تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 16 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 157

نام تاپيک: Rig'n'Roll

آخر فروم باز hamed30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

خوش اومدی دیدم نیستت میخواستم دعوت نامه بفرستم برات.
    نمیدونم فکر کنم ماشیناش بیشترن.
    آره میشه یه جا دیدم تکسچرشو عوض کرده بودن یه جا هم دیدم یه اتوبوس تو بازی گذاشته بودن باید ابزارش رو داشته باشی.ابزارشم نمیدونم چین.
    بابا سایه داخل کابین براچیته بزارش رو دنده دستی گاز رو ول کن کلاج بگیر دنده عوض کن وای خیلی کیف میده (یادم نیست تا حالا تو بازی ای برا دنده عوض کردن گفت باشه کلاج رو هم باید بگیری).
    تو سایتش اونجا سیستم پلیش اینطوره که چند دقیقه بعد از تصادف خودشونو به محل میرسونن حالا اینجا اون یه دقیقه رو کرده 1 ثانیه که معتل نشی اگه تو صحنه تصادف بمونی فقط جریمت میکنه بابا پلیس آمریکاست دیگه چه کنیم. یادمه مافیا برای یه جریمه میفتاد دنبالت یه دو سه نفرو زیر میکرد قید تصادف هم میزد از داخل ماشین میکشیدت بیرون برا یه جریمه.
    با کلیدهای + Ctrl کار کردی؟ جالبن اگه یادت باشه سلطان جاده ها هم اینطور بود ترمز خشکش هم جالبه (با کنترل و ترمز)
    تو زمینه نور پردازی به نظر من یه مشکل داره: سایه مات دائمی زیر ماشین که همیشه باید یاشه.اگه بشه اینو درست کنم خیلی خوبه وقتی کیفیت سایه رو پایین میاری اون رو میاره ولی وقتی سایه ماشین رو میندازه اونو ور میداره تو تنظیماتش اگه بتونم دست ببرم خیلی خوبه.
    ماشین رو با سرعت زیاد عمدا کویدم تو پایه بتونی پل کامیون منفجر شد.
    کیفیت vehicle detail رو روی اولی بزارید که باز هم زیاد تا سبک تر بشه میتونید تنظیمات رفلکس رو هم روی وسط تنظیم کنید ( vehicle detail مربوط به اینه که تو چه فاصله ای ماشینهای تو جاده وقتی بهتون نزدیک میشن کیفیت مدلشون بالا بره)
    کلید modifier یا همون پیش فرضش ctrl خیلی کاربردیه مثلا واسه چراغاش سو بالا و پایین دیگه لازم نیست مثل gts همه رو بایه دکمه روشن و خاموش کنی و بصورت جداگانه میشه ازشون استفاده کرد .
    یه مشکلی که من دارم اینه که خیلی سریع گازوئیل تموم میکنم دیشب دو بار وسط جاده خاموش کردم زنگ زدم امداد جاده . یه بار هم تصادف کردم دو دور دور خودم چرخیدم فاتحه کامیونم خونده شد .(البته بدون بار )
    یه بار هم راه رو هم اشتباهی رفتم دیر رسیدم نامردا هیچی پول بهم ندادن . بعضی وقتا زمانش واسه رسوندن بار خیلی کمه و مجبوری گازشو بگیری که اونم عواقب مرگباری به همراه داره .
    نمیشه از دست پلیس فرار کرد که دیگه پیدات نکنه ؟
    قطعاتی که رو کامیون میشه نصب کرد محدوده یا تو هر شهر ی بری یه سری چیزای جدید اضافه میشن ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnT!me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تاپیک بسیار عالی هست ! بسیار ممنون. دوستان من چند روزیه هاست سایتم مشکل داره. هاست که درست بشه دانلودش میکنم و با لینک مستقیم براتون آپلود میکنم تا راحت دانلود کنین از سرور خود سایتم آپلود میکنم بدون مشکل.

3. 3 کاربر از OnT!me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه nice 2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    دزفول - اهواز

پيش فرض

شما کامیونت همونه که اول بازی داشتینش؟ یه extra tank روش نصب کنید تا گازوئیل بیشتری بگیره و درضمن نیتروژن زدن سریع باک رو خالی می کنه.
    برای بهتر پیدا کردن راه به تابلو ها توجه کنید تابلوها واقعا کمکتون میکنن, میتونید دستگاه GPS هوشمند هم نصب کنید و اندازه نقشه رو هم تنظیم کنید (Ctrl + Tab) این کارها باعث میشه بهتر راه رو پیدا کنید.
    فکر کنم پلیسو اگه جا بذاری بی خیال بشه.
    اگه می خواین لوازم مختلف برای کامیونتون رو ببینید باید به چند تعمیرگاه کامیون سر بزنید.حتی یه تعمیرگاه خاص یبار که میرید اونجا فلان چرخ رو داره یه بار هم که میرید میبینید نداره.(کولا یه جنسی رو باید داشته باشن بعضی اوقات فلان جنس رو تموم کردن)

آره میگم اینطوره برا بازیش باید راننده حرفه ای باشی البته شما حرفه ای یعنی میگم ای راننده سوسولی ها نیان تو ای بازیها اونا همون gts براشون خوبه. برو بچ اینجا همه رانندن KING.

5. این کاربر از nice 2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    دزفول - اهواز

پيش فرض

تاپیک بسیار عالی هست ! بسیار ممنون. دوستان من چند روزیه هاست سایتم مشکل داره. هاست که درست بشه دانلودش میکنم و با لینک مستقیم براتون آپلود میکنم تا راحت دانلود کنین از سرور خود سایتم آپلود میکنم بدون مشکل.
    اگه این کارو کنی که خیلی عالی میشه فقط نمیدونم احتمالا نسخه Rig'n'Roll die truck simulator بهتره چون حجمش 400 مگ بیشتره نمیدونم احتمالا بهتره.لینکی که ما گذاشتم مال Rig N Roll-GOW هستش اون گزینه اول.

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

ایول بالاخره این بازی هم تاپیک دار شد
    با این بازی خیلی حال میکنم بهترین گرافیک رو تو بازی های کامیونی داره
    تا ببینیم این یورو 2 کی میاد و چی تو چنته داره
    فقط حیف که سازنده هر سال بازی نمیده بیرون

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnT!me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان میشه لینک دانلود Rig'n'Roll die truck simulator رو بدین تا من بعد لینک مستقیم و فارسیشو براتون بزارم ؟

راستی اگه این بازیها قابلیت آنلاین میداشتن خیلی توپ میشد ! تو جاده بچه ها با هم کل میداختن ! عجب کیف میکردیم !

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    دزفول - اهواز

پيش فرض

از همون سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه توصفحه چندین تا لینک هست که تورنت هستن اون گزینه سوم فکر میکنم بهتره PC
    RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE حالا میدونم تورنت به کار شما میاد یا نه.

فقط با هم کل میداختیم؟ تا پایان مسابقه دو سه تا کشته می دادیم, وای چه اتفاقات جالبی که می افتاد.

10. این کاربر از nice 2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    دزفول - اهواز

پيش فرض

این چه زد حالیه؟!!!!
    نمیدونم بازی تازگیها چش شده بعضی اوقات یهو دستگاه رو ریستارت میکنه و بعضی اوقات هم بازی رو میبنده!
    ویندوزو عوض کردم بازی رو دوباره نصب کردم ویروس یاب رو آپدیتش کردم کامل اسکن کردم درایو رو دیفراگمنت کردم نمیدونم چشه!کسی این مشکل من رو نداره؟ آغا حامد شما این مشکل رو نداری؟

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

یادش به خیر سلطان جاده ها چقدر باهاش حال کردم...یادمه می شد ماشینهای دزدی رو ارزون خرید ،یه وقتایی مافیایی ها بهت حمله می کردن و...
    کلا خاطراتی برام زنده شد.

آخر فروم باز hamed30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

این چه زد حالیه؟!!!!
    نمیدونم بازی تازگیها چش شده بعضی اوقات یهو دستگاه رو ریستارت میکنه و بعضی اوقات هم بازی رو میبنده!
    ویندوزو عوض کردم بازی رو دوباره نصب کردم ویروس یاب رو آپدیتش کردم کامل اسکن کردم درایو رو دیفراگمنت کردم نمیدونم چشه!کسی این مشکل من رو نداره؟ آغا حامد شما این مشکل رو نداری؟
    چرا منم این مشکل رو داشتم تازه بازی هم با پایین ترین تنظیمات واسم افت فریم داشت ولی با عوض کردن ویندوز ،آپدیت کارت گرافیک و دوباره نصب کردن بازی خوشبختانه فعلا درسته .

14. این کاربر از hamed30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •