تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 57

نام تاپيک: معرفی سیستم گیم تا 2.500.000 تومان(فقط کیس)

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

CPU:Core i7 2600 K
    MB: Asus Maximus IV Extreme-Z or Asus Maximus IV Extreme or Asus Saberbooth P67
    VGA: EVGA Geforce GTX580 or MSI Militarry Class GTX580
    RAM: G.Skill Ripjaw Series or Corsair Dominator Series
    SSD: Intel 64GB
    HDD: Seagate 1-2 TB or Western Digital 1-2 TB
    Case: Cooler Master Haf Series
    اگر می خوای سیستمی پایدار و مقاوم در برابر اورکلاک و شرایط سخت پردازشی داشته باشی از قطعاتی که به رنگ قرمز هستن استفاده کن. بنده 4-5 سالی هست که اورکلاک می کنم و به ندرت مشکلی با این قطعات قرمز رنگ داشتم.(البته از نظر اورکلاک کردن گفتم، وگرنه سری
    Maximus گزینه مناسبتری برای گیمینگ هست ولی Saberbooth پایداری باورنکردنی داره)
    الان مثلا شما اومدی سیستم گیمینگ با 2.5 نوشتی ؟!!
    گرون ترین قطعات بازار اونم بدون قیمت ؟! خدایی خودت فکر کن ! 3 تا 6970 قویتره یا اینکه یه GTX580 رو تا آخرین حدش هم اورکلاک کنی ؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

الان مثلا شما اومدی سیستم گیمینگ با 2.5 نوشتی ؟!!
    گرون ترین قطعات بازار اونم بدون قیمت ؟! خدایی خودت فکر کن ! 3 تا 6970 قویتره یا اینکه یه GTX580 رو تا آخرین حدش هم اورکلاک کنی ؟!
    CPU:Core i7 2600 K 600.000
    MB: Asus Saberbooth P67 380.000
    VGA: EVGA Geforce GTX580 800.000-1.200.000
    RAM: G.Skill Ripjaw Series 120.000
    SSD: Intel 64GB 100.000
    HDD: Seagate 1-2 TB 120.000-200.000
    Case: Cooler Master Haf Series 200.000
    Total Price: 2.400.000-2.800.000
    ممکن هست به خاطر اوضاع بازار قیمت ها 5-6 درصدی بالا بره ولی بازم کل هزینه از 3.000.000 تومن بالاتر نمیره.
    ضمنا!!! بالا بری پایین بیای ممکن نیست ATI بتونه در زمینه Physics از Nvidia بهتر عمل کنه.
    اگه یه سری به نت بزنی متوجه میشی که GTX580 حتی از ATI 79xx Series هم قویتره
    در زمینه قطعات هم هر چنتا بخوای میتونم برات تهیه کنم. کافیه پ خ بدی تا بیشتر راهنماییت کنم.
    اگه GTX580 رو تا 1 گیگا هرتز اورکلاک کنی و فرکانس رم رو تا 1.3 گیگاهراز اورکلاک کنی، مطمئن باش قدرتش از 2تا 6970 اورکلاک شده بیشتره.
    اگه سوال دیگه ای هست، در خدمتم.

آخر فروم باز kourosh4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ممکن هست به خاطر اوضاع بازار قیمت ها 5-6 درصدی بالا بره ولی بازم کل هزینه از 3.000.000 تومن بالاتر نمیره.
    ضمنا!!! بالا بری پایین بیای ممکن نیست ATI بتونه در زمینه Physics از Nvidia بهتر عمل کنه.
    در زمینه قطعات هم هر چنتا بخوای میتونم برات تهیه کنم. کافیه پ خ بدی تا بیشتر راهنماییت کنم.
    اگه GTX580 رو تا 1 گیگا هرتز اورکلاک کنی و فرکانس رم رو تا 1.3 گیگاهراز اورکلاک کنی، مطمئن باش قدرتش از 2تا 6970 اورکلاک شده بیشتره.
    دوست من برای حرفتون مدرک دارید....!!؟
    در حال حاضر قویترین تک gpu دنیا کارت 7970 هست و بیش از 30 درصد قویتر از 580 هست و میشه گفت 580 به گردش هم نمیرسه و رقیب اصلیه 7970 سری 600 انویدیا هست....

اینجا رو یه نگاه بنداز همه چی دستت میاد...!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن با 1 ملیون تومن میتونن 3 تا gtx560 ti رو sli کنن و اون موقع این 580 باید بره بوق بزنه...!

در ضمن کارت 6970 هم همچین کارت دست و پا بسته ای نیست که 580 بتونه از دوتای این کارت عملکرد بهتری داشته باشه حتی با اورکلاک...!
    (راستی به نظر من این فیزیک انویدیا فقط جنبه تبلیغاتی داره نه کاربردی و برگ برنده انویدیا داشتن تسلین بهتر هست که اونم تو سری جدید amd داره بهتر میشه)

4. 2 کاربر از kourosh4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست من برای حرفتون مدرک دارید....!!؟
    در حال حاضر قویترین تک gpu دنیا کارت 7970 هست و بیش از 30 درصد قویتر از 580 هست و میشه گفت 580 به گردش هم نمیرسه و رقیب اصلیه 7970 سری 600 انویدیا هست....

اینجا رو یه نگاه بنداز همه چی دستت میاد...!

در ضمن با 1 ملیون تومن میتونن 3 تا gtx560 ti رو sli کنن و اون موقع این 580 باید بره بوق بزنه...!

در ضمن کارت 6970 هم همچین کارت دست و پا بسته ای نیست که 580 بتونه از دوتای این کارت عملکرد بهتری داشته باشه حتی با اورکلاک...!
    (راستی به نظر من این فیزیک انویدیا فقط جنبه تبلیغاتی داره نه کاربردی و برگ برنده انویدیا داشتن تسلین بهتر هست که اونم تو سری جدید amd داره بهتر میشه)
    بله میتونید به سایت guru3d.com مراجعه کنید که حدود 2 ماه پیش در مورد Physix و Tesselation کارت های گرافیک مختلف مقاله ای منتشر کرده بود. (البته منظورم از نظر Physix و Tesselation بود، نه در مورد کارایی کلی کارت گرافیک)
    اگر من هم مثل شما مقایسه کنم میتونم بگم CPU AMD 1100T BE از نظر مشخصات کلی دست کمی از Intel Core i7 3960(Six Core) Core or Intel Core i7 3820(Quad Core) a نداره ولی در عمل و در برنامه های تدوین و شبیه سازی AMD حرفی برای گفتن نداره. دقیقا مثل جایی که تفاوت AMD و Nvidia مشخص میشه.
    حاضرم بهتون 1.000.000 بدم ولی شما 3تا GTX 560 ti از یک برند خوب برام تهیه کنی!!! (خوب یعنی Asus,MSI,EVGA,Zotac)
    (لطفا در مورد قیمت ها اغراق نکنید، بنده وارد کننده قطعات کامپیوتری هستم و می دونم اوضاع از چه قراره)
    Last edited by Sound Storm; 24-02-2012 at 22:47.

6. این کاربر از Sound Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست من در مورد تسلین که منم همینو گفتم و انویدیا در حال حاضر عملکرد بهتری داره و amd هم پیشرفتهایی داشته ...(به خصوص در سری 6000 و 7000)
    در مورد فیزیک هم به نظر من ارزش هزینه کردن نداره مخصوصا اگه کاربرد گیم باشه چون گیمهایی که از این قابلیت پشتیبانی میکنن به زور به 10 تا میرسه....
    در ضمن کاربرد این دوستمون گیم هست نه نرم افزارهای گرافیکی هر چند خوشحال میشم برای حرفتون که گفتین amd برای تدوین و شبیه سازی حرفی برای گفتن نداره مدرکی ارایه بدین....!
    در مورد gtx560 ti هم با برند inno3d قیمتش 334 تومن هست که 3 تاش میشه 1 تومن .....!(خاستید در خدمتم...!)

برند inno3d هم از برندهای خوبه بازاره و هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و قدرت با برندهای مطرح نداره (اون برندهایی که شما گفتین بیشتر پول اسمشون رو میگیرن البته به غیر از زوتاک....!)
    Last edited by kourosh4; 24-02-2012 at 22:45.

8. این کاربر از kourosh4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

BZ7

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

بله میتونید به سایت guru3d.com مراجعه کنید که حدود 2 ماه پیش در مورد Physix و Tesselation کارت های گرافیک مختلف مقاله ای منتشر کرده بود. (البته منظورم از نظر Physix و Tesselation بود، نه در مورد کارایی کلی کارت گرافیک)
    اگر من هم مثل شما مقایسه کنم میتونم بگم CPU AMD 1100T BE از نظر مشخصات کلی دست کمی از Intel Core i7 3960(Six Core) Core or Intel Core i7 3820(Quad Core) a نداره ولی در عمل و در برنامه های تدوین و شبیه سازی AMD حرفی برای گفتن نداره. دقیقا مثل جایی که تفاوت AMD و Nvidia مشخص میشه.
    حاضرم بهتون 1.200.000 بدم ولی شما 3تا GTX 560 ti از یک برند خوب برام تهیه کنی!!! (خوب یعنی Asus,MSI,EVGA,Zotac)
    چی میگی شما ؟ لطفا با دلیل و مدرک حرف بزن فکر کردی ما اینقدر تازه کاریم که گرافیک رو از روی مشخصات و گیگش !! مقایسه کنیم ؟ PhysX درست هست اولا ! دوما فقط به درد تبلیغات میخوره و بازی های زیادی ازش استفاده نمیکنن . Tessellation در سری 6x هم در سطح مناسبی هست و سری 7 هم که از nvidia کلا بهتر هست . این حرفای مسخره رو از کجا میارین :

ه ولی در عمل و در برنامه های تدوین و شبیه سازی AMD حرفی برای گفتن نداره
    این الان یعنی چی ؟ تدوین چی ؟ فیلم ؟ عکس ؟ صدا ؟ شبیه سازی چی ؟ در برنامه های 3 بعدی و Multi Thread که فوق الاده عمل میکنن نسبت به قیمتشون .
    در گرافیک برند خوب نداریم ! همه قدرتشون یکیه ! ( رفرنس ها ) خرید 580 به هیچ عنوان ارزش نداره و الان کراس فایر کردن 2 تا گرافیک حتی ارزون قیمت خیلی خیلی بهتر از خرید یک 580 هست چه برسه به اینکه 3 تا 6970 که من نوشتم رو کراس کنی ...
    همین بنچ مارک های Guru3d :

الان مثلا 6870x2 که قدرتش از 2 تا 6870 کراس فایر کمتر هست ببین با چه فاصله ای از 580 جلو زده. دیگه بحث 2 و 3 تا 6970 کاملا جداست !
    معیار بهتر بودن یه گرافیک خوب عمل کردن در اکثر بازی هاست نه اینکه PhysX یا Tessellation رو فقط در نظر بگیری !!
    قدرت 2 تا 6970 کمی بیشتر از 6990 هم هست چه برسه 3 تا ....

یه حرف شما خیلی جالب بود برای من :
    بالا بری پایین بیای ممکن نیست ATI بتونه در زمینه Physics از Nvidia بهتر عمل کنه
    PhysX محصول nVidia هست و اصلا کارت های AMD اون رو اجرا نمیکنن ( شما هنوز نمیدونی دیگه ATI وجود نداره ؟ )

وقتی در مورد چیزی اطلاعات درستی ندارین لطفا نظر ندین چون کاری غیر از گمراه کردن بقیه نمیکنین
    قیمت ها هم قیمت های روز بازار از فروشگاه های اینترنتی معتبر هست !!
    Last edited by BZ7; 24-02-2012 at 22:53.

10. 2 کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اقا کی گفته GTX580از سریه7000بهتره
    الانشم تو همنون نت خودت که میگی شایع شده با این اوضاع 7950دارهGTX680خیالی که هنوز نیومد رو از دور خارج میکنه اینو از عمل کرد انودیا در مورد معرفیه کارت های جدیدش میشه فهمید حالا چه رسد به580بل با این بنده خدارو اینقدر هوای نکن بزار راحت بره سیستمشو ببنده در ضمن با استفاده 3تا کارت کنار هم شدیدا مخالفم من خودم 2تا 6950 2گیگ دارم که پول برقش تو همین 6 ماهی که سیستمو دارم به اندازه یه 6950 دیگه از کنارش در اورده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

قیمت 2600k رو به اشتباه 600.000 نوشتم که 500.000 هست.
    برند inno3d هم از برندهای خوبه بازاره و هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و قدرت با برندهای مطرح نداره
    هر کسی نظر خاص خودشو داره. از نظر من اون 4 تا برندی که گفتم، خوب هستن.
    این حرفای مسخره رو از کجا میارین :
    ولی در عمل و در برنامه های تدوین و شبیه سازی AMD حرفی برای گفتن نداره
    شما یک سری به سایت usa.autodesk.com
    بزن.
    این الان یعنی چی ؟ تدوین چی ؟ فیلم ؟ عکس ؟ صدا ؟ شبیه سازی چی ؟ در برنامه های 3 بعدی و Multi Thread که فوق الاده عمل میکنن نسبت به قیمتشون .
    در گرافیک برند خوب نداریم ! همه قدرتشون یکیه ! ( رفرنس ها ) خرید 580 به هیچ عنوان ارزش نداره و الان کراس فایر کردن 2 تا گرافیک حتی ارزون قیمت خیلی خیلی بهتر از خرید یک 580 هست چه برسه به اینکه 3 تا 6970 که من نوشتم رو کراس کنی ...

تدوین فیلم و کارهای 3 بعدی، ضمنا دوستمون اشاره کردن که کارت گرافیک تکی میخوان! شما عوض جوابگویی به سوال پرسیده شده دارید وقتتون رو سر قدرت نمایی Nvidia و ATI تلف میکنید.
    یه حرف شما خیلی جالب بود برای من :
    نقل قول:
    بالا بری پایین بیای ممکن نیست ATI بتونه در زمینه Physics از Nvidia بهتر عمل کنه
    PhysX محصول nVidia هست و اصلا کارت های AMD اون رو اجرا نمیکنن ( شما هنوز نمیدونی دیگه ATI وجود نداره ؟ )
    فیزیک یعنی محاسبات فیزیکی برنامه ها توسط کارت گرافیک و مختص به برند خاصی نیست ولی چون Nvidia اولین بار از این تکنولوژی استفاده کرده به همین جهت بهش Physix میگن
    شما به اون ماشین های که یک دایره ی بزرگ داره که وسطش یک ستاره ی 3 پر هست چی میگی؟
    Daimlar؟ یا بنز؟ چون شرکت دایملر شرکت بنز رو خریده الان شما به بنز، دایملر میگی؟
    اسم شیر خفته بنز بوده و هست. اسم ATI هم همیشه ATI بوده و هست. خریدن یک شرکت تنها به معنی خرید سهام اون شرکت هست نه تغییر نامش. هنوزم که هنوزه چیپست ها توسط ATI تولید میشن.
    قیمت ها هم قیمت های روز بازار از فروشگاه های اینترنتی معتبر هست !!
    جنسی رو که من 60 تومن می فروشم موقع خریدش توسط شما 100 تومن پول هزینه میشه. مغازه دار هزینه هنگفتی رو تو پاچه مشتری بدبخت می کنه

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

الانشم تو همنون نت خودت که میگی شایع شده با این اوضاع 7950دارهGTX680خیالی که هنوز نیومد رو از دور خارج میکنه اینو از عمل کرد انودیا در مورد معرفیه کارت های جدیدش میشه فهمید حالا چه رسد به580بل با این بنده خدارو اینقدر هوای نکن بزار راحت بره سیستمشو ببنده در ضمن با استفاده 3تا کارت کنار هم شدیدا مخالفم من خودم 2تا 6950 2گیگ دارم که پول برقش تو همین 6 ماهی که سیستمو دارم به اندازه یه 6950 دیگه از کنارش در اورده
    بله حرف شما درسته. از نظر کلی کلا سری 7000 بهتر از سری 500 هست.
    Last edited by Sound Storm; 24-02-2012 at 23:46.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست من مطما هستی 2600k قیمتش 500 تومن هست ...؟
    قیمت امروزش 630 بود شما کجا قیمت گرفتید؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

شما یک سری به سایت usa.autodesk.com بزن.
    جدیدا autodesk منبع معتبری برای بنچ مارک ها شده ؟!!

تدوین فیلم و کارهای 3 بعدی، ضمنا دوستمون اشاره کردن که کارت گرافیک تکی میخوان! شما عوض جوابگویی به سوال پرسیده شده دارید وقتتون رو سر قدرت نمایی Nvidia و ATI تلف میکنید.
    این دوست عزیز اطلاعات مناسبی ندارن که میگن کارت تکی میخوان ! کسی واسه سیستم 2 تومنی کارت تکی نمیبنده چون فقط ضرره !
    فیزیک یعنی محاسبات فیزیکی برنامه ها توسط کارت گرافیک و مختص به برند خاصی نیست ولی چون Nvidia اولین بار از این تکنولوژی استفاده کرده به همین جهت بهش Physix میگن
    مرسی که گفتین فیزیک چیه نمیدونستم ... ! تنها GPU های که میتونن فیزیک رو پردازش کنن nVidia هستن و AMD ها با GPU فیزیک رو پردازش نمیکنن . PhysX برای کمتر کردن بار CPU از پردازش فیزیک هست که بازی های محدودی هم ازش استفاده میکنن و در خرید کارت گرافیک به هیچ عنوان ملاک نیست
    چند بار بگم Physix اشتباهه درستش PhysX هست !
    شما به اون ماشین های که یک دایره ی بزرگ داره که وسطش یک ستاره ی 3 پر هست چی میگی؟ Daimlar؟ یا بنز؟ چون شرکت دایملر شرکت بنز رو خریده الان شما به بنز، دایملر میگی؟
    الان چه ربطی داشت ؟ دیگه چیزی به اسم برند ATI وجود نداره ! این 2 تا شرکت با هم ترکیب شدن .
    این شرکت رو خریدن که هیچ ! با AMD ترکیبش کردن . شما مگه رئیس AMD هستی که میگی خرید سهام یه شرکت به معنی عوض شدن اسمش نیست ؟! فعلا که عوض کرده و دیگه کارتی با اسم ATI تولید نمیشه

و بنچ مارک هایی که گذاشتین هیچ ارزشی برای مقایسه قدرت کلی ندارن و برای مقایسه قدرت Tessellation هستن . حالا کسی ندونه فکر میکنه 580 از 6990 قویتره !!!

---------- Post added at 02:04 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

خیلی جالبه که قدرت رو میخواین فدای پول برق کنین !
    و خیلی جالب تره چون شما نمیدونی هنوز که کارت دوم و سوم وقتی بازی نکنین به Sleep State میرن و دیگه مصرف خیلی کمی دارن ...
    شما 24 ساعته بازی میکنین ؟
    الان که شما با 3 تا کارت شدیدا مخالفی پیشنهاد دیگه ای داری که به اندازه همین 3 تا قدرت داشته باشه ؟!
    Last edited by BZ7; 25-02-2012 at 15:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •