تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 368 از 468 اولاول ... 268318358364365366367368369370371372378418 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,671 به 3,680 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

در گزارش دوم دیگه مشکلی نبود
    فقط یه برنامه اسمش الان یادم رفته security registery tools یه همچین چیزی بود،بهتره پاک بشه.اما به اندازه بابیلان و اون فایل کومودو،ناسازگار نیست

الان مشکل شما حل شد؟کسپر دیگه نیست؟
    ﺑﺎ ﻫﺮ ﺗﺮﻓﻨﺪﻱ ﺑﻮﺩ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﭘﺎﻛﺶ ﻛﻨﻢ ,ﺑﺎﺑﻴﻠﻮﻥ ﺭا ﻫﻢ ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ,اﺯ ﺗﻮ اﺳﺘﺎﺭﺕ اﭖ ﻫﻢ ﻭﺭﺵ ﺩاﺷﺘﻢ,ﻭﻟﻲ ﺣﺎﻻ ﻛﻪﻭﺭﮊﻥ اﻭﺭﻳﺠﻴﻨﺎﻝ اﺯ ﺧﻮﺩ ﻛﺴﭙﺮ ﺭا ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻢ ﺗﺎ اﻭﻧﺠﺎ ﭘﻴﺶ ﻣﻴﺮﻩ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻛﻨﻲ,ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ,ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺎﺩ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻣﻴﻜﻨﻪ,ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﮕﻪ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ,ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻫﻢ,اﻧﮕﺎﺭﻱ ﻛﻪ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ,اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻦ ﺗﻤﻮﻡ ﻧﻤﻴﺸﻪ,
    اﻻﻥ ﺗﻮ اﺳﺘﺎﺭﺕ اﭖ ﻫﻢ ﻛﺴﭙﺮ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﻓﻌﺎﻟﺶ ﻛﻨﻢ,ﭼﻲ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ ?

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

ﺑﺎ ﻫﺮ ﺗﺮﻓﻨﺪﻱ ﺑﻮﺩ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﭘﺎﻛﺶ ﻛﻨﻢ ,ﺑﺎﺑﻴﻠﻮﻥ ﺭا ﻫﻢ ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ,اﺯ ﺗﻮ اﺳﺘﺎﺭﺕ اﭖ ﻫﻢ ﻭﺭﺵ ﺩاﺷﺘﻢ,ﻭﻟﻲ ﺣﺎﻻ ﻛﻪﻭﺭﮊﻥ اﻭﺭﻳﺠﻴﻨﺎﻝ اﺯ ﺧﻮﺩ ﻛﺴﭙﺮ ﺭا ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻢ ﺗﺎ اﻭﻧﺠﺎ ﭘﻴﺶ ﻣﻴﺮﻩ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻛﻨﻲ,ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ,ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺎﺩ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻣﻴﻜﻨﻪ,ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﮕﻪ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ,ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻫﻢ,اﻧﮕﺎﺭﻱ ﻛﻪ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ,اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻦ ﺗﻤﻮﻡ ﻧﻤﻴﺸﻪ,
    اﻻﻥ ﺗﻮ اﺳﺘﺎﺭﺕ اﭖ ﻫﻢ ﻛﺴﭙﺮ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﻓﻌﺎﻟﺶ ﻛﻨﻢ,ﭼﻲ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ ?

سیستم شما یه مشکل اساسی در نصب و حذف برنامه ها داره
    اگه ویروسی نشده باشی،احتمالا برنامه های دیگه تاثیر گذاشته اند

الان گزارش دوم رو مجددا تست کردم مثل اینکه دیگه گزارش رو نشون نمیده و باید گزارش جدید بگیری
    اما نیازی نیست فعلا،اون برنامه که گفتم برای رجیستری بود رو حتما حذفش کن
    بعد در safemode با kavremover کسپر رو حذف کن و بعد کسپر رو نصب کن

این نکات رو هم رعایت کن:
    بعد از هر نصب یا هر حذف،حتما سیستم رو ریستارت کن
    بری حذف کسپر از kavremover و برای حذف دیگر برنامه ها از Revo Uninstaller و در حالت advanced استفاده کن تا تمام ردپای برنامه رو پاک کنه

3. 2 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سیستم شما یه مشکل اساسی در نصب و حذف برنامه ها داره
    اگه ویروسی نشده باشی،احتمالا برنامه های دیگه تاثیر گذاشته اند

الان گزارش دوم رو مجددا تست کردم مثل اینکه دیگه گزارش رو نشون نمیده و باید گزارش جدید بگیری
    اما نیازی نیست فعلا،اون برنامه که گفتم برای رجیستری بود رو حتما حذفش کن
    بعد در safemode با kavremover کسپر رو حذف کن و بعد کسپر رو نصب کن

این نکات رو هم رعایت کن:
    بعد از هر نصب یا هر حذف،حتما سیستم رو ریستارت کن
    بری حذف کسپر از kavremover و برای حذف دیگر برنامه ها از Revo Uninstaller و در حالت advanced استفاده کن تا تمام ردپای برنامه رو پاک کنه
    دقیقا همین کارهای که میگید انجام دادم ،من با نصب کاسپر یا آنتی ویروس مشکل دارم برنامه های دیگه راحت نصب میشن
    حالا گذاشتم کاسپر ۲۰۱۴ را دانلود کنم خدا را چه دیدی شاید نصب شد ولی چرا اینقدر سرعت دانلودش پاینه ؟
    من با اینترنت ۱ مگ ۲۰ کیلوبایت دارم میگیرم !
    این گزارش بعد از پاکسازی اساسی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از kasi58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

دقیقا همین کارهای که میگید انجام دادم ،من با نصب کاسپر یا آنتی ویروس مشکل دارم برنامه های دیگه راحت نصب میشن
    حالا گذاشتم کاسپر ۲۰۱۴ را دانلود کنم خدا را چه دیدی شاید نصب شد ولی چرا اینقدر سرعت دانلودش پاینه ؟
    من با اینترنت ۱ مگ ۲۰ کیلوبایت دارم میگیرم !
    این گزارش بعد از پاکسازی اساسی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اون برنامه که گفتم بهتره پاک بشه این بود: PC Tools Registry Mechanic
    ممکنه با کسپر ناسازگاری داشته باشه،بجاش میتونی از برنامه ccleaner استفاده کنی که امکانات بیشتری داره و با گزارشی که الان از سیستم خودم گرفتم،با کسپر هم کاملا سازگاره

پس اگه 2014 هم نصب نشد،این برنامه PC Tools Registry Mechanic رو حتما حذفش کن
    الان هم که هیچ اثری از کسپر روی سیستمت نیست.پس دیگه نباید مشکلی برای نصب داشته باشی و اگه باز هم مشکل داشته باشه،یا از برنامه های نصب شده هست یا وجود ویروس یا برنامه خرابکار

سرعت اینترنت هم بخاطر ثبت نام یارانه و ... مدتیه در اکثر isp ها این مشکلات وجود داره.

7. 3 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اون برنامه که گفتم بهتره پاک بشه این بود: PC Tools Registry Mechanic
    ممکنه با کسپر ناسازگاری داشته باشه،بجاش میتونی از برنامه ccleaner استفاده کنی که امکانات بیشتری داره و با گزارشی که الان از سیستم خودم گرفتم،با کسپر هم کاملا سازگاره

پس اگه 2014 هم نصب نشد،این برنامه PC Tools Registry Mechanic رو حتما حذفش کن
    الان هم که هیچ اثری از کسپر روی سیستمت نیست.پس دیگه نباید مشکلی برای نصب داشته باشی و اگه باز هم مشکل داشته باشه،یا از برنامه های نصب شده هست یا وجود ویروس یا برنامه خرابکار

سرعت اینترنت هم بخاطر ثبت نام یارانه و ... مدتیه در اکثر isp ها این مشکلات وجود داره.
    درود
    الان این برنامه registery را هم برداشتم باز نصب نمیشه میگه restart دوباره install دباره restart
    مشکل اینه که از کجا بفهمم کامپوترم ویروس یا بد افزار داره وقتی نشه آنتی ویروس روش نصب کرد

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

درود
    الان این برنامه registery را هم برداشتم باز نصب نمیشه میگه restart دوباره install دباره restart
    مشکل اینه که از کجا بفهمم کامپوترم ویروس یا بد افزار داره وقتی نشه آنتی ویروس روش نصب کرد
    البته فقط میشه احتمال داد که ویروسی شده باشی.
    برای اینجور مواقع باید از "دیسک نجات" استفاده کنی که اکثر آنتی ویروس ها روی سایتشون میذارن.
    دیسک نجات کسپر رو هم میتونی از اینجا دانلود کن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم توضیحاتش:
    کد:
    بعد از دانلودش،روی usb یا dvd/cd رایت میکنی (بهتره روی فلش نزنی) و ویندوز رو با اون بوت میکنی.خودش سیستم رو اسکن میکنه

نظر شخصی بنده این هست که ویروس نداری اما رجیستری مشکل دار شده که یا بخاطر تداخل برنامه ها بوده و یا بخاطر حذف غیر اصولی یک برنامه

اگر ccleaner رو نصب کردی،یک قسمت داره که رجیستری رو چک میکن و مشکلاتش رو گزارش میده و میتونی اونها رو رفع کنی.
    یک راه دیگه هم اینه که یک آنتی ویروس قدرتمند دیگه نصب کنی و ببینی که آیا بدون مشکل نصب میشه یا نه

اگه از پیغام های کسپر در پایان نصب،و بعد از ریستارت هم عکس بذاری بهتر میشه متوجه مشکل شد

راستی کسپر رو چجوری اکتیو کردی؟از کرک و تریال ریستر هم استفاده کردی؟

10. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

البته فقط میشه احتمال داد که ویروسی شده باشی.
    برای اینجور مواقع باید از "دیسک نجات" استفاده کنی که اکثر آنتی ویروس ها روی سایتشون میذارن.
    دیسک نجات کسپر رو هم میتونی از اینجا دانلود کن:
    کد:
    اینم توضیحاتش:
    کد:
    بعد از دانلودش،روی usb یا dvd/cd رایت میکنی (بهتره روی فلش نزنی) و ویندوز رو با اون بوت میکنی.خودش سیستم رو اسکن میکنه

نظر شخصی بنده این هست که ویروس نداری اما رجیستری مشکل دار شده که یا بخاطر تداخل برنامه ها بوده و یا بخاطر حذف غیر اصولی یک برنامه

اگر ccleaner رو نصب کردی،یک قسمت داره که رجیستری رو چک میکن و مشکلاتش رو گزارش میده و میتونی اونها رو رفع کنی.
    یک راه دیگه هم اینه که یک آنتی ویروس قدرتمند دیگه نصب کنی و ببینی که آیا بدون مشکل نصب میشه یا نه

اگه از پیغام های کسپر در پایان نصب،و بعد از ریستارت هم عکس بذاری بهتر میشه متوجه مشکل شد

راستی کسپر رو چجوری اکتیو کردی؟از کرک و تریال ریستر هم استفاده کردی؟
    از ccleaner هم استفاده کردم و پاک کردم ،کاسپر را به مرحله اکتیو کردن نرسیده ،۲ تا عکس میگذارم
    اولی بعد از install که میگه restart دومی هم بعد از restart هست که این حلقه تا بی نهایت ادامه داره
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

از ccleaner هم استفاده کردم و پاک کردم ،کاسپر را به مرحله اکتیو کردن نرسیده ،۲ تا عکس میگذارم
    اولی بعد از install که میگه restart دومی هم بعد از restart هست که این حلقه تا بی نهایت ادامه داره
    من سرچ کردم این مشکل معمولا با همون kavremover درست شده.
    حالا باز هم شما با حوصله این کارهارو انجام بده حتی اگه تکراری باشه:
    1.فایل هاست رو که ویرایش شده به حالت اصلیش برگردون.اگه خودت نمیتونی این کار رو کنی،فایل زیر رو دانلود کن:
    کد:
    راهنمایی بیشتر:
    کد:
    2.به حالت safemode رفته و با kavremover کسپر رو حذف کن.حتی اگه کسپر نداری این کار رو انجام بده.
    اگه حذف شد،اینبار دیگه ریستارت نکن و در همون safemode مجددا kavremover رو اجرا کن.این کار رو اینقدر تکرار کن که دیگه هیچ محصولی از کسپر روی سیستمت پیدا نکنه.

3.حالا به حالت عادی ویندوز رفته،و با برنامه ccleaner هم فایلهای temp رو پاک کن و هم مجددا رجیستری رو پاکسازی کن.

4.نسخه 2013 یا 2014 رو از لینکی که در پستهای صفحه قبل دادم (و از خود سایت کسپر هست) رو دانلود کرده و اقدام به نصب کن.
    برای نصب،روی فایل نصبی راست کلیک کرده و گزینه run as administrator رو انتخاب کن.

مراحل بالارو حتما انجام بده.بجز اون،این سوالات رو هم لطفا جواب بده:
    1.مگه شما قبلش کسپر نداشتی که حذف کرده بودی؟اون رو اصلا کرک نکردی یا اکتیو نکرده بودی؟
    2.کسپری که نصبش مشکل داشت رو از کجا دانلود کرده بودی؟
    ممنون

13. 2 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من سرچ کردم این مشکل معمولا با همون kavremover درست شده.
    حالا باز هم شما با حوصله این کارهارو انجام بده حتی اگه تکراری باشه:
    1.فایل هاست رو که ویرایش شده به حالت اصلیش برگردون.اگه خودت نمیتونی این کار رو کنی،فایل زیر رو دانلود کن:
    کد:
    راهنمایی بیشتر:
    کد:
    2.به حالت safemode رفته و با kavremover کسپر رو حذف کن.حتی اگه کسپر نداری این کار رو انجام بده.
    اگه حذف شد،اینبار دیگه ریستارت نکن و در همون safemode مجددا kavremover رو اجرا کن.این کار رو اینقدر تکرار کن که دیگه هیچ محصولی از کسپر روی سیستمت پیدا نکنه.

3.حالا به حالت عادی ویندوز رفته،و با برنامه ccleaner هم فایلهای temp رو پاک کن و هم مجددا رجیستری رو پاکسازی کن.

4.نسخه 2013 یا 2014 رو از لینکی که در پستهای صفحه قبل دادم (و از خود سایت کسپر هست) رو دانلود کرده و اقدام به نصب کن.
    برای نصب،روی فایل نصبی راست کلیک کرده و گزینه run as administrator رو انتخاب کن.

مراحل بالارو حتما انجام بده.بجز اون،این سوالات رو هم لطفا جواب بده:
    1.مگه شما قبلش کسپر نداشتی که حذف کرده بودی؟اون رو اصلا کرک نکردی یا اکتیو نکرده بودی؟
    2.کسپری که نصبش مشکل داشت رو از کجا دانلود کرده بودی؟
    ممنون
    ﻣﻦاﺯ 2ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﻛﺴﭙﺮ ﺩاﺷﺘﻢ ﺗﺎ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻨﺪ ﻫﻔﺘﻪ ﭘﻴﺶ ﻛﻪ ﻭﻳﻨﺪﻭﺯﻡ ﺭا ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻡ,ﻫﻴﭻ ﻣﺷﻜﻠﻲ ﻫﻢ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﻧﺪاﺷﺘﻢ,اﻻﻥ ﺣﺘﻲ ﺑﺮاﻱ ﻧﺼﺒﺶ ﻣﺸﻜﻞ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩﻡ ﭼﻪ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ اﻛﺘﻴﻮ ﻳﺎ ﻛﺮﻙ,
    ﻳﻚ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ ﺭا ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﻌﺪﺵ اﺗﻮﻣﺎﺗﻴﻚ ﻛﺴﭙﺮ ﺭا ﻣﻴﺨﻮاﺩ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻣﺸﻜﻞ اﺯ اﻣﺮﻭﺯ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ ﺑﻌﺪ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺎ kavremoverﻫﻤه
    ﺭا ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ و اﺯ اﻭﻥ
    ﻟﻴﻨﻜﻲ ﻛﻪ ﺩاﺩﻩ ﺑﻮﺩﻳﻦ '2014,2013 اﻭﻣﺪﻡ ﻧﺼﺐ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻌﺪ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﺮﻩ ﺑﺮاﻱ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﺳﭙﺮ,ﻭاﻗﻌﺎ ﻋﺠﻴﺒﻪ
    اﻻﻥ ﻫﺎﺳﺖ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﻧﻮﺕ ﭘﺪ و ﻛﭙﻲ ﺗﻮ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ,اﻳﻨﺪﻓﻌﻪ ﻛﻪ اﻭﻣﺪﻡ ﻛﺎﺳﭙﺮ ﺑﺮﻳﺰﻡ ﺗﻨﻬﺎ ﻋﻜﺲ اﻭﻝ ﻣﻴﺎﺩ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺎﺯ اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻦ و ﺑﺎﺯ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ,ﻭﻳﻨﺪﻭﺯﻡ ﻫﻢ اﻭﺭﻳﺠﻴﻨﺎﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ

Last edited by kasi58; 16-04-2014 at 22:58.

15. این کاربر از kasi58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

ﻣﻦاﺯ 2ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﻛﺴﭙﺮ ﺩاﺷﺘﻢ ﺗﺎ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻨﺪ ﻫﻔﺘﻪ ﭘﻴﺶ ﻛﻪ ﻭﻳﻨﺪﻭﺯﻡ ﺭا ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻡ,ﻫﻴﭻ ﻣﺷﻜﻠﻲ ﻫﻢ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﻧﺪاﺷﺘﻢ,اﻻﻥ ﺣﺘﻲ ﺑﺮاﻱ ﻧﺼﺒﺶ ﻣﺸﻜﻞ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩﻡ ﭼﻪ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ اﻛﺘﻴﻮ ﻳﺎ ﻛﺮﻙ,
    ﻳﻚ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ ﺭا ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﻌﺪﺵ اﺗﻮﻣﺎﺗﻴﻚ ﻛﺴﭙﺮ ﺭا ﻣﻴﺨﻮاﺩ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻣﺸﻜﻞ اﺯ اﻣﺮﻭﺯ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ ﺑﻌﺪ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺎ kavremoverﻫﻤه
    ﺭا ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ و اﺯ اﻭﻥ
    ﻟﻴﻨﻜﻲ ﻛﻪ ﺩاﺩﻩ ﺑﻮﺩﻳﻦ '2014,2013 اﻭﻣﺪﻡ ﻧﺼﺐ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻌﺪ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﺮﻩ ﺑﺮاﻱ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﺳﭙﺮ,ﻭاﻗﻌﺎ ﻋﺠﻴﺒﻪ
    اﻻﻥ ﻫﺎﺳﺖ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﻧﻮﺕ ﭘﺪ و ﻛﭙﻲ ﺗﻮ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ,اﻳﻨﺪﻓﻌﻪ ﻛﻪ اﻭﻣﺪﻡ ﻛﺎﺳﭙﺮ ﺑﺮﻳﺰﻡ ﺗﻨﻬﺎ ﻋﻜﺲ اﻭﻝ ﻣﻴﺎﺩ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺎﺯ اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻦ و ﺑﺎﺯ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ,ﻭﻳﻨﺪﻭﺯﻡ ﻫﻢ اﻭﺭﻳﺠﻴﻨﺎﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ

اگه با انجام مرحله 2 در پست قبلیم(اجرای چندباره kavremover ) هنوز چنین مشکل هست که مشخصه یک مشکل اساسی در رجیستری بوجود اومده که در نصب کسپر اختلال ایجاد میکنه
    هنوز راه های دیگه ای هم هست،و نهایتا اینکه میشه به نصب آنتی ویروس دیگه ای بسنده کرد اما این پاک کردن صورت مسئله میشه و ممکنه در آینده برای سستم مشکلات دیگه ای بوجود بیاد

شما یکبار هم فایروال ویندوز رو غیرفعال کن(البته فایروال ویندوز ماهیتا نباید جلوی نرم افزارهای شناخته شده رو بگیره) و در تنظیماتش چک کن که آیا کسپر بلاک شده یا خیر

با توجه به اینکه این مشکل احتمال زیاد از ناسازگاری برنامه ها و وجود همزمان کسپر و فایل مربوط به کومودو بوده است و نهایتا باعث اختلال در رجیستری شده،من پیشنهاد میکنم که بیش از این دنبال راه حل دیگه نباشید چون ویندوز یک عیب اساسی پیدا کرده است.
    بهترین کار این هست که شما ویندوز رو عوض کنید.

17. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •