تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: نداشتن درایور های لپتاپ hp pavilion dv6

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض نداشتن درایور های لپتاپ hp pavilion dv6

با سلام و خسته نباشد مجدد
    من چند ماهه پیش یه لپتاپ hp مدل pavilion dv6 خریدم. می خوام ویندوزشو عوض کنم. در زمان خرید درایور های مربوطه (نرم افزار های مادربورد،گرافیک و وایرلس و غیره) رو به من ندادند. میخوام ببینم میشه نرم افزار های مربوطه رو از سایت hp دانلود کنم. یا اینکه برم نمایندگیش ازشون بگیرم. فرقی می کنه؟ چون یکی از همکارانم لپتاپ دل داشت. ویندوزشو که عوض کرد رفت نمایندگیش درایورشو تو یه دی وی دی گرفتش. اولا یه دی وی رایت شده بود و حلا بماند که ÷ولم ازش گرفته بودند. در صورتی که من همون برنامه رو از خود سایت دل گرفتم و روش نصب کردم جواب داد. با تشکر خوشحال میشم راهنمایی کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan ghobadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

با سلام و خسته نباشد مجدد
    من چند ماهه پیش یه لب تاب hp مدل pavilion dv6 خریدم. می خوام ویندوزشو عوض کنم. در زمان خرید درایور های مربوطه (نرم افزار های مادربورد،گرافیک و وایرلس و غیره) رو به من ندادند. میخوام ببینم میشه نرم افزار های مربوطه رو از سایت hp دانلود کنم. یا اینکه برم نمایندگیش ازشون بگیرم. فرقی می کنه؟ چون یکی از همکارانم لب تاب دل داشت. ویندوزشو که عوض کرد رفت نمایندگیش درایورشو تو یه دی وی دی گرفتش. اولا یه دی وی رایت شده بود و حلا بماند که ÷ولم ازش گرفته بودند. در صورتی که من همون برنامه رو از خود سایت دل گرفتم و روش نصب کردم جواب داد. با تشکر خوشحال میشم راهنمایی کنید.
    میتونین از سایت HP دانلود کنین و هیچ فرقی با درایور ها فروشگاه ها نداره. خود فروشگاه ها هم از سایت دانلود میکنن

3. این کاربر از erfan ghobadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام من به یک کمک فوری نیاز دارم مرسی

ویندوز من اصل هست و الان خراب شده بلوتوث از کار افتاده و خیلی چیز های دیگه میخوام بهم یاد بدید چجوری از بکاپی که قبلا گرفتم استفاده کنم مرسی 4 تا دیویدی میباشد

لپتاپ من هم hp 6080 میباشد مرسی

راستی من اگه بخوام ویندوز 8 غیر اورجینال یا 7 غیر اورجینال بریزم چجوری میتونم بلوتوث یا گرافیک یا صدا وچیز های دیگه رو نصب کنم اخه هیچ سیدیی برای این ها ندارم

داره خودمونی میشه Windows's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام من به یک کمک فوری نیاز دارم مرسی

ویندوز من اصل هست و الان خراب شده بلوتوث از کار افتاده و خیلی چیز های دیگه میخوام بهم یاد بدید چجوری از بکاپی که قبلا گرفتم استفاده کنم مرسی 4 تا دیویدی میباشد

لپتاپ من هم hp 6080 میباشد مرسی

راستی من اگه بخوام ویندوز 8 غیر اورجینال یا 7 غیر اورجینال بریزم چجوری میتونم بلوتوث یا گرافیک یا صدا وچیز های دیگه رو نصب کنم اخه هیچ سیدیی برای این ها ندارم
    لپ تاپ رو روشن کن و در حین بوت شدن دکمه F11 رو بزن و بقیه مراحل رو طی کن.

6. این کاربر از Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اگه این کارو انجام بدم اهنگ ها و وسایل دیگه هم پاک میشن یا فقط ویندوز درست میشه ؟

بعد من اول که لپتاپ رو خریدم 2 پارتیشن داشت یکی c یکی d که ریکاوری نوشته و 15 گیگ هست و توش پر هستش و همون موقع بکاپ گرفتم و بعدش پارتیشن بندی کردم

این مشگلی ایجاد نمیکنه ؟
    Last edited by pedram_01; 11-02-2012 at 12:28.

داره خودمونی میشه mimic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    من هم يك g6-pavilion 1137 دارم. به يه بدبختي ويندوز اكس پي ساتا 2 ساپورت انداختم روش. ولي قطعات زيادي رو نميشناسه.
    تو سايت hp هم فقط درايور براي ويندوز 7 موجود هست. چكار كنم؟ من ويندوز اكس پي رو حتما لازم دارم؟
    cpu: i5
    ram: 3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کسی می دونه تو سایت اچ پی که درایوراشو ارایه داده کدوم ها رو باید دان کرد چون مثلا برای یو اس بی 3 چند تا ارائه داده لینکشم می زارم تا برید ببینید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

رو يه مدل لپ تاپ هر سري كه وارد بازار ميشه ممكنه سخت افزارهاي سادش از شركت هاي مختلف باشه USB3 هم 3 نوع داره اينجا
    شما بايد ببينيد كدومش رو لپ تاپ شماست اونو دان كنيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

رو يه مدل لپ تاپ هر سري كه وارد بازار ميشه ممكنه سخت افزارهاي سادش از شركت هاي مختلف باشه USB3 هم 3 نوع داره اينجا
    شما بايد ببينيد كدومش رو لپ تاپ شماست اونو دان كنيد
    یعنی نرم افزار شناسایی سخت افزار مثل sisoftware یا everest نصب کنم تا بفهمم که چیه، بعد متناسب با اون دانش کنم؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شاید با نرم افزار ها بتونید! یا مثلا نرم افزار هایی که درایور رو میشناسن !
    مدل بندی داره انگار
    اصولا کنار تاچ پد یا توی دفترچه راهنما نوشته!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •