تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 52 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 520

نام تاپيک: اخبار جديد مادربرد ها

داره خودمونی میشه Blacklord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خواهش،
    سری Digitall Home یا همون DH از اسمش پیداس که برای سیستمای خانگی ایده آلند. چرا؟
    خوب چند تا امکانات دارند. یکی این که Remote Control دارند، شما میتونید به برنامه ی مدیاتون با کنترل فرمان بدید.
    MP3 in دارند، یعنی یه فیش مخصوص اینکه خروجی mp3 playerتونو بهش وصل کنید، جالبیش اینه که حتی وقتی سیستم خاموشه این قسمت فعاله!
    Wireless Lan دارند یعنی دو تا از این سیستما بخر بشین با داداشت کانتر بازی کن!
    در مورد ساتا اکسترنال هم اینکه یه پورت ساتا پشت پنلش داره(تو عکس قرمزه) که میشه هارد ساتارو بهش وصل کرد، مطمئن نیستم ولی فکر کنم اینطوری باشه که اگه دوستت هاردشو آورد واسه هارد به هارد، دیگه احتیاج نیست در کیسو وا کنی!
    در ضمن توجه کنید کخ یه گرافیک onboard هم داره! Geforce 6100 میشه 128 مگم براش از رم گذاشت.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بروبچز پایه تهرونی، یه آمار از این دومیه تو تهران بگیرن، یه خبری بدند، من میخوام اینو بخرم!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin_metal1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

5 خرابکاری Msi !!!!!

به نظر می آید شرکت MSI با مادربردهای خود که از چیپست nForce5 استفاده می کنند دچار مشکل شده است. یکی از این اشکالات خاموش شدن ناگهانی سیستم است یعنی همان ایرادی که پیش از این مشابه آن در MacBook های اپل با عنوان "Power Off Syndrome" شناخته می شد.
    نتیجه یک تحقیق از دارندگان مادربردهای K9N Ultra و K9N Platinum نشان می دهد هر دوی این مادربردهای که برخوردار از چیپست nForce5 570 می باشند در هنگام کار با مشکلات فراوانی روبرو می شوند و تمامی این اشکالات در نهایت به یک امر ختم می شود و آن، خاموش شدن ناگهانی سیستم است.
    تاکنون بیش از یکصد دلیل برای خاموش شدن مادربرهای MSI از طرف استفاده کنندگان آنها گزارش شده است اما از مهمترین عواملی که در این بین می توان به آنها اشاره داشت عبارتند از خاموش شدن سیستم در هنگام دریافت/ارسال یک فایل با فرمت DVD و یا ISO در شبکه بخصوص اگر گزینه dual LAN در مادربرد فعال شده باشد، خاموش شدن سیستم در هنگام رایت یک DVD و یا CD و در نهایت، خاموش شدن سیستم در صورت استفاده از یک کارت گرافیک مدل 7300GS. همچنین در صورتیکه شما در قسمت BIOS مادربرد خود مقدار CPU Vcore را عددی بیشتر از 1.50 ولت انتخاب کنید و گزینه Save را کلیک کنید سیستم شما ناگهان خاموش می شود. گزاشهایی نیز مبنی بر ناهمخوانی بین این دو مدل مادربرد و پردازنده های AMD Athlon 64 X2 منتشر شده است.
    کمپانی MSI پس از بروز این اشکالات سعی کرده است با انتشار نسخه های جدید از BIOS این ایرادها را برطرف سازد با این وجود گفته می شود اشکال اصلی این مادربردهای چیپست C565 موجود بر روی آنها است که باید تعویض شود.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

میشود بگی کی مادربردهای Msi را تست کرده و به این مشکل برخورد کرده؟ نظر کی بوده

داره خودمونی میشه lacoste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اي كاش ميفهميدم كه كجا كاشانه ي من است!

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Opteron
    M2N-E خيلي چيزه مالي از آب در نيومد به نظر من تو مدل هايي كه از nF570 Ultra استفاده ميكنند MSI از همه بهتره
    سلام عزيز:
    ميشه يك كم بيشتر توضيح بدي؟
    چرا M2N-E آسوس . به نظر شما خوب از آب در نيومد ؟ من ميخواستم ايم مدل رو بخرم!

Banned مومن خدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amin_metal1370
    به نظر می آید شرکت MSI با مادربردهای خود که از چیپست nForce5 استفاده می کنند دچار مشکل شده است. یکی از این اشکالات خاموش شدن ناگهانی سیستم است یعنی همان ایرادی که پیش از این مشابه آن در MacBook های اپل با عنوان "Power Off Syndrome" شناخته می شد.
    نتیجه یک تحقیق از دارندگان مادربردهای K9N Ultra و K9N Platinum نشان می دهد هر دوی این مادربردهای که برخوردار از چیپست nForce5 570 می باشند در هنگام کار با مشکلات فراوانی روبرو می شوند و تمامی این اشکالات در نهایت به یک امر ختم می شود و آن، خاموش شدن ناگهانی سیستم است.
    تاکنون بیش از یکصد دلیل برای خاموش شدن مادربرهای MSI از طرف استفاده کنندگان آنها گزارش شده است اما از مهمترین عواملی که در این بین می توان به آنها اشاره داشت عبارتند از خاموش شدن سیستم در هنگام دریافت/ارسال یک فایل با فرمت DVD و یا ISO در شبکه بخصوص اگر گزینه dual LAN در مادربرد فعال شده باشد، خاموش شدن سیستم در هنگام رایت یک DVD و یا CD و در نهایت، خاموش شدن سیستم در صورت استفاده از یک کارت گرافیک مدل 7300GS. همچنین در صورتیکه شما در قسمت BIOS مادربرد خود مقدار CPU Vcore را عددی بیشتر از 1.50 ولت انتخاب کنید و گزینه Save را کلیک کنید سیستم شما ناگهان خاموش می شود. گزاشهایی نیز مبنی بر ناهمخوانی بین این دو مدل مادربرد و پردازنده های AMD Athlon 64 X2 منتشر شده است.
    کمپانی MSI پس از بروز این اشکالات سعی کرده است با انتشار نسخه های جدید از BIOS این ایرادها را برطرف سازد با این وجود گفته می شود اشکال اصلی این مادربردهای چیپست C565 موجود بر روی آنها است که باید تعویض شود.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    منبع معتبر تری لازم هستش...

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه بچه باحال پیدا نشد یه آمار بگیره؟؟؟!!!! زرررررشک!!!

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

برو بچز xuqa هم که انگار p30world بازن!!! سعید جان میبینی این تاپیکو؟؟ میبینی هیچکس یه آمار نگرفت واسه من که به تو گفتم؟؟!! D:

Banned مومن خدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Blacklord
    برو بچز xuqa هم که انگار p30world بازن!!! سعید جان میبینی این تاپیکو؟؟ میبینی هیچکس یه آمار نگرفت واسه من که به تو گفتم؟؟!! D:
    دوست من سلام
    شما برای چی آمار میخوای و از چی شما بهتر درخواست بدید اگر بچه ها انجام ندادن انوقت...

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دوستان عزيز ...
    اين 4 پست آخر كاملا بيهوده هست . در قوانين آمده در اين تاپيك در خواست يا سوال مطرح نكنيد .
    فقط بررسي و معرفي مادربورد هاي جديد .
    اگر كسي سوالي داره يا در خواستي براي قيمت در تاپيك زير مطرح كنه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تذكر براي آخرين بار هست . پست هاي بيهوده پاك خواهد شد .

ممنون از دوستاني كه رعايت مي كنن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •