تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: سریال ساخت ایران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    || اراک ||

پيش فرض

از سری پنجمش خبری نشد؟(قسمتای 9 و 10)

2. این کاربر از I-Tech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال G.D.ragon.Ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بلاخره قسمت 9 و 10 هم اومد

جالب اینجاست که اینام ظاهرآ بیخیال سایتشون شدن چون تا الان خبری مبنی بر انتشار سری پنچم رو سایتشون نذاشتن

4. 2 کاربر از G.D.ragon.Ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بچه ها چیز جالی که من فهمیدم اینکه تو همین قسمت 9 و 10 را تو لبنان پر کردن ب جای فرانسه
    اگه به پلاک ماشینای توی خیابون دقت کنین یه عدد انگلیسی داره یه عدد عربی

6. این کاربر از SaMsUnG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سریال خیلی قشنگ داره پیش میره ولی مطمعنا با افت شدید مواجه خواهد شد
    به هر حال سریال ساخت ایران، ساخت ایران میباشد و اینها باید حتما به سزای اعمالشون برسند و هیچ کدوم از آرزوهاشون برآورده نمیشه احتمالا هم آخرش چند سالی میرند حبس تو ایران بعد آزاد میشند و نادم و پشیمان میرند خوشبخت میشند و تو ایران به خوبی و خوشی زندگی میکنند (البته غیر از قضیه اصلی داستان و دکتر اصلیه و اینها...)

البته امیدوارم من اشتباه حدس زده باشم و سریال قشنگ تموم شه

8. 2 کاربر از *hamedkhatar* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

خب شما یه بار تیتراژ اول و اخر رو میخوندی متوجه میشدی که تو لبنان ضبط شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr7 Illusive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    www.server3ax.in

پيش فرض

سری جدید کی میاد؟
    پخشش هر دو هفته هست؟ یا عشقیه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    www.server3ax.in

پيش فرض

مجموعه 10 11 هم اومد

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    www.server3ax.in

پيش فرض

مجموعه 13 14 هم اومد
    Last edited by Mr7 Illusive; 20-06-2012 at 00:59.

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

منظورتون 13 و 14ه دیگه؟

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض چرا «ساخت ایران » خراب شد ؟!

کارنامه بازیگرانی چون گوهر خیراندیش، فرهاد اصلانی، بهنام تشکر، بهاره رهنما، الیکا عبدالرزاقی و البته امین حیایی آنقدر پروپیمان هست که حضور این افراد در یک پروژه بتواند نوید یک فیلم خوب و آبرومند را بدهد اما سازندگان «ساخت ایران» انگار همچنان دوست دارند محمدرضا گلزار را تافته جدا بافته نگه دارند.

حالا با ساخته شدن سریال و مشکلاتی که به وجود آمده «قرار نبود فیلمنامه اینطوری باشد» و «از نقشم انتظار دیگری داشتم» جملاتی بود که این روزها از بازیگران این مجموعه در رسانه ها و بین اهالی هنر زیاد شنیده می‌شود.

بهنام تشکر: دیگر به این شکل کار نخواهم کرد
    بهنام تشکر که بعد از بازی در مجموعه «ساختمان پزشکان» توانست اعتماد مخاطبان تلویزیونی را جلب کند، یکی از بازیگران این مجموعه است که در تایید نظر دوستانش می‌گوید: «من هم با نظر دوستانم کاملا موافقم و به شدت این حرف را تکرار می‌کنم. فیلمنامه قرار بود به سمتی دیگر برود اما وسط ماجرا در گیرودار عوض شدن نویسنده همه چیز تغییر کرد و در ادامه آنطور که باید و شاید کار پیش نرفت.»
    تشکر در توضیح این مطلب اضافه کرد: «بعد از گذشت چند روز از کار، طی صحبتی که کارگردان با بازیگران داشت به شور رسیدیم و در نتیجه برای همه مشخص شد که قرار است به کدام سمت پیش برویم. با تمام این اوصاف با توجه به اینکه اول کار من با فیلمنامه محکمتری مواجه بودم، فکر می‌کنم لطیفی با در دست داشتن یک فیلمنامه ناقص توانست کار را جمع و جور کند.»
    این بازیگر که حضورش در این مجموعه را به اندازه 3 تا فیلم سینمایی تجاری می‌داند، ادامه داد: «برای تهیه کننده بخش خصوصی فروش از هر چیزی مهمتر است و سازندگان برای آن ریسک می‌کنند. حضور امین حیایی و گلزار قبلا خیلی خوب جواب داده و فرهاد اصلانی هم با گرفتن سیمرغ بار دیگر قابلیت هایش را تثبیت کرده است. با توانایی های گوهر خیراندیش هم که همه آشنایند. به نظر من از ابتدای کار چینش این اعضا در کنار هم نشان دهنده هدف مستقیم برای فروش بود.»
    تشکر در پاسخ به اینکه چرا با وجود این چینش باز هم در دیالوگ ها و پررنگ نشان دادن نقش گلزار غلو شده، اظهار کرد: «این را باید از تهیه کننده پرسید اما نباید از نظر دور داشت که گلزار هنوز تماشاگران خودش را دارد و مردم شاید به خاطر او این مجموعه را خریداری کنند.»

بهاره رهنما: من نجات یافته بودم
    بهاره رهنما انگار تنها کسی است که از این بحبوحه نقش، جان سالم به در برده است. او ضمن اینکه حرف های همبازی هایش را تایید می‌کند، می‌گوید: «نقش من تنها در 5 قسمت اول کار بود و من از اول با همان فیلمنامه نوشته شده روبرو بودم و می‌دانستم که باید چه نقشی را بازی کنم. البته اگر غیر از این بود، اصلا آن را قبول نمی‌کردم چون تجربه ثابت کرده کاراکتری که قرار است بعدا معلوم شود که چه مختصاتی دارد، هیچ وقت خوب از آب در نمی‌آید. بازی من باید بر اساس فیلمنامه ای باشد که به آن احاطه و تسلط کافی داشته باشم و خوشبختانه در این مجموعه خشایار الوند قبلا نقش مرا کامل نوشته بود. فکر می‌کنم در این پروژه من تنها نقش نجات یافته بودم که درگیر تنش و دغدغه های ادامه کار نشد. زمانی که بازی در این سریال به من پیشنهاد شد من درگیر تمرین های تئاترم بودم و از اول به آقای لطیفی گفتم که نمی‌توانم به خارج از کشور بیایم. به همین خاطر در 5 قسمت اول، کار من تمام شد و نجات یافته لقب گرفتم.»

امین حیایی: فقط به فروش فکر می‌کردند
    امین حیایی که شاید بیش از هر بازیگر دیگری در کنار محمدرضا گلزار ایفای نقش کرده این بار خیلی از حضورش در این کار راضی نیست. جالب اینکه او یکی از نقش های اصلی کار را عهده دار است اما انگار خیلی هم خودش رضایتی ندارد.
    او ضمن اشاره به رغبتش برای بازی نقش «غلامحسین» از حس نارضایتی اش در اواخر کار گفت. او در مصاحبه با ما گفته بود: «اواخر فیلمبرداری «ساخت ایران» احساس کردم دارم آسیب می‌بینم. چون کار زیاد بود و همه فقط به فروش فیلم فکر می‌کردند. به همین خاطر بخش هنری کار تقریبا نادیده گرفته شد. بازی ها آنطور که باید پیش نمی‌رفت و اتفاق هایی که ما امیدوار بودیم بیفتد، دیگر نیفتاد.»

عبدالرزاقی: کار روتین همین است
    الیکا عبدالرزاقی هم درباره این سریال می‌گوید: «دلخوری از آن نوعی که دوستانم می‌گویند برای من اتفاق نیفتاد چون شاید من تجربه کار روتین را قبلا داشتم و می‌دانستم که این کار چه مشکلاتی دارد. از اول هم قرارداد بدون متن امضا کرده بودم، آمادگی هر اتفاقی را داشتم. از اول قرار بود خانم خیراندیش و من نقش های اصلی داستان باشیم اما ماجرا طوری شد که در نهایت مسیر قصه به جایی رفت که من هم از آن بی خبر بودم. قصه ای که اول قرار بود روایت شود گره گشایی به دست من و مادرم انجام می‌شد و در ادامه امین حیایی آخر قصه عاشق دخترک می‌شود و پایان خوشی پیدا می‌کند اما نمی‌دانم چه شد که همه چیز یکباره تغییر کرد. این تغییرات در شرایطی که ما با محدودیت های زیادی روبرو بودیم خیلی عجیب نبود.»
    بازیگر پرفروش رسانه های تصویری گفت: «وقتی قرار شد من در فیلم بازی کنم تهیه کننده ها خیلی راضی نبودند اما این اتفاق افتاد. البته به ادامه کار منجر نشد اما من نگاه خوشبینانه ای دارم و می‌گویم وقتی که آنجا همه امکانات برای ما فراهم بود اما فرصت بازی گرفته شد یک تهیه کننده هم نمی‌آید پولش را صرف بازیگری کند که قرار نیست نقش چندانی داشته باشد. البته خانم خیراندیش حق دارند ناراحت باشند. ایشان سفرشان را به امریکا کنسل کردند و با اصرار عوامل به ایران برگشتند و طبیعتا در حقشان کمی‌اجحاف شد. به هر حال من هم بدم نمی‌آید بدانم چرا همه چیز یک دفعه عوض شد!»

فرهاد اصلانی: از کلیت کار رضایت ندارم
    فرهاد اصلانی بازیگر نقش باقری در «ساخت ایران» که بعد از حضور موفقش در سی امین دوره جشنواره فیلم فجر همه منتظر بودند ببینند در این مجموعه چگونه ظاهر خواهد شد، انگار دل خوشی از این تجربه ندارد.
    او درباره نقشش به شبکه ایران گفته بود: «کار من در این مجموعه در اردیبهشت ماه تمام شد. اما توزیع فصل اول این مجموعه همچنان ادامه دارد. از کلیت کار رضایت ندارم و اطلاعی هم از اینکه آیا این کار بناست ادامه یابد یا خیر ندارم. من زودتر از همه کارم در این مجموعه تمام شد. طی حضور در این پروژه کوشیدم اجرای متفاوتی داشته باشم و بازی خوبی ارائه دهم اما حاصل کار چنان که باید نشد.»
    این بازیگر فیلمنامه را دلیل اصلی روند نزولی کار می‌داند و می‌گوید: «متاسفانه اغتشاشاتی که در بحث متن و فیلمنامه کار پیش آمد، موجب شد کیفیت کار نزول کند. همانطور که می‌دانید نویسنده اولیه کار یعنی خشایار الوند،بعد از مدتی از همکاری انصراف داد و نویسنده بعدی یعنی آرش قادری هم انگیزه لازم برای کار را نداشت و تنها به دنبال انجام وظیفه بود. در هر صورت یکی از پارامترهای این کار بحث فروش محصول بود و کارکرد این دوستان هم کمک به همین جریان فروش بود.»

از این به بعد تا فیلمنامه را کامل نخوانم بازی نمی‌کنم
    بهنام تشکر درباره مهمترین تجربه ای که بعد از بازی در این سریال به دست آورده می‌گوید: «از این به بعد هر فیلمنامه ای که به دستم برسد، از اول تا قسمت آخر می‌خوانم و بعد بازی می‌کنم. دیگر به این شکل که اول شروع کنیم، بعدا ببینیم چه می‌شود، کار نخواهم کرد. در آینده اگر باز هم چنین کاری را قبول کنم، حتما با دوستان نویسنده ای خواهد بود که قبلا با آنها کار کرده ام و به آنها اعتماد دارم. افرادی مثل محراب و پیمان قاسم خانی یا خشایار الوند که واقعا نقش را برای همان بازیگر می‌نویسند.»
    بازیگر نقش دکتر کوروش افشار جم در سریال «ساخت ایران» ادامه می‌دهد: «فیلمنامه بعد از این حرف اول من است و به شدت معتقدم نقش باید عین فیلمنامه پیش برود. به نظر من وسعت حضور مهم نیست. درست بودن حضور در یک فیلم مهمتر است. البته من به تهیه کنندگان حق می‌دهم که به فکر فروش باشند ولی همیشه هم این حق را برای آنها قائل نیستم. مردم وقتی به من می‌گویند «دکتر یک دفعه کجا رفت» و من جوابی برایشان ندارم، جزو همین وقت هاست!»

منبع: روزنامه تماشا

Last edited by Morteza4SN; 11-07-2012 at 23:07.

15. 5 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •