تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کمک در خصوص خرید xperia RAY

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض کمک در خصوص خرید xperia RAY

سلام
    من میخواستم فردا یک گوشی (sony ericsson xperia ray) بگیرم اما دو چیز بد جور ذهنم رو مشغول کرده اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم.
    1-روی قوطی بعضی از اینها برچسب upgradable v4 وجود داره ولی توی بعضی دیگه نیست، اونهایی که این برچسب رو ندارن قیمتشون حدود 20 تومن پاییین تره، یعنی اونهای که این برچسب ندارن قابلیت ارتقا به v4 رو ندارن؟
    2-موقع خرید به چه چیزهایی توجه کنم؟ (از نظر تست سخت افزاری ونرم افزاری)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سواله اول رو که راستش رو بگم تا به حال نشنیدم ولی راجبه سواله دوم از فروشنده بخواین که هرچی نرم افزار و بازی داره براتون تو گوشی بریزه یا فلش بدین داشته باشین حتی اگه نیازی ندارین سخت افزاری هم که همه چیزش رو روشن و امتحان کن دیگه گوشیه خوبیه ولی صفحش بیش از حد باریکه ولی بیشتره خانوما ازش خوششون میاد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز
    کس دیگه ای نظر نداره؟

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام
    منم اولین بار که چنین چیزی می شنوم اگه منظور از وی 4 همون اندروید 4 باشه که چند روزی میشه که نسخه بتا ورژن4 برای این گوشی منتشر شده و مشکلی بابت به اپدیت جدید گوگل که همون بستنی حصیری هست نداره ولی اگه مورد دیگه باشه درجریان نیستم
    موقع خرید باید توجه داشته باشید اولا که گوشی پیکسل سوخته نباشه و به شدت روی صفحه باید نگاه کنید اگه بعدا بفهمید پیکسل سوخته داره خیلی به سختی فروشنده قبول می کنه تو پکس هم من تا اونجایی که تو ویدئوها ازش دیدم شارژر و هندزفری و رم و باتری بوده
    در مورد شماره سریال هم چک کنید که باعددی که روی جعبه هست یکی باشه با کد *#06# به راحتی می تونید چک کنید
    راستی نرم افزار و پول ریجستر و.... هم ندید
    این چنتا کد هم میتونید موقع تست تو گوشی بزیند و گوشی رو کاملا تست کنید این کد شبیه همون کد تست تو گوشی های جاوای سونی اریکسون عمل می کنه
    این کد سرویس منو
    *#*#7378423#*#*
    اینم کد تست منو
    *#*#4636#*#*

از راست به چپ بزنید

5. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال adel.alizadeh1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

دوست من اونطور که من شنیدم گوشی اکسپریا ray به اندروید 4 اپگریت میشه خب شما برای اینکه مطمئن بشید 20 توامن بیشتر بدید ولی فکر نکنم اینطور که شما میگید باشه
    توجه کن ایمیل گوشی با ایمیل کارتون یکی باشه با رمز#06#* و در ضمن همه چیز گوشی رو چک کن سیم کارت هم روش بنداز موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •