تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 421 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

داره خودمونی میشه sue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

caca,

سلام

امکان قفل کردن در اتاق خودتون وجود نداره؟

+ شما به فردی با سن بالا نمیتونید بفهمونید. شما رو شناختند و استفاده می کنند. در اتاق شما به روی همه باز هست؟

اگر پاسخ مثبت هست لطفن تجدید نظر کنید

پیچوندن در ابتدا هست ولی بعد از گذشت زمان متاسفانه شما کمی باید گستاخ باشید. حتی برای فامیل

2. 2 کاربر از sue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چی میگییییییی
    اونطوری گفتم بخاطر اینکه دوستان و آشنایانم تو این سایت هستن...

چی چی تقصیر خودته... بله رو دادم که دادم دیگه دارم آشکار میگم بسه دیگه
    اصلا رو هم ندادم. چطوری با بقیه این مشکلو ندارم؟
    اون قستیم که گفتی داداشت کامپیوترو خریده رو کاملا مخالفم... خریده که خریده. الان وسیله شخصی منه و ممکنه من دوست نداشته باشم از وسیله شخصیم استفاده کنه... مهم پولی که داده نیست. مهم اطلاعاتی هست که میتونم توش داشته باشم!
    من 4 نفر گفتم چطوری فکر کردی داداش؟!
    شما مطمئن باش تقصیر من نیست.مطمئن
    اینجا میایید راه حل پیدا کنید نه اینکه ما اجیر شده ایم و موظف به پاسخ.یکم این لحن طلبکاراتون رو درست کنید آداب معاشرت که میدونید چیه؟ خوبه خودتون تاپیکو شروع کردید.دوسه تا اطلاعات خام میذارن کف دست ملت و یه تحلیل کارشناسانه میخوان.خوبه تا حالام به زور فهمیدیم کسی که پول داده کامپیوتر خریده داداشتونه
    اولش بگو میخوام بیس سوالی بپرسم مام تکلیفمونو بدونیم

حالا چنتا راه حل که هر کدومشون رو مصلحت دونستید ...:

1.یه بار طرف رو ابله فرض نکنید و در یه فرصت مناسب بشینید مفصل باهاش حرف بزنید(میگه طرف پای کامپیوترم میشنه منم ناراحت میشم .خب مرده حسابی برو باهاش حرف بزن دیگه بگو داداش من شما کامپیوتر رو خریدی میدونم و دستت درد نکنه خیلی ممنون .اما الان دیگه ما توش اطلاعات شخصی زیادی داریم منم دوست دارم مثله بقیه یه کامپیوتر شخصی داشته باشم.لطفا این فرصت رو از من نگیر و بذار من هم احساس صاحب بودن بکنم)
    این فرصت مناسب منظورم موقعیتی هست که پای کامپیوتر نیستید

2.به مادرتون /باباتون بگید باهاش صحبت کنه .اگه بهش بگی چی میخوای، مامانت /بابات خودش میدونه چطور بگه و چی بگه

3 . از یه واسطه ی دیگه استفاده کنید مثله همسرشون یا ...

چطوری احترام کسی رو نگه دارم در صورتی که خودش احترام خودشو نگه نمیداره؟
    شما به نسبت فرهنگ و ادب خودتون باهاش حرف بزنید

در مورد caca به نظر من اگر اون شخص توی خانه شما زندگی نمیکنه و مثلا ماهی 2-3 بار میبینیش مودبانه اشاینه که یکی از کابل های پشت کیس رو برداری یا مثلا کابل پاور رو قطع کنی ..یا خلاصه کاری کنی که سیستم روشن نشه.وقتی پرسید هم دفعه اول بگو این که توریش نبود چکارش کردی؟دست به چی زدی؟این تا دیروز سالم بود ...اینجوری کلا از کامپیوترت دلسرد میشه.دفعات بعد هم که دیدیش بگو هنوز وقت نکردم درستش کنم.یا چند جا بردمش معلوم نیست چکار کردی که هیچکسی سر در نمیاره و...(همچنان کامپیوتر روشن نشود)--> مشابه این رو من خودم انجام دادم نتیجه گرفتم
    کسی که بی اجازه به کامپیوتر کسی دست میزنه، بی اجازه هم میره کابلشو میخره میاره یا میره کیس رو بررسی میکنه تا راه حلشو پیدا کنه

4. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اینجا میایید راه حل پیدا کنید.....
    بله عزیز من
    من کجا طلبکارانه حرف زدم؟ شما برو ببین چی گفتی... کم مونده بود بگی خودت احمقی که اینطوری میکنی!
    حالا مهم نیست.

2 و 3 انجام شده...
    1 هم نمیشه... میدونی خیلیا میان و استفاده میکنن و میرن... اما اینه که منو آزار میده... برم چی بگم؟ بگم همه آزاد تو نه؟

caca,

سلام

امکان قفل کردن در ......
    سلام
    راستش نه... من تو یه طبقه جداگانم . دستگیره های درام همه خرابن!! مگر این که برم بخرم... اما آخه خیلی ضایس شک میکنن به آدم! میدونی که چی میگم
    ولی خیلی خوبه اینطوری شه...

ممنون بابت جواباتون
    الان که دارم فکر میکنم میبینم اصلا مطرح کردنش یه جورایی اشتباه بود. چون فقط خودم میدونم که شرایط چطوریههه
    حتی تو این شرایطم قرار بگیرین فکر نکنم راهی باشه که درست درمون باشه

Last edited by caca_caca888; 22-05-2012 at 00:39.

6. این کاربر از caca_caca888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من 25 ساعت در روز پشت میزم واجب تر از نفس کشیدنه برام
    یه شخصی هست که نمیدونم چرا اینترنت نمیگیرن چند هفته یه بار تشریف میاره
    حتما حتما باید منو از خواب بیدار میکنه نمیدونم چی فکر میکنه ... منم یکی از خواب بیدارم کنه خرخره شو میجوئم بزرگ کوچیک نمیشناسم ولی اینو دلم نمیاد چیزی بهش بگم
    5-6 ساعت کامپیوتر رو قبضه میکنه البته بچه خوبیه نمیخوام دلشو بشکنم ولی دیگه بعضی وقتا خیلی رو اعصابه. حالا اواخر بهتر شده قبلا منو هم ول نمیکرد باید می نشستم براش فایل دانلود میکردم
    شوخی شوخی همه چی میگه ناقلا امروز اومد به زور از خواب بیدارم کرد منم گیر دادم نذاشتم زیاد کار کنه یکی 2 تا بارش کردم ... عصبانی شد یه چیزایی گفت ...
    چون دیر به دیر میاد فکر میکنه باید حضورشون پشت میز نامحدود باشه
    قبلا بعد از اینکه میرفت 700-800 مگ هم فایل میذاشت تا دانلود شه .. دیگه یکی 2 ماهه هر موقع میشینم پشت میز جلو چشش هر فایلی گذاشته تو لیست حذف میکنم. دیگه با پر رو جماعت نمیشه از یه حدی بیشتر سازش کرد
    آقا بالاخره این امکان دست ماست نمیگیم کسی دست نزنه ولی هر چیزی حدی داره ..

داش کاکا شما هم سعی کن برخوردتو یکم شدید تر کنی البته اگه طرف حق و حقوقی تو اون کامپیوتر نداره ..

7-8 سال پیش یه بنده خدایی گیر داده بود به این بازی Spider هر موقع میومد 4-5 ساعت باید بازی میکرد هیچی هم نمیشد بهش گفت. دیگه جونم به لب رسید یه برنامه ی کوچولو نوشتم که هر 30 ثانیه یک بار ماوس رو به صورت تصادفی مینداخت یه گوشه بعد نیم ساعت داد و هوار راه انداخت که ماوست خرابه و ... پا شد رفت در مورد اون شخص یکم بدجنسی بود ولی دیگه چه کنیم

8. 4 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

بله عزیز من
    من کجا طلبکارانه حرف زدم؟ شما برو ببین چی گفتی... کم مونده بود بگی خودت احمقی که اینطوری میکنی!
    حالا مهم نیست.

2 و 3 انجام شده...
    1 هم نمیشه... میدونی خیلیا میان و استفاده میکنن و میرن... اما اینه که منو آزار میده... برم چی بگم؟ بگم همه آزاد تو نه؟

سلام
    راستش نه... من تو یه طبقه جداگانم . دستگیره های درام همه خرابن!! مگر این که برم بخرم... اما آخه خیلی ضایس شک میکنن به آدم! میدونی که چی میگم
    ولی خیلی خوبه اینطوری شه...

ممنون بابت جواباتون
    الان که دارم فکر میکنم میبینم اصلا مطرح کردنش یه جورایی اشتباه بود. چون فقط خودم میدونم که شرایط چطوریههه
    حتی تو این شرایطم قرار بگیرین فکر نکنم راهی باشه که درست درمون باشه

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

شاید باور نکنین ولی اومدن!!

به نظر من یه کار میتونی بکنی
    البته اگه شرایط مالی مصاعد باشه.
    اگه کامپیوتر رو خودش قبلا خریده، کامپیوتر رو بهش بده و خودت یکی بخر یا به بابات بگو بخره. اگه خواستی این کار رو بکنی صادقانه به بابات بگو به این دلیل میخوام این کار رو بکنم. چون قبلا پدر و مادرت در جریان بودن راحت تر پول کامپیوتر رو میدن.
    اگه این کار رو بکنی دیگه زبونت درازه

یه کار دیگه هم میتونی بکنی. اگه به خاطر فایل های خصوصی هست براشون پسورد بذار
    Last edited by Shadow-Man; 18-05-2012 at 22:20.

10. این کاربر از Shadow-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

بله عزیز من
    حالا مهم نیست.

2 و 3 انجام شده...

M ----------

شاید باور نکنین ولی اومدن!!

میدونید مشکل شما اصلا برادرتون نیست.مشکل شما همه ازاد هست.
    این جمله همه ازاد تو نه رو من نمیتونم درک کنم؟یعنی چی همه ازاد؟اگر واقعا هرکی از راه میرسه میتونه مستقیم بشینه پای سیستم شما دیگه چه فرقی داره؟؟؟نهایتا برای فایل های شخصی پسورد بذارید .
    اگر یک چیزی شخصی و خصوصی هست بهش نمیگن همه ازاد بجز فلانی و فلانی .بهش میگن هیچ کسی جز من و فلانی.
    اول شما ببین سیستمت کدام یکی از این دو حالت رو داره.
    اگر واقعا خصوصی هست باهاشون مستقیم صحبت کنید

12. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خانم ملانصرالدین
    فایلای شخصی کامپیوترم خیلی کمه... اصلا بحث فایل شخصی نیست... اصلا مشکل سر کامپیوتر نیست...
    شما فکر کن از یکی بدت میاد دلت میخواد بلاکش کنی. چی میکنی؟ البته اینطور نیستااااااااا
    یه همچن حالتی منظورمه... میدونی چی میگم یا نه
    فایلای خصوصی منو ببینن... مشکلی نیست... واسه خودشون بد میشه.... اگه یه روز من بفهمم .... میدونی ... ببینن نمیتونن هیچیش کنن! باید همرو پیش خودشون نگه دارن

آقای شادو من
    حرفایی که بالا گفتم+
    اینترنت ما خوش بختانه وایرلسه...! حتی میتونن لپ تاپشونو بیارن
    در اصل مشکل این نیست! با این کار انگار مسالرو دور زدییی
    اگرچه پایم کامپیوترو عوض کنیم باید عوض کنیم اصلا

جناب afceaglee2013
    موافقم باید جدی تر باشم... اما تو همون پست اول گفتم مشکل اینجاس که طرف نمیگیره من الان جدی ام... ینی ناراحت نمیشه...
    یکم برم جلوتر دیگه انگار باید فحشش بدم

کلا پیشنهادم به همه اینه که از هر کاری میخواین بکنیین از اون اول بکنین... بعدا جمع کردنش سخته
    مثلا فکر کنین طرف روز اول میخواد بشینه پای دستگاه همه یه طوری با تعجب بگن میخوای بشینی پای کامپیوتر فلانی؟؟ وای اگه بفهمه... یا اینکه من رفتم بهش بگن فلانی خیلی دوست داشت که بهت چیزی نگفت هرکی بود تیکه بزرگش گوشش بود
    اینطوری بشه نه اون ناراحت میشه نه هیچکس... حتی منم چیزی نگفتم

از همه ممنون
    آقا حالا چرا فکر میکنین دادادشمه؟؟؟

داره خودمونی میشه shaparake_sahra's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    توی صحرا

پيش فرض

!!!!!!!!!
    یکی یه منبع معرفی کنه ...

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

خانم ملانصرالدین
    afceaglee2013
    موافقم باید جدی تر باشم... اما تو همون پست اول گفتم مشکل اینجاس که طرف نمیگیره من الان جدی ام... ینی ناراحت نمیشه...
    یکم برم جلوتر دیگه انگار باید فحشش بدم
    میفهمه خوبم میفهمه ..

16. 2 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mt.Shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    root/

پيش فرض تسلیت به یک دوست صمیمی

سلام به همگی
    اگه بخواهیم تلفنی به یه دوست خیلی صمیمی مرگ پدر یا مادرشو تسلیت بگیم و با اون درد دل کنیم
    چی بگیم بهش بهتره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •