تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 44 اولاول ... 313738394041424344 آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 438

نام تاپيک: ◄◄ درخواست نرم افزار های ویرایش فیلم و صدا ( بهترین ها در پست اول)

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

سلام دوستان

من دنبال یک برنامه هستم که کار زیر رو برام انجام بده، چیزی به نظرتون میرسه ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عزیزان

من تعداد زیادی فایل صوتی آموزشی به شرح زیر دارم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این فایل ها از 3 قسمت تشکیل شده اند، یکبار کلمه خونده میشه و بعد دو خط دیگه، این فایل ها رو وقتی توی نرم افزار ویرایش فایل های صوتی قرار میدیم اینطوری میشن :

حالا می خوام یک برنامه ای باشه که، زمانی که فایل صوتی به این وققه های وسط میرسه تایمش رو اعلام کنه.
    مثلا واسه همین فایل ای قرار دادم، فایل صوتی رو به برنامه بدم و دو تا خروجی به این صورت داشته باشه :
    اول : 00:02 وقفه اول
    دوم : 00:06 وقفه دوم

این کلیتش بود حالا به هر صورتی می خواد باشه.

ایده ای، چیزی به نظرتون میرسه ؟

تشکر فراوان

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir deja vu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شهر بهار نارنج

پيش فرض

سلام. شما میتونید از برنامه های میکس و ویرایش فیلم استفاده کنید:

نرم افزار پیشرفته و قدیمی در این زمینه که خودمم سالهاست ازش استفاده میکنم Corel VideoStudio هست. پیشنهادش میکنم!

موفق باشید
    ممنون. آخرین ورژنش چنده؟ پلاگین ها و فایل های آپدیتی هم که براش هست رو باید دانلود کنم یا ضروری نیست؟

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

ممنون. آخرین ورژنش چنده؟ پلاگین ها و فایل های آپدیتی هم که براش هست رو باید دانلود کنم یا ضروری نیست؟
    Corel VideoStudio Ultimate X8 v18 آخرین ورژن نرم افزار.
    نیازی به دانلود پلاگین نیست!

فقط اگه حجم برنامه براتون زیاده یا اینکه اگه برنامه ساده تر و فقط برای ویرایش بخواین میتونید از برنامه پایین استفاده کنید :

Xilisoft Video Converter Ultimate

خودم همین نرم افزار رو پیشنهاد میکنم!

موفق باشید

4. این کاربر از ALI . R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hadi446's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

12 کمک فوری در مورد کانورت و merge با (سرعت) بالا-سرعت -سرعت

سلام من با پریمیر خروجی میگیرم فرمت (mp4)- h264
    مجموع زمان این کلیپ ها دو ساعت حالا یه کانورتر معرفی کنید که با همین فرمت h264 این کلیپها رو به هم بچسبونه یا با انکودر خودش h264 همه ی این کلیپها رو به صورت یک کلیپ در بیاره
    البته اینو بگم با چندین کانورتر این کار رو کردم کیفیت خروجی خوب و حجم خوبی بهم میدن اما من سرعت کانورت بالا میخوام یعنی مجموع این کلیپها که دو ساعت هست وقتی شروع به کانورت میکنه 6 ساعت طول میکشه آیا راهی هست بجز انکودر مجدد فقط کلیپها رو بچسبونه یا اگه بازم میخواد انکودر کنه با سرعت بالا انجام بده سرعت برام مهمه

در آغاز فعالیت nifaqaem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام من ی برنامه میخوام که بتونم باهاش صداها رو تغییر بدم به زن بچه مرد کارتونی (صداهای مناسب میخوام نه مثل ربات و اویل) چه برنامه ای خوبه؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام من با پریمیر خروجی میگیرم فرمت (mp4)- h264
    مجموع زمان این کلیپ ها دو ساعت حالا یه کانورتر معرفی کنید که با همین فرمت h264 این کلیپها رو به هم بچسبونه یا با انکودر خودش h264 همه ی این کلیپها رو به صورت یک کلیپ در بیاره
    البته اینو بگم با چندین کانورتر این کار رو کردم کیفیت خروجی خوب و حجم خوبی بهم میدن اما من سرعت کانورت بالا میخوام یعنی مجموع این کلیپها که دو ساعت هست وقتی شروع به کانورت میکنه 6 ساعت طول میکشه آیا راهی هست بجز انکودر مجدد فقط کلیپها رو بچسبونه یا اگه بازم میخواد انکودر کنه با سرعت بالا انجام بده سرعت برام مهمه
    سلام. دوست عزیز نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate پیشنهاد میکنم. در ضمن سرعت اکثر نرم افزارها تو یک سطح عمل میکنن!
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه نرم افزار میخوام که باهاش بتونم رو ویدیو نوشته بزارم راحتم ذخیره بشه>کسی اگه میدونه معرفی کنه ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    من با برنامه ی Video Studio کار میکنم و ویدیو ها رو با فرمت 4 MPEG سیو میکنم اما یک ویدیوی 13 دقیقه ای با این فرمت ، حجمی در حدود 1GB داره

آیا فرمت های دیگر مثل h264 ، DivX و ... در عین حفظ کیفیت صدا و تصویر یا ارائه کیفیتی بالاتر ، حجمی کمتر در مقایسه با MPEG خواهند داشت ؟
    بهترین فرمتی که بیشترین کیفیت رو با کمترین حجم داشته باشه ، چه فرمتی هست ؟
    چندین برنامه رو برای تبدیل فرمت ویدیو ها به یکدیگر دانلود کردم اما متاسفانه نسخه ی تست بودند و نسخه ی اصلی و پرو قابل دانلود نبود
    ممنون میشم برنامه ی مناسبی رو معرفی کنید و در صورت امکان لینک دانلود قرار بدید
    با سپاس فراوان

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    یکی از دوستانم یک دی وی دی بهم داد که حدود 16 فیلم (که هر کدوم بیش از یک ساعت زمانش بود )بود ،میخوام بدونم با چه برنامه ای وبا چه فرمتی میشه این کارو کرد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    یکی از دوستانم یک دی وی دی بهم داد که حدود 16 فیلم (که هر کدوم بیش از یک ساعت زمانش بود )بود ،میخوام بدونم با چه برنامه ای وبا چه فرمتی میشه این کارو کرد؟
    کسی نیست جواب بده!؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •