تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 602 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    بله کمی ربط داره.چون هدفونها ی مختلف رو تعدادی از فرکانسها تاکیید بیشتری دارن (که باعث میشه اون هدفون برای سبک خاصی مناسب باشه) بنابراین با توجه به سبک موسیقی مورد نظر که اون سبک نیاز داره کدوم فرکانسها در هنگام پخش تو اولویت قرار بگیره هدفون مورد نظرمون رو انتخاب میکنیم.بعنوان مثال سبکهای الکترونیک و زیر شاخه های اون با توجه به نیاز پخش بیس بیشتر ملزوم به هدفونی با قدرت پخش فرکانسهای پایین رو داره.(فرکانهای پایین بین محدوده 20hz -440hz)
    برای سبک رپ هم بیشتر نیاز به پخش فرکانسهای میانی هست (محدوده 250hz-4khz)
    ولی خوب تا بودجه عنوان شده نمیشه با قاطعیت هدفون برتر رو معرفی کرد ولیکن پست قبلی رو ویرایش کردم که چن تا مدل خوب دیگه اضافه شد.لطفا برسی کنین.
    با تشکر

2. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    اگه میشه یه جا معرفی کنید برم این clipsh s4 بگیرم مطمعن باشم اصله
    سلام
    مجتمع پایتخت طبقه اول با گارانتی ارتا فرورد.
    موفق باشین

4. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

یک مک بوک دارم..حالا میخوام یک هدفونم براش بگیرم..دیگه هدفونش فوق العاده باشه از لحاظ کیفیت صدا و عمرش هم عالی باشه...
    قیافه شم صدر در صد برام مهمه..مخصوصا اگه از اونهایی باشه که خیلی دور و برش پش پشو داره..ولی بیشتر از قیافه اش کیفیت صدا و ماندگاری عمرش برام مهمه..
    قیمتش هم نمیدونم چه قدر باید هینه کنم تا اونی که میخوام بگیر ولی تا 70 تومن رو میتونم
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کاش اینجا نبود

پيش فرض

سلام دوستان
    من به داداشم که تهرانه سفارش کردم panasonic hje350 رو برام بگیره ولی چون موقع امتحاناس خیلی وقت نداشت برام دنبال بگرده ، رفت از یک فروشگاه panasonic به قیمت40 گرفت ولی بدون گارانتی !
    میخوام بدونم آیا بدون گارانتی ایرادی نداره و آیا این مدل ،فیک به این قیمت داره ؟
    می تونم روی اصل بودنش حساب کنم ؟
    Last edited by assz1366; 09-06-2012 at 12:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام به دوستای گل
    یه هدفون(head band) میخوام برای گوش دادن موسیقی و دیدن فیلم /همه سبک موسیقی گوش میدم اما اینکه هدفون رو سبکایه hiphop,rock,metal بهتر جواب بده برام مهمتره/فیلماییم که میبینم اکثرا اکشنو شلوغه بره همین میخوام در عین حالی که کیفیت داره گوشمو اذیتم نکنه و هیجانه فیلمو منتقل کنه
    بیشتر از 100 تومنم نمیخوام هزینه کنم(کمترم شد که خب چه بهتر)سورس پلیرم هم لپتاپو کامپیوتر هستش
    ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من به داداشم که تهرانه سفارش کردم panasonic hje350 رو برام بگیره ولی چون موقع امتحاناس خیلی وقت نداشت برام دنبال بگرده ، رفت از یک فروشگاه panasonic به قیمت40 گرفت ولی بدون گارانتی !
    میخوام بدونم آیا بدون گارانتی ایرادی نداره و آیا این مدل ،فیک به این قیمت داره ؟
    می تونم روی اصل بودنش حساب کنم ؟
    سلام
    خوب اگه از خود فروشگاه پاناسونیک تهیه کردن یعنی از یه جایه معتبره که به احتمال خیلی قوی اصل هست.(ولی متاسفانه تو ایران همیشه این قانون صادق نیست)
    ولی با توجه به اینکه فعلا تقلبی این هدفون تو بازار دیده نشده خیالتون میتونه راحت باشه مبلغ خریداری شده هم قیمت واقعیه هدفون هست .در مورد گارانتی هم که چون نمایندگی انحصاری واحدی نداره و اکثرا خود فروشگاه ها گارانتی میکنن پس دلیلی بر اصل بودن کالا نمیتونه باشه.

هدفونتون به احتمال خیلی زیاد اصل هست فقط باید امتحانش کنین و تمام .

9. این کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به دوستای گل
    یه هدفون(head band) میخوام برای گوش دادن موسیقی و دیدن فیلم /همه سبک موسیقی گوش میدم اما اینکه هدفون رو سبکایه hiphop,rock,metal بهتر جواب بده برام مهمتره/فیلماییم که میبینم اکثرا اکشنو شلوغه بره همین میخوام در عین حالی که کیفیت داره گوشمو اذیتم نکنه و هیجانه فیلمو منتقل کنه
    بیشتر از 100 تومنم نمیخوام هزینه کنم(کمترم شد که خب چه بهتر)سورس پلیرم هم لپتاپو کامپیوتر هستش
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    منظور از head band همون فولسایز هست؟
    اگه فول سایز باشه میتونین هدفون akg k77 و audio technica sj11 وsennheiser hd201 انتخاب کنین.
    موفق باشین

11. این کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    منظور از head band همون فولسایز هست؟
    اگه فول سایز باشه میتونین هدفون akg k77 و audio technica sj11 وsennheiser hd201 انتخاب کنین.
    موفق باشین
    مرسی
    این مدلایی که گفتین از نظر قیمتو کیفیت با هم یکی هستن؟و اینکه تو هدفونایه سونی با این قیمت مدل خوبی وجود نداره؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

مرسی
    این مدلایی که گفتین از نظر قیمتو کیفیت با هم یکی هستن؟و اینکه تو هدفونایه سونی با این قیمت مدل خوبی وجود نداره؟؟
    تقریبا
    akg k77 حدود 100 هزار تومان
    audio technica sj11 حدود 100 هزار تومان
    sennheiser hd 201 حدود 70 هزار تومان
    نه تو هدفونهای سونی با این قیمت فول سایز فعلا موجود نیست قبلا xb500 (با بیس خیلی قوی) حدود 120 هزار موجود بود ولی فعلا کم یاب شده

14. این کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام . یه مشاوره از دوستان میخوام ...
    تو جیب بنده 150 تا 200 تومن پوله ... یه earphone می خوام ! فقط برای موسیقی و سبک ای هم که گوش میدم راک و متال هست ! شما چی پیشنهاد میکنید؟؟
    من درباره klipsch s4 خوب شنیدم . تایید میشه ؟
    و آخرین سوال اینکه audeo phonak یا shure اصل تو تهران گیرم میاد ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •