تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 13 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 125

نام تاپيک: با لژیونرها

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شکست دوباره اوساسونا در غیاب مسعود

سایت گل- در اولین دیدار از هفته پنجم رقابت های لالیگا، اوساسونا در غیاب مسعود شجاعی در خانه ساراگوسا با نتیجه 3-1 شکست خورد.
    در این دیدار که در ورزشگاه لا روماردا برگزار شد، تیم میزبان با گل های هلدر پوستیگا (4)، تیمور (گل به خودی) (45) و آپونیو (پنالتی) (71) به پیروزی رسید. تک گل تیم پامپلونایی را آرمنتروس در دقیقه 29 به ثمر رساند.در این دیدار شجاعی بار دیگر در فهرست 18 نفره تیمش حضور نداشت تا آینده اش در این باشگاه بیش از پیش در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.
    با این شکست، اوساسونا با 1 امتیاز همچنان در قعر جدول قرار دارد. ساراگوسا نیز با این سه امتیاز تا رتبه دهم جدول صعود کرد.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روزی که دایی به میلان گل زد (عکس + ویدئو)

دایی که یک هفته قبل تر نیز دو گل به چلسی زده بود، در همان سال بهترین بازیکن آسیا شد

سایت گل- 13 سال پیش در چنین شبی بود که علی دایی در سن سیرو دروازه تیم میلان را گشود و یکی از گل های به یادماندنی اش را به ثمر رساند.

28 سپتامبر 1999 تیم میلان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان هرتابرلین بود. علی دایی در دقیقه 69 از زاویه بسته و با پای چپ دروازه کریستین آبیاتی را باز کرد، اما 5 دقیقه بعد اولیور بیرهوف دگل تساوی میلان را زد تا بازی با همان نتیجه 1-1 خاتمه یابد.

دایی که یک هفته قبل نیز دو گل به چلسی زده بود، در همان سال بهترین بازیکن آسیا شد . گل دایی به میلان را از اینجا ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2012/9/28

3. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

زندي رسما به الاهلي قطر پيوست

به نقل از سايت قطري، فريدون زندي هافبک سابق استقلال روز گذشته در تست‌هاي پزشکي تيم الاهلي شرکت کرد و رسما به اين تيم دسته دوم قطر پيوست.
    زندي پس از پيوستن به اين تيم قطري اظهار داشت: خيلي خوشحالم که مي‌توانم پيراهن اين تيم را بر تن کنم. اميدوارم در آينده بتوانيم به همراه ساير بازيکنان اين تيم را به ليگ ستارگان قطر (دسته اول) بازگردانيم.

محتوای مخفی: منبع 
    http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=988740&title=%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9% 8A_%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D8%A7%D9 %84%D8%A7%D9%87%D9%84%D9%8A_%D9%82%D8%B7%D8%B1_%D9 %BE%D9%8A%D9%88%D8%B3%D8%AA

5. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

عکس تاریخی: علی دایی در فینال دراماتیک 1999 لیگ قهرمانان

سایت گل- این عکسی از فینال لیگ قهرمانان 1999 در نیوکمپ بارسلون است که تیم بایرن مونیخ در یک بازی دراماتیک 2-1 مغلوب منچستر یونایتد و فرگوسن شد در حالی که تا دقیقه 89 با یک گل از این تیم پیش بود. بایرنی ها در این صحنه شاهد بالا رفتن جام توسط شاگردان الکس فرگوسن هستند. علی دایی در فصل 99-1998 بازیکن تیم بایرن مونیخ بود و پیراهن شماره 24 این تیم را بر تن می کرد. دایی در بازی فینال فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد ، نکته ای که علی کریمی در مصاحبه 12 سال پیش خود با طعنه به آن اشاره کرده بود، همان مصاحبه ای که امروز در سایت گل بازنشر شد.

2012/10/4

7. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازگشت دژاگه از مصدومیت/ اشکان یک نیمه مقابل چلسی بازی کرد

سایت گل- اشکان دژآگه مهاجم ملی پوش ایرانی تیم فولام انگلیس بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت آماده حضور در میدان می شود. اشکان جمعه شب در دیدار تیم زیر 21 ساله های فولام مقابل چلسی به میدان رفت و در پیروزی 3-1 این تیم حضور داشت. او که از ابتدا در ترکیب اصلی قرار گرفته بود، 45 دقیقه بازی کرد و در آغاز نیمه دوم جایش را به کازامی داد.
    تیم اصلی فولام یکشنبه میهمان ساوتهمپتون است و شاید اشکان برای اولین بار در این بازی در لیگ برتر انگلیس به میدان برود. او بعد از این بازی راهی تهران می شود تا آماده حضور در بازی مقابل کره جنوبی شود
      محتوای مخفی: منبع 
    http://www.goal.com/iran/news/1825/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/2012/10/06/3429088/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%AF%DA%98%D8%A7%DA%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B5%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%DA%86%D9%84%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

عکس اشکان دژاگه روی جلد مجله‌ی فولام!

10. 3 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شجاعی مصدوم شد : سه هفته دوری برای ایرانی اوساسونا

سایت گل - مسعود شجاعی در تمرین تیم بحران زده اوساسونا با مصدومیت مواجه شد و پزشک های این باشگاه عنوان کرده اند که او سه هفته نمی تواند تیم اوساسونا را همراهی کند .
    به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شجاعی از ناحیه عضله پا دچار پارگی شده است و سه هفته زمان می خواهد تا بتواند به تمرینات اوساسونا برگردد .

آن طور که از اوضاع اوساسونا بر می اید مسعود شاید پس از برگشت مربی جدیدی را بالای سر خود ببینید چراکه مندلیبار مربی فعلی اوساسونا آخرین فرصت را برای حفظ نیمکت خود دارد

12. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شجاعی هم خوب مصدوم میشه ها!20 دقیقه بازی میکنه 1 ماه مصدوم ... خلاصه اوساسونا که شرایط خوبی نداره تو لالیگا ممکنه امسال دیگه سقوط کنه!کسی میدونه قرارداد شجاعی تا کی هست؟این دروازه بان ایرانی الاصل هم گزینه خوبی در کنار رحمتی میتونه باشه :

معرفي يك دورگه ديگر/ محمد داوري، دروازه‌بان ايراني در بوندس‌ليگا

سايت گل- در همين روزهايي كه درهاي فوتبال ايران دوباره به روي دروازه‌بان‌هاي خارجي باز شده، بد نيست بدانيد كه يك دروازه‌بان ايراني‌الاصل در بوندس‌ليگاي2 مشغول بازي است.
    دانیال محمد داوری یکی ديگر از بازیکنان دورگه‌اي است که در رقابت‌های باشگاهی آلمان بازی می‌کند. او كه پدري ايراني و مادري لهستاني دارد، دروازه‌بان تیم فوتبال آینتراخت برانشویگ از دسته دوم آلمان است. گفت‌وگوي كوتاه اين دروازه‌بان ايراني‌الاصل را به نقل از مجله اینترنتی جهان و ورزش، در سايت گل بخوانيد.

خودت را برای ايراني‌ها بيشتر معرفی می‌کنی؟
    اسم من دانیال محمد داوری است و 24 ساله هستم. من در گیسن در نزدیکی فرانکفورت زندگی می‌کنم. اینجا متولد و بزرگ شده‌ام. پدرم ایرانی و مادرم لهستانی است. فوتبال به‌سرعت تبدیل به یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی من شد. البته به بسکتبال و تنیس هم علاقه خاصی دارم.

کجا فوتبال را آغاز کردی؟
    از 6 سالگی بازی فوتبال را شروع کردم. نخستین باشگاهم «اس. وی گاربنتیش» نام داشت. یک باشگاه بسیار کوچک که برای سال‌ها در آن فوتبال بازی کردم. پس از 4 سال برای گیسن بازی کردم و بعد هم به ماینتس رفتم. در این تیم بوندس‌لیگایی نخستین تجربه حرفه‌ای خود را به‌دست آوردم. دوران آموزنده‌ای بود. اکنون عضو باشگاه آینتراخت براونشویگ در دسته دوم لیگ آلمان هستم.

در ایران زندگی یا به سرزمین پدری‌ات سفر کرده‌ای؟
    تمام خانواده پدری‌ام در تهران زندگی می‌کنند. من بارها آن‌ها را دیده‌ام و واقعا خوشحال‌کننده بود که به سرزمین دوم خود سفر کرده‌ام. خیلی ناراحت‌کننده است که فرصت ندارم که بیشتر به ایران سفر کنم.

دوست داری روزی در تیم ملی ایران بازی کنی؟
    این افتخار بسیار بزرگی برای من خواهد بود که برای تیم ملی ایران بازی کنم. فکر می‌کنم کل خانواده‌ام به این موضوع افتخار کنند.

اطلاعاتی درباره فوتبال ایران یا بازیکنان ایرانی داری؟
    بازیکنانی که قبلا در لیگ آلمان بازی کرده‌اند برایم شناخته‌شده هستند. بازیکنانی مانند علی دایی، وحید هاشمیان، کریم باقری، فریدون زندی، علی کریمی، اشکان دژاگه و... را مي‌شناسم. سال 2006 و در جام جهانی آلمان به‌عنوان تماشاگر، بازی تیم‌های ملی ایران و پرتغال را در ورزشگاه فرانکفورت دیدم. تجربه فوق‌العاده‌ای بود، اما متاسفانه ایران آن بازی را 2 بر صفر باخت.

14. 2 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گزارش اختصاصی از اولین حضور ثابت دژاگه در ترکیب فولام/ یول: از اشکان راضی هستم

فوتبال جهان - سرمربی فولام از اشکان دژاگه بازیکن ایرانی خود راضی است.
    عادل عمادی – لندن/ فولام در یک بازی فوق‌العاده حساس و تماشایی توانست با یک مساوی شیرین از خانه آرسنال خارج شود. در این مسابقه که 6 بار دروازه‌ها باز شد، تماشاگران دو تیم بخش عمده‌ای از بازی را روی صندلی‌ها نیم‌خیز بودند و کسی به تذکر مسئولان که از آنها می‌خواست، بنشینند تا پشت‌سری‌ها هم بازی را ببینند، توجهی نمی‌کرد. این بازی همچنین اولین حضور اشکان دژاگه در ترکیب اصلی فولام بود. حضوری خوش‌یمن که با تساوی فولام و گرفتن یک ضربه پنالتی توسط مارک شوارزر دروازه‌بان این تیم در آخرین لحظات وقت‌های اضافه همراه بود.

ورزشگاه دوست‌داشتنی

آرسنالی‌ها برخلاف اینکه دست و دلشان نمی‌رود برای گرفتن بازیکن پول خرج کنند، امکانات‌شان در «امارات» حرف ندارد. مرکز رسانه‌ای این تیم بسیار بزرگ و زیباست و فقط سالن کنفرانس مطبوعاتی آرسنالی‌ها از مرکز رسانه‌ای فولام، وستهم و کوئینز پارک رنجرز، روی هم بزرگتر است! این مرکز درست چسبیده به جایگاه خبرنگاران در داخل زمین است و رفت‌ و آمد بین آنها کاملاً راحت‌؛ برخلاف وستهم که جایگاه خبرنگاران داخل زمین طبقه سوم است و مرکز رسانه‌ای طبقه اول و هر دفعه باید از تعداد وحشتناکی پله بالا بروید.

اشکان در ترکیب اصلی

در ضمن هنگام ورود به ورزشگاه به تمام خبرنگاران یک مجله 60 صفحه‌ای تمام گلاسه مخصوص این بازی داده شد. بخش عمده این مجله به آرسنال اختصاص دارد ولی 6 صفحه نیز در مورد فولام نوشته شده. در این بخش راجع‌به هرکدام از بازیکنان ثابت فولام یک ستون مطلب نوشته شده. اینجا دیمین داف در ترکیب اصلی است اما فهرست نفرات دو تیم نشان می‌دهد که مارتین یول برای اولین‌بار اشکان دژاگه را به زمین فرستاده.

نگاهی به بازی

جایگاه خبرنگاران پشت و سمت راست نیمکت فولام بود. به زبان دیگر در نیم اول دژاگه در دورترین نقطه به شما بازی می‌کرد و در نیمه دوم درست پیش‌رویتان. بیشتر حملات آرسنال نیز در نیمه اول از این منطقه بود. جایی که باکاری سانگا و تئو ولکات، پدر جان آرنه ریسه را درآوردند. بهترین شانس دژاگه در وقت‌های تلف شده نیمه اول بود. او می‌خواست توپ ارسالی را با پشت پا وارد دروازه کند که توپ به پایش نگرفت و آن طرف‌تر، برباتوف هم کاری صورت نداد. در نیمه دوم تماشگران آرسنال فشار زیادی روی بازیکنان فولام می‌آوردند، در لحظاتی از بازی هم که ساکت بودند، روی صفحه نمایشگر بزرگ ورزشگاه می‌نوشت: «Come on Reds» و هواداران با شور بیشتری به تشویق ادامه می‌دادند. در ضمن صفحه نمایشگر ورزشگاه نیز برخلاف اکثر ورزشگاه‌ها، به‌جای اینکه زمان بازی را نشان بدهد، شمارش معکوس دقایق باقی‌مانده را نشان می‌داد. دژاگه در این بازی 85 دقیقه برای فولام بازی کرد. او در اواخر نیمه دوم هم یک فرصت خوب بین مدافعان آرسنال پیدا کرد اما آن را از دست داد. ملی‌پوش ایرانی فولام پس از زدن یک تکل محکم روی پای آلکس چمبرلین جایش را به دیمین داف ایرلندی داد.

پنالتی عجیب

بازی در آخرین ثانیه‌های وقت‌های تلف شده 2-2 بود که «فیل داود»، داور بازی روی یک صحنه نسبتاً مشکوک اعلام پنالتی کرد و ورزشگاه را به آتش کشید. میکل آرتتا که در حین بازی خیلی خوب کار کرده بود، پشت توپ رفت و انصافاً خیلی هم ضربه را بد نزد اما شوارزر استرالیایی توپ را از گوشه دروازه بیرون کشید. صحنه آن‌قدر حساس بود که شما فراموش می‌کردید در جایگاه خبرنگاران نشسته‌اید و نباید بالا بپرید! پس از این ضربه داور بلافاصله سوت پایان بازی را زد. دژاگه که چند دقیقه قبل تعویض شده بود، داخل زمین رفت و مشغول حرف زدن با شوارزر شد و یول نیز که برخلاف ظاهر جدی و خشنش، آدمی شوخ و ملایم است، به سمت داور رفت و پس از کمی خوش و بش با او، شانه‌هایش را با پنجه گرفت و فشار داد!

گفت‌وگو با یول

در کنفرانس‌های مطبوعاتی لیگ‌برتر اگر بازیکنی کار خاصی نکرده باشد، معمول نیست که در مورد‌ش سؤال شود و سؤال معروف «نظر شما راجع‌به فلانی چیست؟» در لیگ‌برتر انگلیس جایی ندارد. مربیان پس از کنفرانس، بیرون به چند سؤال دیگر جواب می‌دهند. این قسمت فقط مربوط به خبرنگارانی است که روزنامه‌هایشان روز دوشنبه منتشر می‌شود و کسی حق ندارد حرف‌هایی که مربیان این جا می‌زنند را یک‌شنبه منتشر کند. تمامی این خبرنگاران یکدیگر را می‌شناسند و اگر غریبه‌ای بین‌شان باشد، پس از پایان کار خیلی جدی و نسبتاً تند تذکر می‌دهند که این حرف‌ها نباید تا قبل از دوشنبه جایی کار شود. به‌ هر ‌حال اینجا به هر زحمتی که بود دو سؤال از مارتین یول پرسیدم. یول در پاسخ به اینکه نظرش راجع‌به اولین حضور دژاگه در ترکیب اصلی فولام چگونه بود، گفت: «من از دژاگه راضی هستم. او نشان داد بازیکن خوبی است.»
    از یول همچنین پرسیدم چهارشنبه آینده بازی‌های ملی دوستانه است ولی دژاگه باید در تهران جلوی ازبکستان بازی کند و پس از سفری طولانی به اینجا بازگردد، در حالی که شما یک‌شنبه آینده با ساندرلند بازی دارید‌ مشکلی با این قضیه ندارید‌؛ مربی هلندی فولام با لبخند و بی‌تفاوتی خاصی که در تضاد کامل با چهره خشن و هیکل درشتش بود، گفت: «نه من مشکلی ندارم. ما دیمین داف را هم داریم که بازیکن خیلی خوبی است و اگر دژاگه آماده نباشد از او استفاده می‌کنیم اما اشکان هم بازیکن تأثیر‌گذاری است و او هم یکی دیگر از بازیکنان خوب ماست.»
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 12-11-2012 at 15:23.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دژاگه؛ امروز در ترکیب اصلی فولام

سایت گل-بعد از نمایش موفق برابر آرسنال، اشکان دژاگه امروز قرار است برای دومین بار در ترکیب اصلی فولام به میدان برود. فولام دو هفته پیش موفق شد آرسنال را در خانه اش با نتیجه 3 بر 3 متوقف کند که اشکان در غیاب دامین داف مصدوم، 85 دقیقه در پست هافبک راست بازی کرد و نمایش خوبی داشت. دژاگه اما پس از آن برای بازی مقابل ازبکستان به تهران آمد و مارتین یول هم پس از این سفر خسته کننده ترجیح داد از هافبک ایرانی اش مقابل ساندرلند استفاده نکند. فولام در آن بازی خانگی با اخراج کاپیتانش هانگلند در نیمه اول ده نفره شد تا 3 بر یک بازنده شود.

فولام ساعت 18:30 امروز میهمان استوک است و دژاگه در غیاب چند هافبک تیم قرار است به ترکیب اصلی برگردد. کایرون ریچاردسون و آلکس کاچانیکلیچ، دو هافبک چپ فولام مصدومند و ممکن است مارتین یول از دژاگه در این پست استفاده کند. احتمال دیگر این است که دامین داف چپ پا در هافبک چپ بازی کند و دژاگه در پست اصلی اش، هافبک راست به میدان برود.
    بازی این دو تیم میانه جدولی نکته جالبی هم دارد. استوک ( تیم چهاردهم ) بعد از منچسترسیتی صدرنشین با تنها یازده گل خورده دومین خط دفاع موفق لیگ برتر را در اختیار دارد. از سوی دیگر فولام ( تیم نهم ) با 25 گل زده بعد از منچستریونایتد صاحب دومین خط حمله برتر انگلیس است.

17. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •