تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 125 از 125

نام تاپيک: با لژیونرها

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

گاو برنزي براي لژيونر ايراني نايمخن
    جهانبخش بهترين بازيکن دور اول ليگ هلند

عليرضا جهانبخش ستاره ايراني نايمخن به عنوان بهترين بازيکن 9 هفته اول ليگ دسته اول هلند برگزيده شد.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش جایزه درخشش در دوره اول لیگ دسته اول هلند را دریافت کرد.

لیگ دسته اول هلند، در چهار دوره 9 هفته ای برگزار می شود و قهرمان هر دوره به پلی آف صعود به لیگ برتر راه پیدا می کند.
    در دور اول این مسابقات نایمخن قهرمان شد و جهانبخش نیز جایزه بهترین بازیکن را به دست آورد. وی به این ترتیب بالاتر از رقبایی همچون اسجورد آس(نایمخن) و کوین فان فن‌(اوس) قرار گرفت.

همچنین بهترین عنوان بهترین پدیده نیم فصل مسابقات به دین کالوف از گراف‌شاپ داده شد. جایزه بهترین مربی نیز به ژان پل دسونگ از تیم اف.ث.آیندهوون تعلق گرفت.

این انتخابات در پایان هر دوره به صورت ثابت انجام می شود.

2. 2 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

علیرضا جهانبخش جایزه گاو برنزی را دریافت کرد.

4. 2 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

جهانبخش، ايراني محبوب هلندي ها (عکس)

ديگر تمام ايران به شنيدن اخبار مثبت در مورد عليرضا جهانبخش عادت کرده اند.

به گزارش "ورزش سه،، مهاجم ایرانی تیم نایمخن که امسال در دسته دوم فوتبال هلند عملکرد فوق العاده ای داشته و عنوان بهترین بازیکن نیم فصل را از آن خودش کرد،
    در دیدار گذشته تیمش آنقدر خوب بازی کرده که بهترین بازیکن زمین شده است.

صفحه اینستاگرام باشگاه نایمخن دیروز این خبر را منتشر کرد و نکته جالب اینکه بیشتر از کاربران ایرانی این صفحه، هلندی ها عکس علیرضا را لایک کرده اند.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

شرط جالب مدير نايمخن براي جدايي جهانبخش

عليرضا جهانبخش پيشنهادهاي بسياري از تيمهاي هلندي و غير هلندي دريافت کرده اما هنوز مشخص نيست که آيا اجازه جدايي او در زمستان از سوي مديران نايمخن صادر خواهد شد يا نه؟

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش فصل فوق العاده ای را سپری کرده. او به عنوان بهترین بازیکن ژوپیلرلیگ پیشنهادهای بسیاری در جیب دارد اما مدیران نایمخن، درست مثل تابستان که اجازه جدایی جهانبخش را صادر نکردند، شاید در زمستان هم جلوی ترانسفر او را بگیرند. در تابستان ، علیرضا به خرونینخن نزدیک شده بود اما پروژه بازگشت نایمخن به لیگ برتر هلند مدیران نایمخن را بر آن داشت تا با جدایی ستاره ایرانی تیمشان مخالفت کنند.

حالا و برای نقل و انتقالات ژانویه هم علیرضا چندین و چند پیشنهاد از داخل و خارج از هلند دارد اما فعلا که مدیران نایمخن با جدایی او موافقت نکرده اند. آنها شرط جالبی پیش روی علیرضا قرار داده اند. به او گفته اند در صورتی اجازه جدایی اش را صادر خواهند کرد که یک بازیکن ایرانی همسطح با خودش، هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی به آنها معرفی کند تا جایگزینش کنند. به نظر می رسد علیرضا توانسته آینده خوبی برای فوتبال ایران در هلند باشد و شاید همین موضوع راه را برای حضور بازیکنان جوان ایرانی در تیمهای هلندی باز کند.

7. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

جهانبخش: مي‌خواهم آقاي پاس گل شوم!

عليرضا جهانبخش با به ثمر رساندن يک گل و ارسال سه پاس گل، بهترين بازيکن نايمخن مقابل يونگ توئنته لقب گرفت.

بال ایرانی نایمخن در گفتگو با "ورزش سه" در مورد این بازی می گوید:« بازی خیلی خوبی بود. عالی ظاهر شدیم و این بازی را با برد به پایان رساندیم.
    بعد از دو امتیازی که هفته قبل و مقابل یونگ آژاکس از دست دادیم باید در این بازی برنده از زمین خارج می شدیم که خوشبختانه موفق شدیم به هدفمان برسیم»

جهانبخش در مورد حریف نایمخن در این بازی می گوید:« حریف تیم خوبی بود. تیم دوم توئنته. بازیکنانی که در تیم اصلی نمی توانند برای خود جایی دست و پا کنند
    به این می آیند تا بازی کنند و در شرایط بازی قرار بگیرند. تیم اصلی توئنته تیم قدرتمندی است که فصل گذشته و در اردی ویژه به مقام نایب قهرمانی رسید. »

جهانبخش در این بازی ک گل زیبا به ثمر رساند. او درباره گلش می گوید:« توپ را گرفتم و از سمت راست به میانه زمین نفوذ کردم. بعد توپ را به هافبک چپ مان سپردم
    و او توپ را سانتر کرد. من هم سرضرب و بدون اینکه اجازه بدهم توپ به زمین بخورد دروازه توئنته را باز کردم.»

جهانبخش در این بازی هت تریک کرد. البته نه در گلزنی که در پاس گل. او در این باره هم توضیح می دهد:« در پاس گل هت تریک کردم. یک گل زدم که هفتمین گل فصلم بود.
    سه پاس گل هم در این بازی دادم تا تعداد پاس گل هایم به عدد 12 برسد. خدا را شکر می کنم که توانسته ام روی 19 گل نایمخن تاثیر مستقیم داشته باشم»

آیا علیرضا به آقای گلی فکر می کند؟ او در این باره پاسخ جالبی می دهد:« الان فاصله ام با بهترین گلزن نایمخن 6 گل است. آرس 13 گل به ثمر رسانده و فکر می کنم
    سخت است بتوانم عنوان آقای گلی را بدست بیاورم. من بیشتر پاس گل دادن را دوست دارم و فکر می کنم بیشترین پاس گل را در ژوپیلرلیگ به بازیکنان نایمخن داده ام.
    می خواهم آقای پاس گل شوم و امیدوارم که بتوانم به این عنوان برسم. البته در کنار موفقیت نایمخن و صعود به لیگ برتر.»

9. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •