تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: آیفون بله یا نه؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه moas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض آیفون بله یا نه؟!

دوستان من یه سوال دارم فقط لطفا زود جواب بدین
    صفحه اول رو که خوندم توضیحاتی درمورد آیفون داده بودن
    اول بگم من گوشیهایی از قبیل samsung D900 و htc diamond داشتم حالا میخوام بگم از آمریکا برام آیفون یا آیپاد بیارن.گفتم آیپاد ،چون شندیم تقریبا تمام امکانات آیفون بجز گوشی رو داره و قیمتش نصف اونه(قیمت برام مهمه)
    حالا میخواستم ببینم اگه برام بفرستند چند درصد امکاناتشو میشه اینجا استفاده کرد و اصلا آیپاد پیشنهاد میشه یا آیفون؟
    من کلا خیلی از امکانات گوشی استفاده میکنم
    این جیلبیرینگ مثل رام های کوک شده ویندوز یا همون کرک خودمونه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

جیلبرینگ نه و جیلبرک که میشه گفت همون روت شماست
    در کل من آیفون رو پیشنهاد میکنم البته چون از آمریکا قراره بیاد باید حواستون باشه که آنلاک فکتوری باشه که به راحتی بتونین اینجا استفاده کنین.آیفون خیلی خیلی از آیپاد سر تره.دوربین بهتر.سی پی یو.سیری.گرافیک بدنه.وایرلس.ساپورت و .......

3. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

جیلبرینگ نه و جیلبرک که میشه گفت همون روت شماست
    در کل من آیفون رو پیشنهاد میکنم البته چون از آمریکا قراره بیاد باید حواستون باشه که آنلاک فکتوری باشه که به راحتی بتونین اینجا استفاده کنین.آیفون خیلی خیلی از آیپاد سر تره.دوربین بهتر.سی پی یو.سیری.گرافیک بدنه.وایرلس.ساپورت و .......
    اگه لاک باشه چه مشکلی پیدا میکنم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگه لاک باشه چه مشکلی پیدا میکنم؟
    به زبون ساده بگم بعضی از لاک ها تو ایران نمیتونی استفاده کنی.بعضی ها هم میتونی استفاده کنی ولی دردسرش زیاده چون باید آنلاکش کنی.اگه لاکی بگیری که بشه تو ایران استفاده کرد خیلی محدودیت داره.مثلا اپل ورژن جدید میده شما نمیتونین هر وقت خواستین آپدیت کنین شاید 3 ماه طول بکشه.گوشیتونم همیشه باید جیلبرک باشه.در کل نمی ارزه/.

6. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال 8nights&7days's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    nella citta

پيش فرض

100%
    Iphone

8. این کاربر از 8nights&7days بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

به نظر من هم یخورده بیشتر هزینه کنید و ایفون را بگیرید

10. این کاربر از FC.Barcelona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بستگی داره. اگه شما براتون مهم نیست که حتما یه گوشی قدرتمند داشته باشید ، آیپاد گزینه فوق العاده ایه. تنها کمبودش نسبت به آیفون سخت افزار ضعیف تر و کیفیت ساخت کمی پایین تر و دوربین و قابلیت مکالمست.

12. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

بستگی داره. اگه شما براتون مهم نیست که حتما یه گوشی قدرتمند داشته باشید ، آیپاد گزینه فوق العاده ایه. تنها کمبودش نسبت به آیفون سخت افزار ضعیف تر و کیفیت ساخت کمی پایین تر و دوربین و قابلیت مکالمست.
    تنها کمبودش...!

اینکه خیلی کمبوده

همون iphone رو بگیر که بعداً پشیمون نشی.

14. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

تنها کمبودش...!

اینکه خیلی کمبوده

همون iphone رو بگیر که بعداً پشیمون نشی.
    خیلی کمبوده؟! : ))
    شما هزینه رو باید در نظر بگیرین. کیفیت ساخت چیزی نیست که حتی بشه زیاد متوجهش شد بین این دو مورد. سخت افزار که تنها ضعف آیتاچ نسبت به آیفون رم پایین تره ، که اونم با توجه به استفاده از منابع فوق العاده بهینه iOS اصلا مشکل ساز نیست. در مورد سیم هم خودتون میگید آیپاد! یه نکته دیگه که تازه به ذهنم رسید اینه که کیفیت صفحه نمایش آیفون یه مقدار اندک بالاتر از آیتاچ ــه.
    همه چی بستگی به یوزیج کاربر داره. باید ببینید از دیوایس چی میخواید. اگر حاضرید برای اینکه یک دیوایس All in One داشته باشید این مقدار پول بیشتر رو بدین ، آیفون رو بگیرید ، در غیر این صورت آیتاچ.
    با قیمت یک حساب کتاب ساده میتونیم انجام بدیم.
    قیمت آیفون 4 8 گیگ توی اپل استور امریکا ، 550$ ــه که با دلار 1750 تومن میشه 962 هزار تومن.
    قیمت آیپاد تاچ 32 گیگ توی اپل استور امریکا ، 300$ ــه که با دلار 1750 تومن میشه 525 هزار تومن.
    شما با 437 هزار تومن باقی مونده میتونین یه دوربین عکاسی با کیفیت مناسب (مسلما بالاتر از کیفیت گوشی ها موجود در بازار) بخرید.

البته من محور مقایسه رو اینطور گذاشتم که شما قصد خرید آیفون 4 دارید ، اگه قصد خرید آیفون 4اس دارید قضیه متفاوت خواهد بود.

البته به شخصه خرید آیتاچ + گوشی اندرویدی رو واسه ی کسی مثل خودم که عادت دارم زیاد با دیوایس های دم دستم کلنجار برم ، مناسب تر میدونم. کاربریتون رو بگین بهتر میشه راهنمایی کرد.

محتوای مخفی: :\ 
    مدتیه فروم مشاوره خرید به شدت از نظر بار حرفه ای پایین رفته و چیزی که کم دیده نمیشه مشاوره های بی پایه و اساسه. بهتره ناظرا و مدیرا یه مقدار نظارتشون رو روی این فروم بیشتر کنن.

16. 3 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

خیلی کمبوده؟! : ))
    شما هزینه رو باید در نظر بگیرین. کیفیت ساخت چیزی نیست که حتی بشه زیاد متوجهش شد بین این دو مورد. سخت افزار که تنها ضعف آیتاچ نسبت به آیفون رم پایین تره ، که اونم با توجه به استفاده از منابع فوق العاده بهینه iOS اصلا مشکل ساز نیست. در مورد سیم هم خودتون میگید آیپاد! یه نکته دیگه که تازه به ذهنم رسید اینه که کیفیت صفحه نمایش آیفون یه مقدار اندک بالاتر از آیتاچ ــه.
    همه چی بستگی به یوزیج کاربر داره. باید ببینید از دیوایس چی میخواید. اگر حاضرید برای اینکه یک دیوایس All in One داشته باشید این مقدار پول بیشتر رو بدین ، آیفون رو بگیرید ، در غیر این صورت آیتاچ.
    با قیمت یک حساب کتاب ساده میتونیم انجام بدیم.
    قیمت آیفون 4 8 گیگ توی اپل استور امریکا ، 550$ ــه که با دلار 1750 تومن میشه 962 هزار تومن.
    قیمت آیپاد تاچ 32 گیگ توی اپل استور امریکا ، 300$ ــه که با دلار 1750 تومن میشه 525 هزار تومن.
    شما با 437 هزار تومن باقی مونده میتونین یه دوربین عکاسی با کیفیت مناسب (مسلما بالاتر از کیفیت گوشی ها موجود در بازار) بخرید.

البته من محور مقایسه رو اینطور گذاشتم که شما قصد خرید آیفون 4 دارید ، اگه قصد خرید آیفون 4اس دارید قضیه متفاوت خواهد بود.

البته به شخصه خرید آیتاچ + گوشی اندرویدی رو واسه ی کسی مثل خودم که عادت دارم زیاد با دیوایس های دم دستم کلنجار برم ، مناسب تر میدونم. کاربریتون رو بگین بهتر میشه راهنمایی کرد.

محتوای مخفی: :\ 
    مدتیه فروم مشاوره خرید به شدت از نظر بار حرفه ای پایین رفته و چیزی که کم دیده نمیشه مشاوره های بی پایه و اساسه. بهتره ناظرا و مدیرا یه مقدار نظارتشون رو روی این فروم بیشتر کنن.
    ای کاش یکم زودتر راهنمایی میکردین! من گفتم آیفن 4 برام بخرن ولی لاکه امیدوارم بتونم آنلاکش کنم

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •