تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: پرینتر رنگی برای پرینت با تعداد بالا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

14 پرینتر رنگی برای پرینت با تعداد بالا

سلام به همه دوستان
    من می خوام برم تو کار تکثیر و فیلم و ... می خوام بدونم بهترین پرینتر برای زدن جلد این محصولات (مثلا فیلم دایویکس و..) چیه ؟
    لطفا قیمت ها رو هم بگین ؟
    خیلی ممنون

داره خودمونی میشه ahmadzaq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اول این رو بهت بگم که پرینتر دستگاه چاپ حرفه ای نیست و یه دستگاه کار راه اندازه (من 1 سال پیش فکر میکردم شاید باهاش بشه تعداد بالا با و با کیفیت کار کرد)

====================
    1)اگر پرنتر برای تعداد بالا میخوای بهتره یه پرینتری بگیری گه تعداد رنگش از 4-5 تا بیشتر نباشه
    2)هد پرینتر(نازلی که رنگ رو میپاشه) توی مدل epson مقاوم تره اما اپسون خیلی گیر میده اشک من رو که در آورده (هی میگه کارتریج اصل بزار و از این مسخره بازی ها)
    3)حتما همون اول بده به فروشنده برات مخزن بندازه روش (با جوهر خوب، جوهر خراب توی هد گیر میکنه و پرینتر مجبور میشه تمیزش کنه و در نتیجه رنگها رو میپاشه تا تمیز بشه در نتیجه هم کیفیت میاد پایین و هم وقتت گرفته میشه و هم ممکنه پرینترت خراب بشه)
    (یه جا برو که طرف فقط فروشندگی نباشه، و خودش کار شارژ و مخزن رو هم انجام بده )
    ========
    کلا یادم رفت بهت بگم که برو پرینتر رنگی لیزری بخر

اگر روی خود سیدی نمیخوای چاپ کنی و فقط میخوای روی کاعذ چاپ کنی ، حتما و حتما برو لیزری بخر

مهمترین کارایی جوهرافشان برای چاپ عکسه (چاپ روی کاغذ عکس)

اگهA4 میخوا بزنی میتونی این 2 تا رو بگیری:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونم چرا اسم سایت از تو لینک ها حذف میشه (digikala دات کام)
    موفق باشی
    Last edited by ahmadzaq; 11-02-2012 at 23:11.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bestmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بهترین انتخاب برای شما epson p50 هست همراه با مخزن
    هم خیلی چاپ ارزون در میاد هم کیفیتش بالاست هم کارایی و عمر بالایی داره مخزن و رنگ هم فقط wwm بگیر
    به هیچ عنوان چاپگر لیزری نگیر که اصلا به درد چاپ رنگی اون هم به تعداد بالا نمیخوره

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

[/CODE]بهترین انتخاب برای شما epson p50 هست همراه با مخزن
    هم خیلی چاپ ارزون در میاد هم کیفیتش بالاست هم کارایی و عمر بالایی داره مخزن و رنگ هم فقط wwm بگیر
    به هیچ عنوان چاپگر لیزری نگیر که اصلا به درد چاپ رنگی اون هم به تعداد بالا نمیخوره[/QUOTE]

چرا لیزری به درد نمیخوره؟

p50 انتخاب خوبیه اما به رنگ بازیش می ارزه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اول اینکه چاپگرهای لیزری رنگی کیفیت چاپ جوهر افشان رو اصلا ندارند البته برای سیاه و سفید خیلی خوب هستند
    دوم اینکه چاپ با اونها به صرفه نیست و گرون در میاد مدام باید کارتریج بخری یا اینکه بدی شارژ کنن که قیمتش بالاست
    سوم کارایی و عمر چاپگرهای جوهر افشان رو ندارند به خصوص برای چاپ تعداد بالا که دیگه اصلا به درد نمیخورن
    والا دوست من خود من دو مدل اپسون رو درم r290 و p50 همراه با جوهر و مخزن wwm بالای چند هزار تا چاپ زدم باهاشون به خصوص 290 رو تا حالا هیچ مشکلی نداشتم نمیدونم منظور شما از رنگ بازی چیه و مشکل شما چیه

6. این کاربر از bestmovie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

با تشکر از نظرات همه دوستان. من به یکی از آشنایان برای خرید p50 همراه با مخزن حجیم شده مراجعه کردم برای خود پرینتر 250 و برای مخزن 100 قیمت داد به نظر شما قیمت خوبی گفته یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

والا قیمت هایی که بهت داده یکم غیر منطقی هستند
    چاپگر رو خیلی ارزون گفته ولی مخزن رو خیلی گرون گفته
    قیمت p50 حدود 330 340 هست قیمت مخزن هم 40 50 هست که 6 تا جوهر 100 میل هم همراهش هست مخزن و جوهر رو حتما wwm بگیر بقیه مارکها کیفیت ندارن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

اول اینکه چاپگرهای لیزری رنگی کیفیت چاپ جوهر افشان رو اصلا ندارند البته برای سیاه و سفید خیلی خوب هستند
    دوم اینکه چاپ با اونها به صرفه نیست و گرون در میاد مدام باید کارتریج بخری یا اینکه بدی شارژ کنن که قیمتش بالاست
    سوم کارایی و عمر چاپگرهای جوهر افشان رو ندارند به خصوص برای چاپ تعداد بالا که دیگه اصلا به درد نمیخورن
    والا دوست من خود من دو مدل اپسون رو درم r290 و p50 همراه با جوهر و مخزن wwm بالای چند هزار تا چاپ زدم باهاشون به خصوص 290 رو تا حالا هیچ مشکلی نداشتم نمیدونم منظور شما از رنگ بازی چیه و مشکل شما چیه
    صحبت دوستمون کاملا درست هستش.
    ما اپسون 1410 داریم . مثل بولدوز راه کار می کنه .
    یه لیزری 5550 hp داریم که پوست ما رو کنده . هزینه زیاد شارژ ، قیمت بالای کارتریج

تنها مزیت پرینتر لیزری سرعت بالای چاپش هست .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

پرینترم Epson R1900 هست
    براش رنگ پیگمنت با کارتریج قابل شارژ خریدم (چیپ اتو ریست داره)
    مشکلم اینه که کارتریج ها اذیت میکنه و بعد از هر چند بار پرینت میگه کارتریج شناسایی نمیشه!!!!!!

یا هم اینکه یکی از رنگها کاملا متوقف میشه و یانصفه نیمه رنگ میده

و در آخر هم که هد کلین میزنم و درست میشه رنگها کالیبره نیست (بعضی از رنگ ها رو کمتر یا بیشتر میزنه)

و از همه بدتر ، رنگها روی کاعذ ثبات نداره و وقتی روش دست میکشم رنگ سیاه پاک میشه!! (فکر کنم کاغذم مشکل داره)
    ===============
    الان جوهر های قبلی تموم شده و جوهر Dye سفارش دادم (نمیدونم کار درستیه که توی پرینتری که Pigment میخوره Dye Base بریزم)
    ===============
    سوال:

1-کاغذ فتو کلاسه خوب چه مارک و چه مدلی بخرم که با جوهرDye سازگار باشه؟

2- چطوری میتونم خودم یک ICC Profile درست کنم؟

3- چرا این کارتریج ها اینقدر اذیت میکنه؟
    Last edited by ahmadzaq; 15-02-2012 at 01:29.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شما به جای کارتریج قابل شارژ مخزن بگیر مشکلت حل میشه دردسر هم دیگه نداری خودم چند ساله دارم از مخزن استفاده میکنم بدون مشکل کارتریج قابل شارژ دردسر زیاد داره مخزن و جوهر wwm بگیر بهتر از این تو بازار نیست
    ولی اینکه روی کاغذ دست میکشی رنگ پاک میشه خیلی عجیبه اونم کاغذ گلاسه معمولا وقتی این اتفاق میوفته که کاغذ برای چاپگر جوهر افشان نباشه تنظیمات چاپگر رو روی چه کاغذی میزارید؟

جوهر Dye Base رو اصلا برای چاپگری که Pigment هست استفاده نکن که خراب میشه چاپگر چون کلا سیستم فرق میکنه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •