تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 13 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 125

نام تاپيک: آموزش : جیلبریک آیپد 2 در ورژن 5.0.1 (به همراه لینک دانلود)

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

لینک دانلود نسخه مربوط به سیستم عامل لینوکس در پست اول قرار داده شد
    با تشکر از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ok
    الان سیدیا اومد
    الان چه جوری باید روش برنامه ریخت؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

جیلبریک با موفقیت انجام شد ولی وقتی فایل ipaام رو میریزم تو آیپد همچنان میگه : "..." failed to install.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من یه مشکلی دارم .برنامه هایی رو که از کامپیوتر و مثلا از سایت apptrackr دانلود میکنم وقتی میارمشون توی itunes برای سینک شدن درست سینک میشوند و حتی روی صفحه آیپد روی کامپیوتر هم درست نشون داده میشند که نصب شده ولی روی خود آیپد و در لیست برنامه ها اضافه نمیشوند . البته افزونه appsync رو هم نصب کردم و مشکلی با itunes هم نداره ولی نمیدونم چرا اینطوریه؟

داره خودمونی میشه amir.ghermezete's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    سرزمین پرسپولیسی ها

پيش فرض

سلام دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه اما من یه ای پد 2 خریدم دادم بیرون حدود 9صفحه برنامه ریخته بعد از کجا میتونم بهفمم جیلبریک شده یا نه؟بعد چه طوری میتونم برنامه بریزم روی ای پد اما یه سری از این برنامه ها که این بنده خدا ریخترو نمیخوام پاک بشه؟اگه جاش این تاپیک نیست ببخشید لطفا راهنمایی کنید تو کدوم تاپیک سوالمو مطرح کنم.ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه اما من یه ای پد 2 خریدم دادم بیرون حدود 9صفحه برنامه ریخته بعد از کجا میتونم بهفمم جیلبریک شده یا نه؟بعد چه طوری میتونم برنامه بریزم روی ای پد اما یه سری از این برنامه ها که این بنده خدا ریخترو نمیخوام پاک بشه؟اگه جاش این تاپیک نیست ببخشید لطفا راهنمایی کنید تو کدوم تاپیک سوالمو مطرح کنم.ممنون
    درود بر شما
    شما داخل لیست برنامه هات نگاه کن اگه یک آیکون قهوه ای رنگ به اسم "cydia " دیدی یعنی دستگاه شما جیلبریک شده
    برای نصب برنامه میتونید از طریق appstore که آیکونش داخل لیست برنامه هاتون هست استفاده کنید
    برنامه رو باز میکنید و اسم مورد نظرتون رو جستجو میکنید و در نهایت اون رو دانلود میکنید ( برای این کار احتیاج به اپل آیدی دارید )و اگر که دستگاهتون جیلبریک شدست میتونید از سایتهایی مثل apptrackr.org و یا سیدیا و یا این استالوس برنامه های مورد نظرتون رو دانلود کنید
    سوالات از این قبیل رو میتونید در این تاپیک دنبال بکنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشکر

8. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    سرزمین پرسپولیسی ها

پيش فرض

سلام من برنامه absinthe نصب کردم ایکونشم اومد بعد برنامرو باز کردم یه گزینه جیلبریک سبز رنگ اومد بالای اون هم نوشته
    1.tap jailbreak to open the settings application and turn on the vpn named jailbreak
    رو گزینه سبز کلیک میکنم پیغام cannot open absinthe(the error was:the url can't be shown)میده
    در ضمن vpn absinthe هم روشن اما گزینه خوده vpn روشن میکنم پیغام a configuration error occurred میده
    بالای صفحه هم نوشته wait for absinthe to complete
    ممنون میشم راهنماییم کنید.ببخشید که انگلیسی هم نوشتم چون انگلیسیم ضعیف نمیتونم ترجمه کنم
    سال نو همه بچه های پی سی ورلد هم مبارک انشاالله سالی پر از شادی و سلامتیه کامل با بهترین ارزوها واستون باشه
    Last edited by amir.ghermezete; 24-03-2012 at 18:30.

10. این کاربر از amir.ghermezete بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام من برنامه absinthe نصب کردم ایکونشم اومد بعد برنامرو باز کردم یه گزینه جیلبریک سبز رنگ اومد بالای اون هم نوشته
    1.tap jailbreak to open the settings application and turn on the vpn named jailbreak
    رو گزینه سبز کلیک میکنم پیغام cannot open absinthe(the error was:the url can't be shown)میده
    در ضمن vpn absinthe هم روشن اما گزینه خوده vpn روشن میکنم پیغام a configuration error occurred میده
    بالای صفحه هم نوشته wait for absinthe to complete
    ممنون میشم راهنماییم کنید.ببخشید که انگلیسی هم نوشتم چون انگلیسیم ضعیف نمیتونم ترجمه کنم
    سال نو همه بچه های پی سی ورلد هم مبارک انشاالله سالی پر از شادی و سلامتیه کامل با بهترین ارزوها واستون باشه
    ساله نو شما هم مبارک
    شما یک بار پرو فایل جیلبریک را حذف کنید و مجددا اقدام به جیلبریک کنید
    توجه کنید که بهتر هست حافظه دستگاه شما در هنگام جیلبریک خالی باشه
    قبل از جیلبریک دستگاهتون رو به تنظیمات کارخانه برگردانید (ریست کنید )
    و مجددا جیلبریک کنید حتما درست میشه

12. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    سرزمین پرسپولیسی ها

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییت عماد جان.شرمنده ها منه مبتدیو ببخش اما میشه بگی چطوری پروفایل جیلبریکرو پاک کنم؟
    چطوری باید ریست کنم؟اگه ریست کنم بعدش که دوباره احتیاج نیست کاری واسه تنظیماتش بکنم؟
    و در ضمن من یه مغازه دار واسم یه سری برنامه روش نصب کرده فکر کنم خریده باشه اونا هم پاک میشه اگه ریست کنم؟و اگه اره چطوری میتونم یه سریشو نگه دارم؟
    ببخش زیاد سوال کردم

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییت عماد جان.شرمنده ها منه مبتدیو ببخش اما میشه بگی چطوری پروفایل جیلبریکرو پاک کنم؟
    چطوری باید ریست کنم؟اگه ریست کنم بعدش که دوباره احتیاج نیست کاری واسه تنظیماتش بکنم؟
    و در ضمن من یه مغازه دار واسم یه سری برنامه روش نصب کرده فکر کنم خریده باشه اونا هم پاک میشه اگه ریست کنم؟و اگه اره چطوری میتونم یه سریشو نگه دارم؟
    ببخش زیاد سوال کردم
    در فروم چیزی به اسمه شرمندگی نداریم
    من دوست دارم به سوالات جواب بدم

برای ریست کردن به مسیر زیر برید

settings=>general=>reset=>erase all content and settings
    توجه : با انتخاب کردن این گذینه تمام تنظیمات دستگاه شما به حالت کارخانه بر می گرده و تمام اطلاعات اعم از برنامه ها پاک خواهد شد
    توجه : بعد از ریست شما باید دستگاهتون رو به آیتیونز (کامپیوتر متصل کنید ) یا اینکه وایفای داشته باشید
    شما وقتی ریست کردید دیگه نمی تونید برنامه های سابق رو به آیپد بر گردونید
    مگر آنجایی که : پسورد و اپل آیدی که برنامه ها توسط اون دانلود شده رو داشته باشید و اون رو د رآیتیونز کامپیوتر آتورایز کنید.
    اگر دستگاه شما جیلبریک شود شما میتوانید برنامه های کرک شده روی آن نصب کنید و دی گر احتیاج به آیتیونز به صورت خاص نخاهید داشت

15. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •