تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 27 اولاول ... 13192021222324252627 آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 267

نام تاپيک: The Elder Scrolls Online

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام من این بازی رو سفارش دادم امروز به دستم رسید.ولی دیدم آپدیت ۶ هم براش اومده.که هنوز نتونستم دانلودش کنم.حالا بازی رو نصب کردم یه اکانت ساختم .با اکانتی که ساختم وارد سایت میشه اما وارد بازی نمیشه و ارورهای invalid client و error 200 و errore 201 میزنه.راهنمایی میخوام
    این 2 تا خطا که شما میگی خطای لاگین شدنه، یا سرور ها آفلاین بوده اون لحظه یا User و Pass خودت رو اشتباه میزدی.
    ولی Invalid Client خطای آپدیته، باید فایل Launcher رو باز کنی و بذاری بازی به آخرین پچ ارتقا داده بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این 2 تا خطا که شما میگی خطای لاگین شدنه، یا سرور ها آفلاین بوده اون لحظه یا User و Pass خودت رو اشتباه میزدی.
    ولی Invalid Client خطای آپدیته، باید فایل Launcher رو باز کنی و بذاری بازی به آخرین پچ ارتقا داده بشه.
    من با همون کسی که سی دی رو ازش سفارش داده بودم تماس گرفتم گفت سرور های بازی کلا آفلاین شده و معلوم نیست کی باز میشه.شاید ۱۰ روز دیگه.این درسته؟شما هم نمیتونین برین تو بازی؟ولی درمورد آپدیت...حجمش زیاده نمیتونم با اینترنت که حجمش محدوده دانلودش کنم.چی کار کنم به نظرتون؟مگه اولش گیم پلی رایگان نداره؟زنگ زدم به یه سایتی که گیم پلی میفروخت گفت نیازی نیس بخرید تا ۹ روز دیگه بازی فری میشه.فکر کردم شاید چون اکانت رو فقط ثبت نام کردم ولی پولی نریختم اینجوری شده.رمز رو اشتباه نمیزنم آخه با همون رمز وارد سایت اصلی میشه ولی وارد بازی نمیشه.میشه راهنماییم کنین من میخوام این بازی رو اجرا کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من با همون کسی که سی دی رو ازش سفارش داده بودم تماس گرفتم گفت سرور های بازی کلا آفلاین شده و معلوم نیست کی باز میشه.شاید ۱۰ روز دیگه.این درسته؟شما هم نمیتونین برین تو بازی؟ولی درمورد آپدیت...حجمش زیاده نمیتونم با اینترنت که حجمش محدوده دانلودش کنم.چی کار کنم به نظرتون؟مگه اولش گیم پلی رایگان نداره؟زنگ زدم به یه سایتی که گیم پلی میفروخت گفت نیازی نیس بخرید تا ۹ روز دیگه بازی فری میشه.فکر کردم شاید چون اکانت رو فقط ثبت نام کردم ولی پولی نریختم اینجوری شده.رمز رو اشتباه نمیزنم آخه با همون رمز وارد سایت اصلی میشه ولی وارد بازی نمیشه.میشه راهنماییم کنین من میخوام این بازی رو اجرا کنم.کسی هست بتونه بازی رو واسم نصب کنه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من با همون کسی که سی دی رو ازش سفارش داده بودم تماس گرفتم گفت سرور های بازی کلا آفلاین شده و معلوم نیست کی باز میشه.شاید ۱۰ روز دیگه.این درسته؟شما هم نمیتونین برین تو بازی؟ولی درمورد آپدیت...حجمش زیاده نمیتونم با اینترنت که حجمش محدوده دانلودش کنم.چی کار کنم به نظرتون؟مگه اولش گیم پلی رایگان نداره؟زنگ زدم به یه سایتی که گیم پلی میفروخت گفت نیازی نیس بخرید تا ۹ روز دیگه بازی فری میشه.فکر کردم شاید چون اکانت رو فقط ثبت نام کردم ولی پولی نریختم اینجوری شده.رمز رو اشتباه نمیزنم آخه با همون رمز وارد سایت اصلی میشه ولی وارد بازی نمیشه.میشه راهنماییم کنین من میخوام این بازی رو اجرا کنم.کسی هست بتونه بازی رو واسم نصب کنه؟
    10 روز که نه ولی برای پچ جدید شاید چند ساعتی آفلاین باشه. بازی های آنلاین مدام آپدیت میدن، شما یا باید اگر اینترنت شبانه مجانی داری شب ها بذاری بازی آپدیت بشه، یا اگه شبانه مجانی نداری مجبوری یه جوری هر دفعه نسخه جدیدش رو تهیه کنی و یا حجم بخری و آپدیت کنی. هر دفعه که آپدیت میاد دیگه نمیتونی با نسخه قبلی بازی کنی. باید آپدیت کنی.
    این بازی اول که اومد شارژ ماهیانه میخواست، اما به دلیل اینکه استقبال ازش خیلی زیاد نبود مجبور شدن شارژ رو حذف کنن و فقط 1 بار باید بازی رو خرید. حالا که شما خریدی دیگه نیازی نداری پول اضافه بدی.

داره خودمونی میشه alireza.final's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام
    این بازی Pay 2 Play هست؟ اگه آره چقدر میدین ماهیانه؟
    تو گیم ساعتی چقدر حجم می خوره؟

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

سلام
    این بازی Pay 2 Play هست؟ اگه آره چقدر میدین ماهیانه؟
    تو گیم ساعتی چقدر حجم می خوره؟
    قراره فردا b2p بشه
    منم بدم نمیاد یه امتحانیش بکنم

7. این کاربر از hossein2801 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

بازی b2p شد
    فعلا دارم کلاینت رو دانلود میکنم
    کیا اینجا بازی میکنن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه AF-Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام.
    من یه اکونتی قبلا داشتم الان یوزر پسمو یادم رفته. وقتی میرم صفحه لاگ این و یوزرنیمو میخوام بگیرم صفحه جدید باز نمیکنه همو صفحه قفل کرده. اکونت جدیدم نمیتونم بسازم؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

سلام.
    من یه اکونتی قبلا داشتم الان یوزر پسمو یادم رفته. وقتی میرم صفحه لاگ این و یوزرنیمو میخوام بگیرم صفحه جدید باز نمیکنه همو صفحه قفل کرده. اکونت جدیدم نمیتونم بسازم؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
    از قندشکن استفاده کن

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان من یه کم گیج شدم.

من الان امکان تهیه ی نسخه ی اصلی بازی رو دارم. می خواستم بپرسم اگه الان این نسخه ی اصلی رو بخرم می تونم تا ابد بازی کنم؟ یا نه بایستی ماهیانه پول چرداخت کنم و اکانتم رو شارژ کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •