تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 64 اولاول ... 444505152535455565758 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 635

نام تاپيک: كد و رمز بازی های PS1 و PS2 فقط اینجا

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام مدیرای عزیز و ارجمند ! ...

این دو سه تا پست آخری ، یعنی از پست 527 گرفته تا این پست : 531 ، مربوط به عنوان تاپیک نیست و خواهشا هر چه زودتر به تاپیک مربوطش انتقال بدید .

با تشکر از شما : قاهر .

در آغاز فعالیت max pen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام من بلد نیستم کد کیم شارک پلی استیشن 1 بازی مزرعه دار2 رو اجراکنم اطفا راهنما یی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام به قاهر
    دوست من
    این سیورو یکی از بچه ها باسم رفت ولی دستت درد نکنه واقعا چه طوری تونستی همه رو طلا بگیری بجزء یکی_می شه بگی با کیبرد می ری یا با دسته بازی
    خیلی حرفه ای هستی ها راستی می شه راز رد کردن این مرحله رو به ما بگی چون دوست دارم خودم هم برم
    راستی من این بازی رو تموم کردم ولی دستت درد نکنه تنها مرحله سختش پرواز هواپیما بود که ....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

12 منم میخوام

کدهای Silent Hill 4 که گذاشتم فقط با Code Breaker اجرا می شود و روی گیم شارک کار نمی کند.
    اگه میشه من کد silent hill :the room ps2 و نرم افزار code breaker رو میخوام لینکای قدیمی منقضی شدن لطف میکنید یه باره دیگه اپ کنید ممنون از لطفتون

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام علیکم جمیعا ! ...
    سلام من بلد نیستم کد کیم شارک پلی استیشن 1 بازی مزرعه دار2 رو اجراکنم اطفا راهنما یی کنید
    دوست عزیز ، اگه فقط یه صفحه عقب میرفتی ، در این باره مطالب رو نوشتم ! ...

بفرما : در این دوتا پست لینک دانلود گیم شارک و مبدل کنسول مربوطه برای PS1 رو قرار دادم که باید اینارو داشته باشی ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و
    کد:
    در صورتی که در قسمت کد گیمشارک از قبل نوشته شده‎ در برنامه PEC (که در پست لینک بالایی معرفی شده) برای سایر بازیها ، کدهای بازی مورد نظرتون رو پیدا نکردید ، میتونید در برگه‎ی Custom ه برنامه‎ی PEC در صورت در دست داشتن کد گیمشارک بازی مورد نظرتون ، براش کد گیم شارک بنویسید ! ... به همین راحتی ! ...

یعنی اگه کد گیم شارک بازی مزرعه دار2 رو دارید ، در این قسمت Custom برنامه‎ی PEC بنویسید بعد که نوشتید ، بازی رو اجرا کنید و فیض ببرید .

همین .

سلام به قاهر
    دوست من
    این سیورو یکی از بچه ها باسم رفت ولی دستت درد نکنه واقعا چه طوری تونستی همه رو طلا بگیری بجزء یکی_می شه بگی با کیبرد می ری یا با دسته بازی
    خیلی حرفه ای هستی ها راستی می شه راز رد کردن این مرحله رو به ما بگی چون دوست دارم خودم هم برم
    راستی من این بازی رو تموم کردم ولی دستت درد نکنه تنها مرحله سختش پرواز هواپیما بود که ....
    سلام بر شما ! ...

برای اتمام این مرحله کاری نمیخواد که ! ... خیلی آسونه ! ...
    برای بدست آوردن طلا باید در زمان کمتری مرحله رو به پایان ببری همچنین نباید هواپیما یا هیلیکوپتر اصلا آسیب ببنن .
    اصلا فرقی نمیکنه که با کیبرد بری یا با GamePad (دسته) ! ... من قبلا چون با کیبرد عادت کرده بودم ، دو سه تا از این مرحله‎های این بازی رو با کیبرد رفتم ! ولی چون گوشه‎ی کشوی میز کامپیوترم یه دسته‌ی خاک خورده بود ، برای مرحله‎ی چهارم هواپیما به بعد از اون استفاده کردم ! ... ولی ناگفته نمونه که این دسته خیلی ضایع بود ! ... ه ه ه چهار تا از دکمه‎هاش یک کار رو میکردند ! ... یعنی قاطی داشت ! ...

به هر حال ، توصیه من اینه که اینجور بازی ها رو ( بازی های غیر استراتژیکی و اجتماعی رو ) اصلا با کیبرد بازی نکنید ، چون بازی عرفا به دسته میخوره تا به کیبرد ! ...
    خیلی حرفه ای هستی ها
    خواهش میکنم دوست عزیز ، بزرگواریتو میرسونه !
    راستش ، من که گفتم ! ... من خودم قبلا گیم‌‎خور درجه یک بودم ! ... ولی ! ... ولی همین الان دیگه کلهم اجمعین به طور کلی بازی(Game) رو ترک کردم ! ... اصلا برام دیگه لذت بخش نیست ! ...

اگه میشه من کد silent hill :the room ps2 و نرم افزار code breaker رو میخوام لینکای قدیمی منقضی شدن لطف میکنید یه باره دیگه اپ کنید ممنون از لطفتون
    نرم افزار Code Breaker ای که اینا درست کردند یکم قدیمی هست ! ... تا اونجایی که میدونم فقط و اکثرا برای Code Breaker نسخه‎های قدیمیش و ... کار میکنن ! ...
    البته شاید برای نسخه‌های جدیدشون هم کار کنن ! ... در کل تضمینی نیست ! ... طرف سازنده‌ی این نرم افزار ، چون دیده که دیگه یا حوصله نداره یا علمش رو به هر حال ، سورس (Source) این نرم افزار رو هم در اختیار عموم قرار داده !
    برنامه رو UpDate نمیکنه ! ... ولی شاید یه روزی بروزرسانی کنه ! ... لینک دانلودش هم در زیر قرار دادم :

کد:
    حجم : 86 کیلوبایت .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

هی قاهر من دو باره دارم اونو می رم و رسیدم به مرحله مدرسه هواپیما
    می شه بگی من توی مرحله هلی کوپتر که باید چند تا کامیون رو منفجر کنم باید توی چند دقیقه برم چون من هر کاری می کنم 55 درصد می شه وکم می آرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خیلی ممنون از نرم افزار کد بریکر ولی هنوز کد بازی سایلنت هیل 4 the room یا کد گیم شارکش رو نذاشتید اگه اونم بذارید متشکرمیشم

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان باسلام کسی رمز یا کد بازهای سری سامورای واریورس2و3واوراچیو...........ند ره ممنون میشم تراینرم اگربود عالی میشه متشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه adac_data's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

درود بر شما دوستان عزیز و گرامی

من رمز ها و کدهای تقلب مورتال کمبت برای پلی استیشن2 رو میخوام ممنون میشم از لطفتون

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان باسلام کسی رمز یا کد بازهای سری سامورای واریورس2و3واوراچیو...........ند ره ممنون میشم تراینرم اگربود عالی میشه متشکر
    ای بابا هیشکی نبود یه کمک به ما برسونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •