تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 421 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با فرهنگ بودیم الان که خیلی خراب شده مخصوصا ما جونا همه تو همه حرفه ها از دستمون شاکیند حق هم دارند. تو اداره ها یکیش مثلا رشوه دادن که البته دو طرف مشکل دارند حالا وارد این بحث ها نشیم بهتره.
    فقط خواستم بگم مواظب افراد پیر و معلول باشید اگر یکی تو پیاده رو داره یواش راه می ره کلی قرقر پشتش نکنید شاید طرف مشکلی داره و حق هم داره از پیاده رو و مکان های عمومی استفاده کنه و شمام بهش باید احترام بذارید.
    و یه چیزی که منو واقعا آزار می ده رعایت نکردن قوانین رانندگی است. طرف تو خیابون شلوغ که ترافیکم هست رو خط عابر پیاده اومده روی پای ما بعد از کلی افاده شیشه رو کشیده پایین می گه سزعتی نداشتم که! لا اقل بگو ببخشید خشک و خالی نمی خواد بپرسی چیزیتون نشده؟ کمک نمی خواید؟
    یا این پارک کردن های دوبله سوبله یه بارم دیدم یکی اومده جلو یه کوچه ای که فقط جای رفت و آمد یک ماشین هست دقیقا جلوش پارک کرده رفته واقعا چقدر به حقوق دیگران فکر می کنیم؟

2. 7 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iraaaaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    محل سکونت رو نمیدونم ولی ...

پيش فرض

بچه یه چیزی که من از رانندگی مردم ایران و علت این بی فرهنگی در رانندگی فهمیدم اینه که علت اصلیش مواد مخدره . اگر دقت کرده باشید بدترین رانندگی ها و بیشترین آمار تصادفات رو مشهد داره به خاطر اینکه نزدیک افغانستانه یعنی مرکز مواد مخدر!
    توی تهران هم به خاطر جمعیت زیاد این اتفاق دیگه عادی شده . خدا باعث و بانی این اعتیاد جوونای ایرانی رو ریشه کن کنه( حالا هر ... ای. کاری ندارم کی)
    چند وقت پیش یه کتابی میخوندم درباره علت اعتیاد یه مطلبی دیدم نوشته بود درباره عنصر ایجاد لذت در مغز که به عوامل زیادی ایجاد لذت صورت میگیره توی مغز . و وقتی که مهمترین عواملش از اون فرد گرفته میشه (تفریحات مختلف)دنبال یه جایگزین میگرده که در این جور مواقع اعتیاد یکی از گزینه هایی هست که این کمبود رو خیلی وحشتناک جبران میکنه . خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو .

فقط خواستم بگم این مسئله هم در رانندگی هم در معاشرت مردم خیلی تاثیر داره.
    اینم برای اینکه از بحث آداب معاشرت دور نشیم .

4. 4 کاربر از iraaaaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    وقتی با یه نفر جدی حرف میزنین... اونم جدی نمیگیره . چی کار میکنید؟ سریه بد جدی تر میشید امما اگه بازم جدی نگرفت چی؟

به یه نفر به روشای مختلف گفتم پای کامپیوتر من نشینه... رمز میذارم. جلو روش میگم نشین. خلاصه هرکاری میکنیم درست بشو نیست! فکر کن کامپیوتر خاموشمو روشن میکنه . میگم رمزو نمیزنم نه بهش برمیخوره نه هیچی .. آخرم مجبور میشم بزنم دیگه...

به دلایلی هه دلم نمیاد بهش چیزی خیلی ناجور بگم... یا رمزو نزنم... درسته اون کار اشتباه کرده . اما اگه منم رمزو نزنم تقریبا کار اشتباه انجام دادم... باید احترامشو داشته باشم
    این یکی از موارد بود مثلا... کلا میخوام بدونم باید رفتارمون با این شخص چطوری باشه؟؟

ویرایش شد
    Last edited by caca_caca888; 22-05-2012 at 00:35.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

caca_caca888
    ایشون چه نسبتی با شما دارن؟

7. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ساره38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    هیچ جای دنیا

پيش فرض

کاکا جون خوش به حال شما.بیا وضع منو ببین ارزو به دلم موند یه بار این ادم خونه ما باشه و من پای کامپیوتر بیام و طرف بیخ گوشم از اول تا اخرش وانسه ببینه من چکار می کنم.دلم می خواد خرخرشو بجومممممممممممممممم

9. این کاربر از ساره38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

در مورد caca به نظر من اگر اون شخص توی خانه شما زندگی نمیکنه و مثلا ماهی 2-3 بار میبینیش مودبانه اشاینه که یکی از کابل های پشت کیس رو برداری یا مثلا کابل پاور رو قطع کنی ..یا خلاصه کاری کنی که سیستم روشن نشه.وقتی پرسید هم دفعه اول بگو این که توریش نبود چکارش کردی؟دست به چی زدی؟این تا دیروز سالم بود ...اینجوری کلا از کامپیوترت دلسرد میشه.دفعات بعد هم که دیدیش بگو هنوز وقت نکردم درستش کنم.یا چند جا بردمش معلوم نیست چکار کردی که هیچکسی سر در نمیاره و...(همچنان کامپیوتر روشن نشود)--> مشابه این رو من خودم انجام دادم نتیجه گرفتم

در مورد ساره هم تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که وقتی اون هست کامپیوتر رو روشن نکنید.یا ببینید از چه چیزی بدش میاد (مثلا از عکس ها عمل جراحی-یا عکس سوسک و..) یه مقدار زیادی دانلود کنید بعد خودتان صداش کنید بیا اینها رو ببین .هر دفعه هم همین کارو کنید.شاید جالب نباشه ولی به هر حال باید حس فضولی اون برطرف بشه

11. 3 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

caca_caca888

اگه اون فرد دایی عمویی پدر بزرگی چیزی هست به باباتون بگید باهاش حرف بزنه یا به مادرتون بگید باهاش حرف بزنن

13. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

نسبتشونو نگم بهتره.... پیام خصوصی
    کاکا جون خوش به حال ....
    نه اتفاقا یکی از روشاشم همینه... میاد کنار من میشینه من الکی اینور اونور میرم تا خسته میشم پا میشم اون میشینه :|
    ببینین فقط بحث کامپیوتر نیست. اما در این موردم بازم نمیشه این کارو کرد. هر هفته اینجاس و از اونجایی که من کامپیوترم اکثرا روشنه نمیتونم این کارو کنم. جدیدا میاد خاموشش میکنم اما بازم بالاخره کارم بهش میفته که روشنش کنم خودم.

caca_caca888

اگه اون فرد .....
    این کارم تقریبا کردم. میگم که اصلا توجه نمیکنه

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

اصلا مساله رو چرا بپیچونیم؟
    چطوری احترام کسی رو نگه دارم در صورتی که خودش احترام خودشو نگه نمیداره؟
    Last edited by caca_caca888; 22-05-2012 at 00:37.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

تقصیر خودته دیگه.ببین از اولش که رو میدی نتیجشم همین میشه.شنیدی میگن گربه رو باید دم حجله کشت؟ مشکلت اینجاس
    دیگه نمیشه کاری کرد .باید بیخیالش بشی.اونا نفهم نیستن.تو اینطوری فرضشون میکنی یعنی میدون رو اینطوری دستشون دادی از اولش
    وقتی خونت رو میکنی هتل ، اسباب اثاثیشم میشه جزء ستاره هاش

درضمن اگه داداشت این کامپیوتر رو خریده و بعد ازدواج کرده رفته و حالا به صورت مهمون میاد خونه ی پدریش (یعنی خونه ی شما) این تویی که باید پاشی بری و اون بیاد استفاده کنه بی منت
    اما اگه نه همتون ازدواج کردید و خونه ی مجزا دارید و اونا مهمونن باید از اولش کاری میکردی که حریم خصوصیت حفظ بشه

راستی اینی که میگی " اصلا مساله رو چرا بپیچونیم؟" مثله اینکه ما همسایه بغلی هستیم و دیگه همه چیو میدونیم و لازم نیست حرفی بزنیم. تازه تا اینجاش فقط فمیدیم اینا خواهر و ... هستن
    Last edited by Переклад не; 17-05-2012 at 22:56.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تقصیر خودته دیگه ...
    چی میگییییییی
    اونطوری گفتم بخاطر اینکه دوستان و آشنایانم تو این سایت هستن...

چی چی تقصیر خودته... بله رو دادم که دادم دیگه دارم آشکار میگم بسه دیگه
    اصلا رو هم ندادم. چطوری با بقیه این مشکلو ندارم؟
    اون قستیم که گفتی داداشت کامپیوترو خریده رو کاملا مخالفم... خریده که خریده. الان وسیله شخصی منه و ممکنه من دوست نداشته باشم از وسیله شخصیم استفاده کنه... مهم پولی که داده نیست. مهم اطلاعاتی هست که میتونم توش داشته باشم!
    شما مطمئن باش تقصیر من نیست.مطمئن
    Last edited by caca_caca888; 22-05-2012 at 00:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •