تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: هدفون های (Beats) و هدفون های بی سیم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

12 هدفون های (Beats) و هدفون های بی سیم!

با سلام خدمت دوستان

من امروز متوجه تالار شما دوستان شدم و بسیار خرسندم که همچین تالار جامعی داریم امیدوارم بتونم جواب سوالاتمو پیدا کنم!

دوستان می خواستم بدونم که هدفون های بیتز که اصولا 7 مدل هست ( Studio,beats mixr,wireless,Pro,Detox,Solo HD) خوب یقینا وجود 7 مدل از یک برند باید توشون تفاوت هایی باشه!
    *می خواستم بدونم این تفاوت ها چی هستن؟
    و *آیا مقاله ای به فارسی که این هدفون ها رو نقد و بررسی {دوستان تاکید میکنم نقد و بررسی نه معرفی این 2تا مقوله جدا از هم هستن!} کرده موجود هست تا بتونم تفاوت هاشونو درک کنم؟؟؟

یک سوال دیگه مثلا هدفون wireless beats خیلی چشم من رو گرفته می خواستم بدونم از دوستانی که ای هدفون رو داشتن, *وزن هدفون چقدر هست؟ و *آیا اذیت میکنه؟ و *امواج وایرلس برای طولانی مدت رو انسان تاثیر منفی نداره مثل امواج موبایل؟ و *طول عمر باتریش چقدر هست؟؟! *آیا تو باشگاه ورزشی هم میشه ازش استفاده کرد مشکلی پیش نمیاد؟

*ضمنا هدفون های بیتس برا استفاده طولانی مدت مثلا 3 الی 4 ساعت گوش هارو که اذیت نمی کنه؟؟

و در آخر (البته اگر این سوال رو جواب ندین مهم نیستش اما سوال های بالا جوابشون برام خیلی مهمه) هدفون های بیسیم و با کیفیت عالی و عمر زیاد باتری و بدون اذیت گوش ها و قابل استفاده در طولانی مدت و قابل استفاده در باشگاه ورزشی تا رنج قیمت حداکثر 600 تومان چیا هست؟؟

سپاس گزارم از تالار خوبتون و دوستان عزیز!

دارا
    Last edited by idara; 22-03-2012 at 02:35.

2. این کاربر از idara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

با سلامی دوباره از دوستان کسی نیست جواب بنده رو کامل بده!

سپاس!

4. این کاربر از idara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moslem-visual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

گمان میکنم برای سوال آخرتون مدل BH-505 از نوکیا مناسب باشه، البته جنس تقلبیش توی بازار پیدا میشه که باید مواظب باشید. حدود 10 ساعت نگهداری شارژ، فرم فاکتورش طوری هست که برای طولانی مدت اذیت نمیکنه. قیمتش هم تا 100-150 هست! اگر بیشتر پول بدید نمونه های دیگه ای هم وجود داره ولی همین بنظر من نیازتون رو برآوره کنه. هر چند نوع ورزشتونم خیلی مهمه. برای مثلا بدنسازی، دویدن سبک، سکیت، دوچرخه سواری و از این دست کاملا مناسبه.

در آغاز فعالیت ia$'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

من امروز متوجه تالار شما دوستان شدم و بسیار خرسندم که همچین تالار جامعی داریم امیدوارم بتونم جواب سوالاتمو پیدا کنم!

دوستان می خواستم بدونم که هدفون های بیتز که اصولا 7 مدل هست ( Studio,beats mixr,wireless,Pro,Detox,Solo HD) خوب یقینا وجود 7 مدل از یک برند باید توشون تفاوت هایی باشه!
    *می خواستم بدونم این تفاوت ها چی هستن؟
    و *آیا مقاله ای به فارسی که این هدفون ها رو نقد و بررسی {دوستان تاکید میکنم نقد و بررسی نه معرفی این 2تا مقوله جدا از هم هستن!} کرده موجود هست تا بتونم تفاوت هاشونو درک کنم؟؟؟

یک سوال دیگه مثلا هدفون wireless beats خیلی چشم من رو گرفته می خواستم بدونم از دوستانی که ای هدفون رو داشتن, *وزن هدفون چقدر هست؟ و *آیا اذیت میکنه؟ و *امواج وایرلس برای طولانی مدت رو انسان تاثیر منفی نداره مثل امواج موبایل؟ و *طول عمر باتریش چقدر هست؟؟! *آیا تو باشگاه ورزشی هم میشه ازش استفاده کرد مشکلی پیش نمیاد؟

*ضمنا هدفون های بیتس برا استفاده طولانی مدت مثلا 3 الی 4 ساعت گوش هارو که اذیت نمی کنه؟؟

و در آخر (البته اگر این سوال رو جواب ندین مهم نیستش اما سوال های بالا جوابشون برام خیلی مهمه) هدفون های بیسیم و با کیفیت عالی و عمر زیاد باتری و بدون اذیت گوش ها و قابل استفاده در طولانی مدت و قابل استفاده در باشگاه ورزشی تا رنج قیمت حداکثر 600 تومان چیا هست؟؟

سپاس گزارم از تالار خوبتون و دوستان عزیز!

دارا
    سلام,داخل ایران هدفونهای بیتس فیک(تقلبی) خیلی زیاده....جاهایی که اورج دارن کمه,خریدش یکم ریسکیه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •