تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 65 اولاول ... 545515253545556575859 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 645

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر درباره ی تغییرات ایجاد شده در انجمن های پی سی ورلد (سوالات و اشکالات)

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

قبلن پیغام خصوصی وقتی یکی بهمون میداد وقتی جوابش میدادیم میرفت قسمت پیام های ارسال شده اما الان برای من دیگه این طوری نیست همه دوستان این مشکل دارن یا فقط مال من اینجوریه
    برو به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد قسمت Private Messaging
    اینو Sent Private Messages: را بزار رویه Save a copy of sent messages in my [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] folder by default (تیکشو بزن)

2. 3 کاربر از FC.Barcelona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

برای رفتن از یک انجمن به انجمن دیگه قبلا در پایین سمت چپ یک لیست انتخاب بود . ولی حالا نیست چرا؟

4. این کاربر از Behroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

سلام
    چه خودم آپلود میکنم چه تو سایت آپ میکنم همهی عکسایی که وارد میکنم به صورت کوچیک میاد...
    چه جوری به صورت بزرگ میشه وارد کرد؟؟؟

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

سلام
    چه خودم آپلود میکنم چه تو سایت آپ میکنم همهی عکسایی که وارد میکنم به صورت کوچیک میاد...
    چه جوری به صورت بزرگ میشه وارد کرد؟؟؟
    تیک کنار گزینه Retrieve remote file and reference locally رو بردار، درست میشه. : )

7. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض فروم همیگشی من ، p30world ...

سلام

بذارید اول از آدمین های فعال و آگاه فروم تشکر کنم

نه فقط بابت ارتقا ورژن vb ،

نه فقط به خاطر اپ to دیت بودنشون ،

نه فقط برای ارزش گذاشتن به اشکالات دوستان ،

نه فقط برای مهم بودن‌مون واسشون ،

که برای این بستر بی نظیری که فراهم کردن و من و همه شما ، چندین ساله توش دوستان و «آدم» های خوبی رو پیدا کردیم . مشکلاتون حل شد . سوادمون رفت بالا . همدم پیدا کردیم ! محبت دیدیم . محبت کردیم و ... . به همین دلایل بی شمار ، بی نهایت ممنون و سپاسگذارم Meisam و Sina عزیز ...

ماین‌ورلد همیشه قدردان این زحمت‌های شماس ...

--------------------------------------------

راستی ، باورش شاید سخت باشه ولی باید بگم با تجربه بیش از ده فروم ، هیچ قالبی رو به اندازه قالب قبلی p30world دوس نداشتم . طوری که تو فرومای دیگه همش تعریفش رو می‌کردم . شاید باورتون نشه ولی این حس رو شخصا پیدا کردم و احدی حتی یک بار تعریف این قالب رو واسم نکرد که منم به خاطر حرف اون دوسِش داشته باشم . هیچ وقت پستیم ندیدم که بگه قالب زیباس و من به خاطر حرف اون پست ، دیونه قالب قبلی شم . میخوام بهتون بگم شخصا و بی هیچ پیش داوری و شنیدن نظر قبلی ، من قالب قبلی رو شدیدا دوس داشتم . فکرم میکنم خیلیا مثل من این تجربه رو داشته باشن . واسه همین تقاضا میکنم سعی کنید قالب حاضر رو نه
    مشابه قالب پیشین (که باهاش عمق وجود p30world رو میشناخیم) که دقیقا اونو برگردونین به ما ! خواهش میکنم آدمین عزیز ...

این درخواستای بیشمار به خاطر جوگیری ، اپی‌دمی ، فاز و حس "دورو برهم بودن" نیست . واقعا ما تک‌تک‌مون خواهان این تغییر اساسی قالب هستیم .

مچکرم ...

9. 4 کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jackson2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اینترنت...+ DialUp2!!!

پيش فرض

سلام
    ایا راهی هست که مثل قبل پستهای منفرد رو به صورت تکی نمایش داد؟ یا باید تایپیک ایجاد کرد؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

راستی ، باورش شاید سخت باشه ولی باید بگم با تجربه بیش از ده فروم ، هیچ قالبی رو به اندازه قالب قبلی p30world دوس نداشتم . طوری که تو فرومای دیگه همش تعریفش رو می‌کردم . شاید باورتون نشه ولی این حس رو شخصا پیدا کردم و احدی حتی یک بار تعریف این قالب رو واسم نکرد که منم به خاطر حرف اون دوسِش داشته باشم . هیچ وقت پستیم ندیدم که بگه قالب زیباس و من به خاطر حرف اون پست ، دیونه قالب قبلی شم . میخوام بهتون بگم شخصا و بی هیچ پیش داوری و شنیدن نظر قبلی ، من قالب قبلی رو شدیدا دوس داشتم . فکرم میکنم خیلیا مثل من این تجربه رو داشته باشن . واسه همین تقاضا میکنم سعی کنید قالب حاضر رو نه مشابه قالب پیشین (که باهاش عمق وجود p30world رو میشناخیم) که دقیقا اونو برگردونین به ما ! خواهش میکنم آدمین عزیز ...----------------------------------------------------------------------ببینین العان من نوتنستم حتی در حالت پیشرفته هم گفتوگوی این دوستمون رو نقل قول کنم با هر مرورگری هم تست کردم نشد اعم از ie --firefox --opera واقعا خیلی سخته کارکردن با این قالب جدید قالب قبلی به اون خوبی اخه چیکارش داشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. 3 کاربر از استاکس نت بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

7

سلام
    ایا راهی هست که مثل قبل پستهای منفرد رو به صورت تکی نمایش داد؟ یا باید تایپیک ایجاد کرد؟
    در این نسخه امکانش نیست
    فقط وقتی آدرس رو میده اسکرول میکنه روی همون پست
    Last edited by CRIS Joon CR7; 30-05-2012 at 14:52.

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام

به نظر من تغییرات ایجاد شده در حالت کلی مفید بوده

ولی یک مشکلات جدیدی هم به وجود آورده

امروز می خواستم بعد از چند وقت یک فایل ضمیمه رو دانلود کنم(خیلی وقت بود دانلود نکرده بودم)توی انجمن نرم افزارهای اندروید دیدم دانلود نمیشه و این پیامو میده:

وضعیت سیستم
    محدودیت دانلود وجود دارد ( 3 فایل در هر 5 دقیقه ) و شما تا 5 دقیقه آینده نمیتوانید فایل جدیدی دانلود کنید .
    پایان محدودیت در تاریخ 01-01-1970 در ساعت 03:30
    پنج دقیقه که هیچی یک ساعت بعدشم اومدم باز همین پیامو میده،جالبه که اون موقع ساعت یازده بود و الآنم سال 2012ـست ساعت 03:30ـمش جالبه...ولی این سال 1970 خیلی جالب تره!

نمی دونم فقط من این مشکلو دارم یا بقیه هم دارن(؟)

یه مشکل(شاید اسم این یکی رو نشه مشکل گذاشت)دیگه ای که من دیدم اینه که دیگه نمیشه پست ها رو به صورت پست منفرد نشون داد،یعنی اگه الآن روی عدد گوشه سمت چپ-بالای هر پست کلیک کنیم کل صفحه تایپیک نمایش داده میشه نه اون پست

یه مشکل دیگه هم که من بهش برخورد کردم این بود که وقتی از پستی نقل قول می کنم(روی Reply With Quote کلیک می کنم) یا وقتی که می خوام پستمو ادیت کنم(این یکی بعضی وقتا پیش نمیاد(بیشتر اوفات پیش میاد)) توی صفحه ای که باز میشه توی اون کادری که باید متن پستو بنویسیم نمیشه هیچی نوشت البته شاید مشکل از مرورگر من باشه...بقیه هم ایم مشکلو دارن؟(برای من که جدیدا پیش اومده)

قسمتی هم که باید فایلها رو ضمیمه کرد(که برای همه کاربرا فعال نیست)اون بخشی که برای آپلود از کامپیوتره برای من کار نمی کنه یعنی وقتی فایل دو انتخاب کردم تا روی دکمه آپلود کلیک کردم سریع میگه فایل آپلود نشد ولی بخش آپلود از روی وبسایتش درسته

بیشتر اوقات دفعه اول که روی دکمه تشکر می زنم کار نمی کنه چهل بار باید refresh بزنم،از اول تشکر کنم تا تشکر کنه(البته شاید این هم مال سرعت اینترنت پایین من و مرورگرم باشه ولی جدیدا پیش اومده

این ها مشکلاتی بود که من توی این چند روز با این تم جدید انجمن پیدا کردم

ببخشید که همش عیب ها رو گفتم قصدم عیب گیری از انجمن نیست کمک به بهتر شدنشه اگه می خواستم مزایای این تغییرات رو هم بگم دیگه پستم خیلی بلند میشد

15. 2 کاربر از a.g g.a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام

به نظر من تغییرات ایجاد شده در حالت کلی مفید بوده

ولی یک مشکلات جدیدی هم به وجود آورده

ببخشید که همش عیب ها رو گفتم قصدم عیب گیری از انجمن نیست کمک به بهتر شدنشه اگه می خواستم مزایای این تغییرات رو هم بگم دیگه پستم خیلی بلند میشد
    امروز می خواستم بعد از چند وقت یک فایل ضمیمه رو دانلود کنم(خیلی وقت بود دانلود نکرده بودم)توی انجمن نرم افزارهای اندروید دیدم دانلود نمیشه و این پیامو میده:
    پنج دقیقه که هیچی یک ساعت بعدشم اومدم باز همین پیامو میده،جالبه که اون موقع ساعت یازده بود و الآنم سال 2012ـست ساعت 03:30ـمش جالبه...ولی این سال 1970 خیلی جالب تره!

نمی دونم فقط من این مشکلو دارم یا بقیه هم دارن(؟)
    سلام.. گاهی وقتا این مشکل هست اما مجددا امتحان کردم درست شده بود.

یه مشکل(شاید اسم این یکی رو نشه مشکل گذاشت)دیگه ای که من دیدم اینه که دیگه نمیشه پست ها رو به صورت پست منفرد نشون داد،یعنی اگه الآن روی عدد گوشه سمت چپ-بالای هر پست کلیک کنیم کل صفحه تایپیک نمایش داده میشه نه اون پست
    در ورژن قبلی VB به این حالت بود که پست ها وقتی از طریق # انتخاب میشد ، به صورت Single post در میومد ، در ورژن پیشفرض VB4 به حالت Post focus هست یا Auto Scroll که خودکار روی پست مورد نظر قرار میگیرین.

یه مشکل دیگه هم که من بهش برخورد کردم این بود که وقتی از پستی نقل قول می کنم(روی Reply With Quote کلیک می کنم) یا وقتی که می خوام پستمو ادیت کنم(این یکی بعضی وقتا پیش نمیاد(بیشتر اوفات پیش میاد)) توی صفحه ای که باز میشه توی اون کادری که باید متن پستو بنویسیم نمیشه هیچی نوشت البته شاید مشکل از مرورگر من باشه...بقیه هم ایم مشکلو دارن؟(برای من که جدیدا پیش اومده)
    این مشکل رو نداشتم تا بحال.. اگه احیانا از اپرا یا فایرفاکس استفاده میکنید ، با کروم تست کنید.

قسمتی هم که باید فایلها رو ضمیمه کرد(که برای همه کاربرا فعال نیست)اون بخشی که برای آپلود از کامپیوتره برای من کار نمی کنه یعنی وقتی فایل دو انتخاب کردم تا روی دکمه آپلود کلیک کردم سریع میگه فایل آپلود نشد ولی بخش آپلود از روی وبسایتش درسته
    بستگی به فارومی داره که میخواین اونجا آپلود کنید، چون در همه ی فاروم ها اجازه ی آپلود و ضمیمه وجود نداره.

بیشتر اوقات دفعه اول که روی دکمه تشکر می زنم کار نمی کنه چهل بار باید refresh بزنم،از اول تشکر کنم تا تشکر کنه(البته شاید این هم مال سرعت اینترنت پایین من و مرورگرم باشه ولی جدیدا پیش اومده
    بله این مشکل به ندرت برای من هم پیش اومده. ولی الان به خوبی درست شده. ضمنا اگه از زمان آپگرید فاروم Cache & Cookie مرورگرتون رو خالی نکردین حتما یکبار اینکارو انجام بدین.

بهترین آرزوها..

17. 5 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •