تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 67 از 67

نام تاپيک: مودم dwm 156 آپدیت شد با پیامک فارسی و ussd

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام کاملا چرت و پرت تحویلت داده نه فریمور بریزی رو مودمت ایسش میسوزه نه اینکه ایسیش رو اصلا خود تولید کننده مودم میسازه که نخواد بده بیرون
    توجیهشم در مورد دادن بیرون مودم به اسم دیگران یه قصه کاملا چرتی بوده که فقط از یه عقل ناقص میتونه در بیاد بیرون که از هیچی سر در نمیاره همین الان بچها فریمور ایرانسل میزنن رو مبین نت فریمور هوای میزنن رو ایرانسل و اصلا صابر خودش فریمور سفارشی درست میکنه میزنه به مودم i60، این مودمم مثل بقیه مودما که بچه ها تو سایت درست میکنن درست میشه فقط چون 3g هست و ارزش نداره کسی وقت نمیزاره روش درست کردنش رو بدست بیاره
    سلام چه عجب یکی جواب داد.واقعا طرف چرت گفته یعنی روزنه امیدی هست درست بشه.پس چرا الان فریمور خودشم می ریزم روش قبول نمی کنه.و دیگه اینکه مودم عیب سخت افزاری داره یا نرم افزاری.

2. این کاربر از saed20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام چه عجب یکی جواب داد.واقعا طرف چرت گفته یعنی روزنه امیدی هست درست بشه.پس چرا الان فریمور خودشم می ریزم روش قبول نمی کنه.و دیگه اینکه مودم عیب سخت افزاری داره یا نرم افزاری.
    ببین من خودم یه m60 داشتم نرم افزار اشتباه ریختم دیگه نرم افزار قبول نمیکرد دادم کسی نرم افزار قبلیو پاک کرد جدید رو ریخت ولی اون مودم شناخته شده بود و مودم روز بود برا همین روش کار کرده بودن و بلد بودن درست کنن مودم شما چون 3g هست ارزش تعمیر کردن شاید نداشته باشه
    اره چرت گفتن که کاملا چرت گفته ایرادت نرم افزاریه

4. این کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ببین من خودم یه m60 داشتم نرم افزار اشتباه ریختم دیگه نرم افزار قبول نمیکرد دادم کسی نرم افزار قبلیو پاک کرد جدید رو ریخت ولی اون مودم شناخته شده بود و مودم روز بود برا همین روش کار کرده بودن و بلد بودن درست کنن مودم شما چون 3g هست ارزش تعمیر کردن شاید نداشته باشه
    اره چرت گفتن که کاملا چرت گفته ایرادت نرم افزاریه
    خوب آخه من ترم افزار خودشم می ریزم روش نشون نمیده .بعد من نرم افزار یه ورژن بالاتر از خودش ریخته بودم روش که خراب شد.مودم من نرم افزارش a7 هست من a8ریختم روش.

6. این کاربر از saed20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

خوب آخه من ترم افزار خودشم می ریزم روش نشون نمیده .بعد من نرم افزار یه ورژن بالاتر از خودش ریخته بودم روش که خراب شد.مودم من نرم افزارش a7 هست من a8ریختم روش.
    همونطور که گفتم ارزش تعمیر نداره کسی وقت نمیزاره روش درست کردنش رو در بیاره تو اینترنت سرچ کن شاید راهکاری داشته باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

سلام چرا مودم من آپدیت نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض مودم من هر چند دقیقه یه بار خارج میشه

سلام چرا مودم من آپدیت نمیشه" هر چند دقیقه یه بار خارج میشه " و درحال فعال هست مثل اینکه مثلا سیم کارت نداره رو درج میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2022

پيش فرض

سلام کسی آپدیت DWM-156 A3 رو داره ؟
    آپدیت اصلا پیدا نمیکنم
    پیامک ها علامت سوال هستند

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •