تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 102 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1015

نام تاپيک: آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام ببخشید جدیدا من ی ویروسی گرفتم که عکس پس زمینه دسک تاپم سفید میشه و وسطش نوشته آرم لپ تابم هست و نوار وظیفه task barام هی غیب میشه(یعنی در قسمت properties نوار وظیفه ام گزینه auto hide the task barبه طور اتوماتیک فعال میشه) ویندوزمو چند بار عوض کردم ولی از بین نرفت ویروسش .
    آنتی ویروسم(nod32) پیدا نمیکنه ویروسو.یعنی باید کل درایوامو فرمت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حدودا ی هفته ای میشه اینجوری شده
    وقتی ویندوز جدید نصب میکنم عادی کار میکنه سیستمم ولی دوباره بعد 1 روز میبینم باز عکس عوض میشه و نوار وظیفه ام غیب میشه.
    سیستم عاملم:ویندوز 7

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by respona; 27-10-2012 at 15:27.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام ببخشید جدیدا من ی ویروسی گرفتم که عکس پس زمینه دسک تاپم سفید میشه و وسطش نوشته آرم لپ تابم هست و نوار وظیفه task barام هی غیب میشه(یعنی در قسمت properties نوار وظیفه ام گزینه auto hide the task barبه طور اتوماتیک فعال میشه) ویندوزمو چند بار عوض کردم ولی از بین نرفت ویروسش .
    آنتی ویروسم(nod32) پیدا نمیکنه ویروسو.یعنی باید کل درایوامو فرمت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حدودا ی هفته ای میشه اینجوری شده
    وقتی ویندوز جدید نصب میکنم عادی کار میکنه سیستمم ولی دوباره بعد 1 روز میبینم باز عکس عوض میشه و نوار وظیفه ام غیب میشه.
    سیستم عاملم:ویندوز 7
    سلام
    گزینه های زیر را تیک بزنید و بعد روی Fix Checked کلیک کنید:

محتوای مخفی: گزینه ها 

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توصیه ها :
    1-برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو آپدیت کنید.
    2-آنتی ویروس NOD32 رو با یکی از گزینه های زیر جایگزین کنید :
    Kaspersky - Bitedefender - Avira
    3- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود،نصب و آپدیت کنید و بعد Full Scan .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام

اول این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش بگم که چند روزه که حس میکنم سیستمم کند شده، دیگه الان حتی موقع لاگ این کردن تو ویندوز هم طول میکشه تا وارد شه. یه بار که اسلاید شو رو واسه یه فایل پاورپوینت زدم، دیدم یه پیامی اومد که سریع اینتر رو زدم ولی یه چیزی راجع به کارت گرافیک می گفت. بعدش دیدم هایبرنیت هم نمیشه فقط لاک میشه. انگار که یه بلایی سر درایور گرافیکم آورده باشه ولی از توو دیوایس منجر هیچ مشکلی مشاهده نشد.
    دیروز هم دیدم که وایرلسم هیچ شبکه ای رو پیدا نمی کنه از تو دیوایس منجر دیدم که کلا درایور وایرلس مشکل داره. دوباره نصبش کردم درست شد.
    کلا حس میکنم یه چیزی داره با درایورهام ور میره!
    اینم بگم که من لینوکس هم رو سیستمم نصب کردم. واسه هایبرنیت تو لینوکس مشکلی نداره! ولی وایرلس اونجا هم مشکل پیدا کرده.
    تو تسک منجر به نظرم پروسس مشکوکی نمیاد. آنتی ویروسم هم نود 32 هست. دیروز آپ کردم .اسکن کردم ولی چیزی پیدا نکرد. البته بگم که یوزر و پسش trial هست.
    دیگه چی؟
    ویندوزم هم سون هست.

احیانا اگه خواستین بگین که همین HiJackThis فیکسش کنه، combofix که گذاشتین بهتره یا نه؟ این combofix رو همه ی ویندوزا کار میکنه؟

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoora-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    اینم لوگ من
    مشکلم اینه که حجم درایو ها خود به خود کم و زیاد میشه !
    ویندوز 7 ، 64 بیتی دارم
    و هارد اکسترنالم هم این مشکل رو داره

Last edited by hoora-1; 05-11-2012 at 22:58.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام

اول این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش بگم که چند روزه که حس میکنم سیستمم کند شده، دیگه الان حتی موقع لاگ این کردن تو ویندوز هم طول میکشه تا وارد شه. یه بار که اسلاید شو رو واسه یه فایل پاورپوینت زدم، دیدم یه پیامی اومد که سریع اینتر رو زدم ولی یه چیزی راجع به کارت گرافیک می گفت. بعدش دیدم هایبرنیت هم نمیشه فقط لاک میشه. انگار که یه بلایی سر درایور گرافیکم آورده باشه ولی از توو دیوایس منجر هیچ مشکلی مشاهده نشد.
    دیروز هم دیدم که وایرلسم هیچ شبکه ای رو پیدا نمی کنه از تو دیوایس منجر دیدم که کلا درایور وایرلس مشکل داره. دوباره نصبش کردم درست شد.
    کلا حس میکنم یه چیزی داره با درایورهام ور میره!
    اینم بگم که من لینوکس هم رو سیستمم نصب کردم. واسه هایبرنیت تو لینوکس مشکلی نداره! ولی وایرلس اونجا هم مشکل پیدا کرده.
    تو تسک منجر به نظرم پروسس مشکوکی نمیاد. آنتی ویروسم هم نود 32 هست. دیروز آپ کردم .اسکن کردم ولی چیزی پیدا نکرد. البته بگم که یوزر و پسش trial هست.
    دیگه چی؟
    ویندوزم هم سون هست.

احیانا اگه خواستین بگین که همین HiJackThis فیکسش کنه، combofix که گذاشتین بهتره یا نه؟ این combofix رو همه ی ویندوزا کار میکنه؟

ممنون

کسی جواب نمیده؟

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با درود

دوستان من سال ها هست از برنامه Dorj3 بهره می برم. امروز فایل اجرایی که کرک شده هست رو توی ویروس توتال آزمایش کردم و نتیجه این شد :

این به راستی ویروس و تروجان هست؟ توی چنین زمان هایی باید چکار کرد؟ زمانی که تنها کرک موجود همین هست باید چکار بکنیم؟

با سپاس

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

با درود

دوستان من سال ها هست از برنامه Dorj3 بهره می برم. امروز فایل اجرایی که کرک شده هست رو توی ویروس توتال آزمایش کردم و نتیجه این شد :
    این به راستی ویروس و تروجان هست؟ توی چنین زمان هایی باید چکار کرد؟ زمانی که تنها کرک موجود همین هست باید چکار بکنیم؟
    با سپاس
    سلام
    اکثر تشخیص ها بر مبنای هوش مصنوعی بوده و پکرِ برنامه به عنوان مظنون شناسایی شده.
    از این نمونه ها زیاده.همین هفته پیش یه کرک با این وضعیت داشتیم.یعنی یه جورایی ZeroDay محسوب میشد اما Signature ها چیز دیگه ای میگفتن.
    شما برای اطمینان بیشتر میتونید برنامه را تو محیط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اجرا کنید.
    نکته آخر اینکه بعضی از آنتی ویروسها نقض قانون کپی رایت رو بهانه ای برای شناسایی کرک ها به عنوان مخرب کردن.
    در مورد برنامه شما بهتره حداقل دسترسی برنامه رو به اینترنت قطع کنید مگر اینکه واقعا به این دسترسی نیاز داشته باشه.

8. 3 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shr776's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام بر همه دوستان
    من برای یکی از دوستان انتی ویروس اسمارت نود ورژن 5 نصب کردم ولی دیگه وقتی روی درایوی کلیک میکنم باز نمیشه و باید از طریق اپن و رفتن روی گزینه اکسپلورر اون درایو رو باز کنم
    نوع ویروسی هم که انتی ویروس تشخیص داد وورم یا کرم و از نوع اوتو ران هست
    خواستم بدونم با اپدیت اون ورژن 5 اون مشکل باز نشدن درایو باز میشه یا خیر و اینکه برای از بین بردن اون و رفع مشکلم راه دیگه و یا برنامه از بین برنده خاصی وجود داره
    تا اونجاییکه یادم میاد یه سری برنامه جدا برای حذف ویروسهای اوتوران هست
    ممنون میشم زودتر کمکم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shr776's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

واقعا که دیگه پی سی وورلد داره یه سایت درجه سه میشه
    یاد قدیما بخیر در عرض یه ساعت جوابتو میگرفتی
    گهی زین به پشت
    گهی پشت به زین

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام بر همه دوستان
    من برای یکی از دوستان انتی ویروس اسمارت نود ورژن 5 نصب کردم ولی دیگه وقتی روی درایوی کلیک میکنم باز نمیشه و باید از طریق اپن و رفتن روی گزینه اکسپلورر اون درایو رو باز کنم
    نوع ویروسی هم که انتی ویروس تشخیص داد وورم یا کرم و از نوع اوتو ران هست
    خواستم بدونم با اپدیت اون ورژن 5 اون مشکل باز نشدن درایو باز میشه یا خیر و اینکه برای از بین بردن اون و رفع مشکلم راه دیگه و یا برنامه از بین برنده خاصی وجود داره
    تا اونجاییکه یادم میاد یه سری برنامه جدا برای حذف ویروسهای اوتوران هست
    ممنون میشم زودتر کمکم کنید
    سلام
    آنتی ویروس ESEt رو با Avira عوض کنید!

12. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •