تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 44 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 438

نام تاپيک: ◄◄ درخواست نرم افزار های ویرایش فیلم و صدا ( بهترین ها در پست اول)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام ببخشيد يه برنامه مي خواستم که بشه باهاش دو تا فيلم رو تو يه صفحه قرار داداينجوري
    خيلي ممنون ميشم
    اگه اسم برنامه يا لينکش رو هم بفرستي خودم مي تونم با برنامه کار کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام ببخشيد يه برنامه مي خواستم که بشه باهاش دو تا فيلم رو تو يه صفحه قرار داداينجوري
    خيلي ممنون ميشم
    اگه اسم برنامه يا لينکش رو هم بفرستي خودم مي تونم با برنامه کار کنم

پروفشنال رعد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام جعفر خان . با توجه به حجم بالای اطلاعات شما دو تا سوال داشتم . سوال اول میخواستم یک نرم افزار خوب و عالی در زمینه سانسور برام معرفی کنین بصورتی که مثلا یک فیلم رو درونش باز کنیم و قطعاتی رو که میخوایم حذف شه انتخاب کنیم بعدش خروجیمون یک فیلم کامل و با سانسور بشه و فیلم تیکه تیکه نشه . در ضمن اگر هم بشه نرم افزارهای جدیدی که لباس بر تن میکنن هم معرفی کنین.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام جعفر خان . با توجه به حجم بالای اطلاعات شما دو تا سوال داشتم . سوال اول میخواستم یک نرم افزار خوب و عالی در زمینه سانسور برام معرفی کنین بصورتی که مثلا یک فیلم رو درونش باز کنیم و قطعاتی رو که میخوایم حذف شه انتخاب کنیم بعدش خروجیمون یک فیلم کامل و با سانسور بشه و فیلم تیکه تیکه نشه . در ضمن اگر هم بشه نرم افزارهای جدیدی که لباس بر تن میکنن هم معرفی کنین.
    برای مورد اول از برنامه VideoPad Video Editor استفاده کنید وقتی برنامه رو ازلینک پایین دانلود کردین نصبش کنید برای رجیستر کردنشم طبق شکل پایین شماره 1 باید گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شکل دوم شماره 2 باید فیلم خودتون به قسمت شماره 3 دراگ کنید طبق شماره 4 اون قسمت از فیلم که برای برش میخواین باید با موس انتخاب کنید طلف شماره 5 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شکل بعد طبق شماره 6 اون قسمت از فیلم که میخواین انتهاش برای برش انتخاب کنید باز طبق شماره 7 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شکا آخر شماره 7 روی اون کادری که برای برش فیلم مشخص شده کلیک راست طبق شماره 9 گزینه مورد نظر انتخاب کنید برای اون یکی برنامه هم fotomix ببینید بکارتون میاد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 1.jpg   2.jpg   3.jpg   4.jpg  

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sia abedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه نرم افزار میخوام بشه‌ فیلم را همراه با زیرنویس فارسی داخل دی وی دی رایت کرد۰اگه mkv را هم ساپورت کنه و قابلیت ساخت منو را هم داشته داشته باشه دیگه عالی میشه۰ زیر نویس را اگر بچسبونه هم خوبه
    ممنون کسی میتونه کمکم کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    یه نرم افزار میخواستم که فرکانس صدای یه نفرو بگیره و مثلا رو صدای خودم یا یه آهنگ دیگه بذاره
    میشه راهنمایی کنید؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه نرم افزار میخوام بشه‌ فیلم را همراه با زیرنویس فارسی داخل دی وی دی رایت کرد۰اگه mkv را هم ساپورت کنه و قابلیت ساخت منو را هم داشته داشته باشه دیگه عالی میشه۰ زیر نویس را اگر بچسبونه هم خوبه
    ممنون کسی میتونه کمکم کنه؟
    ازبرنامه ConvertXtodvd میتونید استفاده کنید که بهترین برنامه دراین زمینه بحساب میاد

9. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام به دوستای زحمتــ ــکش گـلـم

چندوقت پیش دوستم برای مغازشون چندتا دوربین وصل کرد ، کاری به مدیرت و این چیزاش ندارم ، دستگاه با یه هارد 80 کار میکرد که دوربین ها شبانه روزی ضبط میکردند اما تا 4 روز آخر رو نگه میداشتند یعنی تا 96 ساعت قبل از آخرین ثانیه ای که ضبط کرده ، قبل از اینا پاک میشدند ، البته چون حجم هارد کم بود نهایت 96 ساعت میتونست رکورد کنه .
    حالا درخواست من یه نرم افزار برای ضبط صداست که با صدا همین کارو بکنه یعنی مثلا تنظیم کنیم تا 48 ساعت قبل رو ضبط کنه . اگه منظورم رو واضح نگفتم بگین بیشتر بشکافم .
    خیلی ممنونم .

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام به دوستای زحمتــ ــکش گـلـم

چندوقت پیش دوستم برای مغازشون چندتا دوربین وصل کرد ، کاری به مدیرت و این چیزاش ندارم ، دستگاه با یه هارد 80 کار میکرد که دوربین ها شبانه روزی ضبط میکردند اما تا 4 روز آخر رو نگه میداشتند یعنی تا 96 ساعت قبل از آخرین ثانیه ای که ضبط کرده ، قبل از اینا پاک میشدند ، البته چون حجم هارد کم بود نهایت 96 ساعت میتونست رکورد کنه .
    حالا درخواست من یه نرم افزار برای ضبط صداست که با صدا همین کارو بکنه یعنی مثلا تنظیم کنیم تا 48 ساعت قبل رو ضبط کنه . اگه منظورم رو واضح نگفتم بگین بیشتر بشکافم .
    خیلی ممنونم .
    برنامه FairStars Recorder یا Easy Hi-Q Recorder هرکدوم یک قسمت برای تنظیم زمان ظبط دارن

12. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه brnudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایمز

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من یه نرم افزاری می خواستم که بتونم صدای یه فیلم که هماهنگ نیست را 3ثانیه به جلو ببرم و هماهنگ کنم فایلش mkvهستش
    خواهشا کم حجم باشه (به غیر از یولید و پرمیر)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •