تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشاوره برای خرید پرینتر برای چاپ عکس های خانوادگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض مشاوره برای خرید پرینتر برای چاپ عکس های خانوادگی

سلام
    میخوام یه پرینتر بگیرم برای چاپ عکس های خانوادگیم(نامزدیم و ...)...
    چه مدلی بگیرم؟
    یه سری راهنمایی می خوام
    مرسی

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    میخوام یه پرینتر بگیرم برای چاپ عکس های خانوادگیم(نامزدیم و ...)...
    چه مدلی بگیرم؟
    یه سری راهنمایی می خوام
    مرسی
    سلام.
    چه تعداد پرينت در ماه داري؟ چه مقدار هزينه مي خواي بكني؟
    بايد جوهر افشان بگيري و بايد بدوني كه نميشه مدت زيادي جوهرافشان ها بدون استفاده بمونه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bestmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

چاپگر اپسون رو به شما پیشنهاد میکنم در حال حاضر مدل p50 تو بازار هست که خیلی مناسب هست همراه با مخزن wwm بگیرید که به صرفه براتون چاپ کنه و چاپ ارزون در بیاد چند سالی هست که اکثر عکاسی ها برای چاپ عکسهاشون از اپسون استفاده میکنن
    البته من نمیدونم شما چه قدر میخواید بودجه بزارید ولی اگه از نظر بودجه مشکلی ندارید بهترین گزینه همینه
    در مورد چاپگرهای جوهر افشان مثل p50 فقط یک نکته رو باید در نظر بگیرید به خصوص افرادی که برای منزل میخوان بگیرن و اون اینکه چاپگرهای جوهر افشان مدام باید باهاشون چاپ کنید در غیر این صورت جوهر تو هدش خشک میشه و چاپگر خراب میشه و دیگه نمیشه درستش کرد یعنی هر دو سه روز یکبار باید حداقل یک عکس باید باهاشون چاپ کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام.
    چه تعداد پرينت در ماه داري؟ چه مقدار هزينه مي خواي بكني؟
    بايد جوهر افشان بگيري و بايد بدوني كه نميشه مدت زيادي جوهرافشان ها بدون استفاده بمونه.
    سلام
    مرسی بابت جواب
    حقیقتش جمعه نامزدیم بوده
    نمی خوام عکسام دست کسی باشه و خودم می خوام چاپ کنم
    حدود 100 تا عکس آتلیه ای هستش
    خیلی خیلی چاپ کنم
    150 تا
    بعدش دیگه معلوم نیست که چه زمانی به کارم بیادش
    یعنی فقط به خاطر چاپ عکسای نامزدیم می خوام پربینتر بخرم

چاپگر اپسون رو به شما پیشنهاد میکنم در حال حاضر مدل p50 تو بازار هست که خیلی مناسب هست همراه با مخزن wwm بگیرید که به صرفه براتون چاپ کنه و چاپ ارزون در بیاد چند سالی هست که اکثر عکاسی ها برای چاپ عکسهاشون از اپسون استفاده میکنن
    البته من نمیدونم شما چه قدر میخواید بودجه بزارید ولی اگه از نظر بودجه مشکلی ندارید بهترین گزینه همینه
    در مورد چاپگرهای جوهر افشان مثل p50 فقط یک نکته رو باید در نظر بگیرید به خصوص افرادی که برای منزل میخوان بگیرن و اون اینکه چاپگرهای جوهر افشان مدام باید باهاشون چاپ کنید در غیر این صورت جوهر تو هدش خشک میشه و چاپگر خراب میشه و دیگه نمیشه درستش کرد یعنی هر دو سه روز یکبار باید حداقل یک عکس باید باهاشون چاپ کرد
    سلام
    مرسی بابت جواب
    بالا جواب دادم
    هزینه هم هر چی کمتر باشه بهتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه bestmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خوب برای 150 تا چاپ عکس بخوای چاپگر بگیری منطقی نیست در ضمن همونطور که گفتم چاپگرهای جوهر افشان مدام باید باهاشون کار کنی وگرنه خراب میشن قیمت p50 الان 330 3340 هست مخزن هم 40 50 هست چیز ارزونتر بخوای بگیری کنون هست مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که فکر کنم حدود 100 ارزونتره
    از این پایینتر دیگه کیفیت نداره برای چاپی که میخوای ولی اگه تهران هستید مراکز معتبر زیاد هستند که مطمعنند کیفت چاپشون هم مسلما بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خوب برای 150 تا چاپ عکس بخوای چاپگر بگیری منطقی نیست در ضمن همونطور که گفتم چاپگرهای جوهر افشان مدام باید باهاشون کار کنی وگرنه خراب میشن قیمت p50 الان 330 3340 هست مخزن هم 40 50 هست چیز ارزونتر بخوای بگیری کنون هست مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که فکر کنم حدود 100 ارزونتره
    از این پایینتر دیگه کیفیت نداره برای چاپی که میخوای ولی اگه تهران هستید مراکز معتبر زیاد هستند که مطمعنند کیفت چاپشون هم مسلما بهتره
    بازم مرسی بابت جواب...
    قیمت چاپ الان چه جوریاست؟ مثلا برای همین 150 تا
    چند جای مطمئن معرفی می کنید؟
    بازم مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •