تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 602 اولاول ... 41011121314151617182464114514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    بله نمایندگی اون اواسان هست البته فعلا k77 ندارن .
    شما میتونین از جمهوری از هر فروشگاهی که با گارانتی عرضه میکنه با خیال راحت تهیه کنین .فعلا مهم نیست کدوم شرکت گارانتیش کرده چون تقلبی نداره تو بازار (فعلا)
    موفق باشین
    یک توضیح کوچک: هنگامی که شما به سایت AKG مراجعه کنید دو قسمت را مشاهده می کنید. Professional Audio و Personal Audio . آواسان فقط مدلهای مربوط به Personal Audio را عرضه می کند و مدلهای Professional Audio (مثل K77 و K99) را عرضه نمی کند. بنابراین این مدلها باید با گارانتی شرکت های متفرقه خریداری شوند. نکته جالب: AKG K701 و 702 از مدلهای Personal Audio به حساب می آیند!
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 19-06-2012 at 22:12.

2. 4 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه claud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    یک اسپم کوچولو
    واقعا عذر میخوام که فضولی میکنم ولی پلیرهای cowon صدای نرمال ضعیفی ندارن .فکر کنم شما هم موقع راه اندازی اولیه سیستم عامل با تنظیمات اروپا وارد شدین که این حالت پیش اومده .پلیر رو restart کنین و مجددا با حالت غیر اروپا تنظیم کنین قدرت صدا بهتر خواهد شد و نیازی به تنظیم اکولایزر نیست و توضیحات استاد rezaomido رو هم اعمال کنین حتما نتیجه مطلوب رو خواهین گرفت
    با تشکر
    سلام سالار جان ممنون از توجهتون ولی این موردی که فرمودید نه اولین بار و نه با ریستارت کردن پیش نمیاد
    ولی صدای نرمال و فلت کووان 100 درصد ضعیفه حداقل برای بنده و نیاز به تنظیم اکولایزر داره اینو حتی دوست عزیزمون peaceful
    هم تایید کردن

4. 2 کاربر از claud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام به شما

چرا قصد خرید هدفونی رو در این رده قیمت دارید که اولویت انتخاب شما ظاهرش هست در حالیکه چنین انتخابی اصلآ منطقی و درست نیست چون:
    1. شما فقط زمانی ظاهر هدفونتون رو خواهید دید که ازش استفاده نمی کنید
    2. معمولآ اکثر برندهای مطرح سازنده چندان تمایلی به شیک ساختن ندارند چون کیفیت صدا اولویت اول هست بعد کیفیت ساخت بعد دوام و بعد ظاهر
    3. اکثر هدفونهای در این رده قیمت اتفاقآ بسیار بد قیافه هستند چون نه به اندازه کافی بودجه هست که با کیفیت صدا عالی باشند نه اینقدر بودجه اختصاص داده می شه که شیک ساخته بشن پس یکی باید فدای دیگری بشه که اغلب نمی شه
    4. ظاهر هدفون ممکنه برای شما جالب باشه اما با یک هدفون خوش ظاهر و جذابی که بیشتر از چند دقیقه نمی شه اون رو روی سر تحمل کرد چکار باید کرد

به هر حال با توجه به سبک های مورد علاقه شما اگر از خارج قصد خرید دارید محصولات Denon و Audio Technica البته بعضی از مدلهاش مناسب کاربردتون هستند ولی اگه از داخل قصد خرید دارید بهترین پیشنهاد یکی از محصولات هر چند محدود Beyerdynamic هست
    و اینکه این برندها تقریبآ همگی با پلیر پرتابل قابل راه اندازی به صورت %100 نیستند یعنی به آمپ نیاز هست که باید برای اون هم فکری کرد

شما هم موفق باشید.

6. 5 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه claud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یک مثال ساده:

اگر فرض کنیم که یک عکس رو با قابلیت زوم نرم افزاری بزرگ کنیم آیا کیفیت افت نخواهد کرد؟

حالا فرض کنید که صدا همون عکس و قابلیت زوم همون اکولایزر باشه که نتیجه هر دو اینه که مقداری تغییرات ناخواسته که به اصطلاح فنی تر نویز (Noise) خونده می شه سرو کله ش پیدا می شه و چاره ای جزء اضافه کردن قابلیتی که اون رو به حداقل برسونه نیست که این راه حل هم باعث از بین رفتن چیزای دیگه ای که احتمالآ مهم هست میشه مثلآ در تصویر بزرگ شده برای از بین بردن نویز بزرگنمایی تصویر رو با استفاده از فیلترهای بلور یا همون محو کننده باعث به حداقل رسوندن نویز می کنند اما جزییات از بین میره و همین حالت هم در صدا اتفاق می افته

پیشنهاد می کنم با یک هدفون با کیفیت تر مطمئن بشید که نویز شنیده شده از جانب پلیرتون نباشه چون با توجه به توضیحات شما احتمالآ به دلیل به حداکثر رسوندن درجه تنظیمات پلیرتون این حالت به وجود میاد نه اینکه هدفون شما خراب یا توانایی کمی داشته باشه

در آخر برای به دست اوردن قدرت بیشتر هیچ وقت دست به تنظیمات اکولایزر نزنید چون اکولایزر برخلاف تصور ما برای تصحیح توان نیست بلکه برای تصحیح فرکانس و البته برای بخش کوچکی از فرکانسهای مشخص هست نه همه چیز

شما هم موفق باشید.
    ممنون اقا رضای گل اما مثال زووم عکس فکر کنم با زیاد کردن ولوم صدا بیشتر جور در بیاد (:
    اما جنس صدا در این موارد که حداقل به صورت حرفه ای نیست به نظرم یک سلیقه به حساب میاد مثل سبکی موسیقی!
    من به شخصه با زیاد کردن اکولایزر به کیفیت بهتر صدا میرسم و فکر میکنم این برای بقیه هم صادق باشه
    ولی منتها نمیدونم چرا مثلا در اسپیکر ظبط و کامپیتور با به حداکثر رسوندن اکولایزر هیچ نویزی درست نمیشه اما تو هدفون به خصوص in ear به فرض اگر 12 تا شماره حداکثره از شماره 7 به بالا نویز حتمیه!!به نظر شما علت چیه و ایا کمپانی هست که
    فقط این یک مورد براش اولویت اول باشه(حذف نویز)؟ببخشید که طولانی شد

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

یک توضیح کوچک: هنگامی که شما به سایت AKG مراجعه کنید دو قسمت را مشاهده می کنید. Professional Audio و Personal Audio . آواسان فقط مدلهای مربوط به Personal Audio را عرضه می کند و مدلهای Professional Audio (مثل K77 و K99) را عرضه نمی کند. بنابراین این مدلها باید با گارانتی شرکت های متفرقه خریداری شوند.
    موفق باشید.
    سلام
    بله كاملا درسته ولي خوب اواسان سعي كرده هدفونهاي پر فروش Akg و audio technica رو وارد كنه كه بعضا از مدلهاي حرفه اي akg هم وارد ميكنه مثل k701 و k 370 و ... .البته بهشون پيشنهاد كردم كه مدلهاي مانيتور k 44 , k77 و k99 رو هم به ليست محصولاتشون اضافه كنن.و البته shure se215.
    با تشكر

9. 4 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ممنون اقا رضای گل اما مثال زووم عکس فکر کنم با زیاد کردن ولوم صدا بیشتر جور در بیاد (:
    خواهش می کنم دوست من
    عزیزم گفتم که فرض کنید نه اینکه حتما اینطوره :-)
    اما جنس صدا در این موارد که حداقل به صورت حرفه ای نیست به نظرم یک سلیقه به حساب میاد مثل سبکی موسیقی!
    کاملآ درسته که جنس صدای این Setup حرفه ای نیست اما اگر منتظر یک Setup حرفه ای باشیم تا اون وقت یاد بگیریم چی درسته و چی اشتباه که . . .
    من به شخصه با زیاد کردن اکولایزر به کیفیت بهتر صدا میرسم و فکر میکنم این برای بقیه هم صادق باشه
    برای شروع تجربه بسیار خوبی هست چون همه این مرحله رو سپری می کنند و برای همینه که توی اکثر Setup های حرفه ای خبری از اکولایزر نیست
    ولی منتها نمیدونم چرا مثلا در اسپیکر ظبط و کامپیتور با به حداکثر رسوندن اکولایزر هیچ نویزی درست نمیشه اما تو هدفون به خصوص in ear به فرض اگر 12 تا شماره حداکثره از شماره 7 به بالا نویز حتمیه!!به نظر شما علت چیه و ایا کمپانی هست که
    فقط این یک مورد براش اولویت اول باشه(حذف نویز)؟ببخشید که طولانی شد
    دوست خوبم متوجه منظورتون نشدم
    لطفآ کمی درباره نویز مورد نظرتون توضیح بدید تا دقیقآ متوجه ایراد بشیم و براش یه راه حل مناسب پیدا کنیم

شما هم موفق باشید.

11. 3 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Toni Kroos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام به شما

چرا قصد خرید هدفونی رو در این رده قیمت دارید که اولویت انتخاب شما ظاهرش هست در حالیکه چنین انتخابی اصلآ منطقی و درست نیست چون:
    1. شما فقط زمانی ظاهر هدفونتون رو خواهید دید که ازش استفاده نمی کنید
    2. معمولآ اکثر برندهای مطرح سازنده چندان تمایلی به شیک ساختن ندارند چون کیفیت صدا اولویت اول هست بعد کیفیت ساخت بعد دوام و بعد ظاهر
    3. اکثر هدفونهای در این رده قیمت اتفاقآ بسیار بد قیافه هستند چون نه به اندازه کافی بودجه هست که با کیفیت صدا عالی باشند نه اینقدر بودجه اختصاص داده می شه که شیک ساخته بشن پس یکی باید فدای دیگری بشه که اغلب نمی شه
    4. ظاهر هدفون ممکنه برای شما جالب باشه اما با یک هدفون خوش ظاهر و جذابی که بیشتر از چند دقیقه نمی شه اون رو روی سر تحمل کرد چکار باید کرد

به هر حال با توجه به سبک های مورد علاقه شما اگر از خارج قصد خرید دارید محصولات Denon و Audio Technica البته بعضی از مدلهاش مناسب کاربردتون هستند ولی اگه از داخل قصد خرید دارید بهترین پیشنهاد یکی از محصولات هر چند محدود Beyerdynamic هست
    و اینکه این برندها تقریبآ همگی با پلیر پرتابل قابل راه اندازی به صورت %100 نیستند یعنی به آمپ نیاز هست که باید برای اون هم فکری کرد

شما هم موفق باشید.
    سلام.
    نخیر اولویت ظاهر نیست من فقط میگم ظاهرش بد نباشه مثلا ظاهر همین ae2 هم کافیه برام.
    حالا شما لطف کنید چند مدل over ear معرفی کنید ( بدون توجه به ظاهر ) من خودم ظاهر هاشونو بررسی میکنم
    راستی نظر شما درباره میکس آر چیه ؟ خوبه ؟ فیمتشم بد نیست 250 دلاره
    ممنون
    Last edited by Toni Kroos; 19-06-2012 at 22:11.

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    بله كاملا درسته ولي خوب اواسان سعي كرده هدفونهاي پر فروش Akg و audio technica رو وارد كنه كه بعضا از مدلهاي حرفه اي akg هم وارد ميكنه مثل k701 و k 370 و ... .البته بهشون پيشنهاد كردم كه مدلهاي مانيتور k 44 , k77 و k99 رو هم به ليست محصولاتشون اضافه كنن.و البته shure se215.
    با تشكر
    سالار جان بعید میدونم حالا حالاها وارد کنندها تمایلی به موجود کردن هدفونهای Shure داشته باشند چون هم اینکه به نظر اونها تنوع کمی دارند چون فقط چند دونه محصول بیشتر نداره و هم اینکه این برند رو به عنوان برند حرفه ای تجهیزات پرتابل استودیوی می شناسن نه هدفون ولی اگه موجود بشه خیلی عالی خواهد شد البته جای این همه برند عجیب و غریبی که وجود داره جای خیلی از بزرگان خالی خالی هست هر چند قیمتشون بالا خواهد بود و با بودجه خیلی از علاقه مندان متناسب نیست اما کسی که بخاد هر طور شده جور می کنه مثل خیلی از کاربرهای همینجا که کلی هزینه کردن که فلان هدفون رو از خارج تهیه کنند

فراموش نشه که همین سال گذشته بازار هدفون ما زیاد اوضاع خوبی از نظر تنوع نداشت ولی حالا بسیار متنوع شده هر چند که تنوع از نظر همه چیز غیر کیفیت

شما هم موفق باشید.

14. 5 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام.
    نخیر اولویت ظاهر نیست من فقط میگم ظاهرش بد نباشه مثلا ظاهر همین ae2 هم کافیه برام.
    حالا شما لطف کنید چند مدل over ear معرفی کنید ( بدون توجه به ظاهر ) من خودم ظاهر هاشونو بررسی میکنم
    ممنون
    سلام به شما
    اینا رو یه نگاه بندازید شاید خوشتون اومد ولی با پلیر پرتابل قابل درایو کردن به راحتی نخواهند بود:
    1. Beyerdynamic DT990
    2. Beyerdynamic DT770

از بین برندهای حرفه ای از ظاهر محصولات Beyerdynamic بیشتر خوشم میاد البته این نظر شخصی هست شما رو نمی دونم

شما هم موفق باشید.

16. 4 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه PSPMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام به شما
    اینا رو یه نگاه بندازید شاید خوشتون اومد ولی با پلیر پرتابل قابل درایو کردن به راحتی نخواهند بود:
    1. Beyerdynamic DT990
    2. Beyerdynamic DT770
    از بین برندهای حرفه ای از ظاهر محصولات Beyerdynamic بیشتر خوشم میاد البته این نظر شخصی هست شما رو نمی دونم
    شما هم موفق باشید.
    رضا جان نظرت در مورد برند Ultrasone چیه؟
    Pro 750 چشمو گرفته (به گفته شما از خریدش پشیمون نمیشم )
    بعضی ها از فناوری S-Logic بکار رفته در این هدفون ابراز نارضایتی کردن.
    برای سبک پاپ و اینسترومنتال pro 750 بهتره با DT 770 ؟
    بزودی یه آمپ میگیرم.
    Beyer کابلش Unchangable ئه ولی Ultrasone قابل تعویضه.روهمین حساب نظرم بیشتر رو التراسونه
    قیمتشونم نزدیک همه
    Last edited by PSPMAN; 19-06-2012 at 23:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •