تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 59 از 59

نام تاپيک: اخبار و مباحث در مورد انواع بیمه ( بدنه - شخص ثالث و ... )

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام. بیمه نامه من امسال تموم میشه و توی تعهد جانی نوشته 253 میلیون و خورده ای. آیا الحاقیه لازم هست؟

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

12 بیمه شخص ثالث راننده محور اجرایی می‌شود بیمه شخص ثالث مقدمات طرح راننده محور شدن بیمه شخص ثالث در حال انجام است و از ابتدای سال آینده اجرایی می‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقدمات طرح راننده محور شدن بیمه شخص ثالث در حال انجام است و از ابتدای سال آینده اجرایی می‌شود.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از خبرگزاری صدا و سیما، غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی گفت: مقدمات طرح راننده محور شدن بیمه شخص ثالث در حال انجام است و از ابتدای سال آینده اجرایی می‌شود.رییس شورایعالی بیمه اظهار داشت: بر اساس این طرح مقدار حق بیمه شخص ثالث بر اساس سابقه افراد در نوع رانندگی و رعایت قوانین تعیین می‌شود. وی افزود: در این زمینه اطلاعات شخصی، شغلی، سابقه و سن افراد را با همکاری دستگاه‌هایی مانند نیروی انتظامی استعلام می‌کنیم و رانندگانی که قوانین را بهتر رعایت می‌کنند و رانندگی بهتری دارند از تخفیف بیشتری در حق بیمه برخوردار خواهند بود که این تخفیف می‌تواند تا ۵۰ درصد باشد.سلیمانی گفت: در مقابل کسانی که رانندگی پرخطر دارند باید مبلغ بیمه بالاتری را پرداخت کنند. وی افزود: صنعت بیمه از اجرای این طرح منافعی نخواهد داشت، اما این کار به عدالت نزدیک‌تر است و به کاهش تصادفات و رعایت قوانین رانندگی کمک خواهد کرد.رییس کل شورای عالی بیمه با بیان اینکه برخی خودروها ممکن است چند راننده داشته باشد، گفت: این موضوع نیز در نظر گرفته خواهد شد و بر اساس خود اظهاری افراد در باره هر خودرو میزان بیمه شخص ثالث آن خودرو مشخص خواهد شد.وی درباره پرداخت حق بیمه زائران اربعین گفت: امسال حدود ۳ میلیون زائر از ایران برای راه پیمایی اربعین شرکت کردند که مبلغ دریافتی بابت بیمه آنان حدود ۴۵ میلیارد تومان بوده است. رییس شورایعالی بیمه افزود: امسال حدود ۱۴۰ نفر در ایام اربعین فوت کردند که برخی از ان‌ها در اثر حوادث بوده است و بر اساس قانون دیه تا حدود ۲۷۰ میلیون به بازماندگان افراد فوت شده در اثر حوادث قابل پرداخت است.وی گفت: همچنین هزینه‌هایی که برای درمان بیماران و مصدومان در این مدت صورت گرفت تا سقف حدود ۳۰ میلیون تومان بوده است. سلیمانی افزود: در مجموع مبلغ خسارتی که بیمه در این ایام پرداخت کرده بیش از میزان درآمد آن بوده است.

3. این کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mortezaon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستانی ماشین دارندو قصد فروش دارند
    میتونن سوابق تخفیف بیمه ای و به ماشین جدید انتقال بدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان ما یه ماشین کار داشتیم که خواستیم اونو با یکی جایگزین کنیم یکی جدیدشو گرفتیم و قبلی رو گذاشتیم برای فروش بیمه ماشین قبلی 1401/2 و ماشین جدید 1401/3 هست فرضاً فردا شنبه تعویض پلاک می کنیم الان برای انتقال سوابق چکار باید بکنیم؟ ممنون

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان ما یه ماشین کار داشتیم که خواستیم اونو با یکی جایگزین کنیم یکی جدیدشو گرفتیم و قبلی رو گذاشتیم برای فروش بیمه ماشین قبلی 1401/2 و ماشین جدید 1401/3 هست فرضاً فردا شنبه تعویض پلاک می کنیم الان برای انتقال سوابق چکار باید بکنیم؟ ممنون
    اول تاریخچه پلاک رو بگیرید ببینید مالک تخفیف ها هستید یا نه
    تاریخ 97/11/21 باید مالک تخفیف باشید
    حداقل یکسال مالک و دو سال بیمه گذار
    بعد برای انتقال فقط به هم رده مثلا وانت به وانت و سواری به سواری

7. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید یه سوال من یه سمند مدل 87 دارم اطرافش یکم زدگی داره!
    ولی تو سایت ازکی که درخواست بیمه بدنه کردم و کارشناس اومد برای عکاسی بعدش بهم زنگ زدن که به دلیل ضربه هایی که اطراف ماشین هست نیمتونیم بیمه کنیم ماشین رو!!! (بیمه بدنه!)
    بیمه البرز و بیمه دانا هیچ کدوم بیمه نکردن
    راه حل چیست؟ (پول هم ندارم بدم صافکاری!)

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید یه سوال من یه سمند مدل 87 دارم اطرافش یکم زدگی داره!
    ولی تو سایت ازکی که درخواست بیمه بدنه کردم و کارشناس اومد برای عکاسی بعدش بهم زنگ زدن که به دلیل ضربه هایی که اطراف ماشین هست نیمتونیم بیمه کنیم ماشین رو!!! (بیمه بدنه!)
    بیمه البرز و بیمه دانا هیچ کدوم بیمه نکردن
    راه حل چیست؟ (پول هم ندارم بدم صافکاری!)
    سلام دوست عزیز

یکی از دلایلی که بیمه بدنه نمیکنند پایین بودن مدل خودرو و مشکلات فنی و تصادفات اون هست. اما بیمه های دیگه رو چک کنید. مثلا بیمه سامان یا بیمه کوثر یا بیمه آسیا. برای اینکه وقتتون هم گرفته نشه میتونید مستقیم برید نمایندگی بیمه. به جای سایتهای بیمه گر.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

من الان خودرو صفر از نمایندگی خریدم و بیمه ثابت بنام سرمایه گذار هست و می‌گند بیمه بدنه ۷۰ درصد تخفیف داره این الان یعنی چی؟ با مدارک بنام شده بروم به بیمه گذار بگم این ثالث یکساله من شدم و بیمه بدنه 70 درصد تخفیف بم بدید؟!

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز

یکی از دلایلی که بیمه بدنه نمیکنند پایین بودن مدل خودرو و مشکلات فنی و تصادفات اون هست. اما بیمه های دیگه رو چک کنید. مثلا بیمه سامان یا بیمه کوثر یا بیمه آسیا. برای اینکه وقتتون هم گرفته نشه میتونید مستقیم برید نمایندگی بیمه. به جای سایتهای بیمه گر.
    من یک پراید ۸۳ دارم امسال هم بیمه کردند.

11. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من یک پراید ۸۳ دارم امسال هم بیمه کردند.

کدوم بیمه ؟

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •