تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 336 از 346 اولاول ... 236286326332333334335336337338339340 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,351 به 3,360 از 3452

نام تاپيک: Minecraft دنياي خود را آنلاين بسازيد!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

داستان تكرار مي شود دعواي جديد در ماينكرافت ايران به جاي دعوا راه انداختن جنبه انتقاد پذيريتونو ببرين بالا

در آغاز فعالیت Farid0020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

شما هم به جای اختلاف انداختن جنبه حقیقت را داشته باشید دعوایی هم در کار نیست 3 تا بچه که نه گروهی دارند نه هواداری دارند و از همه جا انداختنشون بیرون اومدند تهمت زدند منم جواب دادم

پروفشنال mehrankhanhoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

فرید خیلی زیاده روی می کنی اگه آروم با هم حرف بزنید بهتر از این به نتیجه می رسید نه با دعوا و خراب کردن اینو اون مثلا الان خوب aliwv شاید بلد نباشه سرور درست کنه باید حتما بهش بخندیم ؟ توی بازی های دیگه یا چیز های دیگه خیلی تخصص داره بعدشم سرور های ما لگ داشت ؟ از اولین سروری که توی 1.2.5 زدم لگ رو فیکس کردم و همون ادیت کردن view distance هم اولین نفر اگه بخوایم بگیم من درست کردم که الان که من بیشتر پلیر هارو نمیشناسم و اونا هم منو نمیشناسن به همه گفتی تو همه کاره بودی هر کس یه زمانی گنده بوده و هست برای همیشه نمی مونه که
    سن من هم آقا من تازه به دنیا اومدم مهران 1 ماهه از بیمارستان داره با شما صحبت می کنه

بس نیس دعوا خدایی ؟ یکم عین قبل بازی کنیم به هم چیز میز یاد بدیم ؟
    Last edited by mehrankhanhoy; 11-02-2014 at 17:19. دليل: دوست داشتم D:

4. 2 کاربر از mehrankhanhoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سرور persian pro رانه ولی نه برای همه | برای دوستان بنده که شبها و بعضی روزها با هم میشینیم به صورت انلاین بازی میکنیم . پس بکار بردن سرور 2 روزه و تاز خود داری کنید | سرور 2 ماهه که موجود هست ولی فقط برای دوستانم میباشد. اول عمومی بود ولی متاسفانه عدم اعتماد به بعضی ها پلیر ها فقط افراد شاخص میتوانند استفاده کنند و سرور را هم اقای LAXER درست کردند و ایشان حدود 3 شبانه روز زحمت 24 ساعته زحمت کشیدند که وقت برای طراحی سپاون انجتم دادند.

واقعا نمیدونم چرا بعضیا میگند پلاگین ریجستر رو نتونستیم درست کنیم . بنده خودم توانستم با استفاده از دیتابیس ویبولتین کلیه افراد ثبت نامی در انجمن بدون نیاز به ریجستر در سرور لوگین کنند با همان یوزر و پسورد انجمن .
    که فکر نکنم کسی تا به حال این کار رو انجام داده باشد.!!

پس لطفا بحث بی مورد درباره سرور دیگران نکنید . الان بنده تا اونجایی که خبر دارم حدود 2 سرور هستند که به صورت خصوصی میباشد. و 2 سرور عمومی. که بنده به نظر خودم سرور مهران رو بیشتر قبول دارم و به نظرم از همه نظر بهتر به از سرورها دیگر میباشد و اگر هم روزی اسپانسری از شرکت خصوصی بیاد بهترین شخص که سرور را طراحی کنه به نظرم مهرانه

با تشکر...

88.198.86.102 فقط از از whit-list ها میتونن وارد شن. 3-4 نفری میشینیم و از بازی لذت میبریم. که در آینده هم بیشتر خواهیم شد.
    Last edited by alivw71; 10-02-2014 at 18:23.

6. این کاربر از alivw71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrankhanhoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

واقعا نمیدونم چرا بعضیا میگند پلاگین ریجستر رو نتونستیم درست کنیم . بنده خودم توانستم با استفاده از دیتابیس ویبولتین کلیه افراد ثبت نامی در انجمن بدون نیاز به ریجستر در سرور لوگین کنند با همان یوزر و پسورد انجمن .
    که فکر نکنم کسی تا به حال این کار رو انجام داده باشد.!!.
    آقا اجازه ؟ من یه باز کردم اما بچه ها اعتراض کردن ور داشتم

8. این کاربر از mehrankhanhoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S.R Download's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو تنها بازی که این همه دعوا توش پیش میاد و همه با هم کل کل میکنن همین ماینکرفت هست !! واقعا چرا آخه ؟؟؟؟؟!!!!!

10. 2 کاربر از S.R Download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو تنها بازی که این همه دعوا توش پیش میاد و همه با هم کل کل میکنن همین ماینکرفت هست !! واقعا چرا آخه ؟؟؟؟؟!!!!!
    متاسفانه بعضی از کابرا کم لطفی میکنند. برای اینکه یه اسم و رسمی برای سررشون در کنند سرور و دیگر کاربران رو را تخریب میکنند. تو 10 صفحه اخیر تایپیک را بخوانید متوجه میشید.
    Last edited by alivw71; 10-02-2014 at 17:43.

12. 2 کاربر از alivw71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دو دلیل داره . یکی جواب دوستمون :
    متاسفانه بعضی از کابرا کم لطفی میکنند. برای اینکه یه اسم و رسمی برای سررشون در کنند سرور و دیگر کاربران رو را تخریب میکنند. تو 10 صفحه اخیر تایپیک را بخوانید متوجه میشید.
    2 . اکثر پلیرهای Minecraft تو ایران زیر 15 سال سن دارن .

14. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Farid0020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

بله کاملا مشخص هستش که کیا قصد داشتند برای خودشون اسم و رسم درست کنند و سعی کردند با اختلاف انداختن بین تیم ها معروف بشند که در نهایت شکست خوردند به این روز افتادند کسایی که ادعا میکردند که از کل تیم ها برتر هستند ولی بدون تیم ها حتی 5 تا کاربر هم براشون باقی نموند و همه ترکشون کردند
    مدکرفت در حال حاضر معروف ترین و بزرگترین گروه ماین کرفت ایران هستش هم از نظر هوادار ها هم از نظر سرور و مدیران خودشم نه به انتخاب خود ما! به انتخاب اقای محمدپور صاحب سرور Squidcraft و نماینده تیم های 8گانه مدکرفت نیازی به اسم و رسم نداره اونایی که میخواستند معروف بشند و قدرت کسب کنند سعی کردند خودشون رو به مدکرفت بچسبونند که در نهایت شکست خوردند و حال و روزشان اینی که هستش شد
    فرید خیلی زیاده روی می کنی اگه آروم با هم حرف بزنید بهتر از این به نتیجه می رسید نه با دعوا و خراب کردن اینو اون مثلا الان خوب aliwv شاید بلد نباشه سرور درست کنه باید حتما بهش بخندیم ؟ توی بازی های دیگه یا چیز های دیگه خیلی تخصص داره بعدشم سرور های ما لگ داشت ؟ از اولین سروری که توی 1.2.5 زدم لگ رو فیکس کردم و همون ادیت کردن view distance هم اولین نفر اگه بخوایم بگیم من درست کردم که الان که من بیشتر پلیر هارو نمیشناسم و اونا هم منو نمیشناسن به همه گفتی تو همه کاره بودی هر کس یه زمانی گنده بوده و هست برای همیشه نمی مونه که
    سن من هم آقا من تازه به دنیا اومدم مهران 1 ماهه از بیمارستان داره با شما صحبت می کنه
    من هم به خاطر hayyan و laxer وارد این بخث ها نمیشم چون بیام hayyan واسه ما هم شایعه می سازه

بس نیس دعوا خدایی ؟ یکم عین قبل بازی کنیم به هم چیز میز یاد بدیم ؟
    ایشون و زیر دستاشون به بنده تهمت زدند بنده با اون ها کاری نداشتم
    در ضمن لگ سرور شمارو گفتم شاید دلیلش باشه مگه من گفتم لگه؟ بعضی ها شایعه انداخته بودند منم گفتم بازدید کم از سرور مهران به من مربوط نیست مگه غیر از اینه؟
    حیان گفت بالای 19 سال سن دارید من گفتم 15 سالش هستش
    خوبه خودتون هم میدونید که شایعه سازی ها کار حیان هستش و دارید این حرف هارو میزنید
    و اشاره هم کردم که دعوا نیست چند نفر که در نقشه هاشون علیه ماین کرفت ایران شکست خوردند و موفق نشدند تا کاری انجام بدند خواستند آخر کاری مثلا یک اختلافی بندازند

16. این کاربر از Farid0020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

خب منتظر بودم که مستقیم بگید که گفتید
    شما حالا که کلا نقشه هاتون خوابید و شکست خوردید طبیعی هستش که این حرف هارو بزنید
    شما قبلا هم میخواستید با alivw71 سرور بزنید اما چون هیچی بلد نبودید و بی کفایت بودید حتی نتونستید یک Login ساده رو درست کنید alivw71 تو انجمن ها به دنبالش افتاد آخر هم تو سرور دومتون Sovietz اومد واستون درست کرد که اون سرورتون هم بخاطر بی کفایتی شما و چهره واقعی حامی تان که الان اشکار شده با شکست مواجه شد حتی یک سرور ساده هم از اون سرور شما که فقط 4 تا ادمین داشت و 2 تا Player باز هم بهتر بود و نتونستید کاری رو جلو ببرید تا الان تنها سرور ثابت ماین کرفت ایران مدکرفت بوده و حرفه ای ترین ادمین های ایران هم تو گروه ما هستند شما 2 ماه بود نمیتونستید یک Login ساده سرورتون رو درست کنید حالا که شما و حامی تون با شکست مواجه شدید مثلا میخواید مارو زیر سئوال ببرید؟ما مثل بعضی ها نمیایم که رو PC یک سرور Run کنیم بعد 2 روز بعد Off کنیم الکی بگیم -- کردند تا الان تنها سرور ماین کرفتی که در ایران بر روی سرور اختصاصی میزبانی شده سرور ما هستش
    داستان حماسی! شما وقتی نمیدونید Roleplay چیه اصلا تجربه نکردید من میتونم با شما در این مورد حرف بزنم؟برو 2 تا سرور Premium ببین Roleplay چیه بعد بیا حرف بزن
    اکثر Player های مدکرفت هم همین اعضای تیم ها تشکیل میدند اینکه چرا کسی سرور مهران نمیره و تیم ها حاضر نیستند Player برای مهران بفرستند با وجود اقای محمدپور به عنوان حامی! و امکانات ویژه ای که به Leader ها درون اون سرور داده میشه فقط سه تیم کوچک حاضر شدند Player بفرستند!شاید بخاطر سوابق مهرانه یا بخاطر اینکه مطمئن نیستند سرورشون ثابت هستش یا نه و یا بخاطر امکانات ضعیف سرور و لگ بیش از حدشون هستش
    شما دو روز اومدید انجمن مدکرفت فقط یک مشت حرف الکی و بی ربط زدید اخر هم خودتون هم متوجه نشدید چی گفتید مدیریت کل مدکرفت بنده هستم و خوبه خودتون هم گفتید که با مدیران زیر دستم با خشونت برخورد میکنم و حتی چند تن از مدیرام هم بخاطر همین سوء استفاده از قدرتشون در سرور و کمک به دیگران(یک tp ساده)اخراج کردم مثل Sovietz من به کسی نه کمک میکنم نه پارتی بازی میکنم همه هم داخل سرور من این رو فهمیدند حتی از اقای محمدپور هم بخاطر قبول نکردن درخواست Leader ها که درخواست Rank در سرور رو کرده بودند اخطار گرفتم(در حالی که اگه حمایت ماین کرفت ایران رو بخوام باید به Leader ها احترام فراوان بذارم و مثل بقیه سرور ها به اون ها یک Rank داخل سرور بدم) بهترین دوستان من هم Ramtin و علی و آرش بودند که همه در جریان هستند سر همین مسئله درخواست رنک از من جدا شدند چون برای من کسایی که کمک مالی میکنند یا کسایی که مقامی دارند یا دوستام یا مدیران سرور با Player های معمولی هیچ فرقی ندارند و درباره کسایی که کمک مالی میکنند اگه بدون VIP نمیشه برنده شد پس الان باید 3 نفر اول PvP همشون Madman میشدند دیگه؟که هیچ کدومشون مقام خاصی ندارند نوب بودن خودتون رو به پای بقیه ننویسید
    HASHOR نفر اول PvP که اصلا Rank داخل سرور نداره و به خاطر مهارت فوق العاده اش در PvP نفر اول شد
    Lakmand نفر دوم PvP هم که عضو Mihancraft یعنی گروهی که با من مشکل داره هستش و Rank نداره
    fade_d هم که نفر سوم PvP است آوازه دعوا هاش با من همه جا پیچیده و اگه فکر میکنید من مثلا بهش کمک کردم میتونید برید تو Squidcraft هم ببینیدش
    خیلی ها قبل شما این راه رو اومدند و همه شکست خوردند شما ها بودید که وضعیت ماین کرفت ایران رو با نوب بودنتون و سرور های 2 روزتون! حتی به 1 ماه هم نرسید به خطر انداختید و فکر کنم دیگه جای شکی نذاشته باشم و نقشه های شما برای اختلاف انداختن بین ما و بقیه تیم ها مثل همیشه شکست خورد که دیگه لازم نیست به مطالبی که در بعضی ها سایت ها گذاشتند اشاره کنم
    اصلا حقیقت روشن هستش لازم نیست من بگم با اینکه در حال حاضر بین تیم ها اختلاف وجود داره ولی همه Leader ها و عضو هاشون حقیقت رو میدونند و شمارو میشناسند و حتی مدیران بعضی سایت ها هم که روزی حامی شما بودند به این موضوع اشاره کردند گرچه کل حقیقت رو نگفتند و کمی به نفع خودشون تغییر دادند
    مهران جان هم 15 سالشه الان فکر کنم به گفته خودش! میتونید از خودش هم بپرسید سن اون دو تن دیگه هم برای همه اشکار هستش و از حرف زدن هاشون هم مشخص هستش حالا هم که همه چیز آشکار شده و حق هم به حق دار رسیده دیگه لازم نیست من چیزی بگم
    با تشکر مدیریت کل مدکرفت
    دوست گران قدر! شما از سرور پرشین پرو دم میزنید در حالی که اصلا" نمیدونستید بنده به vps بازی دسترسی نداشتم! ( قبول کنید که بدون دسترسی به پلاگین ها و کانفیگ ها نمیشه حتی یه سرور ساده هم ران کرد)
    برای یه کانفیگ ساده auth reloaded باید سه روز علی رو التماس میکردم که باید فایل کانفیگ رو آپ کنه! پس نصف حرفای شما غلط و بی اساسه! ( ادامه بحث نوب بودن بنده منطقی نیست چون شما کار واقعی من رو ندید و بی اساس تهمت میزنید)
    توهین های شما رو نادیده میگرم و میزارم به حساب اینکه شما منطقی برخورد نمیکنید! و کلا" احساسات شدید دارید.

منظور شما رو از رول پلی نمیدونم! بیشتر شرح بدید!

درمورد vip هم انتقاد به مهران بود نه شما! پس زیاد در این مورد فشار نیارین به خودتون!

چند خط وسط متن تایپیک رو هم توجه نشدن که احتمالا" به خاطر تنش احساسیتون در زمان نوشتن متن بوده!
    بنده هیچ تیمی رو به رسیمت نمیشناسم و به دید یک بحث احمقانه بهش مینگرم! اصلا" این تیم و گروه چیه راه انداختین؟ جدیده؟

جالبه که هرکی از شما انتقاد میکنه یا بحث رو به مهران ربط میدین یا میگین منافی الحق!
    دوست گل من, من تنها انتقاد کردم هم از شما و هم از مهران!
    در آخر اقای hayyan با پست آخرشون بنده رو مجبور به دهن گشایی کردند!
    گویا شما هم از انتقاد بشدت بدتون میاد!

داستان تكرار مي شود
    دعواي جديد در ماينكرافت ايران
    به جاي دعوا راه انداختن جنبه انتقاد پذيريتونو ببرين بالا
    دعوا نیست! و بنده هم نه بخودم اجازه میدم که دواا را بندازم و نه قصد این کار رو دارم! فقط انتقاد کردم و ایشون با حرف های کاملا" نا مربوط جواب دادند!

شما هم به جای اختلاف انداختن جنبه حقیقت را داشته باشید دعوایی هم در کار نیست 3 تا بچه که نه گروهی دارند نه هواداری دارند و از همه جا انداختنشون بیرون اومدند تهمت زدند منم جواب دادم
    چرا بحث رو به حاشیه میکشید؟ سن باعث نمیشه که شما با حرف هیا نچندان درست جواب بدین و بنده هم بچه نیستم و بالای 18 سال سن دارم!
    و بازم میگم که کار من که انتقاد در جهت بهبود سرور باشه بچگانه نیست بلکه ایجاد گروه و فرقه و مذهب کار بسیار بپگانه ایه که گویا فکر شما و امسال شما بوده! باز هم تکرار میکنم که فکر بسیار مسخره ایه.

فرید
    خیلی زیاده روی می کنی اگه آروم با هم حرف بزنید بهتر از این به نتیجه می رسید نه با دعوا و خراب کردن اینو اون مثلا الان خوب aliwv شاید بلد نباشه سرور درست کنه باید حتما بهش بخندیم ؟
    توی بازی های دیگه یا چیز های دیگه خیلی تخصص داره
    بعدشم سرور های ما لگ داشت ؟ از اولین سروری که توی 1.2.5 زدم لگ رو فیکس کردم
    و همون ادیت کردن view distance هم اولین نفر اگه بخوایم بگیم من درست کردم که الان که من بیشتر پلیر هارو نمیشناسم و اونا هم منو نمیشناسن به همه گفتی تو همه کاره بودی
    هر کس یه زمانی گنده بوده و هست
    برای همیشه نمی مونه که
    سن من هم آقا من تازه به دنیا اومدم
    مهران 1 ماهه از بیمارستان داره با شما صحبت می کنه

من هم به خاطر hayyan و laxer وارد این بخث ها نمیشم چون بیام hayyan واسه ما هم شایعه می سازه

بس نیس دعوا خدایی ؟
    یکم عین قبل بازی کنیم به هم چیز میز یاد بدیم ؟
    این اقای فرید فکر میکنند بنده از شما طرف داری میکنم و قصد تخریب ایشون رو دارم در صورتی که اگه خوب به انتقادات بنده توجه کنید میتونید انتقاد از خودتون رو هم در متن ببنید! مثل vip!
    در مورد سن شما هم که من فقط ج.اب پیت بالای رو دادم و چیزی غیر از اون مقصود من نبود!

دوستان سرور persian pro رانه ولی نه برای همه | برای دوستان بنده که شبها و بعضی روزها با هم میشینیم به صورت انلاین بازی میکنیم . پس بکار بردن سرور 2 روزه و تاز خود داری کنید | سرور 2 ماهه که موجود هست ولی فقط برای دوستانم میباشد. اول عمومی بود ولی متاسفانه عدم اعتماد به بعضی ها پلیر ها فقط افراد شاخص میتوانند استفاده کنند و سرور را هم اقای LAXER درست کردند و ایشان حدود 3 شبانه روز زحمت 24 ساعته زحمت کشیدند که وقت برای طراحی سپاون انجتم دادند.

که فکر نکنم کسی تا به حال این کار رو انجام داده باشد.!!

پس لطفا بحث بی مورد درباره سرور دیگران نکنید . الان بنده تا اونجایی که خبر دارم حدود 2 سرور هستند که به صورت خصوصی میباشد. و 2 سرور عمومی. که بنده به نظر خودم سرور مهران رو بیشتر قبول دارم و به نظرم از همه نظر بهتر به از سرورها دیگر میباشد و اگر هم روزی اسپانسری از شرکت خصوصی بیاد بهترین شخص که سرور را طراحی کنه به نظرم مهرانه

با تشکر...

88.198.86.102
    فقط از از whit-list ها میتونن وارد شن. 3-4 نفری میشینیم و از بازی لذت میبریم.
    که در آینده هم بیشتر خواهیم شد.
    میشه از همین تایپیک واقعیت سرور رو بگی؟ شما سرور رو داده دست من البته با یه operator خشک و خالی! اینا هم که انتظار دارن یهترین سرور دنیا رو تحویل بدم!
    خودت هم که شاهد بودی که از همین مد کرافت هر روز به اسم های کاربری مختلف میومدن برای op گرفتن و خراب کردن سرور!

تو تنها بازی که این همه دعوا توش پیش میاد و همه با هم کل کل میکنن همین ماینکرفت هست !!
    واقعا چرا آخه ؟؟؟؟؟!!!!!
    یه عده که گویا بدلیل اسپانسر خوب و کله گنده! احساس خدایی میکنند و خواهان جدای کاربران و پلیر های این بازی هستند , بهشئن اعتراض شده و این جوری جواب اعترض و انتقاد میدن!

بله کاملا مشخص هستش که کیا قصد داشتند برای خودشون اسم و رسم درست کنند و سعی کردند با اختلاف انداختن بین تیم ها معروف بشند که در نهایت شکست خوردند به این روز افتادند کسایی که ادعا میکردند که از کل تیم ها برتر هستند ولی بدون تیم ها حتی 5 تا کاربر هم براشون باقی نموند و همه ترکشون کردند
    مدکرفت در حال حاضر معروف ترین و بزرگترین گروه ماین کرفت ایران هستش هم از نظر هوادار ها هم از نظر سرور و مدیران خودشم نه به انتخاب خود ما! به انتخاب اقای محمدپور صاحب سرور Squidcraft و نماینده تیم های 8گانه مدکرفت نیازی به اسم و رسم نداره اونایی که میخواستند معروف بشند و قدرت کسب کنند سعی کردند خودشون رو به مدکرفت بچسبونند که در نهایت شکست خوردند و حال و روزشان اینی که هستش شد
    کسی مثل شما تشنه کسب قدرت نیست!
    ماینکرافت یه بازیه واسه همه دنیا ولی انگار برای شما یه چیزه واسه قدرت نمایی و ثروت نمایی!
    بازم میگم من اعتراضم هم به شما بود هم به مهران! گویا شما میخواهید با قلمداد کردن بنده بعنوان زیر دست مهران از زیر انتقاد در برید! بازم میگم من زیر دست هیچ بنی آدمی نیستم! اگه راه اثباتی هست بفرمایید تا اثبات کنم!

و اشاره هم کردم که دعوا نیست چند نفر که در نقشه هاشون علیه ماین کرفت ایران شکست خوردند و موفق نشدند تا کاری انجام بدند خواستند آخر کاری مثلا یک اختلافی بندازند
    آیا شما مدیر ماینکرافت ایران هستید؟ آیا رای گیری شده؟ آیا اصلا ماینکرافت نیاز به مدیر داره؟ چیز های عیجیبی میگید که بسیار نامفهومه!

در آخر حرفهای دوستانی که در این نایپیک نسبت به پس بنده اضهار نظر و انتقاد کردن تشکر میکنم هرچند که انتقادات نا بجایی بودند ولی بنده قبول دارم و میپذیرم !
    به هر حا قصد دعوا نداشتم و ندارم! احساس مسولیت کردم که بعضی چیز ها رو گوش زد کنم! ولی انگار بی اثر بود! اگر باز هم بحث میکنید لطفا" بحثتون منطقی و با منبع باشه!

خدا یار و نگهدار همه!

18. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •