تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 592 از 602 اولاول ... 92492542582588589590591592593594595596 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,911 به 5,920 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

عموجون خوبی شما!؟

1:متوجه هستید که، سوال رو من نپرسیدم!
    2: مگه من گفتم تلفن همراه "آمپدانس هدفون" داره!؟
    3:وقتی مقاومت هدفونی بالاتر باشه، نویز ها و صدا های اضافی کمتر میتونن در خروجی خودشون رو نشون بدن و به همین دلیل خروجی با کیفیتتر خواهد بود. وگرنه مردم دیوانه نیستند که برن 5~6 میلیون خرج کنن و سنهایزر HD800 بگیرن که 300 اوهمه و بعدش هم دربدر دنبال آمپلیفایر باشن براش!!!???
    میرن به هدفون سنهایزر ارزونتر میگیرن با 40~50 اوهم که نیاز به آمپلی هم نداشته باشه.
    هر چی باشه، بنا به گفته شما:

دوست گرامی بهتره از ادبیات و لهن بهتری در گفتگو هاتون استفاده کنید

بنده در پاسخ شما کوت کردم چون اطلاعات ناقص و اشتباهی دادید

دستاورد صدای بهتر با امپدانس بالاتر راحت تره و نکته اصلی به دلیل اینکه خیلی از تجهیزات صوتی استودیویی شاخص های متفاوتی دارن و همینطور قدرت های خروجی بیشتری دارن و در صورتی که هدفون های اند حتی با اهم پایین هم تولید بشه ولی با امپ خیلی قدرتمندی استفاده بشه حتی ممکنه دقیقا بلعکس چیزی که گفتید اتفاق بیوقته و حتی سر اشتباهی به دلیل ولتاژ کاری بالا هدفون از کار بیوفته و یکی از دلایل اصلی اینه که میتونن با تجهیزات گسترده تر صوتی کار کنن ولی اصلا به این معنا نیست که هدفون های امپدانس پایین کیفیت پایینتری دارن و... داستان دمپینگ امپ هدفون هست این محث به همینجا خاتمه پیدا نمیکنه و خیلی هم پیچیده هست

این سیستم که شامل هدفون - امپ و دک رو شامل میشه یه سلسله مراتبی داره و میزان سنجش هدفون نه سایز درایو هست نه بازه پاسخ فرکانسی هست نه اهم و نه حساسیت و کاملا هم اشتباه هست هدفونی که اعداد ارقامش از همه بالاتره به عنوان اپشن بهتر پیشنهاد بدید تنها در صورتی میتونید این کار انجام بدید که کوله باری از تجربه داشته باشید و خیلی ها رو تست کرده باشید و با نقطه ضعف های هر کدوم اشنایی داشته باشید چون چیزی که من اینجا دیدم در پیشنهاد ها شاید باید اما و اگر و ممکنه ! اعداد و ارقام در خیلی از تجهیزات نقش به اهداف فروش و تبلیغاته نه عملکرد خالص حالا شخصی قبل از خرید اهم چک میکنه که با دستگاهش سازگاری داره کار درستی میکنه

شما هم یه سری منابع در اینترنت خوندید و برای خودتون نتیجه گیری میکنید ولی تئوری یه چیزه و عملکرد یه چیز دیگه اگر غیر این اینه تنها پیشنهادم اینه هزینه کنید تا به نتیجه برسید , و معیار سنجش شما کاملا اشتباه هست

چند صفحه قبل هم دیدم و طبق تئوری روی کاغذ مقایسه بهتری و بدتری انجام میدید نمونه هم پست چند صفحه قبل هست که اقا ارمان که بنده ایشون میشناسم و یکی از بزرگان صدا تو ایران هستن ولی در یکی دو پست اول شما بدون کوچکترین اطلاعی در مورد کالای معرفی شده شروع کردید به زیر سوال بردن شخص و تجربه ها

مثالی هم زدم برای یک هدفونی که در 2 امپدانس متفاوت عرضه شده نه دو هدفون کاملا متفاوت که مورد مثالم همون سونی بود

بازار طبق همین اطلاعات بی پایه و اساس مسموم شده اگر هر ایرفون یا هدفونی اینجا پیشنهاد شده تا وقتی تست نکردید لطفا نظری ارسال نکنید چون دقیقا با اطلاعات اشتباه دیگران گمراه میکنید نمونه بارز هم ایران هدفون به هر نحوی که شده ذهن مشتری منحرف میکنن به اجناسی که خودشون دارن حالا همین مسائل در ابعاد کشوری در نظر بگیرید تا به عمق فاجعه پی ببرید

2. 5 کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

دوست گرامی بهتره از ادبیات و لهن بهتری در گفتگو هاتون استفاده کنید

بنده در پاسخ شما کوت کردم چون اطلاعات ناقص و اشتباهی دادید

دستاورد صدای بهتر با امپدانس بالاتر راحت تره و نکته اصلی به دلیل اینکه خیلی از تجهیزات صوتی استودیویی شاخص های متفاوتی دارن و همینطور قدرت های خروجی بیشتری دارن و در صورتی که هدفون های اند حتی با اهم پایین هم تولید بشه ولی با امپ خیلی قدرتمندی استفاده بشه حتی ممکنه دقیقا بلعکس چیزی که گفتید اتفاق بیوقته و حتی سر اشتباهی به دلیل ولتاژ کاری بالا هدفون از کار بیوفته و یکی از دلایل اصلی اینه که میتونن با تجهیزات گسترده تر صوتی کار کنن ولی اصلا به این معنا نیست که هدفون های امپدانس پایین کیفیت پایینتری دارن و... داستان دمپینگ امپ هدفون هست این محث به همینجا خاتمه پیدا نمیکنه و خیلی هم پیچیده هست

این سیستم که شامل هدفون - امپ و دک رو شامل میشه یه سلسله مراتبی داره و میزان سنجش هدفون نه سایز درایو هست نه بازه پاسخ فرکانسی هست نه اهم و نه حساسیت و کاملا هم اشتباه هست هدفونی که اعداد ارقامش از همه بالاتره به عنوان اپشن بهتر پیشنهاد بدید تنها در صورتی میتونید این کار انجام بدید که کوله باری از تجربه داشته باشید و خیلی ها رو تست کرده باشید و با نقطه ضعف های هر کدوم اشنایی داشته باشید چون چیزی که من اینجا دیدم در پیشنهاد ها شاید باید اما و اگر و ممکنه ! اعداد و ارقام در خیلی از تجهیزات نقش به اهداف فروش و تبلیغاته نه عملکرد خالص حالا شخصی قبل از خرید اهم چک میکنه که با دستگاهش سازگاری داره کار درستی میکنه

شما هم یه سری منابع در اینترنت خوندید و برای خودتون نتیجه گیری میکنید ولی تئوری یه چیزه و عملکرد یه چیز دیگه اگر غیر این اینه تنها پیشنهادم اینه هزینه کنید تا به نتیجه برسید , و معیار سنجش شما کاملا اشتباه هست

چند صفحه قبل هم دیدم و طبق تئوری روی کاغذ مقایسه بهتری و بدتری انجام میدید نمونه هم پست چند صفحه قبل هست که اقا ارمان که بنده ایشون میشناسم و یکی از بزرگان صدا تو ایران هستن ولی در یکی دو پست اول شما بدون کوچکترین اطلاعی در مورد کالای معرفی شده شروع کردید به زیر سوال بردن شخص و تجربه ها

مثالی هم زدم برای یک هدفونی که در 2 امپدانس متفاوت عرضه شده نه دو هدفون کاملا متفاوت که مورد مثالم همون سونی بود

بازار طبق همین اطلاعات بی پایه و اساس مسموم شده اگر هر ایرفون یا هدفونی اینجا پیشنهاد شده تا وقتی تست نکردید لطفا نظری ارسال نکنید چون دقیقا با اطلاعات اشتباه دیگران گمراه میکنید نمونه بارز هم ایران هدفون به هر نحوی که شده ذهن مشتری منحرف میکنن به اجناسی که خودشون دارن حالا همین مسائل در ابعاد کشوری در نظر بگیرید تا به عمق فاجعه پی ببرید
    کمی خلاصه تر بنویسید بد نیست ها!
    اگه حال این همه مطالعه رو داشتم، حالا دکتر بودم!

یکی اینارو بخونه و خلاصش رو برام بگه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام لطفا یه هدفون مناسب برای لپ تاپ معرفی می کنید؟
    از هدفون
    Sony MDR-XB950 چه مدل بی سیم چه مدل با سیم رو خیلی تعریفش می کنن اگر با پی سی هم می شه از همینا استفاده کرد منم یکی از همینا رو تهیه کنم
    اصرارم برای انتخاب این هدفون ها بخاطر بیس شون هست ،
    ممنون از توجهتون
    Last edited by Omid_p30world; 22-11-2016 at 21:22.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

سلام لطفا یه هدفون مناسب برای لپ تاپ معرفی می کنید؟
    از هدفون
    Sony MDR-XB950 چه مدل بی سیم چه مدل با سیم رو خیلی تعریفش می کنن اگر با پی سی هم می شه از همینا استفاده کرد منم یکی از همینا رو تهیه کنم
    اصرارم برای انتخاب این هدفون ها بخاطر بیس شون هست ،
    ممنون از توجهتون
    باید چک کنید که خروجیی که لپتاپ/کامپیوتر شما داره با فیش 4 تایی مشکلی داره یا نه!

*مثلا لپتاپ من هیچ مشکلی نداره و خیلی راحت میتونم از XB950 یا XB50 استفاده کنم که هر 2 فیش 4 تایی دارند!
    ولی روی TV مشکل داره! ولی اونم با کابل افزاشیش طولی که همراه هدفون سنهایزر HD449 بود، بدون مشکل داره کار میکنه!

خلاصه باید چک کنید...

*یک هندزفری معمولی رو وصل کنید، اگه مشکلی نبود، احتمال 99% با XB950AP هم مشکلی نخواهید داشت!

ولی در مورد نسخه بلوتوث XB950 هیچ نظری ندارم و احتمال میدم مشکل ساز باشه...

6. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

سلام هندسفری قیمت تا 150 برای سبک ترنس الکترونیک چی پیشنهاد میدین
    صدای واضح و بیس نرم مهمه
    این 2 مدل رو پیدا کردم
    Audio-Technica ATH-CK323M
    Headphone Creative MA350

Sennheiser MX 475 Headphone

اگه خوب نیستن بهترین مدل رو پیشنهاد بدین ممنون
    Last edited by supermax15; 25-11-2016 at 14:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام هندسفری قیمت تا 150 برای سبک ترنس الکترونیک چی پیشنهاد میدین
    صدای واضح و بیس نرم مهمه
    این 2 مدل رو پیدا کردم
    Audio-Technica ATH-CK323M
    Headphone Creative MA350

Sennheiser MX 475 Headphone

اگه خوب نیستن بهترین مدل رو پیشنهاد بدین ممنون

کمی بیشتر هزینه کنید mee audio m7p بگیرید هم صدای خیلی خوبی داره , بیس عالی مید رنج شفاف با ساند استیج خیلی خوب , تریبل کرستالی و شفاف ,کابلش قابل تعویضه قرار گیری هم پشت گوشه تکنولوژی مقاومت در برابر اب هم داره با ریموت کنترل برای صدای مشابه این ایرفون در برند های دیگه باید چند برابر بیشتر خرج کنید
    Last edited by ehsanrock; 09-12-2016 at 22:28.

داره خودمونی میشه asextor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام . یه هدفون میخواستم توی رنج 300-400 تومن مخصوص موسیقی سبکهای راک/متال 90% (مثل Paramore-Epica- Within Temptation-Nickelback) و 10% هم پاپ-جز-بلوز
    مهمترین چیز واسه من کیفیت صداس و بیس نرم. یه چیزی که به هیچ وجه دیستورشن نداشته باشه چون اکثرا با ولوم 90% آهنگ گوش میکنم
    اینم بگم که روزی 3-4 ساعت از هدفون استفاده میکنم و نهایتا 2-3 ساعت از اسپیکر . یه طوری باشه که توی استفاده ی طولانی به گوش ها یا سر فشار نیاره چون هدفونی که الان دارم ، بعد از 2 ساعت استفاده وقتی برش میدارم گوش هام تا 20 دقیقه فلج میشن
    اصلا هم عجله ندارم چون تا قبل از عید میخوام حسابی تحقیق کنم درباره ش
    پیشاپیش مرسی و عیدتون مبارک !
    Last edited by asextor; 31-12-2016 at 12:51.

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

عموجون خوبی شما!؟

1:متوجه هستید که، سوال رو من نپرسیدم!
    2: مگه من گفتم تلفن همراه "آمپدانس هدفون" داره!؟
    3:وقتی مقاومت هدفونی بالاتر باشه، نویز ها و صدا های اضافی کمتر میتونن در خروجی خودشون رو نشون بدن و به همین دلیل خروجی با کیفیتتر خواهد بود. وگرنه مردم دیوانه نیستند که برن 5~6 میلیون خرج کنن و سنهایزر HD800 بگیرن که 300 اوهمه و بعدش هم دربدر دنبال آمپلیفایر باشن براش!!!???
    میرن به هدفون سنهایزر ارزونتر میگیرن با 40~50 اوهم که نیاز به آمپلی هم نداشته باشه.
    هر چی باشه، بنا به گفته شما:

دوست عزیز متاسفانه اطلاعات شما نسبت به هدفون کامل نیست و حتی کافی هم نیست

امپدانس بالا نشون دهنده کیفیت بالا نیست و حتی امپدانس پایین هم نشون دهنده کیفیت پایین هدفون نیست

به جای اینکه از روی غرور جواب دوستمون @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو میدادی بهتر بود از مطالبی که گفت استفاده میکردی

11. این کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه اطلاعات شما نسبت به هدفون کامل نیست و حتی کافی هم نیست

امپدانس بالا نشون دهنده کیفیت بالا نیست و حتی امپدانس پایین هم نشون دهنده کیفیت پایین هدفون نیست

به جای اینکه از روی غرور جواب دوستمون @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو میدادی بهتر بود از مطالبی که گفت استفاده میکردی

45 روز بعد جواب میدید؟

درضمن اگه کمی سواد در مورد فیزیک و قوانین مربوط به الکترونیک داشتید، متوجه میشدید که منظور من چی هست!
    بحث کیفیت بالاتر و پایینتر نیست، بیشتر بحث سر اینه که روی کدوم هدفون نویز بیشتر خودش رو نشون میده که مطمعنا روی هدفونی که مقاوتش بیشتر هست، این مورد کمتر بچشم میاد.
    Last edited by amir200812; 02-01-2017 at 20:05.

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

45 روز بعد جواب میدید؟

درضمن اگه کمی سواد در مورد فیزیک و قوانین مربوط به الکترونیک داشتید، متوجه میشدید که منظور من چی هست!
    بحث کیفیت بالاتر و پایینتر نیست، بیشتر بحث سر اینه که روی کدوم هدفون نویز بیشتر خودش رو نشون میده که مطمعنا روی هدفونی که مقاوتش بیشتر هست، این مورد کمتر بچشم میاد.

هر چی بیشتر ادامه میدی بیشتر به دانش گهر بارت درمورد هدفون و قوانین فیزیک و الکترونیک پی میبرم با این منطق فکر کنم فقط خودت رو قانع میکنی ، با این اعتماد به نفسی هم که داری مطمئنا به یه جایی میرسی

14. 2 کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •