تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 417 از 421 اولاول ... 317367407413414415416417418419420421 آخرآخر
نمايش نتايج 4,161 به 4,170 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

اکثر فروشنده ها لات مسلک هستند چه نونوایی باشه چه سوپر مارکت

من خودم روبرومون یه سوپری هست آخرین بار که رفتم ازش خرید کنم ادای لهجمو در میاورد تازه زنش نه خودش !

من گفتم باو *** لقت دیگه ازت خرید نمیکنم م*** ****

---------------

تعزیرات و اماکن و کمیته هم فقط باسه این هستن که دختر پسرا جور و پلاس شون رو بعد از ساعت 1 نصفه شب جمع کنن به این جور موارد اصلا رسیدگی نمیکنن اگر هم رسیدگی کنن مثل همون جوکه هست که پیرمرد ه به بچه ه میگه اگه یکی بیاد به من کمک میکنه نه تو
    سلام
    من ترک هستم و لهجه ی غلیظی دارم و متأسفانه مشکل تورو دارم و واقعا درکت میکنم ....(خیلی رو مخ هستش )
    یارو نونواییه بایکی از جوونا دعواش دراومد (برگشت به زنش گفت خدا به شما عقل و شور بدهد زنه خیلی مودب بود معلم بودش . شوهرش هم یه نفر مهندس بود گرفت یارو رو چپ و راستش کرد ولی هنوز که هنوزه آدم نشده )
    والا نمیدونم ولی باید 2 نفر دیگه حسابی کتکش بزنن تا آدم بشه
    موفق باشید

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

سلام
    من ترک هستم و لهجه ی غلیظی دارم و متأسفانه مشکل تورو دارم و واقعا درکت میکنم ....(خیلی رو مخ هستش )
    یارو نونواییه بایکی از جوونا دعواش دراومد (برگشت به زنش گفت خدا به شما عقل و شور بدهد زنه خیلی مودب بود معلم بودش . شوهرش هم یه نفر مهندس بود گرفت یارو رو چپ و راستش کرد ولی هنوز که هنوزه آدم نشده )
    والا نمیدونم ولی باید 2 نفر دیگه حسابی کتکش بزنن تا آدم بشه
    موفق باشید

متاسفم که همچین برخوردی باهاتون شده اونم تو تهران که خودشون اکثرا ترک هستند.

البته من خودم ترک نیستم و فارسی را تو خونه یاد گرفتم بدون لهجه صحبت کنم چند سالی هم تهران زندگی میکردم و مدرسه رفتم. یکی از شهرهای جنوب زندگی میکنم که مردم به اصطلاح گشاد گشاد حرف میزنن و بی در و پیکر هر کی هم بدون لهجه صحبت کنه مسخره میکنن و به اصطلاح عقده هاشون متبلور میشه

در یک کلام مردم شعور ندارن

3. این کاربر از ابر_حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

متاسفم که همچین برخوردی باهاتون شده اونم تو تهران که خودشون اکثرا ترک هستند.

البته من خودم ترک نیستم و فارسی را تو خونه یاد گرفتم بدون لهجه صحبت کنم چند سالی هم تهران زندگی میکردم و مدرسه رفتم. یکی از شهرهای جنوب زندگی میکنم که مردم به اصطلاح گشاد گشاد حرف میزنن و بی در و پیکر هر کی هم بدون لهجه صحبت کنه مسخره میکنن و به اصطلاح عقده هاشون متبلور میشه

در یک کلام مردم شعور ندارن
    سلام
    همه مثل هم نیستن ....
    ولی بشتریا شعور ندارن متأسفانه کاریشم نمیشه کرد...
    الان تهران همونقدر بزرگه همونقدرهم منجلابه بخدا
    موفق باشید

5. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

مسلما همه مثل هم نیستند ..

ولی تعجب من از این بود که شما ترک هستید و تو تهران ! شما را به خاطر ترک بودند مسخره کرده اند

چون ترک بودن تو تهران یه جور کلاس محسوب میشه و نگاهی که یه تهرانی به ترک داره مثل نگاه سگ به گرگه . و حرف یه ترک خیلی بیشتر خریدار داره تا حرف یکی که بگه من مثلا عرب خوزستانم یا مال سیستان بلوچستان هستم .. و صرف نظر از یه سری جوک لوس و بی مزه که ساخته و پرداخته خود مردم جنوب شهر تهران هست و اراذل تلگرامی و اینستاگرامی رد و بدل میکنند .. همون جور که گفتم همه تهرانی ها برای ترک ها احترام قایل هستند . من فقط یه مثال میگم که شما حساب کار دستت بیاد من همون جایی که تهران زندگی میکردم نزدیکمون یه سوسیس کالباسی بود یه شاگرد افغانی داشت شاگرده باسه خودش یه لهجه ترکی درست کرده بود که هیچکی بهش نگه افغانی ..

و تو مملکت ما اصولا همه یه جور از ترک ها حساب میبرند (که مسبوق به سابقه تاریخی هست مثلا قاجار و پهلوی هر دو دودمان های ترک بودند) و صرف نظر از اون جوک هایی که خدمتتون گفتم ساخته مردم جنوب شهر تهران هست .. هیچکی به ترک ها توهین نمیکنه و واقعیت را در مورد ترک ها نمیگه مثلا نمیگن که اکثر کلاه برداری ها ی واقعی و اینترنتی کار همین ترک هاست و یا اینکه ترک ها نسبت به مردم جنوب ایران نژاد پرست هستند و همش به خاطر توسری هایی هست که رژیم ترکیه هر روز از اروپا میخوره یا اینکه همین ترک ها و هموطنان آذری که به فارس ها بد و بیراه میگن و میگن هخامنشی ها که فارس بودن با محارم خود همبستر میشدند یا اینکه کورش خان سگ سگان .. همین تورک ها پاشون به لس آنجلس و بقیه جاهای امریکا و کانادا میرسه ازشون میپرسن مال کجا هستی ؟ میگن پرشین پرشین !! و اونجا باسه بقیه مردم ایران حرف درمیارن و میگن اینها عرب هستن !

در مورد تهران هم که فرمودید منجلابه خیالتان راحت من نه عقده تهران دارم و نه قصد زندگی در تهران چون چندین سال خارج از کشور زندگی کردم و این پان فارس پان ترکی بازی ها ی تو ایران هرکی رو خر کنه من یکی رو خر نمیکنه

همون طور که خدمتتان عرض کردم مردم شعور ندارند

موفق و موید باشید

-------------------------------

و دشمن همه ما ایرانی ها صهیونزیم بین الملل و اسراییل و یهود امریکاست (فقط اونان که خوشحال میشن وقتی یه ایرانی یه ایرانی دیگه رو سرویس میکنه). یعنی ممکنه یه اروپایی یا امریکایی از ترکه بیشتر خوشش بیاد تا فارس و بگه این سفید پوست تره ولی اسراییلی ها که واقع بین تر هستند و امروزه دنیا دست اوناست و حرف حرف اوناست هیچ پشیزی احترام برای ترک ها و ترکیه قایل نیستند و شاید حتی به خاطر هولوکاست و ظلم هایی که بهشون رفته برای فارسه بیشتر احترام قایل شن تا ترکه
    سلام
    من متأسفانه 16 سالمه و هنوز سنی ندارم خوب ولی بزرگترا بهم میخندن میگن بچه رو ببین چه لهجه ای واسه ما داره داره سیس میاد (بخدا بهم میگن من توی اسلامشهر ساکن هستم و از بچه های مدرسه گرفته تا بعضی از بزرگترا بهم میگن بچه ترک بهم میگن بربری خور وبعد مسخرم میکنن)
    از تهران متنفرم و ازش فراریم همین امروز و فرداس برم طرفای هشتگرد و کرج اصلا از تهران خوشم نمیاد.
    من توی تبریز بزرگ شدم و اونجا همه باهم ترکی حرف میزدیم و تازه 4 ساله اومدیم تهران.
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

با سلام
    دوستان برای هدیه تولد دوستم یکعدد ست چرم هدیه گرفتم که جعبه بزرگی داره و یکعدد هدفون بیسیم اپل که میخوام بزارم داخل جعبه ست هدیه چرم که گرفتم (ست هدیه شامل کیف لوازم ارایش که میخوام هدفون رو بزارم داخلش بهمراه آینه و کیف پول هست )
    بنظرتون کادو پیچ کنم یا با همون جعبه ست هدیه داخل ساک های مقوایی تحویل بدم بهشون ؟ یا اصلاً خود جعبه ست هدیه رو بدم ؟ اصلاً کادو پیچ نکنم یا ...
    ایده شما چی هست
    لطفا راهنمایی کنید

دوستان نظری ندارید دیگه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

دوستان نظری ندارید دیگه

کادو پیچ نکن اگه برند خوبیه دوستت بیشتر ذوق زده میشه تا اینکه یه کاغذ کادویی خز ببندند دورش

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

بستگی داره واسه کی باشه اگه بچس اصولا بچه ها کادو بیشتر دوس دارن سوپرایزشون میکنه اگه دختره هم همینطور ولی اگه پسره به نظر من اگه خودش جلد لوکسی داره نیاز به کادو نیست شیکتره

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

بستگی داره واسه کی باشه اگه بچس اصولا بچه ها کادو بیشتر دوس دارن سوپرایزشون میکنه اگه دختره هم همینطور ولی اگه پسره به نظر من اگه خودش جلد لوکسی داره نیاز به کادو نیست شیکتره

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام

دوستان چیزی هست که داره دیوونم میکنه . همونطور که میدونید اوضاع اقتصادی بسیار خراب است . آدم عاقل این دوره زمونه ازدواج نمیکنه . بعد وضعیت منم خیلی بد

هست که مطمئنا به طلاق خواهد خورد . حالا برای ما داستان شده سنم شده 30 و خورده ای همش طعنه از فامیل و غریبه و ... میشنویم (چرا ازدواج نمیکنی ! تو

چقدر بی عرضه ای که تا حالا ازدواج نکردی ! فامیل های که پسرشون تازه ازدواج کرده هم با من مقایسه میکنن و جلو جمع میگن پسر من مرد هست که تونسته

ازدواج کنه ! (تیکه غیر مستقیم به من)) بعد یک سری هاشون فامیل بسیار نزدیک هستند و نمیشه چیزی گفت . به نظرتون چی کار کنم با این افراد ؟ چی بگم هم

محترمانه باشه و هم جواب محکم . گرچه من با این حرفه ها اصلا قصد ازدواج ندارم اما جلوی جم تیکه بستن جتما باید جوابشون رو داد .

12. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام

دوستان چیزی هست که داره دیوونم میکنه . همونطور که میدونید اوضاع اقتصادی بسیار خراب است . آدم عاقل این دوره زمونه ازدواج نمیکنه . بعد وضعیت منم خیلی بد

هست که مطمئنا به طلاق خواهد خورد . حالا برای ما داستان شده سنم شده 30 و خورده ای همش طعنه از فامیل و غریبه و ... میشنویم (چرا ازدواج نمیکنی ! تو

چقدر بی عرضه ای که تا حالا ازدواج نکردی ! فامیل های که پسرشون تازه ازدواج کرده هم با من مقایسه میکنن و جلو جمع میگن پسر من مرد هست که تونسته

ازدواج کنه ! (تیکه غیر مستقیم به من)) بعد یک سری هاشون فامیل بسیار نزدیک هستند و نمیشه چیزی گفت . به نظرتون چی کار کنم با این افراد ؟ چی بگم هم

محترمانه باشه و هم جواب محکم . گرچه من با این حرفه ها اصلا قصد ازدواج ندارم اما جلوی جم تیکه بستن جتما باید جوابشون رو داد .
    سلام
    من سنم کمه و هنوز بچه هستم (متولد سال 77 ) 22 سال دارم. ولی یکبار شوهر عمه ام بهم گفت برات یکنفر پیدا کردم هم سایز خودت (منم که حاضر جواب ) گفتم مگه تو وقتی عمه رو گرفتی همسایز خودت بود ؟! چرا الان نمیبینم؟! همه فامیل بهش خندیدن منم عصبانی بودم.
    میخوام بگم که به دیگران اصلا ربطی نداره کی ازدواج کنی و نکنی دست خودته .
    من یکنفر رو میشناسم که 50 سالشه ولی هنوز مجرده و عشقی زندگی میکنه.
    شمام چه نزدیک باشه چه فامیل دور قشنگ و محکم با یک نیش خند بگو ( تا ما رو میبینی سریع قاشق دستت میگیری و شروع میکنی به شکر خوردن عزیز من ) این یک تیکس که من به داییم انداختم و دیگه اصلا و ابدا از این شوخیا با من نکرد.
    ببین یکسری فامیل ها هستن که اینجوری توی جمع آدم رو ضایع میکنن و اصلا نباید رفت توی جمعشون چون هم شما کوچیک میشی و هم بازم شما اعصابت خورد میشه. به نظر من در اینجور مواقع باید سریع جمع رو ترک کنید. چون بیشتر بمونید بازم بس نمیکنن و ادامه میدن و اینجوری اعصاب شما بیشتر خورد میشه.
    من (خودم شخصا ) از اینجور آدمایی که تیکه بار آدم میکنن متنفر هستم . چون اصلا به کسی مربوط نیست.
    موفق باشی.

14. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •