تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: هـــک وای فای؟!

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

خب
    تو مرورگر اینو وارد کنید 192.168.1.1 و اینتر بزنید
    یوزر پس میخواد که حفتشم ادمین وارد کنید
    admin

وارد تنظیمات مودم میشه که باید به قیمت wlan برین و اونجا از قسمت security،authenicating method رو روی آخرین حالت قرار بدین
    و کلید apply,finish.ya save رو بزنید و 2 دقیقه صبر کنید تا مودم ریستارت شه

من مودمم d-link نیست و منوهاش دقیق یادم نیست
    اگه لطف کنید وقتی وارد تنظیمات مودم شدین یه عکس بگیرین و اینجا قرار بدین بیشتر راهنمایی میکنم

داره خودمونی میشه shafagh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی. خیلی کمک کردین. مشکلم حل شد.

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

درود بر شماشک نکنید وایرلستون -- شده! بنده هم همین مشکلو داشتم و مدام چراغ وای فای چشمک میزد و سرعتم کم میشد
    چندین بار پسورد عوض کردم نوع های مختلف رمزگذاری تست کردم نشد که نشد!

تنها راهیی که دارید استفاده از مک فیلتر در تنظیمات مودم هست!

سلام
    من در تنظیمات مودم بخش interface setup و زیربخش wireless mac adres filter ادرس مک لپ تاپم و موبایل و چند دستگاه دیگه که ا ونا به مودم وصل میشم (هم از طریق کابل و هم وایرلس) رو نوشتم و گزینه active رو activate کردم و action روهم allow association زدم و خیالم راحت بود که -- نمیشم- اما با کمال ناباوری چند وقت پیش در پیج مودم قسمت interface setup بخش DHCP table میبیبم که یک مک ادرس غریبه در جدول هست !!!! مجدد به بخش mac filter adres مراجعه کردم اما اون قسمت دقیقا همون طوری بود که خودم قبلا تنظیم کردم- دوستان میشه لطفا بگید چه طوری هم چین چیزی اتفاق افتاده ???? مگه فیلترینگ به این معنا نیست که فقط دستگاه های مشخص شده قابلیت اتصال به مودم واستفاده اینترنت دارن پس چررا اون مک غربیه در اونجدول هست??????
    من هنوز بلد نیستم در اینجا عکس اپلود کنم وگرنه عکس متناظر از صفحات مودم ام رو اینجا می گذاشتم- دوستان متخصص لطفا راهنمایی کنید

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    من در تنظیمات مودم بخش interface setup و زیربخش wireless mac adres filter ادرس مک لپ تاپم و موبایل و چند دستگاه دیگه که ا ونا به مودم وصل میشم (هم از طریق کابل و هم وایرلس) رو نوشتم و گزینه active رو activate کردم و action روهم allow association زدم و خیالم راحت بود که -- نمیشم- اما با کمال ناباوری چند وقت پیش در پیج مودم قسمت interface setup بخش DHCP table میبیبم که یک مک ادرس غریبه در جدول هست !!!! مجدد به بخش mac filter adres مراجعه کردم اما اون قسمت دقیقا همون طوری بود که خودم قبلا تنظیم کردم- دوستان میشه لطفا بگید چه طوری هم چین چیزی اتفاق افتاده ???? مگه فیلترینگ به این معنا نیست که فقط دستگاه های مشخص شده قابلیت اتصال به مودم واستفاده اینترنت دارن پس چررا اون مک غربیه در اونجدول هست??????
    من هنوز بلد نیستم در اینجا عکس اپلود کنم وگرنه عکس متناظر از صفحات مودم ام رو اینجا می گذاشتم- دوستان متخصص لطفا راهنمایی کنید
    شما یه کاری بکن، مک ادرس گوشی خودتون رو از لیست حذف کنین ببینین با گوشی میتونید وصل بشین یا نه.
    اینطوری میشه فهمید که اشتباهی تو کارتون هست یا مودمتون مشکل داره یا واقعا حک شدین که بعید میدونم.
    برای آپلود عکس هم بالای سایت یه گزینه داره.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

شما یه کاری بکن، مک ادرس گوشی خودتون رو از لیست حذف کنین ببینین با گوشی میتونید وصل بشین یا نه.
    اینطوری میشه فهمید که اشتباهی تو کارتون هست یا مودمتون مشکل داره یا واقعا حک شدین که بعید میدونم.
    برای آپلود عکس هم بالای سایت یه گزینه داره.

خیلی ممنون بابت پاسخ- بله - روزی که داشتم مک ادرس وسیله ها رو در پیج مودم اعمال می کردم، چون دیگه associate ro active کرده بودم وسیله هایی که مک شون رو هنوز وارد نکرده بودم قادر به وصل شدن نبودن ،حتی خود لپ تاپ، پینگ می کردم، نشانگرقطعی کامل بود و نت اش وصل نبود
    اما به محضی که مک لپ تاپ را وارد کردم و پینگ کردم ، ارسال و دریافت بسته ها عالی بود و اینترنش وصل شد واسه همین اونجا خیالم راحت شد که کسی نمی تونه این مرحله امنیتی رو دور بزنه که متاسفانه الان با این شرایط نمی دونم باید چه کا کنم که از دست هکر در امان باشم
    لطفا راهنماییم کنید

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

خیلی ممنون بابت پاسخ- بله - روزی که داشتم مک ادرس وسیله ها رو در پیج مودم اعمال می کردم، چون دیگه associate ro active کرده بودم وسیله هایی که مک شون رو هنوز وارد نکرده بودم قادر به وصل شدن نبودن ،حتی خود لپ تاپ، پینگ می کردم، نشانگرقطعی کامل بود و نت اش وصل نبود
    اما به محضی که مک لپ تاپ را وارد کردم و پینگ کردم ، ارسال و دریافت بسته ها عالی بود و اینترنش وصل شد واسه همین اونجا خیالم راحت شد که کسی نمی تونه این مرحله امنیتی رو دور بزنه که متاسفانه الان با این شرایط نمی دونم باید چه کا کنم که از دست هکر در امان باشم
    لطفا راهنماییم کنید
    من نظری ندارم..
    فقط یه چیز، با اینکه مک لپتاپتون رو وارد نکرده بودید لپتاپ میتونست به وایرلس کانکت بشه؟ اخه اصلا نباید اجازه کانکت شدن به مودم رو بده که بشه پینگ کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من نظری ندارم..
    فقط یه چیز، با اینکه مک لپتاپتون رو وارد نکرده بودید لپتاپ میتونست به وایرلس کانکت بشه؟ اخه اصلا نباید اجازه کانکت شدن به مودم رو بده که بشه پینگ کرد.

فکر میکنم شما یوزر پسورد پیج مودمتون رو تغییر ندادید و همون دیفالت اگه اینطوری باشه‌ به بعضی از‌مودم ها بدون اگنیاز به لوکال‌نتورک‌میشه دسترسی داشت مثلا به وسیله برنامه های ای پی اسکنر و با یوزر پسورد دیفالت وارد شد و مک آدرس جدید رو اد کرد، اگه این باشه‌ خیلی شانس آوردید که طرف پسورد رو عوض نکرد چون مجبور‌میشدین مودم رو هارد ریست کنید و از نو کاتفیک کنید.
    یاحق

sent from my Nokia 3310

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

من نظری ندارم..
    سلام مجدد- مرسی بابت پاسخ-دوست عزیز فک کنم پست من رو سریع خوندید و اشتباهی در برداشت، اتفاق افتاده چون همون طور هم که درپست شماره 15 گفتم ، من 4 تا وسیله دارم وقتی که associate رو فعال کردم و اولین مک رو وارد کردم فقط همون می تونست به نت وصل شه و اون سه دستگاه دیگه قطع بودن و همین روال رو که ادامه دادم که هر 4 تا مک رو وارد کنم،بعد دیگه ازعملکرد فیلتریگ مک ادرس، خیالم راحت شد که دیگه امن خواهد بود که متاسفانه بعد چند وقت با اون مشکلی مواجه شدم که در پست شماره13 نوشتم-لطفا باز هم اگر علتی به ذهنتان میرسه بگید ،

فکر میکنم شما یوزر پسورد پیج مودمتون رو تغییر ندادید و همون دیفالت اگه اینطوری باشه‌ به بعضی از‌مودم ها بدون اگنیاز به لوکال‌نتورک‌میشه دسترسی داشت مثلا به وسیله برنامه های ای پی اسکنر و با یوزر پسورد دیفالت وارد شد و مک آدرس جدید رو اد کرد، اگه این باشه‌ خیلی شانس آوردید که طرف پسورد رو عوض نکرد چون مجبور‌میشدین مودم رو هارد ریست کنید و از نو کاتفیک کنید.
    یاحق
    sent from my Nokia 3310
    سلام - مرسی بابت پاسخ-اتفاقا پسورد مودم رو عوض هم کرده بودم و فیلتریگ مک ادرس هم اعمال شده بود که در بخش DHCP table میبیبم که یک مک ادرس غریبه در جدول هست !!!! در حالی که همان لحظه مجدد به بخش mac filter adres مراجعه کردم در جدول مک ادرس دقیقا مک ووسیه های خودم بود و اثری از مک غریبه انجا نبود !!!لطفا باز هم اگر علتی به ذهنتان میرسه بگید ،

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان مجدد پیج مودم رو نگاه کردم می بینم برای فیلترینگ مک ادرس دو قسمت هست،پر کردن جدول بالایی کافی هست یا باید پایینی را هم تکمیل کرد????
    مرسی

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام ،
    من یک راه بهتر سراغ دارم توی مودمت یک قسمت هست به نام SSID Broadcast که نام مودمت رو به اونهای که میخوان بهش کانکت شن نشون میده
    اگر Disable کنی دیگه کسی با روشن کردن وایرلس موبایل گوشی و غیره نمیتونه اسمی از وایرلس شما ببینه حالا کافی اسم وایرلست و تغییر بدی ویک
    اسم و چند عددبگذاری که قابل حدس زدن نباشه حالافقط کسانی که اسم وایرلستو بدونند میتونند بهش کانکت شن.
    اما کار دیگه که میتونی انجام بدی عوض کردن ایپی اتصال به مودم و اسم اتصال یا همون یوزر نیم و پسورد است که بصورت پیش فرض 192.168.1.1 است
    وقتی عوضش کنی دیگه کسی نمیدونه چنده که بهت متصل بشه یوزر نیم هم admin هست پسوردش هم که همه بلدن عوض کنند
    خوب سومین روش هم عوض کردن نوع پسورد گذاری روی حالت wpa2 و پسورد حداقل 14 کارکتری حروف اعداد ونشانهها است اگر تمام این کارها روهم بکنی
    دیگه احتمال -- کردنت به زیر 1% میرسه که اونم مربوط میشه به اینکه بعضی از مودمها دارای روزنه های در ساختار داخلی خود هستند
    که اونوهم باید یک سرچ بکنی اگر از اون مودمهای خاص داری یا عوض بکنی یا با اپدیت Firmware مشکلش رو حل کنی که این مورد اخر فقط جهت اطلاع
    هست و بسیار نادره ،

موفق باشی.

11. این کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •