تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 58

نام تاپيک: گیرنده دیجیتال سما

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

جدی !؟؟ چه خوب! همون شک کرده بودم که اون پست رو زدم!

سلام به همه دوستان - من تازه اومدم توی این بحث ها ، ولی همین امروز بعد از کلی اینور اونور کردن دستگاه ها یدونه سما به قیمت 100 هزار تومن خریدم و اگه دوستان بدشون نیاد خدا وکیلی مشکلی توی تصویرش نمیبینم و از خریدم راضی هستم
    لطفا جهت اطمینان از عوامل شرکت فوق نبودن و احراز هویت، اصل و کپی شناسنامه-کارت ملی و.....

شوخی گذشته.. خداروشکر ایشاا.. واسه همه خوب باشه..

2. این کاربر از New-P30world بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Inception2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

جالبه کسایی که از این دستگاه تعریف کردن تعداد پستاشون به 5 تا هم نمیرسه
    همون چندتا پست هم مال همین تاپیکه
    شما انگار عادت داری بدون اطلاعات و بر پایه حدسیات حرفی رو بزنی. ترجیح میدم این بحث رو با شما ادامه ندم. دستگاهی خریدی ، خوشت نیومد حالا هم فروختیش. بحثی نداریم که! منم نظرم رو راجع به دستگاه گفتم به اضافه یه سری اطلاعات که لازم بود شما بدونی.
    Last edited by Inception2012; 29-05-2012 at 23:18.

4. این کاربر از Inception2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان من میخوام از نرم افزار جدید سما استفاده کنم لطفا من راهنمای کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

آقا دمتون گرم از این همه همکاری ، خودم نرم افزار جدید سما رو دانلود کردم خوبیش این بود که راهنمای نصب داشت فعلا که راضییم

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستانی که قبلا الکومکس خریدن هم آیا باهاش مشکل ضعیف بودن گیرندگی رو دارن ؟ چون بعید میدونم سخت افزار سما و الکومکس فرقی داشته باشه . امروز صبح والیبال رو کوفتمون کرد اینقدر نویز و فریز داشت تصویرش ! جناب سما ساپورت که قبل از عرضه تعریف می کردن از دستگاه الان نظری ندارن ؟!!!

داره خودمونی میشه Creative1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

عوامل موثر در عدم دریافت سیگنال کافی و در نتیجه آن بروز نویز و فریز در تصویر:

1- مناسب نبودن محل نصب آنتن

2- کانکت نبودن کامل کابل به مچینگ یا مچینگ به قسمت های آلومینیومی آنتن

3- طول بیشتر از 15 متر کابل و عدم اتصال صحیح

4- چند تکه بودن کابل و عدم اتصال صحیح

5- عدم اتصال صحیح کابل به فیش آنتن

(به نقل از سازمان صدا و سیما)

توجه داشته باشید که در حال حاضر سیگنال شبکه ورزش با قدرت کمتری نسبت به سایر شبکه ها ارسال میگردد. که در آینده این مشکل توسط سازمان صدا و سیما برطرف خواهد شد و هیچ ارتباطی به گیرنده های دیجیتال ندارد.

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ربطی به آنتن نداره اصلا، اولا آنتن مرکزی هست و خود دستگاه قدرت سیگنال رو 91 درصد میزنه، ثانیا با گیرنده قدیمی که دارم بدون مشکل تصویر نشون داده میشه ! نکته عجیب دیگه اینکه که وقتی بهش هارد اکسترنال می زنم فریزهای تصویر بیشتر میشه! یعنی با این دستگاه باید کلا بی خیال ضبط برنامه ای بشی چون رو کیفیت تصویرش تاثیر منفی داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من از این گیرنده یکی دیگه خریدم برای پدرم که در شهر ری زندگی میکنه خدارو شکر هیچ مشکلی نداره و هر 17 کانال را داریم

11. این کاربر از khaligefarsi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Creative1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ربطی به آنتن نداره اصلا، اولا آنتن مرکزی هست و خود دستگاه قدرت سیگنال رو 91 درصد میزنه، ثانیا با گیرنده قدیمی که دارم بدون مشکل تصویر نشون داده میشه ! نکته عجیب دیگه اینکه که وقتی بهش هارد اکسترنال می زنم فریزهای تصویر بیشتر میشه! یعنی با این دستگاه باید کلا بی خیال ضبط برنامه ای بشی چون رو کیفیت تصویرش تاثیر منفی داره
    این مشکل تا به حال روی هیچ یک از دستگاه های سما دیده نشده و امکان دارد به صورت موردی تنها در دستگاه شما وجود داشته باشد. لذا میتوانید دستگاه را برای بررسی به شرکت بیاورید و در صورت ایراد دستگاه برای شما تعویض می شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من اين دستگاه رو حدود دو هفته پيش خريدم. نظرم رو بر اساس تجربه خودم ميگويم
    آنتن دهي دستگاه براي من كه مشكلي نداره و فريز و غيره هم ندارم. تا به حال هارد اكسترنال بهش وصل نكردم ولي در مورد usb بسيار خوب جواب ميده (هم ضبط و هم پخش)
    كيفيت پخش هم كه خيلي عالي است و من با تلوزيون LED‌ بسيار راضي هستم.
    مهم ترين دليلي كه من اين دستگاه رو خريدم ساپورت زيرنويس فارسي srt‌ بود كه با فونت زيبا به اندازه مناسب و رنگ زرد پخش ميكنه. قبل از خريد با شركت هماهنگ كردم رفتم اونجا و خودم دستگاه را تست كردم.
    به نظر من بزرگ ترين ضعف دستگاه كنترلش هست كه بد جواب ميده. بايد درست روبروي دستگاه و هم سطح آن باشي.
    به طور كلي من از اين دستگاه خيلي راضي هستم.
    اينو هم بگم كه من قبل از خريد اين دستگاه براي پدرم ايكس ويژن ماد ايران خريدم كه كيفيت دستگاه خوبه ولي ساپورت زير نويسش افتضاحه (اندازه فونت خيلي كوچيكه)

14. این کاربر از rezafloyd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •