تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 22 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 214

نام تاپيک: ســوالات عمــومــی عکاسـی

داره خودمونی میشه 3tareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    My Love Heart

14 عکاسی و فیلمبرداری مجالس

سلام
    کسی میدونه مراحل فیلمبرداری از یک برنامه عروسی (از ابتدا تا خاتمه آن؛ مثل رفتن به گل فروشی و گرفتن فیلم از آن. بعد آرایشگاه. بعد... و الی آخر)، شامل چه اقدامات و مراحلی میشه؟ ضمناً من میخوام برای کار فیلمبرداری و عکاسی آتلیه مجالس اقدام کنم. میشه راهنماییم کنید؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه farzanehpaksima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    T@briZzz

پيش فرض

معمولاً اولش عکسای اسپورت و کلیپ اسپورت عروس داماد هست

بعدش یه تیکه هایی از مراسم توی فیلم هست

بعدش یه تیکه فیلم یا عکس از کفش و دسته گل عروس + نمایی از تالار آماده شده

عروس به صورت ساده توی آرایشگاه ، داماد در حال چک مردن خودش توی آینه

رفتن دوماد به گل فروشی و گشتن بین گلا و انتخاب یه گل از دسته گل عروس

برگشتن سمت آرایشگاه و فیلمبرداری با عروس

اومدن عروس با پدرش به سمت مهمونا ، بعدش تحویل عروس به داماد معمولاً داماد دست عروس رو میگره و عروس با یه چرخ میره سمت داماد

بعدشم که مراسم معمولی ، کیک و اینا

رقص دو نفره عروس و داماد ، آخرش پرتاب دسته گل عروس ، شام و ...

اگه بازم خواستی جز به جز میگم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ایا دوربین ما همچین قابلیتی رو خودش داره یا نه؟
    اگه داره که همه چیزو تنظیم میکنه و شما فقظ باید دوربینو حرکت بدین در غیراینصورت خودتون میتونید صحنه مورد نظرو تقسیم بندی کنید و پست سر هم بدون اینکه تنظیم رو تغییر بدین یا دوربین حرکت بکنه از کل اون صحنه عکس بگیرید
    پانوراما تنظیم خاصی نداره فقط دوربینو باید در امتداد عکسها حرکت بدین که با سه پایه میشه این کارو کرد دستی خیلی سخته

اگه نباشه جاش خالی می مونه MojiOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کلاس عکاسی

با عرض سلام و تبریک سال نو
    دنبال کلاس عکاسی خوب می گردم که مدرک بده و معتبر باشه. تمامی دوره ها رو می خوام بگذرونم. چاپ عکس و نورپردازی و عکاسی صنعتی و...
    گفتم از شما اساتید فن بپرسم که یه جای خوب و مطمئن بهم معرفی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض پرسش و پاسخ عکاسی

درود
    فکر کردم اگه تاپیکی باشه که دوستان راجع به عکاسی سوالی داشتند مطرح کنند خوب باشه. در واقع جای این تاپیک توی مهم ها خالی هستش.
    البته خواهشن راجع به دوربین اینجا سوال نپرسید.

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

اولین سوال رو هم خودم می پرسم از اساتید

چطور میشه عکسی گرفت که فوکوس صفحه ای داشته باشه
    یعنی روی سوژه فوکوس بشه و جلو و پشت سوژه تار نشون داده بشه. البته توی SlR ها حتماً به سادی انجام میشه. منظور من روی دوربین های نیمه حرفه ای هستش. مال من HX100

ممنون

6. این کاربر از memit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در مورد پخش کننده نور هیچی نمیدونم میشه یه نفر از اساتید در موردش یکم توضیح بده؟
    خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این فلشهایی که به صورت جدا تو بازار فروخته میشن و روی کفشک دوربین قرار می گیرن چجورین؟
    آیا اونا هم چهره رو مصنوعی میکنه؟
    قیمتش چنده و آیا کلا ارزش خرید داره یا نه؟
    دوستان هرکی اگه نظری بده ممنونش میشم
    هیچکی جواب منو نمیدونه؟

در آغاز فعالیت jocker1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    ببخشید میخواستم بدونم دوربینcanon d550واسه منه اماتور خوبه یا نه

اخه یجایی شنیدم که کارکردن با دوربینای حرفه ای خیلی سخنی و هر روز باید دم در تعمیر گاه باشی؟
    لطفا راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hapoofesgeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    ببخشید میخواستم بدونم دوربینcanon d550واسه منه اماتور خوبه یا نه

اخه یجایی شنیدم که کارکردن با دوربینای حرفه ای خیلی سخنی و هر روز باید دم در تعمیر گاه باشی؟
    لطفا راهنمایی کنید
    اگر شما واقعا به عکاسی علاقه داری و میخوای عکاسی کنی خیلی بهتره که یه DSLR بگیری،چون فقط تو این دوربینا دستت تو تنظمیات بازه و میتونی عکس رو اونجور که میخوای بگییری...
    ولی اگه میخواین عکس دست جمعی و تفریحی و اینا بگیرین یه Compactهم کفایت میکنه چون هم کوچیکتره هم کار باهاش راحت تر و هم ارزونتر...
    در ضمن کار کردن باهاش هم سخت نیست و فقط یه مدتی باید وقت بذارین و اصول اولیه عکاسی رو یاد بگیرین و بعد از اون با چند دقیقه کار کردن با دوربین همه تنظیماتش دستتون میاد
    ولی قضیه تعمیر یکم فرق میکنه...DSLR هارو هر جایی بلد نیستن تعمیر کنن و اگر تو تهران نباشین و گارانتی هم نداشته باشه دوربینتون کمی دردسر ساز میشه تعمیرش(گارانتی هم داشته باشین برای ساده ترین تعمیر باید کلی معطل شین که بره تهران بعد نوبتش بشه و بعد هم برگرده )
    برای مثال بنده برای تعمیر فوکوس اسکرین این دوربین توسط گارانتی یک ونیم ماه معطل شدم(ولی خوب حداقل پولی نگرفتن )

در آغاز فعالیت jocker1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اگر شما واقعا به عکاسی علاقه داری و میخوای عکاسی کنی خیلی بهتره که یه DSLR بگیری،چون فقط تو این دوربینا دستت تو تنظمیات بازه و میتونی عکس رو اونجور که میخوای بگییری...
    ولی اگه میخواین عکس دست جمعی و تفریحی و اینا بگیرین یه Compactهم کفایت میکنه چون هم کوچیکتره هم کار باهاش راحت تر و هم ارزونتر...
    در ضمن کار کردن باهاش هم سخت نیست و فقط یه مدتی باید وقت بذارین و اصول اولیه عکاسی رو یاد بگیرین و بعد از اون با چند دقیقه کار کردن با دوربین همه تنظیماتش دستتون میاد
    ولی قضیه تعمیر یکم فرق میکنه...DSLR هارو هر جایی بلد نیستن تعمیر کنن و اگر تو تهران نباشین و گارانتی هم نداشته باشه دوربینتون کمی دردسر ساز میشه تعمیرش(گارانتی هم داشته باشین برای ساده ترین تعمیر باید کلی معطل شین که بره تهران بعد نوبتش بشه و بعد هم برگرده )
    برای مثال بنده برای تعمیر فوکوس اسکرین این دوربین توسط گارانتی یک ونیم ماه معطل شدم(ولی خوب حداقل پولی نگرفتن )
    ممنون بابت پاسختون
    من به عکاسی علاقه دارم و می خوام به صورت حرفه ای ادامه بدم
    به نظرتونcanon d550 خوبه؟
    بعدم من تو تهرانم و فکر کنم زیاد تعمیر کردنش سخت نباشه
    فقط می خواستم مطمئن شم که کار کردن باهاش سخت نیست چون یکی از دوستام که اشناش اتلیه داشت اصلا بلد نبود بعد 2 سال باهاش عکس بگیره
    یه سوال دیگه هم داشتم این گارانتی ها واقعیه .؟..مثل گارانتی موبایل که نیست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •