سلام دوستان عزیز
این تاپیک رو با هماهنگی مهران جان ایجاد کردم تا همگی همت کنیم یک آرشیو خوب در این تاپیک جمع کنیم.
میخوایم تمامی آواها و صداهای خاطره انگیز رو گرداوردی کنیم ، که شامل موراد تلوزیونی و رادیویی و کاست و... قدیمی میشه.
روی خاطره انگیز بودنش تاکید دارم به همین دلیل در این تاپیک عناوین جدید جای نداره.

عناوینی که قراره در این تاپیک برای دانلود گذاشته بشه شامل:

• صداهای ماندگار (دوبلر ها و صداهای قدیمی و....)
  • ترانه ها سال های 60 - 70 و دوران جنگ و...
  • سرود های قدیمی بچه ها (کاست و...) مثل بعضی عناوینی که برنامه بچه های دیروز پخش می کنه.
  • صدای تبلیغات قدیمی تلوزیون یا رادیو
  • برنامه های قدیمی رادیو
  • تکه هایی از صداهای یا تیتراژ فیلم، کارتون و برنامه های قدیمی
  • و.....

میتونه بیشتر از اینها رو هم شامل بشه کلا تاپیک که استارت بخوره مشخص میشه دقیق چه چیزی قراره اینجا قرار داده بشه.

چند نکته:

• یادآوری می کنم که قوانین اصلی انجمن و قوانین تالار موسیقی در این تاپیک هم می بایست رعایت بشه.
  • مواردی که برای دانلود گذاشته میشه می بایست قدیمی محسوب بشه. (حداقل 10 سال قبل)
  • تا اونجا که بشه سعی داریم فایل هایی که مربوط به سایر تاپیک های انجمن موسیقی میشه در جای خودش باشه(مثل تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    ولی اگر جزو مواردی که بالا گفته شده حساب میشه، میتونه در این تاپیک هم گذاشته بشه.
  • از دوستان خواهش می کنم اگر میخوان فایلی رو قرار بدن حتما در جای معتبری آپلود کنن که ماندگار باشه.
  • بخشی از نام این تاپیک از سایت کودکی گرفته شده.
  • امیدوارم تاپیک تکراری نباشه!

مرسی.
موفق باشید.