم نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من کارت گرافیک ASUS GTX560 Ti 1GB DDR5 رو از تهران به قیمت 440000 خریدم، ولی اسمش GTX560 Ti DCII TOP هست و روش نوشته OverClocked، می خواستم بدونم من گرون خریدم یا با مدل 390000 تومانیش فرق داره؟

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من کارت گرافیک ASUS GTX560 Ti 1GB DDR5 رو از تهران به قیمت 440000 خریدم، ولی اسمش GTX560 Ti DCII TOP هست و روش نوشته OverClocked، می خواستم بدونم من گرون خریدم یا با مدل 390000 تومانیش فرق داره؟
    اگر نوشته OverClocked یعنی توانش از مدلهای معمولی بالاتره ولی در کل 440 تومن برای مدل 560ti زیاد هست البته برند Asus تو ایران قیمتش بالاست..

4. این کاربر از Terova بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام
    قیمت اینا رو می خواستم:
    Zotac geforce gtx 560ti
    EVGA geforce gtx 560ti
    gigabyte geforce gtx 560ti
    اینا چه تفاوتی باهم دارن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

بعد از کمی تحقیق توی اینترنت، متوجه شدم که چیزهای زیادی رو در مورد کارت‌های گرافیکی نمیدونم. به هر حال تصمیم گرفته بودم که یک کارت گرافیکی قدرتمند مخصوص بازی رو پیدا کنم که قیمتش در حدود سیصد‌وپنجاه هزار تومان باشه! البته کمی بیشتر هم مسئله‌‍ای نبود و نیست!!! که سرانجام به این پردازنده رسیدم: Nvidia Geforce GTX 570.
    الان توی بازار ایران، قیمت پردازنده ی Nvidia GTX 570 چقدره؟ خرید کارت گرافیک دارای این پردازنده، با توجه به قیمت، به صرفه هست؟ از کدوم برند بهتره؟ اگر هم با این قیمت گزینه‌ی بهتری رو سراغ دارید، اطلاع بدید.

اگر اشتباهی داشتم، ببخشید.

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

بعد از کمی تحقیق توی اینترنت، متوجه شدم که چیزهای زیادی رو در مورد کارت‌های گرافیکی نمیدونم. به هر حال تصمیم گرفته بودم که یک کارت گرافیکی قدرتمند مخصوص بازی رو پیدا کنم که قیمتش در حدود سیصد‌وپنجاه هزار تومان باشه! البته کمی بیشتر هم مسئله‌‍ای نبود و نیست!!! که سرانجام به این پردازنده رسیدم: Nvidia Geforce GTX 570.
    الان توی بازار ایران، قیمت پردازنده ی Nvidia GTX 570 چقدره؟ خرید کارت گرافیک دارای این پردازنده، با توجه به قیمت، به صرفه هست؟ از کدوم برند بهتره؟ اگر هم با این قیمت گزینه‌ی بهتری رو سراغ دارید، اطلاع بدید.

اگر اشتباهی داشتم، ببخشید.
    سلام.

مشخصات بقیه ی قطعاتتون رو لطف میکنید؟

GTX 570 هم عالیه! ولی قیمتش بالای 450.000 هست...!

موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz, 3200 Mhz, 1 Core(S) 2 Logical Processor
    Ram: 4 Gigabyte
    در ضمن پردازنده‌ای که گفتم، DDR 5 هست؟ چطوری می‌تونم بفهمم به مادربورد من می‌خوره یا نه؟ ( منظورم اینه که چطور می‌تونم بفهمم مادربوردم DDR...؟)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یه پردازنده‌ی دیگه هم پیدا کردم ولی قیمتشو نمی‌دونم؟ البته می‌دونم که جاش نیست ولی خودتون ببخشید.
    ATI Radeon HD 6970
    به درد بازی می‌خوره؟ به صرفه هست؟ البته من فقط بازی هم نمی‌کنم. قیمتش چقدره؟

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

یه پردازنده‌ی دیگه هم پیدا کردم ولی قیمتشو نمی‌دونم؟ البته می‌دونم که جاش نیست ولی خودتون ببخشید.
    ATI Radeon HD 6970
    به درد بازی می‌خوره؟ به صرفه هست؟ البته من فقط بازی هم نمی‌کنم. قیمتش چقدره؟
    شما پردازنده خودتون هم قدیمی هست و در صورت استفاده از این VGA ها برای اون ها محدودیت ایجاد میکنه.

6970 هم از GTX 570 ضعیف تره.

شما یک تاپیک جدید ایجاد کنید تا بهتر راهنمایی بشید.

موفق باشید.

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

من الان با gtx520 میتونم هر بازییرو اجرا کنم؟ چون من تاحالا ندیدم که یه بازی گرافیک در حد سری 500 بخواد حتی بازیای 2011 که تا چن ماه دیگه میخوان بیان ...!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •