تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 27 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 267

نام تاپيک: The Elder Scrolls Online

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازی اعلام شده که P2P هستش ولی هنوز توضیحات بیشتری داده نشده.
    ولی عده ای حدس میزنن براش سرورهای Private رایگان بیاد.(مثل WoW یا AION)
    به نقل از منبع معتبر n4g هم میشه پیش خریدش کرد به قیمت 60 دلار.
    peer2peer روش خوبی نیست واسه یه بازی انلاین به این سبک . چون باید یکی از بازیکنا هاست بشه و بازی کردن با خارجی ها دردسری جز time out نداره. ولی اگه بازیکنان ایرانی باشن خوبه . اما درکل سرور دایمی Private باشه بهتره.
    چون من روش p2p تو بازی blackshot هست رو ربازی کردم اصلا جالب نیست و فقط لگ و لتنسی داره.

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

منظورم Pay 2 Play بودا!
    یعنی اول کار یه پولی میدی تا بتونی بازی کنی!(احتمالا مثل WoW نمیخواد ماهانه هی پول بدی)

3. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

به اطلاع برسانم معنی لغتی Casual هم = غیر جدی
    خیلی باحالی تو باو! بچه ها گفتن اصلاً بحث نکن ولی بنده یه درصد احتمال دادم کسی که به بقیه اونجوری میگه کژوال کژوال یه چیزی بارشه حتماً ارزش داره آدم 4 کلمه باهاش بحث کنه که دیدم ...
    پسر جون، حالا تو 4 جا مثل بازی سنتر شنیدی میگن کژوال کژوال، دلیل نمیشه که هرجا کلمه رو به کار ببری. اول برو تحقیق کن ببین اصلاً یعنی چی بعد...

از تمام بچه ها هم عذر میخوام بابت آف تاپیکا. واقعاً شرمنده...

5. این کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

casual برای گیمرها همون تعریفی رو داره که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت

7. 2 کاربر از hossein2801 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dante May Cry M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی باحالی تو باو! بچه ها گفتن اصلاً بحث نکن ولی بنده یه درصد احتمال دادم کسی که به بقیه اونجوری میگه کژوال کژوال یه چیزی بارشه حتماً ارزش داره آدم 4 کلمه باهاش بحث کنه که دیدم ...
    پسر جون، حالا تو 4 جا مثل بازی سنتر شنیدی میگن کژوال کژوال، دلیل نمیشه که هرجا کلمه رو به کار ببری. اول برو تحقیق کن ببین اصلاً یعنی چی بعد...
    مهم نیست چند نفر رو با هم جمع کنید بگید Casual یعنی چی ، معنی کلمه ثابت ـه :
    معنی کلمه یعنی "غیر جدی" و اگه توجه کرده باشید Casual رو برای درجه سختی آسون بازی هم استفاده می کنن که طرف می خواد فقط بازی کنه و بره جلو داستان بازیرو بفهمه و این حرفا ! تعریف شما انگار خود ساحت ـه و در ایران تولید شده؟ حتما تولید ملی رو دارید رواج میدید؟

یعنی چی که بازی سنتر دیدم می گن Casual ؟ من از طرف کسی که حرف نمی زنم. به کسی جز خودت هم نگفتم Casual که دلیلش هم حرفی بود که خودت زدی، حالا بماند که واقعا هستی یا نه !
    اولین باری بود که در فروم کلمه "Casual" رو استفاده کردم ، نمی دونم چه جوریاس! خودت رو همه می دونی

اینم متن یکی که تو فروم D3 در مورد Casual بودن D3 توضیح داده :

So my point is, I guess D3 will appeal more to the casual gamer who enjoys a good ---- and slash ARPG then to the hardcore fan of the franchise.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Dante May Cry M; 28-05-2012 at 18:04.

9. این کاربر از Dante May Cry M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

مهم نیست چند نفر رو با هم جمع کنید بگید Casual یعنی چی ولی هم معنی کلمه یعنی "غیر جدی" هم اگه توجه کرده باشید Casual رو برای درجه سختی آسون بازی هم استفاده می کنن که طرف می خواد فقط بازی کنه و بره جلو داستان بازیرو بفهمه و این حرفا ! تعریف شما انگار خود ساحت ـه و در ایران تولید شده؟
    اینم متن یکی که تو فروم D3 در مورد Casual بودن D3 توضیح داده :
    تعریفی که من برات نوشتم رو از خودم در نیاوردم، تعریف واحدی هستش که اگه بری دنبالش خودت هم بهش میرسی!
    در ضمن اگه یه بار دیگه اون تعریفی که من گفتم رو بخونی میبینی که دقیقاً با همین حرفی که زدی مطابقت داره! وقتی تو یه بازی درجه سختیِ آسون، اسمش Casual هست یعنی هیچ درگیری و سختی جلو پای آدم نیست و همین جوری به راحتی آدم میره جلو...

اون حرف هم حرف یه یوزر هست مثل خودت، مثل من. منم میتونم برم تو فروم Guild Wars بگم این بازی کژوال ـه! ولی در واقعیت اینه که ~> ? Who Cares و اصلاً یک درصد هم ارزش داره حرف من؟

11. این کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dante May Cry M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تعریفی که من برات نوشتم رو از خودم در نیاوردم، تعریف واحدی هستش که اگه بری دنبالش خودت هم بهش میرسی!
    در ضمن اگه یه بار دیگه اون تعریفی که من گفتم رو بخونی میبینی که دقیقاً با همین حرفی که زدی مطابقت داره! وقتی تو یه بازی درجه سختیِ آسون، اسمش Casual هست یعنی هیچ درگیری و سختی جلو پای آدم نیست و همین جوری به راحتی آدم میره جلو...

اون حرف هم حرف یه یوزر هست مثل خودت، مثل من. منم میتونم برم تو فروم Guild Wars بگم این بازی کژوال ـه! ولی در واقعیت اینه که ~> ? Who Cares و اصلاً یک درصد هم ارزش داره حرف من؟
    "کسی که وقت نداره بازی کنه" چه ربطی به Casual داره آخه ! خوب من که تعریف کرده بودم ، شما مثلا تصحیح کردین که شده بود تولید ملی.
    اون تاپیک هم اگه بری پایین میبینی که خیلی ها تایید کردن و یک تاپیک با 1 پست نیست ! نهایت میان برای دفاع می گن Inferno رو باید امتحان کنی.
    هر وقت یاد اون وقت نداشتن=Casual می افتم خندم می گیره

13. این کاربر از Dante May Cry M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

اطلاعات بیشتر در مورد بازی:
    بازی در سال 2013 عرضه خواهد شد(تاریخ دقیق اعلام نشده) و تمام Tamriel قابل دسترسی خواهد بود(خودتون به بزرگیش پی ببرید) البته از اونجایی که این سرزمین فوق العاده بزرگه همه ی استان ها از اول وجود نخواهند داشت و در طی آپدیت ها به تدریج اضافه میشن.همون طور که گفته شد سه حزب وجود داره در بازی که هر کدام مستقل هست و بر علیه بقیه!(بر خلاف اکثر بازی ها که دو حزبی هستن)
    جنگ های بین این سه حزب بر سر پادشاهی و تسخیر سرزمین Cyrodiil هست.اعلام شده که بازی چند سالیست که در دست ساخت بوده!
    درضمن در این حین ارتش evil ها تحت فرماندهی Molag Bal (یک Daedric Prince) هم پا به عرصه گذاشته و از طرفی کل سرزمین با اون ها در جنگند.
    پ.ن:یه جورایی این Molag Bal نقش آرتاس در WoW رو داره احتمالا.

15. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

"کسی که وقت نداره بازی کنه" چه ربطی به Casual داره آخه ! خوب من که تعریف کرده بودم ، شما مثلا تصحیح کردین که شده بود تولید ملی.
    اون تاپیک هم اگه بری پایین میبینی که خیلی ها تایید کردن و یک تاپیک با 1 پست نیست ! نهایت میان برای دفاع می گن Inferno رو باید امتحان کنی.
    یعنی واقعاً انقدر ذهنِ کوچیکی داری که نمیتونی تحلیل کنی این مسائل ساده رو ؟
    اصلاً بگیم اون تاپیک 10 صفحه داشته و 100 نفر هم تایید کردن! این 100 نفر از بین 7 یا 8 میلیون نفری که بازی رو خریدن، چیزیه؟

جالبه! یه نگاه به این بنداز، اون وقت به خودت میخندی : ))

A casual gamer is a player whose time or interest in playing games is limited. Casual gamers tend to play games designed for ease of gameplay and don't spend much time playing more involved games. The genres that casual gamers play vary, and they might not own a specific video game console to play their games.

الان ربطش رو فهمیدی؟ حالا بخند!

17. این کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

دقیقا به وقت مربوط میشه چون وقتی بازی سخت باشه برای رسیدن به اون هدف باید کلی وقت بزاری تا بش برسی casula این وقتو نمیزاره اگه بزاره که دیگه casual نیست
    یک مثال میزنم
    تو wow رو یه progress کسی که بیش از 100 بار حاضره wipe شه تا باس بیفته رو بش میکن hardcore ولی کسی که بعد از چند wipe خسته میشه بش میکن casual

19. 2 کاربر از hossein2801 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •