تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خلاق ترین موسسه تبلیغاتی برای کارت ویزیت و بروشور

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

12 خلاق ترین موسسه تبلیغاتی برای کارت ویزیت و بروشور

سلام
    بهترین موسسه که کار تبلیغات رو انجام میده برای کارت ویزیت بروشور و ... که خلاق ترین تو ایران هست چیه و کجاست
    ممنون
    چون بد جور دنبال یک همچین جایی میگردم ولی پیدا نمیکنم ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

جالب ترین و جدیدترین کارت ویزیتی که دیدم
    کارت ویزیت های فایبر گلاسی که مثل پلاستیک ماته که هزارتاش 350 هزار تومنه و یا وسطش برش میخوره

و 3 بعدی . که مثل خط کش های بچگی خودمون میمونه و پر میشه . من خیلی خوشم اومد چون واسه کار من که ساختمونه جالب بود مثلا اگه عکس ساختمون بذاری و کارت رو که تکون بدی هر طبقه به ساختمون اضافه میشه و به عکس نهایی میرسی. یعنی 4-5 تا تصویر رو چاپ میکنن . که چون گرون بود نگرفتم هر 300 تاش 150 هزار تومان.

چاپ خونه ای به اسم گنجی و یا گنجینه توی تهران هست که اینا رو چاپ میکنه. توی نت هم بگردین

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

منم دقیقا دنبال یه همچین کارت هایی هستم ولی دقیقا نمیدونم کجا باید برم، پولش مهم نیست فقط خلاقیت باشه توش و بامزه باشه

داره خودمونی میشه ok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

اینایی که دوستامون گفتن بعضی ها جز جنس های کارت ویزیت بود و تقریبا همه چاپ خونه ها این جنس ها رو میزنه
    به نظر من مهمترین کار اینه که شما اول بگردید یه طراح خوب پیدا کنید که با جنس مورد نظر شما بتونه یه ایده جالب بده
    تو اینترنت بگردید بعضی از طراح ها نمونه های خوبی دارن که معلومه کارشون جذابه
    با اونا تماس بگیرید و مشورت کنید
    این نکته رو هم در نظر بگیرید که ایده کاملا بستگی به شغل مورد نظر شما هم داره و اون دوستمون که گفت سه بعدی رو با تکمیل طبقات ساختمون بهشون پیشنهاد داده نشون دهنده خلاقیت طراح بوده
    ضمن اینکه خودتون هم میتونید با کمی فکر ایده های خیلی خوبی نسبت به کارت مورد نظرتون خلق کنید
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

آره حق با شماست ولی چون تهران نیستم یکم سخته پیدا کردنش توی شهرستان که مطمئنم نیست ولی تو تهران میخوام ببینم کی اینکارست و خلاق و با حال

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •