تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: تی وی با گارانتی بخریم یا بدون گارانتی؟ اصلآ این همه پول گارانتی ارزششو داره؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

به نظر من نمی ارزه که پول گارانتی بدی

چون که شامل خیلی چیزا نمیشه . همون مابه التفاوت رو بذار جیبت اگه خراب شده با یک چهارم همون پول برو تعمیرش کن

بازار مرزی مریوان و جوانرود جنساشون 1 ماه ضمانت خود فروشنده داره

پولیم نمیگیرن

خودم Lw9500 رو از جوانرود گرفتم

نمایندگی حدوداً 2.400

جوانرود 1900

خدارو شکر مشکلیم نداشته
    ما میخوام یه سر بریم کرمونشاه واسه دیدن گفتم یه سریم بزنیم جوانرود ! دیگه به بانه فکر نکنم برسه چون تو نقشه دوره وای به حال ... جوانرود چطوریه یکی میگفت فقط جمعه ها بازارش بازه راست میگند؟ بعاز ظهر ها چطور ؟ من نظرم EX720 سونی روگرفته دارند اونجا ؟ ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه x_enrique_1818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    0098

پيش فرض

ما میخوام یه سر بریم کرمونشاه واسه دیدن گفتم یه سریم بزنیم جوانرود ! دیگه به بانه فکر نکنم برسه چون تو نقشه دوره وای به حال ... جوانرود چطوریه یکی میگفت فقط جمعه ها بازارش بازه راست میگند؟ بعاز ظهر ها چطور ؟ من نظرم EX720 سونی روگرفته دارند اونجا ؟ ممنون
    تمام روزهای هفته بازه

توی تعطیلات هم چون حجم مسافرت ها بالا میره ، به نسبت قیمت ها بالا میره !!!

سعی کنید قبل از خرید ، چندین مغازه رو بگردین که قیمت مناسب دستتون بیاد

3. این کاربر از x_enrique_1818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    0098

پيش فرض

حالا تو بانه همه جور تلويزيوني پيدا ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا ماركايي مثل شارپ و جي وي سي و ... ؟؟؟؟ قيمت اونها هم به 500 يا 600 تومن اختلاف با تهران ميرسه ؟؟؟؟؟ اگه اختلاف در اين حد باشه هم خوبه . چون با همون مقدار اختلاف هم ميتوني يه جنس ديگه بخري !!!! حالا اين زمان مشخصي نداره كه مثلا كي ارزون بشه يا كي گرون تو بانه منظورمه . ؟؟؟؟؟؟

همه جور مدلی که پیدا نمیشه

الان به هر کی بگی تی وی خوب چی دوس داری ، میگه سونی ، ال جی ، سامسونگ

چون اسمشون جا افتاده. مسلماً بازار های مرزی هم نمیان ریسک کنن با اون همه خطر جنسی رو بیارن که فروش نره !!!

منبع همه ی بازار های مرزی " دبــے " هستش

قیمت ها هم بستگی به دلار داره

تا آخر اردیبهشت و اوایل خرداد صبر کنید قیمت ها داره میاد پائین

5. این کاربر از x_enrique_1818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    0098

پيش فرض

کاری به گارانتی و خدماتی که ارائه میدن یا نمیدن، ندارم ولی شما یک نکته را در نظر نمیگیری.

تلویزیون های لب مرزی که گارانتی ایران را ندارند، اکثرا گیرنده ی دیجیتالشون هم شبکه های ایران را نمیشناسه که لازمه وارد منوی مخفی بشی و یه سری مقادیر را در آنجا تغییر بدی که هر اشتباهی در این منوی مخفی ممکن است منجر به خراب شدن تلویزیون بدون گارانتی شود.

اتفاقاً من یه LG LW9500 گرفتم . گیرنده دیجیتالش فعال نبود

طرف گفتش که یه کنترل مادر داره، اگه میخوای فعال کنی 15 تومن هزینشه

از طرفی نمایندگی هم سرویسکار میفرسته واسه نصب، ایشون هم واسه فعال کردن 15 ت میگیره

اون از هزینه !

بعدش جنسی که میخری ، ساخت خود شرکت اصلی هستش

اما جنسای داخلی ( مثلاً همین ال جی ) دست ایران و شرکت های زپرتیش توش رفته

مجبورن گارانتی بذارن

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

14

همه جور مدلی که پیدا نمیشه

الان به هر کی بگی تی وی خوب چی دوس داری ، میگه سونی ، ال جی ، سامسونگ

چون اسمشون جا افتاده. مسلماً بازار های مرزی هم نمیان ریسک کنن با اون همه خطر جنسی رو بیارن که فروش نره !!!

منبع همه ی بازار های مرزی " دبــے " هستش

قیمت ها هم بستگی به دلار داره

تا آخر اردیبهشت و اوایل خرداد صبر کنید قیمت ها داره میاد پائین
    خب من هم قصد دارم به اميد خدا خرداد يا تيرماه بخرم . از طرفي تو يه سري سايت ديدم كه جنساي بانه رو ميفروشن كه تلويزيونهاي شارپ و ... هم بود انواع مختلف . يه جورايي فكر كنم پيدا بشه . از طرفي تا خرداد بخواد ارزون بشه اينجا چقدر ارزون ميشه ؟؟؟ بانه هم ارزون ميشه ؟؟؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

حالا تو بانه همه جور تلويزيوني پيدا ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا ماركايي مثل شارپ و جي وي سي و ... ؟؟؟؟ قيمت اونها هم به 500 يا 600 تومن اختلاف با تهران ميرسه ؟؟؟؟؟ اگه اختلاف در اين حد باشه هم خوبه . چون با همون مقدار اختلاف هم ميتوني يه جنس ديگه بخري !!!! حالا اين زمان مشخصي نداره كه مثلا كي ارزون بشه يا كي گرون تو بانه منظورمه . ؟؟؟؟؟؟
    تا جاییکه من میدونم مدلهای شارپ و یا پاناسونیک که توی نمایندگی ها هست توی بانه نیست و مدلهای اروپاییشون اونجا هست ولی واقعا" به این هم فکرکن که اگه tv بانه خوب در نیاد این 500 تومن و خرید یه وسیله کوچیک در مقابل سالم نبودن tv ات اصلا"""" ارزش نداره که بخوای با دلهره از تلویزیونت استفاده کنی و خودت رو از خدمات خوب گارانتیشون محروم کنی ....

9. این کاربر از hamid_IT63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    0098

پيش فرض

تا جاییکه من میدونم مدلهای شارپ و یا پاناسونیک که توی نمایندگی ها هست توی بانه نیست و مدلهای اروپاییشون اونجا هست ولی واقعا" به این هم فکرکن که اگه tv بانه خوب در نیاد این 500 تومن و خرید یه وسیله کوچیک در مقابل سالم نبودن tv ات اصلا"""" ارزش نداره که بخوای با دلهره از تلویزیونت استفاده کنی و خودت رو از خدمات خوب گارانتیشون محروم کنی ....

اون 600 - 500 تومن مازاد که قراره بدی واسه گارانتی ، بذار جیبت اگه خدایی نکرده مشکلی پیش اومد تعمیرش کنی

گارانتی یعنی کلاه گشاد به سر ملت!

من چون تجربشو دارم ،این حرفو میزنم

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

خب من هم قصد دارم به اميد خدا خرداد يا تيرماه بخرم . از طرفي تو يه سري سايت ديدم كه جنساي بانه رو ميفروشن كه تلويزيونهاي شارپ و ... هم بود انواع مختلف . يه جورايي فكر كنم پيدا بشه . از طرفي تا خرداد بخواد ارزون بشه اينجا چقدر ارزون ميشه ؟؟؟ بانه هم ارزون ميشه ؟؟؟؟؟؟

اونا به اسم بانه میارن . خودت بری بازار مرزی بهتره

ملاک بانه یا جوانرود و ... نیست . مهم اینه که جنس خوب با قیمت مناسب بخری

11. 2 کاربر از x_enrique_1818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aminamz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

دوست گل جوانرود قيمتاش خيلي تفاوت نداره چون ديگه از حالت بازار مرزي در اومده و وارد يه شهرستان شده كه به مراتب قيمتش ميره بالا.مگه اينكه اشنا داشته باشه كه به قيمت واقعي بده چون اون بنده هاي خدا هم يا كوله بري بايد بيارن داخل كشور يا اينكه....
    و اينكه قيمت ها رابطه مستقيم داره با قيمت تي وي كه ميارن.البته بعضي از حرفه اي هاشون با ارز عراق ميارن يا تركيه و كردستان عراق كه پايين تر در مياد.اما در كل به صرفه هست.قيمتاي تهران كه يه گارانتي اونم اكثرا بهونه ميارن شامل گارانتي نميشه و پول بايد بدي.تازه اصلا پول هم نگيرن واسه يه آي سي 2 ماه بدون تي وي ميشي انقدر پشتيباني سريع انجام ميشه.خب اين چه كاريه؟

راستي كسي ميدونه plasma panasonic vt50 size 42 داره يا نه؟ميخوام بگيرم يكي
    و اين كه 2012 محصولاتش كي مياد.
    vt50 2011 ؟

13. این کاربر از aminamz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

قیمت ها توی بازارچه ها ی مهاباد نهیتا 30 تومن با بانه فرق داره...خیلی از جوانرود و کرمانشاه قیمت ها پایین تره...

15. 3 کاربر از sadiq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    0098

پيش فرض

قیمت ها توی بازارچه ها ی مهاباد نهیتا 30 تومن با بانه فرق داره...خیلی از جوانرود و کرمانشاه قیمت ها پایین تره...

باید بُعد مسافت رو هم سنجید !!!

مثلاً کسی که همدان ، خوزستان ، شیراز و حتی تهران هستش، جوانرود به صرفه تره تا بانه و مهاباد و پیرانشهر

100 لیتر بنزین باید سوزوند تا به بانه و مهاباد برسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •