تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 418 از 468 اولاول ... 318368408414415416417418419420421422428 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,171 به 4,180 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مرسی از شما
    کریــــــو رو کاملا از سیستم خود حذف کنید
    در مسیر زیر تمام محتوا را حذف کنید
    C:\Users\Peyman\AppData\Local\Temp
    در صورت حذف نشدن از طریق سیف مود حذف کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه
    قبل از اینکه راجبه مشکل صحبت کنم میخواستم ازتون تشکر کنم واقعا" از طرز بیان و صحبتتون لذت بردم بسیار متین و زیبا سخن میگید من به شخصه تو این 1000 تا انجمنی که تو این 10 سال بودم ندیده بودم یکی از مقام دارهای انجمن اینقدر با شخصیت و با مرام باشه و بدون کوچکترین سودی به فکر حل مشکلات کاربران باشه
    ای کاش این اخلاق و منش توی سایر انجمن ها بود و همه فقط درصد ناچیزی از رفتار شما را الگو قرار می دادن
    ببخشید سرتون رو درد آوردم راستش خودم هم از نوع رفتارتون تعجب کردم
    و اما در رابطه با مشکل
    من فایل TEMP را از طریق سیف مد حذف کردم چون یکی از فایل ها داخل ویندوز حذف نمیشد و فایل کریو داخل SERVICES راهم از طریق CMD حذف کردم و کلا" اثری از کریو داخل رجیستری ندیدم اما بازم مشکل صفحه آبی را دارم
    فکر کنم دیگه بیشتر از این نباید وقت شما و خودمو هدر بدم بهتر دیدم جدا" بیخیال کاسپراسکای بشم و با این مشکل از آنتی ویروس دیگری استفاده کنم
    منتها چون با PPTP زیاد کار میکنم نمیتونم از AVG که ناخواسته پورت 1723 را می بنده ، استفاده کنم و بیت دیفندر هم که الکی فایل ها رو ویروس میشناسه پس مجبورم دنبال آنتی ویروس دیگری باشم

2. 2 کاربر از PEYMANCH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

قبل از اینکه راجبه مشکل صحبت کنم میخواستم ازتون تشکر کنم واقعا" از طرز بیان و صحبتتون لذت بردم بسیار متین و زیبا سخن میگید من به شخصه تو این 1000 تا انجمنی که تو این 10 سال بودم ندیده بودم یکی از مقام دارهای انجمن اینقدر با شخصیت و با مرام باشه و بدون کوچکترین سودی به فکر حل مشکلات کاربران باشه
    ای کاش این اخلاق و منش توی سایر انجمن ها بود و همه فقط درصد ناچیزی از رفتار شما را الگو قرار می دادن
    ببخشید سرتون رو درد آوردم راستش خودم هم از نوع رفتارتون تعجب کردم
    و اما در رابطه با مشکل
    من فایل TEMP را از طریق سیف مد حذف کردم چون یکی از فایل ها داخل ویندوز حذف نمیشد و فایل کریو داخل SERVICES راهم از طریق CMD حذف کردم و کلا" اثری از کریو داخل رجیستری ندیدم اما بازم مشکل صفحه آبی را دارم
    فکر کنم دیگه بیشتر از این نباید وقت شما و خودمو هدر بدم بهتر دیدم جدا" بیخیال کاسپراسکای بشم و با این مشکل از آنتی ویروس دیگری استفاده کنم
    منتها چون با PPTP زیاد کار میکنم نمیتونم از AVG که ناخواسته پورت 1723 را می بنده ، استفاده کنم و بیت دیفندر هم که الکی فایل ها رو ویروس میشناسه پس مجبورم دنبال آنتی ویروس دیگری باشم
    ممنونم از شما
    شرمندم کردین
    من هم مثل تمام کاربرا، کاربری هستم فقط با یک تگ رنگی. همین. نباید تگ و دسترسی باعث بشه فرد مورد نظر از آن سمت به نادرستی استفاده کنه
    متاسفانه در برخی جاها بجای اینکه مدیران الگو باشن، برعکس عمل میکنن و به سلیقه شخصی و خصومت های دیگر، با کاربران رفتار میکنن
    (پست منم خارج از تاپیک شد )

در مورد مشکل شما، اگر دقت کنید، خودتون هم جوابش رو پیدا کردین، وقتی کارت شبکه Disable میشه مشکلی نیست ولی در صورت Enable شدن مشکل پدیدار میشه
    شما میتوانید با برنامه ای که در زیر پیوست کردم از مشکل خود به راحتی مطلع شوید و متوحه بشید که مشکل از سمت کدام درایور هست
    اگر نتونستین، فایل مورد نظر را برای من ارسال کنید تا بررسی کنم

بنده خودم از کسپرسکی 2015 استفاده میکنم و میتونم بگم واقعا محشره و یکی از بهترین هاست
    اگرم خدایی نکرده مشکلتون حل نشد، امسی سافت اینترنت سکیوریتی میتونه امنیت سیستم شمارو به خوبی تامین کنه

با تشکر مسعود
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

4. 6 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI V8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان Kaspersky Virus Removal Tool رو چطوری باید آپدیت کنم؟

کاربر فعال آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی N-PLEXTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دوستان Kaspersky Virus Removal Tool رو چطوری باید آپدیت کنم؟
    سلام

دوست عزیز این ابزار گزینه ای برای بروزرسانی نرم افزار نداره وبرای استفاده باید خود نرم افزار رو که همیشه بروز هست از سایت اصلی دانلود کنید.

7. 5 کاربر از N-PLEXTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آنتی ویروس کسپراسکای نصب کردم و فعلا دارم از اکانت تریال استفاده میکنم.
    مشکلی که دارم اینه که از وقتی نصب کردم سرعت لپ تاپ نسبتا کم شده و بعضی اوقات موقع خاموش شدن باید چحند دقیقه صبر بکنم تا خاموش بشه درصورتی که در حالت عادی چند ثانیه خاموش شدن طول میکشه
    از سخت افزارم نیست چون سخت افزار قوی دارم و قبلا هم با ایست هیچ مشکلی نداشتم
    چطور میشه مشکل سرعت رو حل کرد؟دنبال یک آنتی ویروس اورجینال میگردم و فعلا کشپر رو تست کردم که اگه خوب بود بخرم ولی مشکل سرعت داره
    شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میکنید که نمایندگی فروشش هم در ایران باشه؟(میدونم اینجا جاش نیست ولی خواستم توی طرح این مشکل این سوال رو هم بپرسم)
    ویندوز هم 8.1 هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    آنتی ویروس کسپراسکای نصب کردم و فعلا دارم از اکانت تریال استفاده میکنم.
    مشکلی که دارم اینه که از وقتی نصب کردم سرعت لپ تاپ نسبتا کم شده و بعضی اوقات موقع خاموش شدن باید چحند دقیقه صبر بکنم تا خاموش بشه درصورتی که در حالت عادی چند ثانیه خاموش شدن طول میکشه
    از سخت افزارم نیست چون سخت افزار قوی دارم و قبلا هم با ایست هیچ مشکلی نداشتم
    چطور میشه مشکل سرعت رو حل کرد؟دنبال یک آنتی ویروس اورجینال میگردم و فعلا کشپر رو تست کردم که اگه خوب بود بخرم ولی مشکل سرعت داره
    شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میکنید که نمایندگی فروشش هم در ایران باشه؟(میدونم اینجا جاش نیست ولی خواستم توی طرح این مشکل این سوال رو هم بپرسم)
    ویندوز هم 8.1 هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    کسپرسکی بعد از نصب، بدلیل اسکن سیستم، شناسایی فایل ها توسط هوش مصنوعی و شبکه ابری، اضافه کردن به لیست مجاز و غیرمجاز و برخی اعمال دیگر، کمی از سرعت سیستم کاهش میده.
    میتونید در تنظیمات خودتان اعمالی رو تنظیم کنید تا هربار فایل ها رو اسکن نکنه و فقط به شناسایی فایل های جدید اقدام کنه
    در مورد خاموش شدن که بنده مشکلی ندارم
    بنده برای پیشنهاد این تاپیک زیر را به شما معرفی میکنم چون جامع هست.

نمایندگی فروش که الان همشون نمایندگی هستن! شاید هم از نباشند. در هر صورت کلید اصلی در اختیار مشتریان قرار میدن

موفق باشید

10. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه m365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جنوب غرب

پيش فرض

سلام
    لطفاً چند تا سایت معتبر که لایسنس قانونی کسپرسکی رو میفروشن معرفی کنید
    لایسنس oem از 43 تا 80 هزارتومن دیدم

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    لطفاً چند تا سایت معتبر که لایسنس قانونی کسپرسکی رو میفروشن معرفی کنید
    لایسنس oem از 43 تا 80 هزارتومن دیدم
    سلام دوست عزیز
    پیغام خصوصی شد

13. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

دوستان من کاسپر 2016 بتا رو نصب کردم الان یه دو روزی میشه که آپدیت نمیشه ، تاریخ و ساعت هم تنظیمه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

دوستان من کاسپر 2016 بتا رو نصب کردم الان یه دو روزی میشه که آپدیت نمیشه ، تاریخ و ساعت هم تنظیمه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خب مشکل رو پیدا کردم اگه کسی به مشکل خورد در خدمت هستم ( البته ممکنه مشکل از چیز دیگه باشه )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •