تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 66

نام تاپيک: طرفدار چه تیم (تیم هایی) هستید؟ از کی؟ به چه دلیل؟

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من خیلی طرفدار تیم ها نمی شم. شاید فوتبالی به اون معنا نباشم یعنی فوتبال باشه می بینما. شایدم همون موقع بگم که طرفدار فلان تیمم ولی بعدش حالا چی کار کردو دنبال نمی کنم. خلا صه اینکه یه سرم تازگی شلوغ شده دیگه خیلی پی این کارا نمی رم. در ضمن خوب آدمای تیمام عوض می شند دیگه خوب یه موقعی به خاطر یه آدمی آدم طرفدار یه تیمی می شه بعدا اگه اون رفت چی؟ ولی مو ضع الانم رو می گم هم اینکه میگم قبلا که بیشتر فوتبالی بودم طرفدار چه تیمی بودم
    1- در لیگ ایران
    هیچ وقت علاقه زیادی به لیگ ایران نداشتم. ولی از وقتی لیگ های ایران سرو سامان گرفت طرفدار هر تیمیم که جلوی استقلالو پرسپولیس بازی کنه. مخصوصا اگر برنده هم بشه. یعنی همیشه بازیو که می بینم دوست دارم اون تیمی برنده شه که استقلال یا پرسپولیس نباشه. احساس می کنم این تیم ها لا اقل الان در حال حاضر (کاری به پیشینشون ندارم )منابع مملکتو دارند هدر می دند یه ورزشگاه درست حسابیم که ندارند جاش تیم های دیگه با اون امکنات کمتر دارند خیلی بهتر بازی می کنند.از تیم های اصفهانیم خوشم میاد مدیریتشون خوبه مخصوصا سپاهانو ذوب آهن اگر اشتباه نکنم. و هم چنین تراکتور تبریزم دوست دارم. با مزه است با اون همه تماشاگر. احسس می کنم این تیمها بیشتر از هر چیزی از تلاش خودشون نتیجه می گیرند. البته طرفدار برخی از بازیکنان تیم استقلالو پرسپولیس هستم خوب بازیکن خوب زیاد دارند من کلا تیمو گفتم اینکه می تونند اون بازیکنان خوبم جذب کنند و دیگر تیم ها نمی تونند تبعیض آمیزه دیگه.
    2- تیم ملی ایران
    خوب تیم مملکتمونه دیگه من دوست دارم ببره دل همه شاد شه. هیچ وقت خاطرات بازی ملبورنو جام جهانی اون سال که از یادم نمیره همیشه دوست دارم همش تکرار بشه
    3- تیم های خارجی
    من از وقتی فکر کنم سال 1379 بود که بایرن مونیخ رئالو شکست داد. درست یادم نیست. ولی از اون موقع طرفدار بایرن شدم. من اون موقع هم از رئال مادرید بدم می اومد دلایلشم بر می گرده به چیزایی که در بالا توضیح دادم، فکر می کردم یه تیمی یه کاره پا شده رفته کلی بازیکن خوب خریده بعدش خوب معلومه خوب بازی می کنه دیگه پول داری هستو امکانات دیگه اگر قرار باشه هر کی پول بیشتر خرج کنه برنده شه که انصاف نیست. برای همین بایرن که شکستش داد کلی خوشحال شدم. در ضمن تو بایرن از افنبرگ و اولی کان هم خیلی خوشم می اومد.بعدشم که بایرن در اوج بود یه مدت زیادی از بکن بائرم خوشم می اومد کلی. خلاصه یه مدت هم توهم برم داشته بود که اگر من مسابقاتشونو نبینم می بازند و البته نمی دونم چرا از بچگی هم از آلمان بیخودی خوشم می اومد ( شاید به خاطر سریال ارتش سری بود
    ) خوب بعد یه مدتم از سبک بازی آلمانیا خوشم اومد خیلی منظمند و اگر دقت کرده باشید به انداره تیم های دیگه افت خیز زیادی ندارند. یعنی مثلا یه بار در اوج اوج باشند بعدش دیگه برند پایین به نظرم سخت کوشند. و در ادامه طرفدار تیم آلمان شدم. مخصوصا به خاطر اولی دروازه بانی که تونست کلی افتخارات کسب کنه با اینکه دروازه بان بود. این بود داستان من و آلمان و بایرن هنوزم دوستشون دارم ولی خوب دیگه اونقدرها دنبالشون نمی کنم

البته بگم من در مقطعی طرفدار تیم فرانسه بودم به خاطر زیدان
    تو این جام جهانی فرانسه بود فکر کنم دیگه که کلی تیم های غیر ابرقدرت اومدند بازی کردند من طرفدار اون تیم آفریقاییه شدم که اول اول فکر کنم به فرانسه گل زد الانم یادم نمیاد خود تیم چه تیمی بود ولی فکر کنم مربیشن متزو نامی بود. بعدم این ترکیه و کره که پیشرفت کرده بودند و مقام اوردند دوست داشتم . الانم به حافظم کلی شک کردم چون تنها جام جهانی ای بود که با وجود امتحانام فکر کنم همه بازیاشو دیدم ولی چرا هیچ چی یادم نمیاد

2. 6 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

تو ایران استقلال(تا پایان این فصل) !
    چون احساس می کردم تیم باشخصیتی باشه !! اما بعد از 19 سال طرفداری (از 6 تا 25 سالگی) احساس می کنم طرفداری از یه تیم باشگاهی وطنی با شرایط موجود وقت تلف کردنه!! غیرت؟؟؟ معنیش رو راجع به استقلال نمی فهمم!!
    حساب تیم ملی جداست.
    توی تیم ملی ها بعد از کشور خودمون طرفدار تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخم! چون کلا از فرهنگ آلمانی ها خوشم میاد! اونجا همه چی سر جاشه! و هر کی به هر کی نیس!
    بعد از بایرن از بارسا خوشم میاد چون فوتبالش چشم نوازه! البت بهش تعصب ندارم و تا زمانی که قشنگ بازی کنه من هم بازی هاش رو می بینم!

4. 4 کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه o.dragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام سلام
    از بین تیم های ایران استقلال و از خارجی ها رئال مادرید و اث میلان
    طرف دار استقلالم چون از 2 سالگی کنار داییم و بابام وعموها نشستم بازی استقلال رو دیدم.
    طرفدار استقلالم چون با پسر زرینچه تو یه کلاس بودم
    طرفدار استقلالم چون تیم با کلاس و خوبیه و بازیکناش رو خیلی دوست دارم
    طرفدار استقلالم چون خون و جونمم ابیه
    حالا چرا طرف دار رئالم (از 8 سالگه به طور جدی) چون که عاشق رونالدو . مورینتس. زیدان . وربرتو کارلوس بودم. از این موقع شد که فوتبال بازی کردم تا مثل روبرتو کارلوس بشم . اما نشد که بشه اخه مادرم و بابام مخالف بودن.

6. 3 کاربر از o.dragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

طرفدار تیم بارسلونا.
    به دلیل این که هم ادماش خوبن و مغرور نیستن.
    و کنیک بازیشون بسیار بسیار عالی هست.

داره خودمونی میشه a.f.h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من از بچگی طرفدار استقلال و رئال مادرید بودم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یوونتوس : از سال 1994

تیم ملی ایتالیا ابه دلیل عشق به روبرتو باجو

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من طرفدار ‍‍‍‍‍رئال مادریدم از حدود 7 سال پیش و تیم ملی اسپانیا به عشق کاسیاس
    اینم بگم که یه زمانی هم طرفدار پرسپولیس بودم یادش بخیر
    Last edited by Abdolreza2012; 25-10-2012 at 02:53.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مختصر: هنر رونالدینیو نه فقط به بارسا منو به فوتبال علاقه مند کرد.

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی
    از 9 سالگی طرفدار شدید یوونتوس هستم تا الان که 19 سالمه !
    دلیلش هم برمیگرده به یه کل کل تو پلی استیشن 1 بچه بودم سر کوچمون یه کلوپ بود که میرفتیم اونجا و با هم سن و سال های خودم کل کل فوتبال میکردم ........ کاپ مینداختیم و هرکی یه تیم برمیداشت
    من اون موقع یووه را نمیشناختم ولی برداشتم و قهرمان کاپ شدم و از اون موقع به بعد عاشق یووه شدم به طور شدید ! مخصوصا زوج دل پیرو و ترزگه تو نوک حمله و سمت چپ پاول ندود
    به غیر از یووه هم هیچ تیم دیگه ای تو دلم نمیره ......... فقط بانوی پیر الان هم عاشق آرتور ویدال ام البته بعد از رفتن کاپیتان الکس . بازی خداحافظی دل پیرو واقعا گریم گرفت
    تو تیم ملی ها هم فقط و فقط ایتالیا به عشق بوفون و دل پیرو و پیرلو ، همین !
    تو ایران هم استقلال و بس ................

14. این کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

تیم داخلی اول پرسپولیس دوم داماش گیلان.
    باشگاه خارجی اول منچستر دوم آ . اس . رم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •