تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 421 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

شدیدا توصیه میکنم در صورت امکان به هیچ وجه تلفنی نباشه.
    من یه دوست خیلی صمیمی دارم که ازم دوره. اگه خدای نکرده همچین موقعیتی پیش بیاد همه چیز رو ول میکنم میرم پیشش

2. 3 کاربر از Shadow-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mt.Shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    root/

پيش فرض

شدیدا توصیه میکنم در صورت امکان به هیچ وجه تلفنی نباشه.
    من یه دوست خیلی صمیمی دارم که ازم دوره. اگه خدای نکرده همچین موقعیتی پیش بیاد همه چیز رو ول میکنم میرم پیشش
    حالا فرض کنید رفتیم پیشش بییشتر در مورد چی صحبت کنیم تا آروم بشه ؟؟

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

اگه بخوای صرفا تسلیت بگی که جمله های خیلی زیادی هست که خیلیش هم تو همین تاپیک بهش اشاره شده.
    ولی اگه بخوای مثل یه رفیق واقعی غمش رو تسکین بدی به نظر من هر فرد با فرد دیگه فرق میکنه شما دوست صمیمیت رو بهتر میشناسی. مثلا اگه خدای ناکرده همجین شرایطی برای من و رفیقم پیش بیاد من فقط سعی میکنم برم پیشش بغلش و چیز خاصی نمیگم. فقط سعی میکنم چند روز پیشش بمونم و فقط بحث معمول همیشه پیش می کشم و اگه خودش بخواد در مورد غمش صحبت کنه، در این مورد باهاش حرف میزنم

5. 2 کاربر از Shadow-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام به همه ،
    درمورد یه چیزی نظرتون رو میخواستم بدونم:
    چند وقتی با یه بنده خدایی هم صحبت شدیم و هر دومون در مورد خیلی از اتقاق های زندگی مون با هم صحبت می کردیم و از همدیگه کمک می گرفتیم ، تو یه مورد یه اشتباهی تو رفتارم از من سر زد که بعدش خودم رفتم ازش عذر خواهی کردم . حالا مدتی هست که دارم تمام اون صحبت ها و حتی حرف هایی که بابت عذر خواهی به طرف گفته بودم رو از دهن آدم های دیگه میشنوم؟
    چطوری میتونم به طرف خیلی مودبانه بگم که بابا منی که اومدم باحات درددل کردم و بعدش هم ازت عذر خواهی کردم ،پس چرا دیگه همون حرف ها رو میری به دیگری میگی ؟
    لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم؟

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام به همه ،
    چند وقتی با یه بنده خدایی هم صحبت شدیم و هر دومون در مورد خیلی از اتقاق های زندگی مون با هم صحبت می کردیم و از همدیگه کمک می گرفتیم ، تو یه مورد یه اشتباهی تو رفتارم از من سر زد که بعدش خودم رفتم ازش عذر خواهی کردم . حالا مدتی هست که دارم تمام اون صحبت ها و حتی حرف هایی که بابت عذر خواهی به طرف گفته بودم رو از دهن آدم های دیگه میشنوم؟
    چطوری میتونم به طرف خیلی مودبانه بگم که بابا منی که اومدم باحات درددل کردم و بعدش هم ازت عذر خواهی کردم ،پس چرا دیگه همون حرف ها رو میری به دیگری میگی ؟
    آدم با آدم فرق داره اگر با طرف اینقدر خوب بودی که راحت باهاش حرف می زنی همینا رو برو بهش بگو بدون رو دربایستی ولی جبه نگیر اول ببین چی جواب می ده ممکنه یک سوتفاهمی چیزی باشه یا مثلا یه دلیلی بیاره معذرت بخواد ولی از اون به بعد مواظب باش که بهش چیو می گی اگرم که پروبازی در آورد میزاریش کنار دیگه
    من یه همچین آدمی هستم معمولن رکم بدم جواب نگرفتم

8. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تو کتابخونه وارد که میشن به خانمی که مسئول کتابخونه س و نزدیک در نشسته سلام میکنن؟ یا اصلا بهش توجهی نمیکنن. یا فقط وقتی باهاش کار دارن بهش سلام میدن. ؟
    وقتی میرن خدافظی میکنن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام به همه ،
    دوست عزیز هر فردی یه ظرفیتی داره و نمیتونه تمامه اسراره شمارو در خودش ذخیره کنه به نظرم همیشه بعضی اسرارتو تو خودت نگه دار یا به خانوادت بگو که جایی بروز نکنه!
    به نظر من بهش بگو اقای فلانی منم میتونم بعضی حرفارو به دیگران بگم اما یکم که فکر میکنم میبینم خوب نیس اسرار دیگران را بازگو کرد شاید اینجوری از کاری که کرده پشیمون بشه و به خودش بیاد البته شاید

11. 3 کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

تو کتابخونه وارد که میشن به خانمی که مسئول کتابخونه س و نزدیک در نشسته سلام میکنن؟ یا اصلا بهش توجهی نمیکنن. یا فقط وقتی باهاش کار دارن بهش سلام میدن. ؟
    وقتی میرن خدافظی میکنن؟

سلام + روز به خیر

روز خوبی داشته باشید + خداحافظ یا از سرویسی که کتابخانه در اختیار ما گذاشته تشکر می کنیم

13. 3 کاربر از sue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این سوالو قبلا هم پرسیدم(تقریبا)
    خدای نکرده پدر یکی از دوستای خیلی صمیمی فوت کرده یا تو بیمارستانه و حالش خیلی بده
    تو این زمان وقتی داریم باهاش حرف میزنیم چی باید بهش بگیم؟ باید مام بشینیم باهاش گریه کنیم؟ یا دلداریش بدیم؟ بذاریم اون حرف بزنه یا خودمون بگیم... تا چقدر بحثو ادامه بدیم
    به محض این که از موضوع مطلع شدیم بهش زنگ بزنیم ؟ یا بذاریم واسه بعدا
    سواال جوابایی که مد نظرتونرو بگین ممنون میشم

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام + روز به خیر

روز خوبی داشته باشید + خداحافظ یا از سرویسی که کتابخانه در اختیار ما گذاشته تشکر می کنیم
    بهش سلام یا روزبخیر میگم اما توجهی نمیکنه
    فکر کنم تو کتابخونه ما کسی این کارو نمیکنه. منم مثل بقیه باشم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •