تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 102 اولاول ... 374344454647484950515797 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 1015

نام تاپيک: آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام بچه ها
    یه مشکل فوری دارم لطفا کمک کنید.
    سیستمم رو گذاشتم برای اسکن با نود 32 بعد که اسکن کرد یه تروجان رو شناخت که تو فولدر ویندوز بود و نکته ش اینه که clean نمیشه و باید delete ش کنم. می خواستم ببینم اگه delete ش کنم سیستمم داغون نمیشه یا ویندوزم خراب نمیشه.پایین عکسش رو گذاشتم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    محتویات پوشه ی سوپر هایدن installer رو پاک نکنید. فایلهای مهم و سیستمی هستند و مشکل برای ویندوز برنامه هاتون درست میشه.
    Last edited by Legacy's; 01-10-2012 at 21:41.

داره خودمونی میشه jahan_n_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

سلام مشکل سیستم من حل نشد . کسی هم نیومد لوگ ما رو بررسی کنه

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام مشکل سیستم من حل نشد . کسی هم نیومد لوگ ما رو بررسی کنه
    تو گزارش شما موردی وجود نداره که این مشکلات رو بوجود بیاره.
    مشکل صفحه آبی رو تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیگیری کنید.
    درایورهای سخت افزاری خصوصا گرافیک رو آپدیت کنید.نرم افزار آپدیت چیپست رو هم از سایت سازنده دانلود و نصب کنید.( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

4. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه jahan_n_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

تو گزارش شما موردی وجود نداره که این مشکلات رو بوجود بیاره.
    مشکل صفحه آبی رو تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیگیری کنید.
    درایورهای سخت افزاری خصوصا گرافیک رو آپدیت کنید.نرم افزار آپدیت چیپست رو هم از سایت سازنده دانلود و نصب کنید.( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    مشکل صفحه آبی که هیچی ولی مشکل شیفت برای چیه نمیدونم بردم دادم بیرون درست کنن گفت 24 ساعته تحویل میدیم الان 72 ساعت شده فعلا خبر ندادن
    چیپ ست رو هم آپدیت کردم حل نشد. با هزارتا بدبختی وین 7 64بیت نصب کردم که بازم همون دوتا مشکل بود. موقع بوت مادربرد خیلی طول میده تا بیاره بالا و بعدش از همه بدتر شیفت بازی میکنه میگیره ول میکنه
    بازم ممنون میخواستم لوگ بررسی بشه که شد . مرسی

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام بچه ها
    یه مشکل فوری دارم لطفا کمک کنید.
    سیستمم رو گذاشتم برای اسکن با نود 32 بعد که اسکن کرد یه تروجان رو شناخت که تو فولدر ویندوز بود و نکته ش اینه که clean نمیشه و باید delete ش کنم. می خواستم ببینم اگه delete ش کنم سیستمم داغون نمیشه یا ویندوزم خراب نمیشه.پایین عکسش رو گذاشتم:
    شما کلاً محتویات پوشه ی سوپر هایدن installer رو پاک کنید. فایلهای مهم و سیستمی نیستند و مشکلی برای ویندوز و برنامه هاتون درست نمیشه. همه مربوطند به فایلهای نصبی برنامه هایی که قبلاً نصب کردید. این پوشه برای سیستم من همین حالا بالای 2 گیگ بود برای من و shift+del کردم.
    من این حرفم رو پس میگیرم. محتویات این پوشه رو پاک نکنید. بعداً برای برنامه های نصب شدتون مشکلاتی پیش میاد!
    امروز میخواستم درایور انویدیا رو نصب کنم به هیچ رقم نشد. کاسپرسکی 2013 رو خواستم پاک کنم نشد چون دنبال فایلش در پوشه ی installer میگشت.
    دارم ویندوزش رو ریکاوری میکنم...

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام ، من تو بخش آنتی ویروس هم تاپیک زدم گفتم اینجا که به موضوه تزدیکتره پست بدم ببینم فرجی میشه ؟!
    ویروسی شدن هارد اکسترنال ( ویروس شورتکات ) = بیچاره شدن من !:(

هارد 500 رو به یه pc آلوده زدم برای چند لحظه بعدش به کل آلوده شد ویروسی که آیکونهای داخل هارد رو به صورت شورت کات درآورد ، حجم میزنه 2 کیلو بایت و روش که میرم دیتیلش میگه cmd / systm32 !!! من یه سری عکس و فیلم حیاتی و مهم داشتم توش که خیلی برام مهمن و کپی و بک آپ ندارم با avast اسکن که کردم نتیجه نداد و نتونس ریپیر کنه لطفا هر راهی که ممکنه کمکم کنه اطلاعاتم برگرده رو بهم بگین ، خرج و هزینشم هر چقدر بشه تقبول میکنم هر جایه تهران باشه ...

اینم لینک لوگی که با برنامه پست اول اسکن کردم

اما مشکل من مربوط به هارد اکسترنالمه که فک کنم اسکنش نکرد اصن !!!

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام ، من تو بخش آنتی ویروس هم تاپیک زدم گفتم اینجا که به موضوه تزدیکتره پست بدم ببینم فرجی میشه ؟!
    ویروسی شدن هارد اکسترنال ( ویروس شورتکات ) = بیچاره شدن من !:(

هارد 500 رو به یه pc آلوده زدم برای چند لحظه بعدش به کل آلوده شد ویروسی که آیکونهای داخل هارد رو به صورت شورت کات درآورد ، حجم میزنه 2 کیلو بایت و روش که میرم دیتیلش میگه cmd / systm32 !!! من یه سری عکس و فیلم حیاتی و مهم داشتم توش که خیلی برام مهمن و کپی و بک آپ ندارم با avast اسکن که کردم نتیجه نداد و نتونس ریپیر کنه لطفا هر راهی که ممکنه کمکم کنه اطلاعاتم برگرده رو بهم بگین ، خرج و هزینشم هر چقدر بشه تقبول میکنم هر جایه تهران باشه ...

اینم لینک لوگی که با برنامه پست اول اسکن کردم

اما مشکل من مربوط به هارد اکسترنالمه که فک کنم اسکنش نکرد اصن !!!
    1- اطلاعات روی هارد شما بصورت مخفی سیستمی super hidden در اومده.پاک نشده. تیک مربوط به نمایش فایلهای سیستمی رو بذارید و فایلها رو مشاهده کنید و اگه لازمه منتقل کرده و هارد رو فرمت کنید.
    2-میتونید هارد رو با سیستم امنی که ویروس کش کاسپرسکی بروز شده داره اسکن کنید. ضمناً هاردهای اکسترنال آداپتور دار دارای یه هارد 3.5 اینچی معمولیه و میتونید قاب هارد رو باز کرده و هارد رو از راه کانکتور ساتا به سیستم وصل کنید.

9. این کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

1- اطلاعات روی هارد شما بصورت مخفی سیستمی super hidden در اومده.پاک نشده. تیک مربوط به نمایش فایلهای سیستمی رو بذارید و فایلها رو مشاهده کنید و اگه لازمه منتقل کرده و هارد رو فرمت کنید.
    2-میتونید هارد رو با سیستم امنی که ویروس کش کاسپرسکی بروز شده داره اسکن کنید. ضمناً هاردهای اکسترنال آداپتور دار دارای یه هارد 3.5 اینچی معمولیه و میتونید قاب هارد رو باز کرده و هارد رو از راه کانکتور ساتا به سیستم وصل کنید.
    دقیقا همینی که گفتین رو انجام دادم فایلامو دیدم ، یعنی تیک هاید نمایش فایل ها سیستمی رو برداشتم و اوکی شد فایلهامو دیدم
    حالا برای اینکه از او حالت درش بیارم بهتره فایلامو از تو فولدر هیدن بریزم تو یه فولدر جدید ، درسته ؟ به مشکلی نمیخورم بعدش پاک کنم اونارو دیگه ؟!
    واقعا ممنونم ازتون ...

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دقیقا همینی که گفتین رو انجام دادم فایلامو دیدم ، یعنی تیک هاید نمایش فایل ها سیستمی رو برداشتم و اوکی شد فایلهامو دیدم
    حالا برای اینکه از او حالت درش بیارم بهتره فایلامو از تو فولدر هیدن بریزم تو یه فولدر جدید ، درسته ؟ به مشکلی نمیخورم بعدش پاک کنم اونارو دیگه ؟!
    واقعا ممنونم ازتون ...
    سلام

برای اینکه از اون حالت بیرون بیاد پست پایین ببینید

12. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

واقعا ممنونم ازتون ...
    کاری نداره. البته دوستمون در بالا راهکار فع اشکال رو گفتند ولی همونطور که گفتم درصورتیکه یک ویروس کش مناسب مثل کاسپرسکی نصب شده دارید، میتونید فایلهای اصلی روی هارد اکسترنال رو کپی کنید توی یکی از پارتیشنهای هارد اینترنال. اونوقت دیگه بطور خودکار اونطوری مخفی نخواهند بود.
    هارد اکسترنال رو هم بعدش میتونید فرمت کنید تا ویروسها پاک شند.
    من همین قضیه رو چند ماه قبل روی یک سیستم آلوده دیدم و درست بهمین روش به سه سوت حلش کردم.

14. این کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •