تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 94

نام تاپيک: پردازنده های نسل جدید اینتل با معماری Haswell و سوکت LGA1150

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درود:
    دوستان سیستم pc من خیلی قدیمی شده(واسه ده سال پیشه) میخوام لپ تاپ بخرم نهایتا تا 4.5 میلیون.
    بنظر شما لپ تاپ های Haswell تا چه زمانی وارد بازار ایران میشن؟ آیا تا حالا وارد بازارهای جهانی شدن؟ و تو چه پایه قیمتی می ایستن؟
    از راهنماییتون ممنون میشم.
    فکر کنم اوایل 2014 اگه اشتباه نکنم

2. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

مرسی. تا اوایل 2014 تو ایران میاد یا تازه وارد بازارهای جهانی میشه؟؟؟

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مرسی. تا اوایل 2014 تو ایران میاد یا تازه وارد بازارهای جهانی میشه؟؟؟
    وارد بازار جهانی شده و الان لپتاپ های گیمینگ جدید دارن از پردازنده 4700 اینتل استفاده میکنند.

5. این کاربر از mohsenslr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

داداش مطمئنی؟؟؟
    یعنی تا زمستون لپ تاپ جدید وارد ایران نمیشن؟
    چرا من همش فکر میکردم نهایت تا اواخر شهریور وارد ایران میشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال دارم. من میخوام حدود یکی دو ماه دیگه یه سیستم جدید بخرم. مشکلم رو انتخاب پردازنده هست.
    به نظر شما Haswell بخرم یا صب کنم Skylake بیاد؟ خودم فک نمیکنم Skylake نسبت به Haswell خیلی تفاوت سرعت ایجاد کنه. همچنین DDR4 هم فک نکنم افزایش سرعت خاصی ایجاد کنه.
    من سیستم رو برای بازی می خوام. همان طور که میدونین Haswell نسبت به Ivy bridge چندان افزایش سرعتی ایجاد نکرده و به خوبی اون هم Overclock نمیشه. در کل Skylake نسبت به Haswell ارزش صبر کردن داره؟ پردازنده فعلی من core 2 e8400 هست.
    مرسی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال دارم. من میخوام حدود یکی دو ماه دیگه یه سیستم جدید بخرم. مشکلم رو انتخاب پردازنده هست.
    به نظر شما Haswell بخرم یا صب کنم Skylake بیاد؟ خودم فک نمیکنم Skylake نسبت به Haswell خیلی تفاوت سرعت ایجاد کنه. همچنین DDR4 هم فک نکنم افزایش سرعت خاصی ایجاد کنه.
    من سیستم رو برای بازی می خوام. همان طور که میدونین Haswell نسبت به Ivy bridge چندان افزایش سرعتی ایجاد نکرده و به خوبی اون هم Overclock نمیشه. در کل Skylake نسبت به Haswell ارزش صبر کردن داره؟ پردازنده فعلی من core 2 e8400 هست.
    مرسی.
    Haswell که نیامده هنوز!!!

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    مرسی.
    سیستم رو واسه بازی میخوای پردازنده های سوکت 1155 کاملا کفایت میکنه به جاش باید به فکر خرید کارت گرافیک قویتر باشین.

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

با تاخیر،

نه برای لپ تاپ ارزش صبر کردن داره چون بهبود های بسیار اساسی در میزان مصرف و طول عمر باتری شده و همینطور قدرت GPU برای همین حتما توصیه میشه برای لپ تاپ های Haswell صبر کنید. درباره قیمت نمیشه نظر داد ولی قیمت جهانی محصولات مشابه قیمت نسل های قبل هست و احتمال میره بعد از تثبیت، قیمت ها مشابه باشه.

هنوز خیر (در سپتامبر/اکتبر پردازنده های Ivy Bridge-E شش هسته ای عرضه میشن). نسبت به 2011 پیشرفت های دو نسل جدید هست ولی هنوز هم 4770K چهار هسته ای کارایی بهترین Sandy Bridge-E ها رو نداره.

آپگرید برای شما فقط خرج بیخوده مگه اینکه کاربرد بسیار شدید Multithreading داشته باشید و در کارهای معمول اصلا تفاوتی مشاهده نخواهید کرد چه با Sandy Bridge-E ، چه با Ivy Bridge-E که در ماه های آینده میاد و چه با Haswell فعلی.

سلام و ممنون آرمان جان که جواب میدید مثل همیشه
    این Ivy Bridge-E شش هسته ای که گفتید قراره عرضه بشه کدوم سوکت هست؟1155 منظورت بود؟
    اگه جواب منفی هست پس سوال دیگه این که این سوکت 1155 نمیخواد شش هسته ای بزنه؟که دیگه نیاز نباشه مادربرد عوض کنم و فقط پردازنده 6 هسته ای رو بندازم رو این مادربردم
    ممنون
    Last edited by omidbooter; 30-06-2013 at 01:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سیستم رو واسه بازی میخوای پردازنده های سوکت 1155 کاملا کفایت میکنه به جاش باید به فکر خرید کارت گرافیک قویتر باشین.
    مرسی که جواب دادید.
    اینکه فرمودید برای بازی Ivy bridge ها کاملا کفایت می کنند رو کاملا قبول دارم ولی تاکید من بیشتر رو پردازنده های خانواده Skylake بود. ارزش صبر کردن داره؟ چون می دونید با اومدن Skylake اولین ظهور DDR4 را شاهد خواهیم بود. به گفته خود intel هم معماری جدیدی برای این خانواده ارائه خواهد کرد. میخواستم ببینم حدس میزنید تا چه حد افزایش کارایی نسبت به Haswell داشته باشیم؟
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hapoofesgeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

مرسی که جواب دادید.
    اینکه فرمودید برای بازی Ivy bridge ها کاملا کفایت می کنند رو کاملا قبول دارم ولی تاکید من بیشتر رو پردازنده های خانواده Skylake بود. ارزش صبر کردن داره؟ چون می دونید با اومدن Skylake اولین ظهور DDR4 را شاهد خواهیم بود. به گفته خود intel هم معماری جدیدی برای این خانواده ارائه خواهد کرد. میخواستم ببینم حدس میزنید تا چه حد افزایش کارایی نسبت به Haswell داشته باشیم؟
    مرسی
    دوست عزیز حداقل باید تا 2015 برای Skylake صبر کنید!حالا مدت زمان اومدن به بازار داخلی و... رو هم در نظر داشته باشین...
    اگر قرار باشه اینجوری آینده نگری کرد هچوقت نباید سیستم رو ارتقا داد، حداقل صبر کنیدHaswell درست و حسابی وارد بشه بعد برین سراغ دو نسل بعد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •